nine west

Opinie o nine west

Marcin

@arek to nawet nie jest najniższa krajowa, nie wierzę w to :)

ninowa

również NIE POLECAM, ODRADZAM kierownik zarabia 1500zł przecież to jest śmieszne , maja Cie za smiecia, pracownicy najlepiej zeby mieli 20000 utargu dziennie a jak przychodzi do premii to nie wypłaca, zwalniają z dnia na dzień 10 min przed końcem dnia. ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kulka

firma bez przyszłości.jak ktos daje takie male zarobki to wiadomo ze to firma o malym standardzie. Smiac mi sie chce jak sobie pomysle ze pracodwcy tam maja sie za wielka amerykanska firme . A to jedno wielki (usunięte przez moderatora),

nine

kiepskie zarobki 7 zł na godzinę na start a potem może po kilku miesiącach 8 zł przy umowie zlecenie. ale przy umowie o prace jakieś 1000zł netto na miesiac tak ze lepiej sie wychodzi na zleceniu jak ma sie duzo godzin. firma nie stara sie o pracownika jak nie ty to ktoś inny

absolutnie zgadzam się z przedmówcą. dziś zostało wręczone mi wypowiedzenie, zostałam zmuszona do wykorzystania dni urlopu (bo w tej firmie o ekwiwalencie nie ma mowy) i 10 min przed końcem pracy zostałam poinformowana, że to mój ostatni dzień. (usunięte przez moderatora), za śmieszne pieniądze marnuje się czas, nerwy i zdrowie. ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!!! i to samo tyczy się la senzy, która jest tego samego właściciela

(usunięte przez moderatora),.Zwolnili mnie i pare innych dziewczyn bo byłysmy"niewygodne".Stworzyłysmy sklep od poczatku a tak nam sie odwdzięczyli...................-szkoda gadać

Zostaw opinię o nine west - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nine west