Opinie o TAV Elektronik w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TAV Elektronik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TAV Elektronik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAV Elektronik w Gdańsk

Anoto

Firma w 16. edycji rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe węgierski Szallas.hu uplasował się na trzecim miejscu, ustępując czeskiej firmie Simplity oraz polskiej spółce Sky Cash Poland. Spółka Szallas.hu, która w Polsce jest właścicielem portalu Noclegguru.pl, była ubiegłorocznym liderem zestawienia 50 najszybciej zwiększających przychody spółek z Europy Środkowej. Zestawienie „Technology Fast 50” prezentuje najszybciej rozwijające się środkowoeuropejskie przedsiębiorstwa technologicznie innowacyjne, na podstawie wzrostu przychodów operacyjnych. W regionie Europy Środkowej w programie uczestniczyły firmy z 17 krajów, w tym m.in. z Polski, Czech, Węgier, Łotwy, Estonii, Słowacji, Bułgarii i Rumunii.

Bolo

Ta współpraca to pierwsza międzynarodowa relacja biznesowa naszej drużyny. Chicago Bulls mają szczęście posiadać mocną bazę fanów na całym świecie. Jesteśmy podekscytowani możliwością połączenia sił z branżowym liderem Cinkciarz.pl w celu zaangażowania fanów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie – oświadczył Michael Reinsdorf, Prezydent i Dyrektor Generalny Chicago Bulls. REKLAMA - To historyczne wydarzenie dla polskiego biznesu. Jesteśmy pierwszą europejską firmą, która współpracuje z Chicago Bulls, zespołem, który reprezentuje amerykańską historię – powiedział z kolei Marcin Pióro, Prezes Zarządu spółki Cinkciarz.pl. Cinkciarz.pl otrzyma prawa marketingowe do prezentowania swojej marki na bandach elektronicznych przy parkiecie i emitowania reklam wideo przed meczami. Firma obecna będzie też w internetowych materiałach wideo drużyny Chicago Bulls oraz na stronach internetowych i aplikacjach mobilnych zespołu. Obydwie firmy stworzą też razem program szkoleniowy dla dzieci i młodzieży grających w koszykówkę. Będzie on skierowany do Polonii w Chicago, mieście, które jest jej największym skupiskiem na świecie.

Window

Polecam - Zygmunt Koza z podkoszalińskiego Parnówka przy okazji remontu domu postanowił wymienić okna na nowe. Rozpoczął od tych niedużych, w pokojach, łazience na poddaszu i prowadzącym na piętro korytarzu. Z końcem 2005 roku wynajął specjalistyczną firmę i do dziś ta, jego zdaniem, nie może porządnie wykonać zleconej i zapłaconej roboty. - Pracuję w firmie bardzo blisko Fabryki Okien i Drzwi PCV "ALCON" i jak szykowałem się do remontu, to poszedłem do niej, bo było najbliżej. A teraz tego żałuję i jak będę wymieniał okna na parterze, to na pewno z usług tej fabryki nie skorzystam - mówi nam Zygmunt Koza.

Osa

W tej firmie na problemy natknęliśmy się nawet w redakcji, gdzie jeden z naszych kolegów po zaktualizowaniu dwóch komputerów z Windows 7 na pokładzie spróbował uruchomić je ponownie w celu dokończenia tego procesu, ale skończyło się to fiaskiem – oba systemy wpadły w pętle resetów, uniemożliwiając pracę i dostęp do danych. Za wszystko odpowiedzialna jest paczka KB3033929, która poprawia wsparcie dla podpisywania kodu przy użyciu SHA-2. Do błędu dochodzi gdy system chce sprawdzić integralność aktualności. Nie udaje mu się to, więc uruchamia się on ponownie… aby znów spróbować zainstalować problematyczną aktualizację. W razie wystąpienia tego typu problemów użytkownicy powinni przejść do trybu awaryjnego, a następnie odinstalować i ukryć wspomnianą aktualizację w pozycji programy i funkcje panelu sterowania. Niestety problemy przy aktualizowaniu systemu Windows stają się już istną plagą i każde miesięczne biuletyny są nie tylko informacjami o załatanych lukach, ale również ryzykowaniem, że system po aktualizacji nie będzie działał prawidłowo. Może się również zdarzyć tak, że niektóre z funkcji nagle odmówią posłuszeństwa. Niedawno mogli przekonać się o tym niektórzy użytkownicy Windows Vista, których po zaktualizowaniu systemu przywitały fatalnie wyglądające fonty, w niczym nie przypominające te wygładzane przez systemowy mechanizm ClearType.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie TAV Elektronik? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Chinazoom

