Opinie o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Uniapol jest firmą działającą na rynku od 2005 roku.Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy oraz oszczędność czasu i wydatków. Posiadamy biura w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

pracowałam w obozie

Witam :) i ja podziele się moja opinią na temat tego obozu Warunki mieszkaniowe nie są zle chyba ze przenoszą cię co miesiac do innej nory :) bo nie płacą wlaścicielom za mieszkanie . Pensja wynosi tyle ile masz godzin tzn pracujesz od 5 do 15 lub od 15 do 1 w nocy . Chyba ze nie ma roboty to nach hause :D wyplata 1200 czasem mniej czasem wiecej . Jednak trzeba czasami czekać hmmm czasami ? raczej zawsze bo nigdy nie jest na czas :) urlop to temat studnia bez dna nie masz 24 dni na rok czy ile ci przysługuje tylko informujesz i jedziesz oczywscie nie masz za te dni płacone . Co do pracy ? Jebiesz jak dzika kuna aby wyrobic smieszna normę starasz się by miec premie której i tak nie dostaniesz . Ubezpieczenie czasami masz czasami nie w zaleznosci czy dostałes juz karte jak nie masz to lepiej wykup ubezpieczenie :) co do pracowników i szefostwa nie jebiesz to nara . . Do takiego obozu nadaja sie Slazaki i Nysy :)) które albo liza d... albo (usunięte przez administratora) jak beduini :) za marne grosze . wystarczy poszukac by znalezc lepsza pracę niz ta w tchibo na niemieckich warunkach z lżejsza praca :) i lepszym wynagrodzeniem nie polcam

Ciżemka

Zawsze można pracować w innej firmie. Nie ma przymusu pracy ale ja wiem, że dzięki nim zarobiłem ładną kasę. Wszystko było bardzo sprawnie i profesjonalnie załatwione.

Angel38

Witam. Mam pytanie odnośnie opodatkowania wynagrodzenia za pracę w Tchibo, zgodnie z umową z Agencją Uniapol? Jak to jest możliwe że ze stawki 9 euro brutto za godzinę do wypłaty po wszystkich potrąceniach i przeliczeniu wynagrodzenia wychodzi tylko 3 euro za godzinę???

tch
@Angel38

Nie ma takiej możliwości.

Angel38
@tch

A jak jest liczone to wynagrodzenie, bo wiem że składki potrącają normalnie ale podatek jest według mnie za duży naliczony. Dzięki za odpowiedź

Xyz

Praca w Tchibo jest ciezka, ale to nic w porównaniu do ludzi, ktorzy pofrafia tylko w (usunięte przez administratora) wlazic i sie podlizywac zeby miec lepsze zamowienia... ale tak szczerze mowiac to nawet jesli dawaliby mi 2000 € to bym tam nie wrocil. Ludzie szkoda zdrowia zeby tam jechac. Ta cala heidi to kopnieta zdesperowana baba, ktora nie ma szacunku do ludzi, tylko sterczy przed komputerem, czy przypadkiem komus norma o 1% nie spadla. A jest tam jedna dziewczyna co dobrze mowi po niemiecku, nawet bardzo dobrze i moglaby miec lepiej platna pracę a je*ie jak dziki wol. Szkoda mi jej ze tak się poniża

Krul
@Xyz

E tam, nie ma jej co żałować, tyra jak Kuna bym powiedział nawet :) A do czego innego się Ci ludzie tam nadają :-) Została tylko ciężka praca za grosze z wieśniakami na domkach. Kto jest mądry to robi sobie tyle co potrzeba i ani więcej, ale chamy nadrabiają, także wszystko się zgadza. Jak tam nieudacznicy w lutym? Ile godzinek było? :D

Tchibo

Pracowałam tam krótko i uciekłam z tam tąd ,wózki ciężkie jak z przed wojny ciężko pchać wysokie normy a ten cały kordynator niemiecki jakiś hańc to ściga ludzi i ludzie cały czas w stresie oprócz starszych pracowników bo trzymają z jego kobietą i są cwani, odnośnie ludzi uwaga na tego pana w okularach Rafała jest dobry bajko pisarz itp .teraz jestem w Berlinie i mam lepiej niż tam

nickname

A jak to wygląda z urlopem i składkami? Może się ktoś wypowiedzieć?

J

W Tchibo kiedyś pod agencją Work Express można było spokojnie przy fajnych godzinach wyciągnąć ponad 1000 euro. Za mieszkanie nie brali kasy więc nie było najgorzej,warunki były też wporządku. Potem Work odszedł z Tchibo bo Niemcy dogadali się na boku z inną polską agencją Uniapol,z tego co mi wiadomo to była umowa że z Worka mają być pracownicy a Tchibo miało już trzy agencje na miejscu z których brali ludzi i to się nie spodobało WE i odeszli z Neumarkt. Pewnie była inna umowa i się wkurzyli. Jak odszedł Work tak odeszło sporo pracowników a ci co zostali przeszli do Uniapolu z tym że oni już za mieszkania biorą pieniądze i warunki na mieszkaniach nie są tak super. Zapewne zaraz się znajdzie ktoś z tej agencji że napisze mi że warunki s (usunięte przez administratora) jednak mówię jak jest możecie wierzyć lub nie. Jeżeli chodzi o niemieckie warunki to możecie pomarzyć,dostać się tam mają szanse ludzie którzy mają dobry niemiecki i bardzo dobre normy czyli robią ponad 100% ,wtedy jest szansa że po roku o Tobie może pomyślą chcociaż nie jest to pewne na 100% . Prawda jest taka że jechać teraz do Niemiec żeby pracować za 1000 euro nawet odjąć mieszkanie ok. 200-250 euro to trzeba być desperatem. Tam się jedzie zarobić,coś odłożyć i żyć jak człowiek a nie wegetować,a są ludzie tacy którzy nie kupią lepszej wędliny,lepszych bułek itp. bo drogo i jedzą wszystko co najtańsze. Oczywiście 1000 E to takie naciągane bo wątpię żeby teraz tam tyle pod agencją wszyscy wyciągali. Pewnie pupilki i donosiciele których tam nie brakuje tyle mają ale nie zwykłe szaraki którzy przyjechali sobie zarobić na chleb. Najlepsze miesiące to te przedświąteczne,wtedy jest sporo godzin więc można więcej zarobić ale życie w Niemczech za mniej jak 1500euro kompletnie mija się z celem. Pozdrawiam J

