Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Opinie o Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Edek

Jak tam praca dla kierowcy ? Są przyjęcia jakie warunki?

piotr
@Edek

Są przyjęcia na kierowców, o warunkach sie nie wypowiem bo nie pracuje jakie kierowca ale widziałem oferty

Zek
@Edek

kierowca ma warunki takie same jak wszyscy inni. przysługują mu dodatki wszystkie i benefity. ogolnie mają tam w porzadku chociaz ja sam tez niestety nie jestem kierowca jednak mam z nimi kontakt rozmawiamy i wiem co tam gra

piotr
@Zek

No i fajnie, super by bylo gdyby jeszcze jakiś kierowca się wypowiedział

Zek
@piotr

może się jakiś tu przywoła, ale to juz raczej po nowym roku dzisiaj to imprezkaa , udanego!

partyhard
@Zek

I co, udała się impra? ;)

sobiesław

można jakieś premie zdobyć w tej firmie?

@sobiesław

no pewnie a jakie byś chciał :D

sobiesław
@Balboa

jakie bym chciał? wszystkie oczywiście, haha. pytanie na jakie mogę liczyć :)

@sobiesław

no w większości raczej są premie uznaniowe, są tam jeszcze dodatki funkcyjne i stażowe no ale te pewnie Cię na ten moment nie interesują

Dla wybranych
@Balboa

Stazowe nie dla wszystkich , a pracuje się w tej samej firmie.

@Dla wybranych

no to dlatego napisałem właśnie, że to nie leży w kwestii zainteresowań ;p

Tosz to szok
@Balboa

Zapraszamy na dział vac ;) dużo godz malo pracy nikt nie pracuje, tylko ta jedna co wszystko potrafi i jest nie zastapiona. Tylko wlasnie uwaga uwaga bo to wlasnie ta osoba lubi duzo mówic z kazdym i potem w biurze wszystko opowiadac.!(usunięte przez administratora)

Kot

Spoko ta praca w Indyku czy nie spoko?

@Kot

spoko a co?

@321

A no nic, pytam bo różnie to bywa. różni są ludzie opinie też są różne. można temu wierzyć tak na dwa razy

@321

Chciałem zobaczyć co napiszecie po prostu

@Kot

Zależy gdzie trafisz... Są działy cięższe i nieco lżejsze. I zależy na którego brygadzistę trafisz... Każdy jest inny

Andriu

Którę są lżejsze, a które cięższe?

Andriu

Nie żebym bał się ciężkiej pracy czy coś

Szon
@Andriu

nie żeby coś ale trochę tak to brzmi jakbys se najlżejszej pracy szukal ale w sumie kto by tak nie chcial

leon

jak wygląda rekrutacja do firmy?

@leon

Wysyłasz cv, potem zaproszenie na rozmowe z Kadrami, albo Kierownictwem działu, opowiadają o pracy, pokazują jak wygląda . Odpowiedź szybko, zazwyczaj kilka dni, ze 3 może 2

leon
@tolek

czyli rozmowa odbywa się na terenie zakładu i tam od razu wszystko pokazują?

@leon

No tak

Kubik
@tolek

trzeba się szykowac na jakies dziwne pytania? czy raczej standardowo o doświadczenia, umiejetnosci, poprzednia prace???

@Kubik

A o co tu dziwnego można pytać, normalne pytania i ustalanie warunków wspołpracy

gzik
@Kubik

Wiem o co cho, mnie w jednej firmie pytali jak często myję okna haha

gzik
@tolek

Ale tu nie ma tego typu ceregieli, konkrety ;)

@gzik

a czy to była firma sprzątająca? bo jesli nie to nie ogarniam

Magazynier

Spotkanie rekrutacyjne przemknęło bez żadnych zbędnych niepotrzebnych sytuacji , bardzo miła obsługa klienta ;) . Nie mam żadnych przeciw wskazań do pracy w Indyku . Polecam

Nie było żadnego pytania na które nie byłbym wstanie odpowiedzieć .

