Odradzam pracę w biurze tej firmy. Do dnia dzisiejszego nie zostałem rozliczony z należnych mi prowizji za dokonaną sprzedaż. Struktura decyzyjna w firmie to fikcja – pani Daria, posiadająca 98% udziałów, udaje, że nie pełni funkcji decyzyjnych. Firmą realnie zarządza pan Darek (którego nie ma w dokumentach) oraz pan Michał.
Klientów permanentnie wprowadza się w błąd, zrzucając winę na sprzedawców. Firma nie realizuje montaży terminowo lub wcale, ponieważ osoby zarządzające nie mają zielonego pojęcia o montażu okien. Informacje na stronie internetowej o rzekomym 20-letnim doświadczeniu to kłamstwo. Kadra zarządzająca wykazuje się całkowitym brakiem profesjonalizmu i kompetencji w tej branży. Przestrzegam zarówno potencjalnych pracowników, jak i klientów.
Jeszcze zaznaczę iż używają nie legalnych programów szpiegowskich oraz podsłuchu kamery.