MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.

Gruby

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Mars. Chciałem wszystkich ostrzec aby trzymali się daleko od pomysłu podjęcia pracy w tej firmie. Tu człowieka traktują jak numerek, zmieniają zasady kiedy im jest wygodnie i byle by nie dać ludziom zarobić kasy. Oprócz tego nie dość ze zarobki są śmieszne to jeszcze zabierają kasę pod pretekstami rzekomo wynikającymi z zasad firmy. Masakra. Z ciekawostek, nakładane są kary na pracowników jeśli nie wyrobią premii. Jeśli chcecie pracować w miarę w normalnych warunkach to omijajcie te firmę szerokim łukiem.

@Gruby

Nowy pracownik przed podjęciem zatrudnienia w firmie MARS otrzymuje do podpisania dokumenty, z których wynikają opisane przez Ciebie kary w przypadku niewyrobienia premii w danym miesiącu? Proszę, abyś bardziej szczegółowo opisał ten punkt swojej wypowiedzi, ponieważ wydaje mi się, że to ważna kwestia dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Ph
@Sławomir

Nowy pracownik podpisuje różne dokumenty, ale nigdy nie dostaje załącznika na którym ma napisaną wysokość swojego wynagrodzenia!!! Przypadek? Czego firma sie boi? Kary polegają na tym, ze jeśli firma ma ciśnienie na sprzedaż badziewia za które wzięła pieniądze od producenta to wtedy PH dostaje target i jeśli go nie wykona to wtedy określona suma jest odejmowania od jego wynagrodzenia ( w podpisywanych dokumentach nie ma mowy o takiej sytuacji) W razie innych pytań chętnie na nie odpowiem

Krzysztof

Witam Mam pytania o pracę pH. Ile wizyt dziennie, jakie trasy, chodzi o odległość. Z jakimi sieciami umowy?

Ph
@Krzysztof

Wizyt min. 20, a o sieciach zapomnij... generalnie daj sobie spokój z praca w tej firmie.

Niezalezny

Dla wszystkich zainteresowanych pracą. Ważne bardzo ważne czytajcie dokumenty które podpisujecie podczas zatrudnienia. Dotyczy tajemnicy firmowej tzw umowy lojalnisciowej .Tam wszystko jest opisane .żeby później nie było .

Grzegorz
@Niezalezny

Jestem ciekawy na czym polega ta umowa lojalnościowa. Czy przy wszystkich rodzajach umów jest podpisywana taka klauzula?

niezależny

Krótko i na temat. Tak naprawdę pomimo rekrutacji i bardzo krótkiego szkolenia oraz wdrożenie do struktur firmy pracownik zostaje sam ze sobą. !!! Mało tego, nikt tak naprawdę nie jest mu pomóc w najprostszych sprawach . Jedna wielka spychologia. No i najważniejsze!!! Rozliczenie wynagrodzenia, tu się zaczynają prawdziwe schody . Powodzenia wszystkim kandydatom aplikującym do tej firmy. !!! SPRÓBUJCIE A ZOBACZYCIE, ŻYCIE !!!!

Znajomy

Pracujesz w handlu i nie rozumiesz kwoty netto a brutto ? Życzę powodzenia na dalszej drodze kariery hehe Od Brutto odejmowane jest około 31% w tym wszelakiego rodzaju podatki dochodowe , składki chorobowe , emerytalne ubezpieczenie, ryczałt za samochód służbowy itd

Pytający
@niezależny

Co masz na myśli pisząc "najprostszych sprawach"

Bulka

Jakimi samochodami jeżdżą pH. I ile można w dobrym miesiącu wyciągnąć kasy.

@Bulka

Zdałeś podstawowe pytania związane z pracą na stanowisku przedstawiciela handlowego. Również chętnie bym się tego dowiedział, dlatego liczę, że znajdzie się osoba, która odpowie na Twoje pytania. Ciekawi mnie, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na takim stanowisku?