Klient

Miałem okazje z nimi współpracować, obsługa + mięso - ok. Mogę polecić

Ozar
@Klient

Zgadza sie, sam rowniez kupuje mieso do domu bo jest pewnej i dobrej jakosci a nie to co sprzedaja w sklepach

@Klient

Miło czytać pozytywne receznje :)

lewy

@odi na wszystkich stanowiskach robi sie na trzy zmiany

@lewy

to jest pytanie czy stwierdzenie? nie na wszystkich. w zasadzie tylko magazyn robi 3 zmiany

lewy
@odi

a reszta po jednej rozumiem tak

@lewy

z reguły tak, na trybowaniu jeszcze są II zmiany jak już tak omawiamy wszystko

Bolo

A w jakich właściwie godz jest praca na magazynie?

magazyn zaczyna pierwszą zmianę od 5:00 i 3 zmiany po 8 godzin

A to w ten sposób. Dzięki, podejrzewałem, że od 6

@Bolo

w zasadzie to od 6 rano zaczynają tylko na uboju, ale to tak tylko mówie dodatkowo

@odi

A na ten ubój to trzeba doświadczenie?

@Bolo

a nie wiem, być może nie, z reguły na produkcje można się przuczyć

Pepe

czy biorą też młodych do przyuczenia?

Salt
@Pepe

jeśli sie młodym chce robić i faktycznie im zależy to w sumie dlaczego nie?

odp

Jak najbardziej.

@odp

a na jakieś konkretne stanowiska, czy mogę aplikować na to co będzie wolne akurat i wszedzie mnie przyuczą

odp
@Pepe

Będzie na pewno informacja w ogłoszeniu czy wymagają doświadczenia czy nie. na taśme produkcyjną i na magazyn na pewno nie wymagają

@odp

w sumie nie zależy mi jakie to będzie stanowisko, byle praca była i żebym się mógł jej nauczyć

Ile jest sklepów firmowych??

boczniak

jest jeden sklepik firmowy zaraz koło bramy głownej

@boczniak

Okej, myślałem że może jest jakoś więcej, ale pewnie jest jeden ale dobrze zaopatrzony, wielkie dzięki

boczniak

myślę, że jest jak najbardziej wystarczający ;)

Dymek

czy są przyjęcia do pracy ?

?
@Dymek

sprawdź sobie to będziesz wiedział, co to tak wszystko na tacy trzeba podawać?

@?

nie trzeba, po prostu zapytałem jak ktoś będzie na tyle miły i odpowie to będę wdzieczny, tyle

@?

sprawdzić sobie mogę, ale pytam tutaj o jakieś informacje z wewnątrz

Frodo
@Dymek

Teoretycznie są przyjęcia na produkcje, magazyn i kierowcę, ale ciężko uznać na ile to jest jeszcze aktualne, bo wydaje mi się, że już dłuższy czas jest taka rekrutacja

@Frodo

dlatego właśnie dopytuję, może ktoś ma solidne informacje potwierdzone :) ale dzięki i tak za odpowiedz

Frodo
@Dymek

Nie wiem nic więcej, trzeba by się pewnie w kadrach dopytywać, tam mają info pewne

daisy

@zxc ale mimo, że więcej facetów, to kobiety są traktowane równo z nimi?

hah
@daisy

Oczywiście, przecież mamy równouprawnienie a nie średniowiecze ;p

Doma

Są też jakieś kobiety w zakładzie czy raczej męska ekipa?

zxc
@Doma

są, ale facetów więcej

Doma
@zxc

Czyli jeśli chciałabym się zatrudnić to jest dla mnie jakaś szansa

zxc
@Doma

tak, na spokojnie

Stary

Dalej w firmie rozdają gadżety firmowe? Za moich czasów rozdawali :D

Zon
@Stary

No coś tam nadal jest. typu koszulki kalendarze długopisy itd itd trochę tego jest. Dawno pracowałeś?

@Zon

No prawie 3 lata mnie już w sumie nie ma, tak z ciekawości wpadłem zobaczyć co tu się dzieje bo szukałem też innej firmy i tak jakoś sobie o tej przypomniałem ;)

Zon
@Stary

Oo to kawał czasu. Ja tu tyle nie pracuję więc nie wiem co się zmieniło od tego czasu :)

@Zon

No może nic się nie zmieniło bo dość dobrze wszystko działało tak przynajmniej ja uważam, chociaż wiadomo ile ludzi tyle opinii

Witam mam pytanie interesuje mnie praca na magazynie . pracowałem na magazynach interesuje mnie stawka ile na godz może ktoś coś podpowiedzieć ?

zorro
@Nowy

to chyba się dopiero na rozmowie dowiesz, tutaj nie pisze sie o stawkach

zorro
@Nowy

ale jak masz doświadczenie to pewnie można wynegocjować fajną stawkę :)

Szczep
@Nowy

a jest aktualnie oferta pracy na magazynie? bo nie kojarzę żebym coś widział

Szczep
@Nowy

nie mówię że nie ma oczywiście tylko może ja po prostu nie wiem gdzie szukać?

