MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.

Patrycja

Nadal nikt mi nie odpowiedział na pytanie, więc może @Niezmyślony lub jakaś inna osoba, która miała ostatnio rekrutację w MARS Dystrybucja Farmaceutyczna Nowy Sącz odpowie.

Patrycja

@Niezmyślony rozumiem, że jesteś niezadowolony z procesu rekrutacyjnego w firmie MARS Dystrybucja Farmaceutyczna Nowy Sącz. Czy ktoś może miał podobne odczucia/doświadczenia związane z rekrutacją? A może ktoś też był skierowany z urzędu pracy na rozmowę? Zapewne osoby starające się o prace chciałyby usłyszeć czy to była jednorazowa przykra sytuacja czy jedna to codzienność.

xxx

Ja pracuje w Marsie prawie 3 - lata , jest ok. Kasa sie zgadza , czas pracy ok. , auto nowe , atmosfera ludzka i po robocie zadnych smiesznych raportow. Ja polecam ta firme

Jacek

Wszystko zależy od Regionu i jego Regionalnego. Podkarpacie super Małopolska super Śląsk tragedia Kierownik zapatrzony w jedna z pracownic z którą nie wiadomo co robią bo co chwila się spotykają. Dziewczyny możecie dużo zarobić bo nawet jest w stanie odbierać dobrych klientów mężczyznom i dawać Pani X ale pytanie czy idziecie tam jako przedstawicielki czy jednak inna branża. Ogólnie 8h ale praca mało rozwojowa i nic nie znaczącą firma na rynku

Jeśli nie oczekujesz dużo od pracy lub nie masz nic innego to warto spróbować zawsze jakieś doświadczenie wpadnie

xxx
@były pracownik

ile mozna zarobic ?

BYŁY
@były pracownik

TAAAAAAAAAA ...

Xxx

Kolego a wiesz cos o tych nowych regionach bo słyszałem ze poszukują na północy ? Sam nie wiem czy aplikować ale lepsze to niz w domu siedzieć chyba co ?

aret

Aż tak wiele to może nie ma @mean ale na stronie teraz aktualne na Małopolskę stanowisko ciekawe czy skoro to tak duży region to czy da się przez to większą premię wyrobić, ktoś ma jakieś doświadczenia?

Heyah

Hej hej czy wiecie czy pracuje jeszcze ten nowy regionalny z północy ?

obecny

Ludzie co tu sie dzieje ? Przychodzi tu jakis byly kierownik z Kargo tam go wywalili za wyniki i za opowiadanie bajek a my bierzemy byle co ???

B.S.N.T

Wstydzę się za niektórych Pseudo niby Kierowników............porażka ...

Dyli

Ja właśnie przyjmuję się na ph do tej firmy. Czytałem opinie na tymże forum jak widać dużo jest negatywnych, mimo to chcę spróbować zobaczymy co będzie i jak będzie. Podstawa jest niska, ale składowych na premie sporo

Marcino
@Dyli

Jaka jest tam podstawa na PH?

Dyli

Witam, jest mi ktoś w stanie powiedzieć jakimi autami jeżdżą handlowcy tej firmy?

gość

Hmn osiem lat pracujesz a i tak z treści wynika że narzekasz . chwalisz się zarobkami i masz wiedzę na temat wynagrodzenia w konkurencji dobre . Twój Nick ciebie demaskuje. Heh widzisz tylko siebie ciężko zapracowanego i nikogo innego. Szkoda że masz taka małą wiedze nt. zakresu obowiązków innych ludzi w firmie . A tak w ogóle to podpisuję się pod tym, iż jest dobrze i będzie lepiej w firmie :)

Grunwald 1410

Ożesz ku - rwa mać dajcie siana robota jak każda inna! trzeba zaiwaniać! Non stop pier - do - lenie jak tu źle Ci co odeszli niech szukają i chwalą inne tematy po co siejecie zamieszanie dla tych którzy chcą tu przyjść i zrobić coś dobrego dla Naszej firmy. Jak macie czas źle pisać to znaczy że po odejściu jest Wam gorzej niż Wam było tutaj! Przecie nawet psychologa nie trzeba żeby to stwierdzić!!! NIKT WAM TEGO NIE BRONI - ale - WY już macie to za sobą a jak narzekacie to byliście GÓ - WNO! warci. Ja tu jestem już 8 lat i mimo tego, że UsPhar Nas spuściła bo mieliśmy swoje racje!!! Ułożenie SKU, Rotacja, Wstrzymanie Monopolu, Dobro Klienta, Marża InCash dla Psd! Firmy typu inna Planeta czy Garażuwy takie jak Tales, Gamax, frega, NoName itp. Zostaną prędzej czy później kopnięte przez Molocha US w przysłowiową "D" bo sami będą dostarczać swoje Produkty a swoje PZ I CO WTEDY? CI CO NIE PRZETRWAJĄ mając relacje zwiększony asortyment, Swoje stojaki - POLEGNĄ! Przecież US działa na niekorzyść innych Producentów czyli również na niekorzyść MARŻY Hurtowni jak i Psd. Nawet PH US PHAR już od dawna wiedzą, że nie będzie dobrze dopuki nie będą mieć własnej dystrybucji swoich SKU. Robią tam tylko bo mają 2800 Pod + 2x Tyle Ściemnionej Premi na rękę. To siedzą nieroby bo im dobrze! Szacun dla przełożonych US którzy widzą ściemnine cyfry regionalnych hmm :) Info dla konkurencji: dalej działamy i to ostro się rozwijamy! Szefostwo mocno wierzy w lojalnch oddanych pracowników i JESZCZE WAM POKAŻEMY :) Wkrótce zacznie jeszcze bardziej premiować i doceniać ludzi którzy wiele poświęcili dla tej firmy. Oczywiście nie mowię tu o kierownikach którzy z racji stażu pracy mogli by sie dużo bardziej POSTARAĆ!

kozik
@Grunwald 1410

Wazelina na codzień. To właśnie firma dla dziobakow,rozum przyjdzie pozniej

kozi

Z doświadczenia powiem że ok 2 tys ale musisz się nakombinować a żadnego wsparcia od firmy ceny kosmos konkurencja mocna i kary finansowe za bezterminowo spłaty.

KOZI

Z PRACOWNIKÓW RZECZ JASNA ;)

KOZI

Tak,nabiałem. Chyba że dla tego że jaja se robią. HE HE.

kozi

Sami widzicie ...

KOZI

Tak,ale duza rotacja pracowników mówi sama za siebie,powodując też utratę zaufania, a w konsekwencji brak miejsca na rynku.(usunięte przez administratora)

@KOZI

Wiarygodność firmy widać po adminie , który kasuje niewygodne komentarze. Wielka ściema!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.