Opinie o Drukarnia Leyko Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Drukarnia Leyko Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drukarnia Leyko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Leyko Sp. z o.o. w Kraków

Lukasz

Witam, czy firma dalej rekrutuje, mam 10 letnie doświadczenie w pracy jako operator maszyn introligatorskich głównie na maszynach kolbus. Dziękuję za odpowiedź

@Adam

A jakie są jeszcze plany odnośnie poprawy warunków, możesz krótko opisać? Mnie najbardziej interesuje pensja i umowa na czas nieokreślony, więc jak mają się sprawy w tym temacie?

AAA

Witam. Wiecie coś o rekrutacji, a głównie to czy podczas tego procesu jest jakiś test na wymagane kompetencje miękkie? Szukam info o rekrutacji na posadę specjalista ds. kalkulacji, bo wymagali np. kreatywności, dokładności czy systematyczności.

Eliza
@Adam

Tylko pytanie czy każdy, kto wyśle cv ma szansę na rozmowę? Mąż akurat strasznie chciałby dostać się do pracy jako pomocnik w introligatorni. Z tym doświadczeniem jest trochę gorzej, ale ma za to uprawnienia na wózki, tak jak napisane w ogłoszeniu. Czy wtedy ma większe szansę na pracę? No i czy musi mieć jeszcze jakieś inne umiejętności? Strasznie mu zależy.

AAA

Adam Nowy wpis
@AAA

Proszę wysłać CV. Nie praktykujemy żadnych testów. Przeprowadzamy rozmowę rekrutacyjną w formie swobodnej wypowiedzi. Proszę się nie obawiać. Zapraszam do kontraktu.

Wioleta Nowy wpis
@Adam

Oooo, ale to super, bo ja się mega stresuję, a też widziałam te ofertę dla specjalisty ds kalkulacji. No ale co do kasy, to w ofercie jest wpis, że wynagrodzenie jest zgodne z doświadczeniem i wynikami w pracy. No a można wiedzieć, jaka jest dokładnie pensja na start netto i czy po okresie wdrożenia owa pensja rośnie?

Adam Nowy wpis
@Wioleta

Wynagrodzenie jest zgodne z doświadczeniem i wynikami w pracy. To mówi wszystko. Nie mam pojęcia jakie ma Pani doświadczenie, wiedzę, umiejętności, znajomości programów. Tak jak odpowiadałem już kilkukrotnie. Nie ma się co obawiać rozmowy. Trzeba przyjść i wszystkiego się Pani dowie na miejscu. Zapraszam.

Eliza Nowy wpis

Robercik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Na stronie od ponad roku piszą że szukają handlowca, elektromechanika, operatora i pomocnika. Nikogo nie przyjęli w tym czasie- ponad rok? Słabe zarobki i warunki na początek czy rotacja duża?

Lukasz

@Lukasz

Zapraszam do kontaktu z sekretariatem. Telefon i adres e-mail na stronie www. Proszę wysłać CV. Skontaktuje się z Panem.

@Adam

O, ja też jestem zainteresowany, choć mam mniej doświadczenia. Czy możecie podać, jaka jest pensja miesięczna? Ja mam doświadczenie 5 lat. I czy firma do obsługi maszyn introligatorskich zapewnia jakąś odzież firmą ochronną??

@Lukasz

Zastanów się 10 razy nim się tam zatrudnisz, nikt tam nie dba o pracowników pensje są żałosne. Sama firma to relikt przeszłości powinni tam zrobić muzeum i w sunie nic by nie musieli zmieniać ponieważ farba na ścianach pamięta jeszcze czasy wojenne ... Maszyny stare jak panie które odbierają przy kolbusie

@Michał

Szczerze mówiąc to Pańska opinia powinna pozostać bez odpowiedzi. Drukarnia Leyko zatrudnia pracowników według kwalifikacji, umiejętności, doświadczenia a nie wieku. Co do reszty to nie będę komentował bo szkoda mojego czasu.

