Sklep Nine West

Poznań

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Sklep Nine West

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Nine West

gfvh
użytkownik zarejestrowany

@0 to chyba niewielkie masz marzenia :P tyle się na epwno wyciąga, bez przesady, 1600 zł to nie są duże pieniądze. Mój znajomy tam pracował i brał 2000 zł netto, wiec nie jest chyba tak źle ?? :-)

?

Dlaczego likwidujecie sklep w Galerii Malta, gdzie teraz bedzie nowy?

aaa...

Nie narzekajcie! Pracowałam tam naprawdę długo i wcale nie jest tak źle. Zarobki są niewielki ale w tej kwestii firma nie odbiega znacznie od innych. Miło wspominam tą pracę.

ko

ja pracowała w nine west i wiem ze o drabinie można zapomnieć bo nie ma gdzie jej rozłożyć a zaplecze zawalone jest podartymi, słaniającymi się kolumnami kartonów z butami po sufit.

She

Produkty fajne, ale rzeczywiście można im wiele zarzucić. Zostałam zaproszona na 1-2 godziny próbne. Dowiedziałam się wtedy o "rozmiarówce" i jak szukać modeli, potem zostałam poproszona o rozejrzenie się po sklepie. Wiadomo, że jak skończyłam się rozglądać i żadna inna nie kwapiła się do obsługi klienta to sama podchodziłam i proponowałam pomoc. Skutecznie. Musiałam odnaleźć parę butów gdzieś z wyższej półki. Poprosiłam o drabinę i dowiedziałam się, że na drabinę nie mamy czasu i trzeba się wspinać po półkach. BHP poszło w kąt. Ale nic. Po skończonej pracy pani chyba kierownik powiedziała, że odezwą się tego samego dnia, lub następnego. Spytałam czy bez względu na wynik. Potwierdziła. Podsumowując firma nie dość, że wykorzystuje ludzi do darmowej pracy (a nuż ktoś się skusi i kupi od nowej twarzy - Sprzedałam jedną parę), to jeszcze jest niesłowna. Nie dostałam odpowiedzi ani tego dnia ani następnego. Zarobki - 7 zł za godzinę przez 3 miesiące próbne, potem można przejść na umowę o prace. No i kwestia BEZPIECZEŃSTWA. Obcej niezatrudnionej osobie każą wspinać się po półkach jak małpie.

kkk

Sklep i obsługa ok ale zarząd i traktowanie pracownika poniżej normy!!!! [usunięte przez administratora] wiecznie nowa załoga w sklepach chyba o czymś świadczy.

Zostaw opinię o Sklep Nine West - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Nine West