@zorro

pracowałem na magazynach w Holandii i Niemczech teraz w Polsce ale na budowie za 15 zł i tak pytam chciałbym wrócić na magazyn bo na budowie to nie to

sho

Kandydat i ma taką "wiedzę"? Coś mi tu śmierdzi.

nawet spoko praca pozdrawiam

karlo
@as

czy pracowałeś na produkcji? powiesz jak warunki?

@karlo

tak na produkcji warunki w porządku, uczciwe

karlo
@as

to dobrze, to jest w zasadzie dla mnie najważniejsze żeby pracować w firmie która nie (usunięte przez administratora) resztę da sie juz dograć

@karlo

no to sie nie zastanawiaj tylko idz i pracuj zycze powodzenia

Stasiek

Czy są jakieś dodatki na święta dla pracowników?

@Stasiek

dają bony do sklepu firmowego z okazji świąt dla wszystkich pracowników

Super dziękuję :)

@Stasiek

ale chyba nie świąteczne dodatki będą przekonywać Cię do podjęcia pracy w indyku :D czy sie myle

@nokturn

Nie, skąd pomysł, ze tak jest? Po prostu pytałem.

@Stasiek

no właśnie stąd pomysł że o to zapytałeś, a nie pytasz o nic innego :D

@nokturn

Ale nigdzie nie zasugerowałem, ze to to jest moją główną motywacją do podjęcia pracy przecież, a to mi zasugerowałeś jednoznacznie

nokturn

ja to w sumie niczego tutaj więcej nie potrzebuje :D nie moja sprawa z jakiego powodu gość się zatrudni, może być nawet taki powód :D

Kira

Hej, jest tu jakiś kierowca C/C+E i może się wypowiedzieć jak tam w Indyku praca? Jak zarobki, tabor itd.

makary

Czy na jakims dziale na produkcji sa zmiany, które nei zaczynają się o 5, czy wszystko rusza o tej porze?

@makary

Na uboju się zaczyna o 6 rano jeśli ta godzina robi Ci jakąś większą różnicę :D :D

@he

A żebyś wiedział, 6 już dla mnie spoko (chodzi o dojazdy, niestety o 5 nie miałbym możliwości). Teraz pytanie z jakimi umiejętnościami i doświadczeniem przyjmują na ubój?

@makary

uuu to trochę lipa jak nie masz jak dojechać w auto się trzeba zaopatrzyć to łatwiej bedzie:D

@makary

a co do drugiej czesci pytania no to na produkcje nie wymagają żadnego doświadczenia ani umiejetnosci, wszystkiego mozna sie przyuczyc to i tak jest praca przy taśmie

domos
@makary

na produkcyjne z regułī biorą do przyuczenia jeśli nie masz dośw

@he

Auto mam na razie w opłakanym stanie, zanim to ponaprawiam to trochę minie, węc to nie tak, ze to już na zawsze

@makary

no w porządku rozumiem to, tak czy tak wszystko gra , wybierz sobie co tam Ci odpowiada, nic mi już do tego

rodek

na ile zmian pracuje się na magazynie? i w jakich godz

todo
@rodek

Magazyn pracuje na 3 zmiany i pierwsza zaczyna się od 5:00 także dość wcześnie ale do przezycia ogolnie

rodek
@todo

rozumiem. faktycznie wcześnie, ale nie takie rzeczy się robiło.

todo
@rodek

Kwestia przyzwyczajenia jak najbardziej, ja to sobie zawsze powtarzam że wstanę wcześniej ale też więcej dnia mi potem zostaje

Zostaw merytoryczną opinię o Indyk-Śląsk Sp. z o.o. - Wieszowa

• Jak się pracuje w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indyk-Śląsk Sp. z o.o.