Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Opinie o Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Jojo

Jak tam praca dla kierowcy ? Przyjęcia są?

ex
@Jojo

chyba nie...są oferty, ale bardzo stare, na bank nieaktualne

@ex

to wiszą nieaktualne oferty na stronie? myślisz że nikt tego nie bieżąco nie sprawdza?

ex
@helo

oferty są sprzed 150 dni (na praca pl były te same) więc no, tak logika mi dyktuje

@ex

no w sumie racja 150 dni to już naprawdę spory okres czasu jak na szukanie pracownika... pewnie masz rację

Ale odkrywcze

Tomik
@rogal

ale złośliwe. odkopałeś wątek z marca tylko po to żeby się przyczepić? no nieźle

Tomik
@rogal

chociaż ja teraz wcale lepszego poziomu nie pokazuje hehe

Mors
@Tomik

Grunt to samoświadomość.

olek

na produkcji można liczyć na jakieś premie?

bolek
@olek

dla produkcji są przede wszystkim premie uznaniowe. kwota jest zależna od tego jak tam to wszystko idzie. ale są .

@bolek

ok dzięki a jak się dajmy na to już długo (bo zamierzam się zatrudnić na długo a podobno u was stabilnie) to jest jakiś dodatek za staż pracy czy coś takiego?

bolek
@olek

tak za staż pracy też się dostaje kase dodatkową. chyba bez sensu byłoby się zatrudniać na chwilę. jak już przychodzić to faktycznie z myślą że na dłużej. teraz to potrzebna stabilizacja jak takie niepewne czasy. a ta firma z pewnością to daje. pracy nie brakuje i nigdy nie brakowało co by się nie działo

super

@bolek

To racja, pracy nie brakuje, nudzisz się tu nie da ale za to czas leci jak nie wiem wiec to plus

@Norman

Nudzić to się można w domu a nie w robocie

@rogal

Różne są roboty, są i takie w których nie ma np czasem co robić i stoi się bezczynnie

@rogal

Wtedy to dopiero jest nuda.. a czas się dłuży tak że człowiek wraca bardziej zmęczony niż jakby coś robił. wiem co mówię bo miałem i taką robotę co się czasami po kilka godzin na dostawy czekało i nie było co robić

na uboju jakie godziny pracy?

Preston
@123

zaczyna się od 6 rano, także nie ma tragedii jeśli chodzi o poranne wstawanie w takiej branży jak ta. zwykle jest to dużo wcześniej

@Preston

a to elegancko, 6 to norma

Preston
@123

czy nie ma tragedii to zależy od tego czy ktoś się przyzwyczai do takiego porannego wstawania i o której pójdzie spać dzień wczesniej hehe . ale no tak ogólnie nie ma

@Preston

Już nie bądźcie takie miętusy, co to za problem

ekler

i ogólne warunki, opowie ktoś?

Kompan

Moim zdaniem godziwe

eee
@Kompan

mhm, to wszystko wyjaśnione ;)

Lubicz
@ekler

warunki są dobre, uczciwe. jak pracujesz sumiennie to bedzie dobrze

Seneka
@eee

Sam nie wiem co by tu mozna wiecej powiedzieć?? warunki są porządne bo firma sama w sobie też jest porzadna i w przyslowiowe kulki nie leci. jak pojawią się jakieś konkretne pytanie to zapewne i też pojawi sie odpowiedz

@Seneka

dzięki, to co napisaliście mi wystarczy

@Seneka

będę szukał w takim razie ofert pracy

@Seneka

chyba, ze wiecie coś o wakatach?

gucio
@ekler

wewnątrz nikt nic nie mówi. jak będą wakaty to na internecie będą oferty

@gucio

jasne rozumiem

gucio
@ekler

no niestety nawet chcąc pomóc nie mam jak bo tego się nie mówi tak na forum raczej

Magazynier

Spotkanie rekrutacyjne przemknęło bez żadnych zbędnych niepotrzebnych sytuacji , bardzo miła obsługa klienta ;) . Nie mam żadnych przeciw wskazań do pracy w Indyku . Polecam

Nie było żadnego pytania na które nie byłbym wstanie odpowiedzieć .

Topik

Tutaj wyroby na najlepszym poziomie! Byłem tu kilka razy na dostawach no i sam się tematem zainteresowałem zamówiłem też dla siebie i muszę przyznać że jest ogromna różnica między tym mięsem a takim ze zwykłego sklepu sieciowego. Mówię wam wszyscy którzy jeszcze nie próbowali, spróbujcie raz a już nie będzie nigdzie indziej kupować

Lubicz
@Topik

a to akurat prawda jakoś w porównaniu z dyskontami to niebo a ziemia

Seneka
@Topik

no ba!! mam to samo chociaz no ja tutaj pracuje wiec mozna stwierdzic ze jakas reklame firmie robie ale wcale tak nie jest. syfu bym nie polecil. a tutaj jest naprawde dobra jakosc

Katarzyna

Hej widziałam ktoś na google pisał, że macie sklepik firmowy, to prawda?