Tak jak każda fiorma Dążąc do wzrostu sprzedaży menedżerowie szukają sposobów, aby stale powiększać liczbę swoich klientów czy oferowanych produktów (usług). Do zwiększania liczby klientów można dążyć na wiele sposobów – poszerzając obszary geograficzne działalności, starając się odbić klientów konkurencji na dotychczasowych rynkach, czy przekonując do naszej oferty te osoby, które z różnych względów nie korzystały z niej wcześniej (na przykład z powodu zbyt wysokiej ceny). Zawsze jednak należy pamiętać o ograniczeniach w tym względzie – tych, których nie możemy lub nie powinniśmy przekroczyć (przynajmniej w danym momencie). Oczywiście znacznie trudniej jest wyznaczyć ten drugi limit, gdyż wymaga to naszego samoograniczenia, rezygnacji z dążenia do wzrostu sprzedaży, a przynajmniej do jego czasowego wstrzymania. Taka decyzja jest dla menedżerów trudna, gdyż wiąże się z przełamaniem stereotypowego myślenia, złamaniem powszechnie obowiązującego dążenia do stałego wzrostu.

joxek

Praca w firmie zawsze mnie uspokaja, a na rzecz picia nie zrezygnowałeś przypadkiem z niektórych przyjemności i zainteresowań (np.masz mniej czasu dla rodziny, ma swoje zainteresowania, przyjemności, natomiast coraz więcej czasu zajmuje Ci "odzyskiwanie formy" po piciu, czy odrabianie zaległości powstałych podczas picia, zdobywaniepieniędzy na picie, poszukiwanie okazji do wypicia, lub też samo picie), a może zmieniłeś pracę, lub wykonywany zawód w związku z piciem?

joxek

Firma ta wykorzystywana jest ze względu na tanią hodowlę przy jednoczesnym otrzymywaniu dużej liczby bakterii na niewielkiej powierzchni. W ciągu 20 minut uzyskuje się następne pokolenie, a powstające mutacje są łatwe do identyfikacji i badań. Kolisty chromosom został kilkudziesięciokrotnie zsekwencjonowany . Najczęściej badanym szczepem jest K-12 posiadający 4,639,221 par zasad kodujący 4,377 genów[potrzebne źródło]. Proteom określono w 2014 na 4303 białek[3]. Pangenom od ~25 Mlat[4] uzbierał > 16k genow gdzie ponad połowa sekwencji pochodziła z HTG.

Zorro

Po wejściu PIS do włądzy, firma ma problem z tasiemcem przechodzą złożony cykl rozwojowy ze zmianą żywicieli. Żywicielami pośrednimi są bezkręgowce lub kręgowce, natomiast ostatecznymi - z reguły kręgowce, u których żyją głównie w przewodzie pokarmowym. Pierwszym stadium larwalnym jest onkosfera, zaopatrzona w 6 haczyków embrionalnych, lub orzęsiona larwa koracidium (u Pseudophyllidea); drugie stadium larwalne może mieć rozmaitą postać. Tasiemce pasożytują na kręgowcach od co najmniej 270 milionów lat[1]. Zaatakowany człowiek może usunąć pasożyta za pomocą leków, dzięki którym tasiemiec zostaje osłabiony i wydalony wraz z kałem.

Marcel

W firmie żle się dzieje: Polska dziennikarka nie będzie już prowadzącą "Wiadomości" w TVP1. Beata Tadla po ponad trzech latach pracy została zwolniona z Telewizji Polskiej - podaje portal Wirtualnemedia.pl. Beata Tadla prowadziła "Wiadomości" w TVP1 od listopada 2012 roku. Nowy dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, Mariusz Pils wręczył jej w czwartek wypowiedzenie. Zwolnienie dziennikarki miał uzasadnić "zmianą koncepcji programu". Podczas rozmowy z portalem Wirutalnemedia Tadla potwierdziła te doniesienia. Dziennikarka oprócz "Wiadomości" prowadziła także program "Kawa czy herbata" oraz wieczory wyborcze. Wcześniej przez 8 lat była związana z TVN-em. Prezenterka prowadziła m.in. "Fakty", "Fakty po faktach" i "Fakty po południu". Tadla jest kolejną dziennikarką, która w ostatnich dniach została zwolniona z TVP. Ma to związek ze zmianami w mediach publicznych i powołaniem nowych władz TVP i Telewizji Agencji Informacyjnej.

Master

Służby leśne Tajlandii poinformowały o odnalezieniu pary Polaków w parku narodowym Khao Yai. Mężczyzna i kobieta przez kilka dni wędrowali po gęstwinie w prowincji Nakhon Ratchasima. Wycieczka do parkuKhao Yai National Park service Nie wiadomo dokładnie, kim jest odnaleziony mężczyzna. Powołując się na polskich dyplomatów, tajskie media ujawniły, że kobieta jest naukowcem i przyrodnikiem.