Masti

Corsami.ponad 4 tyś jak się zrobi plan a starsi pH potrafią do 7 tys

Maja
@Masti

Ponad 4 tysiące można zarobić jako osoba początkująca wliczając w to premie, dobrze rozumiem? I masz na myśli kwotę brutto? Możesz mi wyjaśnić na czym polega podział na "młodszych" i "starszych" przedstawicieli handlowych w firmie MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.? Chodzi o staż pracy?

Obelix

Opel Corsa,około 3000netto

Riko

Mam pytanie jakimi samochodami jeżdżą handlowcy i czy są to auta to użytku prywatnego i ile można na tym stanowisku zarobic

@Riko

Jesteś zainteresowany pracą jako przedstawiciel handlowy? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/mars-tdlm-sp-z-o-o-spolka-komandytowa,1520 pracodawca szuka osób na to stanowisko w różnych lokalizacjach. Niestety nie znam marki samochodu, ale jeśli chodzi o możliwość użytkowania prywatnego to indywidualne ustalenia między pracownikiem, a pracodawcą. Więcej na pewno dowiesz się od rekruterów. Daj znać jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie.

zeus

nie polecam, zarobki kiepskie

BeKa z Marsa

Mi też nie było dane go poznać ani spotkać ale szczerze nie dziwie się ze od razu chciał szukać pracy... bycie kierownikiem w tej firmie kompletnie mija się z celem. Po co kierownik który nie ma na nic wpływu nie ma żadnego budzetu nie ma możliwości przyznawania premii nie może zwalniać ludzi jeśli robią coś nie tak poprostu nic nie może a wszystko musi heh i to jeszcze za beznadziejna kasę.

BeKa z MW
@BeKa z Marsa

Z tego co wiem kierownik nie jest tylko od rozdawania premii i zwalniania ludzi heh. Żałuje, że nie byłem przy Twojej rekrutacji od razu bym Cię wyczuł ściemniacza który dużo muczy a mało mleka daje. Typowy przykład beznadziejności i jeszcze za to kasę chce nie wiadomo jaką brać heh Masakra skąd się tacy ludzie biorą ?

@BeKa z MW

Dlaczego cały czas mnie atakujesz i myślisz ze jestem kierownikiem bo nie rozumiem

Larry
@BeKa z MW

a poza tym to ciekawy jestem kim ty jesteś w firmie skoro mogłeś być przy rekrutacji? hmmm... Wyczuwam tutaj przerost formy nad treścią... Żenujący jesteś.

@Larry

Wreszcie ktoś mądry poza mną przybyl na to forum :D żebyś wiedział że jest żenujący :D

Larry
@Larry

Już wiem po co miałbyś być na rekrutacji--żeby podać M. W. kawę ????

BeKa?
@Larry

Mógłbyś rozwinąć skrót M.W. ? Po za tym skąd wiesz że w trakcie rekrtuacji podaje się kawę? Btw. jeden pytajnik działa dokładnie tak samo jak cztery, szkoda klawiatury. Przerost formy nad treścią.

Harry
@BeKa?

W Marsie pracuje taki co lubi pisać maile z kilkoma pytajnikami oraz wykrzyknikami . Lubi to....(usunięte przez administratora)

Patrycja

Rozumiem, że odpowiedzi na Twoje pytania nie były wyczerpujące, ale też może warunki wokół nie sprzyjały prowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej. Czy pomimo złego wrażenia zdecydowałeś się spróbować, czy nie chcesz podejmować zatrudnienia w firmie? Może pracodawca oferował też jakieś benefity pozapłacowe?

Patrycja

@Marsjanin, czy to, czego dowiedziałeś się na rekrutacji znacznie różniło się od rzeczywistości? Napisałeś, że w firmie istnieje system kar, jak to dokładnie wygląda? Rozumiem, że potrącane są jakieś kwoty od wynagrodzenia? Możesz powiedzieć, za co? @BeKa z Marsa, czy pracownicy próbowali wyjaśnić z kierownictwem problematyczne kwestie? Może dałoby się zorganizować pracę tak, aby zatrudnione osoby były zadowolone. Czy otrzymanie premii wymaga jakichś dodatkowych działań, na przykład nadgodzin?

