Firma próbuje wejść na polski rynek ze swoimi produktami, które aktualnie oferuje poprzez dystrybutorów. W Warszawie znajduje się jedynie wirtualne biuro. Przy przetargach praca jest w 100% zdalna przy stałym kontakcie z kilkoma osobami w Turcji. Na początku wygląda ok. Można rozpocząć pracę w firmie, która wchodzi na nowy rynek z produktami, które szpitale już znają. Niestety doproszenie się o wypłatę za wykonaną pracę graniczy z cudem. Pomogłem złożyć oferty w kilku przetargach. Śledziłem przetargi pod kątem wskazanego asortymentu. Przygotowywałem oświadczenia, dokumenty. Traktowałem to jako pracę dodatkową. Pomimo wielokrotnych zapewnień ze strony Pana O. G., nie otrzymałem ani grosza na konto. Rozmowa kwalifikacyjna jest online. Pan O. G. czasami bywa w Warszawie, więc można też się spotkać osobiście. Praca nie jest normowana w zakresie 8h dziennie, dokumenty do podpisu można otrzymać w nocy lub dosłownie chwilę przed terminem składania. Osobiście liczyłem na owocną współpracę, natomiast nie wyobrażam sobie pracy za darmo.