MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.

Po prostu nie polecam.

polo

Odpowiedz na Kozi. dzięki za informacje przeczytałem wszystko .Jak masz jeszcze coś ciekawego na temat pracy w tej firmie to mi napisz. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

KOZI

Jak widać admin kasuje wszystkie wiadomości o firmie,te prawdziwe.

polo

@kozi cześć . jeżeli możesz napisz krótko ile zarabiałeś , jaka jest atmosfera w firmie. może administrator nie zdąży usunąć

polo

@kozi podaj jakos swoje namiary to pogadamy.

@polo

Podaj adres mail

polo

@kozi skontaktuj sie ze mna .Pilne

@polo

A ktoś Ty?

KOZI

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) J

KOZI

PRACOWAŁEM KRÓTKO,ALE ZAUWAŻYŁEM: FIRMA MARS SKŁADA SIĘ Z LUDZI UCZCIWYCH I MNIEJ... PO KTÓREJ STRONIE SIĘ ZNAJDZIESZ ZALEŻY OD CIEBIE.ROBIŁEM CO MOGŁEM A MNIE SPUŚCILI,NIE WYWIĄZUJĄC SIĘ Z UMOWY.

julek

RW dalej tam dyrektoruje :) bo na pracy dyrektora to on się nie znał. Z tego co czytam małopolska i Lubelszczyzna chyba mają nowych (usunięte przez administratora) Niema już(usunięte przez administratora) A co się stało takie porządne chłopaki. :)

żenada_na_gowork

W sieci, komentarz może dodać każdy Kowalski(a), więc Panowie (jakub, nano) debatujący o ilości gwiazdek powinni puknąć się w czółko.Ciekawe jak długo Merkury pociągnie zatrudniając takich nieuczciwych ludzi. Kadra do pozazdroszczenia :) Dziś piszecie tutaj a za jakiś czas będziecie jechać po Merkurym i każdej kolejnej firmie. Wszędzie dobrze, tam gdzie nas nie ma. Pozdrawiam :D

anonimm

.(usunięte przez administratora) skądże znowu billy możesz być i o sekunde szybciej po co ci kroki?? ale co to zmienia :| trzeba sobie jakoś radzić rynek coraz trudniejszy klienci coraz mniej chłonni niczego dobrego to nie wróży milej pracy Panie i Panowie

taka "moja" opinia. sukcesów życze

anonimm

o krok moze o dwa ?? zastanow sie co piszesz kolego i powdzenia

billy

Ph. Nie wiem co masz na myśli poprzez trzepać kase.. Firma napewno jest bardzo elastyczna i potrafi dostosować się do rynku, już jest o krok przed np merkurym a za chwile będzie o dwa...tak myśle.

billy

pracuje dla Marsa od niedawna. Wg mnie jest ok. Jeśli jako ph nie zszargałeś sobie dobrego wizerunku na sklepach poprzez lata pracy, to sprzedaż coś zawsze. Co do poprzedniej ekipy z Lubelszczyzny to nierozliczane nagrody bony itepe mówią o Was same za siebie. A ph usfarmacji który podaje się za ph Marsa musi być kretynem.

mio

Mars ma już 3 gwiazdki na goworku, firma rośnie w oczach :) ciekawe, czy na facebooku też maja profil :)

plaza

jest stronka tylko trzeba troche poszukać bo pod domena Mars jest setki firm. adres http://www.tdlm.pl/

marti

MARS Dystrybucja Farmaceutyczna działa na polskim rynku od 2005 roku, także doświadczenia nie mają zbyt dużego, widac jeszcze wielu rzeczy muszą się nauczyć.

Wracając do byłych pracowników mi kierowników np. podkarpacie. To wychodzą na jaw jakimi byli pracownikami heh . Liczyli tylko na chwilę , mieli gdzieś klientów, w nieuczciwy sposób składali oferty ,mając kompetencje nie wykazywali się możliwościami jakie są w firmie . Przeczekali moment nic nie robiąc w ostatnim kwartale ubiegłego roku. Znaleźli się pod inna flagą ( firmą ) obiecując dużo lepsze nagle warunki handlowe!!!! . Skąd nagle one się wzięły, było ich stać na to, że by dać klientom lesze ceny itp. hmn. CZY tak postępuje prawdziwy handlowiec ? Handlowiec który jeździ po tych samych klientach i nagle zmienia zadanie . Cos tu jest nie tak sprawdźcie sami :)

Zostaw merytoryczną opinię o MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.