Heinrich
@Master

TAV Elektronic - niski poziom kultury pracowników, szczególnie tych na pobycie w Sudetach białą Felicją. Żałuję klientów zmuszonych do kontaktu z taką osobą.

dat

ble ble - ale bzdury! konkurencja przepycha się między sobą

Pracuje w TAV ok 12lat i nigdy nie mialem opuznienia z wynagrodzeniem.Samochod sluzbowy,laptop,tel,tablet ITD.Polecam i pozdrawiam pracownikow TAV

joxek

widze ze tu sie dzieje, ale nie liczyl bym na ta firme, pracowalem blisko rok i wynik sie liczy , wiecej na donosach jada, kto kabluje to trzeba popracować , nie mam dobrych wiesci, ciagle mieszanie nie powoduje zmian, natomiast wrazenia nie maja wplywu na wydajnosc, nikt nie dba o zaplecze, atmosfere, ludzie sa pomiatani, szefa tylko kasa interesuje wywali kazdego nikt nie pyta dlaczego i co sie dzieje, kazdy ma swoja teorie, nie mozna spokojnie pracowac, narzedzia to najgorszy sort, wszysy wszystkich wykrecaja na godzinach , na materiale, i jak odkrylem ze nikt mi ze stanu nie zdejmuje to po roku u kazdego byl wiekszy stan nie rozliczony idzie w dziesiatki tysiecy zlotych, co za balagan, nie wiem jak to sie kreci, w lato wody nigdy nie kupuja, to za zlom kupowalem zgrzewki wszystkim, nowe narzedzia, i jestem najgorszy bo z kierownikiem sie nie dzielilem , szukajcie pracy najdalej od tej firmy, skarbowka, inspekcja pracy, czy inne kontrole wskazane, nie dostalem umowy smieciowej , urlopu, chorobowego,ale ja olalem to towarzystwo, za duze kretactwo, juz beda wiedziec kto pisze , i jeszcze im to ze szczegolami opisze

andzia

od wczoraj straik, wszyscy podwykonawcy w trojmiescie żucili robote tylko TAF łamistrajk zapycha swoimi ludzmi, pisze pewnie ktos z biura, ja tam robilem dlugo i nie polecam takiej pracy, klamiesz, nikt niema wiecej jak 2 tysiace, i nikt ostatnio nie zatrudnil sie, stoja nowe wozy na terenie firmy wrazie nowych zarzadzen, ale nie ma ludzi , do czasu zakonczenia protestu mixa i komsatu nikt do tej firmy nie przyjdzie, szef to sknera i esesman wiec polecam jako kapo do nadzoru

Jury

Czytając opinie miałem mieszane uczucia. Zatrudniłem się w tej firmie przeszło miesiąc temu. Najpierw szkolenie 2 tygodnie i słaby zarobek, ale potem miesięcznie 4-5 tys na rękę więc nie jest źle. Z tego co słyszałem to podwykonawcy zostali odsunięci i taf przeją wszystkie rejony. Teraz konkurencja specjalnie pisze paszkwile na temat tej firmy żeby zniechęcić nowych pracowników. Jak na razie atmosfera jest ok. i zarobki adekwatne do wykonywanej pracy.

bartek

ta firma porazka, szef niezyciowy, kto odszedl ma wrazenie pracy pod okupacja, nie zycze gorszej pracy, wszystko na glowie, wynik sie liczy, na kierownictwo nie licz, kara, kara, nagroda w niebie, kabluja wszyscy, dobrze sie zastanow,

JS

Pracowałem w tej firmie i na pewno nie było nigdy takiej sytuacji że firma nie wypłaciła mi w terminie kasy. Praca typowo na akord ,ile zrobisz tyle zarobisz. Jak ktoś chce to zarobi nawet ok 5000tyś

@JS

pewnie 100 lat temu i to nie prawda:) 5 tyś pewnie brutto i na działalności :)

mzrek

juz w roku 2015 od wrzesnia wszyscy monterzy musieli za kase pobierać material i na wlasny rachunek rozliczać benzyne i wlasne zaangarzowanie, wiec to instalatorzy, w dziale inwestycje zmiany juz od listopada wszyscy nie pasujacy za bramę, zostalo 5 osob, inni wczesniej odchodzili sami, teraz od nowego roku czekaja na nowe umowy , o umowie o pracy mozna pomarzyc, najniższa stawka na zus i reszta bez podatkow, jesli jestes posluszny to możesz mieć umowe zlecenie, w roku 2015 wywalają 2 osoby, Petelski, Galan, juz na ich miejsce 3 kanalie, Bogdan, Rysiu i nowy kierownik wyłacznie dla inwestycji, liczyć na siebie zadnych przywilejów, woda w lato z beczki, w zimę żadnych cieplych miejsc, ubrania buty pierwszy raz zakupili po zadymie na budowach, nie wpuszczaja na bramie, dmuchaja na zawartosć procentow, narzedzia zenada, jeż w samochodzie cały rok, radze poszukać lepszej roboty, za kazde słowo krytyki szukasz roboty, pozdrawiam desperatow z Tav-FU

ekspert

super firma, polecam

xxxx

Ogólnie jedyną pozytywną rzeczą są ludzie jak nie skaczą sobie do gardeł. Pieniądze słabe, godziny spore. Kasa z zaległościami. Miałem przyjemność pracować i nic specjalnego.

Zostaw merytoryczną opinię o TAV Elektronik - Gdańsk

TAV Elektronik
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • NARWICKA 2B
    80-557 Gdańsk