aleks

Pracujecie w Niemczech na niemieckich umowach czy Uniapol podpisuje z Wami polskie i wysyla w delegacje?

ciekawa

jakaś uczciwa opinia o pracy w tchibo w norymbergi?

tchibo

w tchibo to można zarobić 650 euro za styczeń za luty to samo bedzie , odradzam przyjazdu tu nie ma pracy ludzie odsyłani na urlopy albo maja po pare dni wolnych

Cenzorka

Miałam okazję pracować za pośrednictwem tej agencji i była to bardzo udana współpraca. Myślę, że niektóre wpisy robią ludzie opłacani przez konkurencję? Nie mam innego wytłumaczenia . Kto chce pracować musi sam sprawdzić.

AntyK

Nikt Ci nie kazał, bo sam już tak tyrasz jak Kuna jakaś, że Niemcowi by było głupio wymagać 300% skoro dodatkowe 100% do normy (Dla polaczków: 100+100=200) robisz za darmo piesku ze śląska.

misiek

Witam wszystkich firma Uniapol kolejny raz nie wypłaca wynagrodzenia w terminie

misiek

Witam wszystkich firma Uniapol kolejny raz nie wypłaca wynagrodzenia w terminie

Sorci

Witam, chciałbym się dowiedzieć czegoś odnośnie pracy w Niemczech: Pakowacz – pakowanie odzieży i kawy Miejsce pracy: Niemcy, okolice Norymbergii czy opłaca się jechać czy to jest wielka sciema ?? Jakie jest wynagrodzenie, jacy ludzie, jakie mieszkanie co kolwiek o tej pracy.

ŁUKASZ
@Sorci

WITAM FIRMA UNIAPOL KOLEJNY NIE WYPŁACA WYNAGRODZENIA W TERMINIE

Witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś odnośnie pracy w Niemczech: Pakowacz – pakowanie odzieży i kawy Miejsce pracy: Niemcy, okolice Norymbergii czy opłaca się jechać czy to jest wielka sciema ?? Jakie jest wynagrodzenie, jacy ludzie, jakie mieszkanie co kolwiek o tej pracy. Jeżeli dana osoba nie bedzie chciala napisać na forum to prosze o wysłanie mi maila na adres : kaka981@wp.pl dziekuję za odpowiedź

Lenka

Witam interesuje mnie SZCZERA opinia(a nie zlosliwych pracownikow ktorym nie wyszlo ze wzgledu lenistwa i braku checi do pracy) konkretnie chodzi mi o prace w automotive. Z gory dziekuje za odpowiedz . Pozdrawiam :)

J

Skoro podoba ci się pani Ewa to albo masz wzrok jak Nina Terentiew :) albo nie widziałeś nigdy ładnej i miłej kobiety.

Symatyczny ;)

Witam :) Patrząc na to co piszecie to aż płaczę ze śmiechu :).... Pracowałem już dwukrotnie sezonowo przez agencję Uniapol jako magazynier. Praca mi się bardzo podobała gdyż to praca w moim zawodzie. Warunki super zarówno w pracy jak i w kwaterze :).... Praca nie jest lekka, ale nie oszukujmy się w Polsce jebiesz jak wół za trochę powyżej najniższej krajowej,a tu zarobiłem dobre pieniądze i jestem w pełni zadowolony :).... Przypisujecie Agencji niestworzone rzeczy a sami jesteście promotorami tego. Jeśli chodzi o śliczną panią Ewę to miał okazję z nią rozmawiać i stwierdzam że jest przesympatyczna i bardzo miła :) Gdybym wiedział że jest wolna pierwszy w kolejce bym się ustawił aby zdobyć jej serce :) Zamierzam dalej współpracować z tą Agencją :).... Pozdrawiam :)....

Niesympatyczny
@Symatyczny ;)

No widać że Barista Ci na głowę upadł z palety :) Nie współczuję :) Obrońca się znalazł i w dodatku absztyfikant. Z agencją współpracujesz jak odbierasz telefon od klienta.

Miszczyni

Zapiertalać zwierzęta! Tylko do tego się nadajecie! Tyrać jak kuny, czy inne lisy to jest upadek człowieczeństwa :D Trzeba było się uczyć a teraz tylko do pakowania na czas się nadajecie! Niemiec płakał na górze ze śmiechu jak można robić z siebie robaka za 5 euro więcej. Polaczki ze śląska wszędzie pokazują jak osiągnąć dno. Psujcie rynek pracy dalej, gratulujemy. A jak tam urlopy? Nie zapomnijcie się jutro spakować, bo tuż po świetach o 5:00 już na baczność przed panem!

Zostaw merytoryczną opinię o AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AP Uniapol Development Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Uniapol Development Sp. z o.o.