Robert
@Adam

@Adam Dlaczego jest tyle negatywnych opinii tutaj na temat drukarni Leyko

@Robert

To w zdecydowanej większości bardzo stare opinie. Bądź pisane na podstawie wiedzy z przed wielu lat. W drukarni wiele się zmieniło. I nadal wiele się zmienia. Mocno pracujemy nad poprawą warunków pracy i płacy.

@Adam

Co wchodzi w socjal Drukarnia Leyko Sp. z o.o.?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. kalkulacji w firmie Drukarnia Leyko Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Cześć, pytanie w sprawie ogłoszenia ze strony. Napisali, że zatrudnią elektromechanika do działu utrzymania produkcji z doświadczeniem. Ale nic o tym, co oni oferują ze swojej strony. Jaki rodzaj umowy. Może tu ktoś ma aktualne informacje, byłby tak miły i mi napisze coś?

Idol

Honorata widzę że nie źle wymitasz ale uważaj bo cię zlinczują, zrób porządek z naszymi koleżankami które nadużywają alkoholu bo dojdzie do tragedii i jeszcze jedno załatw sprawę wynagrodzenia , pracownik powinien wiedzieć jaką ma stawkę, nie można załogi okradać.

@Idol

Dlaczego ktoś z zewnątrz miałby się czymś takim zajmować, no chyba że jakąś inspekcję masz na myśli? A tutaj to kto powinien tego wszystkiego pilnować co opisujesz?

@Idol

Ja mam jedną prośbę. Jeśli ktokolwiek ma wiedze na temat spożywania alkoholu na terenie Drukarni Leyko lub przychodzenia do pracy pod wpływem alkoholu zapraszam do mnie na rozmowę. Na pewno wyciągniemy z tego konsekwencje. To niedopuszczalne sytuacje z którymi do tej pory nie spotkaliśmy się. A jeśli ktoś pomimo otrzymania umowy o pracę w której dokładnie jest opisana wysokość wynagrodzenia ma co do niej jakieś pytania proszę udać się do działu kard lub do kierownictwa drukarni.

Dario
@Adam

Hahaha przecierz jak dobrze pamiętam to większość maszynistów to chlory, dobrze pamiętam takiego jednego P. Stanisława ten to miał spust, dzień jak codzień po 10 to już był koniec

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Drukarnia Leyko Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Elektromechanik?

Zapraszam na rozmowę. Najlepiej to się nie przygotowywać :-) Proszę się nie obawiać niczego. Porozmawiać zawsze można. Zapraszam.

@Adam

Najlepiej na spontanie? W to mi graj. Pan Szanowny tylko uprzedzi mnie, ile potrzebuje spotkań i namysłu po rozmowie, by podjąć decyzję o zatrudnieniu na stanowisku pracownika pomocniczego? I czy można w firmie się wyszkolić na samodzielnego introligatora?

@Adam

Wszystko zależy jak się rozmowa potoczy. Zdarza się często ze decyzje o zatrudnieniu podejmujemy wspólnie na pierwszym spotkaniu po 5 minutach. Nawiazując do drugiej części pytania- oczywiście ze szkolimy pracowników. Organizujemy szkolenia zarówno wewnętrzne gdzie bardziej doświadczeni pracownicy uczą młodszych ale również organizujemy szkolenia specjalistyczne prowadzone najczęściej przez serwis fabryczny producenta maszyn.

ABC

Pan Zbyszek Leyko powinien zrobić porządek z tym bajzlem co jest na stanowiskach kierowniczych , bo to oni są do ....

Jak się pracuje z ludźmi z Leyko?

Ona ...

Ci nowi z małymi wyjątkami jestesmy zadowoleni atmosfery panującej w nowej firmie .Ludzie naprawdę bardzo sympatyczni...pozdrawiam załogę z Colonela piszących nie na temat ...kogo obchodzi co gdzie i kiedy ..Jaka opinie nam tam pracujących wyrabiacie ,trochę taktu proszę państwa....

@Ona ...

pracodawca jakoś dba o atmosferę między wami? Macie jakieś integracje itp? Można liczyć na docenianie i wsparcie od przełożonych?

