FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O.

Bronisze

Opinie o FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Jesteś pracownikiem FRESH WORLD INTERNATIONAL? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca. Co w niej najbardziej lubisz?

gosc

Co za negatywy w dodatku nie prawdziwe ja uważam ze to dobra firma trzeba tylko sie wykazac a cie docenia a nie ledwo przyjsc pracowac i na kokosy liczyc nie mam złego zdania o tej firmie

weee
użytkownik zarejestrowany

no wlasnie pzeciez jak komus sie nie podboa to moze odejsc

Anonim

Jak jest tak tam źle to trzeba sie zwolnić (bo jak mówi przysłowie z niewolnika nie ma pracownika)

zenon

Mikus-Przejściowo można mieć grypę.Widocznie taki jesteś szkolony że nigdzie więcej Cie nie chcą.Pracuj uczciwie to może do czegoś dojdziesz.Pozdrawiam Cię.

mikus

No nie wydaje mi się. Nie jestem po zawodowce jak tak dociekasz. To praca przejściowa.

zenon

mikus-skoro takie dno to dlaczego tam pracujesz?Prawda jest taka że zapewne nie jestś wcale lepiej wykształcony.

mikus

To co pisze to akurat są realia dnia dzisiejszego. Oszem teoretycznie to nie przymus Ale w praktyce Ukrainiec idzie się wypisać do kierownictwa a oni mu mówią że nie ma takiej opcji. I że ma wracać spowrotem do pracy.

mikus

Ta firma to totalna padaka. Naprzyjmowali Ukraińców którzy tylko stoją u popierają maszyny i stoły a uważają się za Bóg wie kogo w tej firmie. Pracują po 15godzin dziennie i nikt im nic nie mówi a Polak zostanie na godzinę i się pytają co tu jeszcze robi. Kierownicto to ludzie po zawodowkach bez kultury osobistej i jakiego kolwiek szacunku do drugiej osoby. Podostawali się tam po znajomosciach i się trzymają stołków wyzywajac innych ludzi. Dno Dno dno

termit

Ta firma to totalne dno.pracuje tam bo nie mam wyjścia.Brakuje mi słów by opisać tą pracę,bo adm.by mnie zablokował.Omijajcie to ścierwo bokiem.

Zenon

W ogóle nie wiem o czym piszecie, pracuje tam ponad rok i atmosfera jest dużo lepsza niż w innych firmach, w których wcześniej pracowałem. Kierownictwo jest przeokropnie miłe, kultura osobista na bardzo wysokim poziomie, także ta opinią ucinam wszelkie negatywne komentarze. Pozdrawiam Zenon

Wiesław

ta firma to jaką pomyłka!!! Wyzysk za najniższą stawkę krajową ale to nic .. jesli chodzi o atmosferę to :) kierowniczka wrzeszczy na pracowników, poniża ich, wyzywa ,szarpie zachowuję się jak gestapo!!! a wszystko to podchodzi pod mobbing co jest karalne.. nikt jednak z tym nic nie robi, każdy boi się odezwać ponieważ straci pracę. o agresji miedzy polakami a ukraincami nie wspomnę. Jest ostro tam. Już wiem czemu trzeba mieć wyłączony telefon - dlatego że gdyby ktoś nagrał co tam się dzieje i wrzucil to na Yt to było by grubo.. Takze OMIJAJCIE TE FIRME ZDALA !!!

Michał 30

Hey rozmowa kwalifikacyjna to mit w tej firmie. Bylem na spotkaniu wczoraj. Laska przedstawiła mi warunki tej pracy u spytała się czy pasuje i tyle. Mam doświadczenie akurat pracy ba magazynie może to dlatego, niewiem. Dziś mam lekarza i podpisuje umowę a od poniedziałku do pracy. Także zobaczymy co to za praca.. Czy rzeczywiście [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mam porównanie bo pracowałem w hebe w Pruszkowie na hali.. Tam dopiero było ciekawie. Klaskali na nas gwizdali, ponizali.. Dawali nam wolne jak niechcielismy zostawać dłużej..

bogna bażant-ptasińska
użytkownik zarejestrowany

jako osobę szukająca pilnie pracy najbardziej interesuje mnie obecnie proces rekrutacji we FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O., czy możecie go bliżej opisać? byłabym bardzo wdzięczna gdyż pilnie chciałabym znaleźć nowe zatrudnienie a z tego co wiem ta firma jest pracodawcą na szóstkę z plusem. pomożecie mi się przygotowac do takiej rozmowy kwalifikacyjnej?

Bartek

Ja nie wiem skąd negatywne opinie, pracuję w tej firmie już tydzień i jakoś nie odczułem złego traktowania przez kierowników itp, są bardzo pomocni i poprostu normalni. Owszem, jak jest moment, że przyjeżdża dużo palet to pośpieszają trochę, ale robią to normalnie, bez poniżania nikogo, a jak już znowu robi się spokojnie to można zwolnić obroty. Ja pracuję przez firmę zewnętrzną i przez okres próbny mam 10,50/h a później jak mi przedłużą to 12/h (oczywiście brutto). Warunki dużo lepsze niż w auchanie. Pozdrawiam

bb

ta firma to dno i do ludzi szacunku nie maja wogole

bb

nie pytaj o zarobki bo za głowe sie złapiesz sa tak koszmarme

lolka

co ty za głupoty piszesz,niech sie wezmą za niektórych kierowników bo nie mają szacunku dla pracowników traktują ich jak roboli a siebie uważają za wielkie państwo

Joasia

A ja tam miło wspominam czasy pracy w tej firmie. Co prawda było to jakieś hmmm 8 lat temu. czy Artur jest jeszcze kierownikiem na hali do sortownia owoców. Bardzo fajny człowiek i zupełnie niepasujący do opinii powyżej na temat kadry zarządzającej Freshem

pamiętajcie że w tej firmie niewolno śmiać się gadać bo was wypiszą do domu ale Ukraina może

dobry czlowiek

co ty gadasz o tej firmie to jest zwykly oboz pracy pracownicy sa traktowani jak zwykle smieci firma zatrudnia ukraincow a oni i tak nic nie robia porzytecznego dla tej firmy

Zostaw opinię o FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O. - Bronisze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O.