@Patrycja

Próbowali wyjasnic hahahaha. Kierownik nic nie może Dyrektor zawsze ma jakieś wytłumaczenie i on nie jest kompetentny a Szef twierdzi ze się tym nie zajmuje :D Tak jak kiedyś potwierdzam to i teraz cyrk na kółkach : D

Patrycja

Dlaczego w negatywny sposób mówisz o firmie? Możesz przedstawić sytuacje, które sprawiły, że masz o niej złe zdanie? Jak objawia się wspomniany przez Ciebie wyzysk? Podaj proszę więcej informacji, aby Twój komentarz był bardziej wiarygodny.

Janusz

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy firma potrzebuje ludzi?

Motorniczy z 7mki
@Janusz

Tak, taka, to bardzo dobra firma....do wykonania człowieka

Patrycja

http://marsdystrybucja.pl/praca/ Obecnie do firmy poszukiwana jest osoba na stanowisko przedstawiciela handlowego. Czy pracodawca oferuje samochód służbowy, lub też zwraca koszty paliwa? @Marsjanin, dziękuję za odpowiedź. Może gdyby pracownicy większą grupą porozmawiali z pracodawcą, ten dodałby do umowy warunki otrzymywania premii? Wiesz może, czy w firmie planowane są jakieś zmiany?

Patrycja

@BeKa z Marsa, jeśli te kwestie są istotne dla pracowników, warto drążyć temat i nawet kilkukrotnie podchodzić do rozmowy z kierownictwem. Na pewno w firmie jest osoba, która za to odpowiada. @Marsjanin, ale rozumiem, że w umowie to jest zawarte? Możesz powiedzieć, o co warto podpytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Napisz proszę, czy trudno osiągnąć wymagane normy.

@Patrycja

niestety nie jest to zawarte w umowie. Premia w tej firmie to "nagroda" do której pracownik nie może zgłaszać żadnych roszczeń. Zawsze można się sądzić ale komu się chce grzebać w ...

Patrycja

@Marsjanin, czy jesteś osobą zatrudnioną w firmie Mars? Na forum dawno nie pojawiały się opinie odnośnie do tego pracodawcy. Czy ostatnio zaszły jakieś ważne zmiany? Wiesz, czy obecnie są prowadzone rekrutacje? Wszelkie wskazówki przydadzą się potencjalnym kandydatom.

@Patrycja

Ta firma to jedna wielka pomyłka. Podczas rekrutacji wszystko super a później dowiadujesz się że poza systemem premiowym jest też system kar(usunięte przez administratora)

Patrycja

@BeKa z Marsa, Twoja wypowiedź jest dość chaotyczna. Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z kadry kierowniczej, a jak jest z innymi aspektami? Czy sama praca Ci się podoba? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz? Na pewno znajdziesz rzeczy, które podobają Ci się w pracy u tego pracodawcy.

Marsjanin

a co to się wydarzyło, że Kierownik ze Śląska tak szybko zrezygnował z pracy w Marsie?

@Marsjanin

Śląska? Chyba z Łodzi?

Patrycja

@Obecny nie pozwalaj sobie na takie wyrażenia na forum. Tu jest regulamin i nie można nikogo obrażać. A skąd wiesz jak postępuje sąd w takich sprawach? @kawa czy możesz odpowiedzieć na moje pytania. Co się takie wydarzyło w firmie MARS Dystrybucja Farmaceutyczna Nowy Sącz?

HA HA nerwy ponoszą ..... nawet przegrać trzeba umieć.

B.N.S.T

Kawa:D czy coś :D wiedzy brak :D umiejętności brak :D szkoda że się legitymujesz z ta firma :D bo też brak raczej :D żenada :D anonymous :D to nie przegrana prosto , to wygrana dla Firmy :D :D he he :D

Patrycja

O czym piszesz @kawa? Czemu firma MARS Dystrybucja Farmaceutyczna Nowy Sącz musiała się sądzić z pracownikiem? Jeżeli zamieszczacie już tutaj takie informacje to proszę, żeby były bardziej szczegółowe i sprecyzowane.

były

O co była ta sprawa w sądzie?

Zostaw merytoryczną opinię o MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MARS TDLM Sp. z o.o. Sp.k.