ABC

No ,no nowe stanowisko ,będzie uderzenie władzy , dopiero teraz pokaże rożki, oczywiście mowa o nowym dyrektorze, biedny poprzednik wpadnie w depresję

Katarzyna
@ABC

Kto tam teraz awansował na wodza?

człowiek z tąd

Zwalniają pracowników. Na stronie www piszą że przyjmują. Maszyny stare, bałagan organizacyjny. Nie polecam tu pracować.

@człowiek z tąd

A troszkę więcej szczegółów odnośnie wspomnianych zwolnień? Komu dziękują za współpracę, osobom które podpadły czy o wybrakowanych kompetencjach? Czego oczekują?

Idol

Koleżanki i koledzy mamy półmetek , firma z dominowana chyba daliście radę było tyle zapewnień, jak się miewa nasza trójca nadal razem czy mamuśka znalazła sobie nowego amanta a nasze kierownictwo zaczyna dzień trunkiem jak dawniej, kochana dyrekcja zamiata problem pod dywan czy już wszyscy wiedzą o problemie naszych dam

Xero

Najlepsze czasy ta firma ma za sobą- to było podczas pandemii. Wtedy w toaletach były nawet ręczniki papierowe, mydło i papier toaletowy. Wirus zniknął ( prawie) a mydło zniknęło całkiem.

@Xero

Na jesień zapowiadają kolejną falę, czy to znaczy, że mydełko wróci? ;) A tak serio to słabo, że nawyku nie da się tu utrzymać nowego, może warto się o to jakoś ubiegać u szefostwa?

Pusia

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w drukarni, to czysty wyzysk, stosują mobing , wprowadzają chaos , zero organizacji pracy , wszystko na pokaz kto będzie lepszy , podkładają sobie świne . Najgorsi nowoi pracownicy którzy chcą się wykazać " swoją głupotą "

Damian
@Pusia

Pusia, czyli jednak nie warto składać tam CV bo widziałem że szukają doświadczonych operatorów. Jakie są warunki na hali i po ile godzin się pracuje. Czy operator zarobi przynajmniej te 4000zl netto żeby jakoś żyć?

@Pusia

Serio? A skąd biorą tych nowych, że niby tak się zachowują? Co tak właściwie takiego głupiego według Ciebie robią?

@Pusia

@Pusia ej ale serio taki (usunięte przez administratora) ? Wiesz to z doświadczenia czy ze słyszenia ? Bo się grubo zastosowam nad złożeniem CV

@ zainteresowany
@Zainteresowany

Nie rób tego , szukaj pracy w innej formie , pracownicy odchodzą , obiecują a słowa nie dotrzymują

@, abc
@Honorata

Widać że jesteś nowa , ciepła posadzka zapewniona , jeśli pracownik wyraża się pozytywnie o drugim to według ciebie jest powód żeby go zwolnić , prezes powinien zrobić porządek

@ pusia
@Damian

Damian decyzja należy do ciebie , umów się na rozmowę i sam oceń sytuację , finanse na początek mogą być dobre tylko później ulegają zmianą , warunki są nie złe , pracują różnie zależy od natłoku pracy

@@, abc

No to by było dość dziwne, gdyby za dobre opinie o współpracownikach zwalniali.xd Ale to w jaki sposób Prezes mógłby tu porządek zrobić, skoro z tamtej opinii wynika, że każdy tu jakiś taki nieprzyjemny jest? :/

Daro
@Honorata

@ Honorata czytając twoje komentarze wnioskuje że twoja pozycja w formie jest na wyższym szczeblu ale pamiętaj nie ma ludzi nie zastąpionych . Wytłumacz mi jedno jak to możliwe że pracownik przebywający na zwolnieniu pracuje a może nawet robi godziny nadliczbowe ukłony w twoją stronę

@Daro

A dziękuję za ukłony i przypisanie mi wysokiego stanowiska, którego nie mam, bo tu nie pracuję. Co do tego przebywania na zwolnieniu a jednoczesnego robienia nadgodzin też nic jeszcze nie wiem chyba, że temat mi przybliżysz?