Keiro
@Katarzyna

Prawda, raczej nikt by nie kłamał. wszystkie informacje na jego temat możesz znaleźć i przeczytać na stronie indyka

Katarzyna
@Keiro

Wolałam się upewnić wśród pracowników, różnie to bywa. Dobrze jest zaopatrzony? Trochę już poczytałam na stronie.

Keiro
@Katarzyna

Oczywiście że jest dobrze zaopatrzony.. w końcu jest jeden jedyny przy całej firmie zatem ma wszystko to z czym pracujemy i pierwszej jakości i świeżości ;) warto zaglądnąć

ekler

a jak atmosfera na zakładzie?

Kompan
@ekler

Normalna, zdrowa. Bez jakiś konfliktów, raczej wszyscy zajęci swoją pracą po prostu

@ekler

spoko. o ile ktoś jakoś bardziej zwraca na to uwagę. nie musisz przecież z każdym rozmawiać w końcu do pracy raczej przychodzi się pracować

@Fonix

no i dobre, u mnie to krzyki i plotuchy ciągłe były, więc ciężko w ogóle było się skupić na swoim

@ekler

no i właśnie dlatego ludzie się na robocie powinni skupiać a nie na tym żeby innym na ręcepatrzeć albo wielkie znajomości zawierać. Takie rzeczy to po pracy

@Fonix

a integrujecie się czasem po pracy, na jakieś piwko czy coś, czy raczej nie?

@ekler

a no czasem się zdarzało, chociaż ja to raczej do domu wracam do rodziny bo to dla mnie kluczowe

Elek

Nadgo są do odbioru czy płatne?

Łazik

Płatne normalnie

@Łazik

A jest jakiś limit ile mogę zrobić???? zależy mi na dobrym zarobku

Kobik
@Elek

nie słyszałem o tym żeby był jakiś limit ale może też nikt nigdy aż tyle nie robił. możesz zrobić tyle ile dasz radę i ile będzie pracy

@Elek

Nie ma limitów na nadgodziny, chyba że jest jakiś tylko nikt go nigdy nie przekroczył więc nikt o tym nie wie. tak czy inaczej nie musisz się o to martwić

Bob

Jest gdzie zjeść sobie normalnie obiad, czy trzeba się po kanciapach chować?

hansolo
@Bob

tak i jest catering, darmowy posiłek w ciagu dnia

@Bob

po jakich kanciapach ty sie chcesz chowac?????

@Bob

jest normalne miejsce na szamke takze sie nie przejmuj kanciapami

@Velc

No u siebie poprzednio musiałem w schowku na jakieś miotły i inne gospodarcze rzeczy, także ten...

@Velc

No i elegancko. Znaczy normalnie, ale moje standardy były obniżone po poprzednim

@Bob

łoooo to naprawdę miałeś jakieś spartańskie warunki... współczuje, widocznie ja nigdy nie zaznałem czegoś takiego dlatego sobie nie zdawałem sprawy

Digi

Od dawna działacie już na rynku, czy to jakaś nowa firma? Zastanawia mnie ogólne doświadczenie w tym co robicie i zasób klientów

Digi

A no to żadna świeżynka tylko już poważna firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycją ;) firmę znałem, ale nie spodziewałem się że to już tyle lat istnieje

majsterklepka
@Digi

Możesz poczytać więcej o historii na stronie

sosik
@majsterklepka

no nie tylko na stronie oficjalnej firmy ale tez ogólnie na internecie znajdzie sporo informacji wystarczy tylko trochę chęci do tego żeby to poszukać

Można robić nadgodziny?

infinit

Można.

@infinit

Płatne czy do odbioru?

Welc
@Elek

praca w nadgodzinach jest byla i bedzie dodatkowo platna także jak ktos potrzebuje dodatkowej kasy no to dobrze dla niego wiadomo że nie każdy lubi ale dla tych co tylko chca no to jest taka opcja

@Welc

Git, dzieki

?
@Welc

a nadgodziny są możliwe dla wszystkich stanowisk?