Daro

Powiem tak w Polsce poligrafia to czysty wyzysk i to jest wszędzie, ja pracuje w Niemczech i wiem za co w PL to wszędzie było jak nie (usunięte przez administratora) kasa to jeszcze kasa pod stołem i w życiu nie wrócę do tego (usunięte przez administratora) maszyny stare rozjechane nie serwisowane trzymające się na taśmie gumę czy tam spinaczu bieda aż piszczy jeśli chcecie się rozwijać i pracować na nowoczesnych maszynach to tylko na zachodzie

Mirek

Witam, czy szukacie operatorów maszyn na oprawę twardą? Posiadam 20lat doświadczenia. Jakie warunki zatrudnienia panują w firmie?

@Mirek

Zapraszam do kontaktu. Dane kontaktowe na stronie www. O szczegółach zatrudnienia porozmawiamy na spotkaniu. Zapraszam.

Katarzyna
@Mirek

Słyszałeś ze szukają pracy czy tak po prostu pytasz?

Mirek
@Katarzyna

Tak pytam, ponieważ przeprowadziłem się do Krakowa i szukam pracy. Ale ten pracodawca chyba odpada :(

@Mirek

Czemu odpada? Nie widziałem żeby było specjalnie dużo narzekań od ludzi. Jak mam zamiar wysłać CV i zobaczę co proponują na rozmowie. A ty? Nie spróbujesz?

ABC

Uważajcie na to co mówicie przy naszym szanownym panu R.R. bo jest fałszywy .

Natalia
@ABC

Co masz na myśli?

Witam!!! Czy drukarnia leyko jest to dobry wybór jeżeli chodzi o branżę poligraficzna? Czy warunki pracy dalej są jak we wczesnym PRL-U, ponieważ opinie są bardzo negatywne jeżeli chodzi o socjal. Brakuje wszystkiego łącznie z papierem toaletowym??? . Bardzo proszę o odpowiedź!

Izabela
@Marcin

tez czekam na jakies pozytywne komentarze, ale póki co jak widac nie bardzo, nikt nic nie pisze dobrego, naprawde nie ma firma zadnych plusow? :/

@Izabela

W ostatnim okresie czasu Drukarnia Leyko przechodzi bardzo poważne zmiany. Zainwestowaliśmy ogromne środki finansowe na zakup maszyn i zatrudnienie dużej ilości świetnych fachowców. Jeszcze przed nami wiele zmian. Robimy co możemy aby to było miejsce gdzie pracownicy przychodzą i wychodzą z pracy z uśmiechem. Już dużo sie udało zrobić ale nie ukrywamy tego ze jeszcze wiele przed nami. Mamy nadzieje ze wspólnie z cała załoga uda nam sie przeobrazić drukarnie w nowoczesne i przyjazne miejsce do pracy.

Piotrek
@Marcin

Fakt opini to oni nie mają najlepszej.

Natalia
@Adam

Jakie zmiany jeszcze tutaj czekają w takim razie? I długo trzeba będzie na nie czekać?

Krzyś

Witam, w związku ze drukarnia rozwija się o poprawę twardą zastanawiam się nad wysłaniem CV, szukam pracy, ale nie wiem czy faktycznie warto wiązać sobie nadzieję z tą firmą. Chciałbym się dowiedzieć jakie panują tam warunki i czy można dobrze zarobić jako operator maszyn.

Lucas

Witam, czy Drukarnia Leyko, kupiła już maszyny do oprawy twardej?

@Lucas

Znasz się na tym? Jesteś operatorem takiej maszyny i szukasz roboty? Ja też myślę, żeby wysłać CV ale nie wiem czy teraz przyjmują. Może warto zadzwonić do kadr i się dowiedzieć. Jak myślisz?

@Lucas

Tak. Drukarnia Leyko zakupiła linie do oprawy twardej. I jeszcze kilka innych maszyn. :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Leyko Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Drukarnia Leyko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Leyko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Leyko Sp. z o.o.?

Drukarnia Leyko Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Romanowicza 11
    30-702 Kraków

Drukarnia Leyko Sp. z o.o.