Tylko dla wybranych
@Elek

Nadgodziny są tylko dla wybranych (usunięte przez administratora)Polaków wysyła się na urlopy albo zwalnia wcześniej do domu.

fedo

do sprzatania tez kogos zatrudniacie czy tym sie pracownicy zajmuja????

odpo
@fedo

są też osobno pracownicy od sprzątania poszczególnych miejsc i maszyn

fedo
@odpo

ok dzieki

Kajman

można gdzieś zobaczyć jakieś fotki jak zakład wygląda od środka?

@Kajman

może gdzies można. nie chce mi się specjalnie szukac bo i tak tutaj nie wstawie no ale wpisać w googla chyba potrafisz indyk slask zakłąd zdjecia galeria czy cos tam. może nawet na stronie coś jest. troche kreatywności

@Kajman

swoja droga czy wygląd wewnetrzny przesądzi o twojej decyzji dotyczacej pracy w tym miejscu???

Mart
@Kajman

Kajman filmik na (usunięte przez administratora) jest, wystarczy w wyszukiwarce z yt wpisać indyk Śląsk

@Mart

nie, skąd ten pomysł? nie można być ciekawym?

@Mart

dziękuję bardzo. poprzedni kom był skierowany do Nicka, nie do cIebie

@Kajman

można być, zapytałem o to tylko z czystej ciekawości bo nie pytasz o nic innego

Franek

zatrudnienie w tym zakładzie jest w oparciu o umowę o pracę?

jemioł
@Franek

Oczywiście

@jemioł

a obowiązuje jakiś wcześniejszy okres próbny bez tej umowy czy coś w tym stylu

jemioł
@Franek

Nie no umowa jest od razu, po prostu nie od razu musi być na czas nieoznaczonny

@jemioł

czyli jakiś tam umowny okres próbny może przebiegać a niekoniecznie musi to mieć wpływ na umowę

Gawrosz

Witam. Jak wygląda praca na rozbiorze? Ile godz?, Jakie zarobki?

Iglo
@Gawrosz

pracuje się na akord więc zarobki różne ale ogólnie nie bedziesz narzekał a do tego też dochodzą jakieś tam premie jeszcze. Rozbiór pracuje na jedną zmianę od 5:00 rano

Bubel
@Iglo

uuu to dośc wcześnie się zaczyna ale to chyba normalka w takiej branży że rozpoczyna się pracę wcześnie rano

Moris

Pracownicy dostają porządne wdzianko robocze? Wszystko jest zapewniane?

nick
@Moris

Tak. Pełne wyposażenie.

helo

co tam słychać w nowym roku?

hh
@helo

pracuje sie a co ma byc slychac. praca dom praca dom nic sie nie zmienilo od zeszlego roku raczej za bardzo. przynajmniej u mnie

@hh

czaje. chodziło mi bardziej o jakieś potencjalne zmiany na zakładzie czy coś

hh
@helo

nie rozumiem jakie miałyby byc zmiany. nadal robimy przy indyku a nie wieprzku. nie planowane sa jakies wieksze rotacje na stanowiskach. tyle wiem

tomek

Hej sory za głupie pytanei ale co to jest trybowanie

gg wykrawanie
@tomek

wykrawanie

tomek
@gg wykrawanie

a trzeba na to jakis uprawnień czy uczą tego po przyjsciu do pracy

Kandyd

Jak tam przed świętami, jest jakiś większy natłok pracy?

@Kandyd

nie wydaje mi sie ze jest jakos wiecej pracy niz zwykle co nie chlopaki? nie chce mowic za wszystkich ogolnie no ale jak dla mnie zawsze jest sporo roboty i teraz nie jest w sumie inaczej

juesej
@Kandyd

To nie święto dziękczynienia, żeby masowo inydki kupować heh

Janek
@Kandyd

Witaj w tej firmie pracuje na uboju moja kobieta święta nie święta po 11-12 godzin od poniedziałku do soboty bo jak nie przyjdziesz do pracy w sobote to masz po premi mam nadzieje że ci pomogłem

gg

Witam czy jest praca na trybowaniu ?

Wezyr
@gg

masz na myśli czy jest w tym momencie możliwe zatrudnienie czy ogolnie o to stanowisko? bo jesli chodzi o teraz no to raczej będzie ciężko

Wezyr
@gg

ale jeszcze przepatrz, może ja tez nie sprawdzilem na wszystkich mozliwych stronach z ofertami

@Wezyr

ja też nic nie znalazłem także możesz mieć racje. ale nowy rok się dopiero zaczał dajcie im chwile to może coś wystawią

@gg

możesz też spróbować sie z kadrami połączyc i tam popytać

Zostaw merytoryczną opinię o Indyk-Śląsk Sp. z o.o. - Wieszowa

• Jak się pracuje w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indyk-Śląsk Sp. z o.o.