hospitality sports

Opinie o hospitality sports

ttt

Pracowałem w Szczecinie szefem był pan Tomek. Dobrze wspominam te czasy. Nie ma sie o co przyczepić. Jeśli potrafisz sie dogadać to sie dogadasz i sie nie oszukujmy. Ja byłem mega zadowolony z tej pracy. Polecam. Praca trudna nie jest, kasa zawsze na czas. Polecam w szczególności maturzystom/studentom!

Jola

Pracuję na stadionie w Gdańsku , praca jak praca nic czego nie można było wykonać. Natomiast kadra zarządzająca poniżej krytyki. Pseudo "menadżerka" nie potrafi zorganizować pracy, panuje wielki chaos, znika na kilka godzin zostawiając cały bałagan na barkach kelnerek. Układy z barmanami, to tylko czubek góry lodowej, a co za tym się kryje to wieczne braki wszystkiego. Winnego szuka się między pracownikami, a winna jest pseudo "menadżerka".

Marika
@Jola 16.05.2017 15:51

Zgadzam się całkowicie, bałagan chaos, wymagania ponad siły, kary nie wiadomo za co, nie terminowo wypłacane pensje, ogólnie nieudaczniki i cwaniaki rządzą nie polecam tam pracy. Mówię tu o stadionie w Gdańsku.

klient

Witam firma działająca średnio w tego względu , że kadra zarządzają jest mówiąc krótko mało rozgarnięta (chodzi mi tu o pana Łukasza B. i panią Agatę W. ) straszny bałagan panuje w tej firmie . Niech świadczy o tym fakt że ostatnio dostałem od kasjera przeterminowaną wodę za 5 zł . Ceny też mają zaporowe , ale muszą zarobić na swoje ogromne pensje za udawanie , że wykonuje się jakąś pracę .

justyn

A jak jest w Gdańsku? cos sie zmienilo?

alo

Student, jak dla osoby ktora chce sobie dorobic to podejrzewam, ze może i dobra praca jednka na pełny etat to nie wiem czy jest szansa by się dostał?

Student

Stawki są przystępne i jeżeli chodzi o umowę zlecenie to naprawdę bardzo przyzwoite. Wynagrodzenie jest za imprezę. Za mecz rozegrany na Stadionie Legii jest 60 zł. Praca trwa średnio 5-6 godzin, więc naprawdę w porządku. Istnieje również czasem możliwość wyjazdów do innych miast, które są powiązane z firmą. Osobiście pracuję w tej firmie jakiś czas i naprawdę nie mogę mieć zastrzeżeń. Jeżeli nie jest się osobą oczekującą nie wiadomo jakiego wynagrodzenia i nie chodzi się z nosem zadartym do góry, to naprawdę jest bardzo miła i przyjazna atmosfera. Oczywiście często zależy ona od klienteli, która jak na miejsce imprezy jest zmienna ;) Podsumowując, jeżeli ktoś chce sobie dorobić to naprawdę warto. Pozdrawiam

Aniak

mi spóźnienia do pracy nie wybaczają, wiec ja nie będe wybaczał nieterminowych penscji

jola monola

moge powiedziec ze atmosfera jest , kucharze sa doswiadczeni sa tez i mlodzi kucharze generalnie praca i wynagrodzenie na umowie jest ok, wsciekam sie z wynagrodzeniem jak wynagrodzenie ma byc do 10 tego to do 10 tego chyba ze jest weekend jednak jak przelew zostanie puszczony rano nawet 10 tego to nawet jezeli ktos ma konto w innym banku bedzie o 18 tej najpozniej tego samego dnia . Jezeli tak beda traktowali ludzi to nikt tam nie przyjdzie i widze, ze nie tylko ja tam mialem ten problem

@jola monola 13.07.2015 12:49

ale nawet jak zaplaca dzien pozniej to placa i to sie liczy, chodz troche to denerwuje, takze mam nadzieje ze jeszcze kiedys jak bede mial wolne w swoim hotelu to pojde tam dorobic

jola monola

moge powiedziec ze atmosfera jest , kucharze sa doswiadczeni sa tez i mlodzi kucharze generalnie praca i wynagrodzenie na umowie jest ok, wsciekam sie z wynagrodzeniem jak wynagrodzenie ma byc do 10 tego to do 10 tego chyba ze jest weekend jednak jak przelew zostanie puszczony rano nawet 10 tego to nawet jezeli ktos ma konto w innym banku bedzie o 18 tej najpozniej tego samego dnia . Jezeli tak beda traktowali ludzi to nikt tam nie przyjdzie.

Kateblack

A do kogo trzeba sie zglosic zeby dostac prace w Warszawie? Wiecie kto tam zatrudnia?

pracownik...

Po pierwsze to firma ta oferuje pracę dla STUDENTÓW, pracę raz na tydzień lub dwa. W Krakowie szkolą pracowników na dane stanowisko (kasjer, kucharz, pomoc) i jeżeli się wykażesz i ogarniasz wszystko na punkcie gastronomicznym to możesz zostać "liderem". Ja osobiście dostaję 10 zł/h będąc kasjerką, a słyszałam że lider 2x więcej dostaje. Dla mnie firma jest okej i nigdy nie narzekam na brak przelewu, fakt może czasami jest 11 dnia jeżeli wypada jakiś weekend ale nie robię z tego afery. Polecam

gt

jakie ta firma proponuje wynagrodzenie czy ktos doswiadczony pomoze w tej niezmiernie waznej dla mnie kwesti.. czy premie rowniez sa i czy praca jest na korzystnych warunkach dla obu stron jak to jest z waszej perspektywy pomozecie i wogole czy oferuja sciezki rozwoju dla nowych pracowników dziekuje za odpowiedzi

ak

pieprz**** bzdury i tyle kasa prawie zawsze jest 10 bez żadnych problemow chyba ze ktos ma w innym banku konto, te negatywy to pewnie z tego ze zostaliscie wyrzuceni albo cos wam nie spasowalo. Jak ktos wykonuje dobrze prace to wszystko jest w porzadku nie mowiac o tym ze teraz wszystko jest super wiec jak nie pracujecie juz to sie nie wypowiadajcie bo tylko sie osmieszacie

....

Czy ktoś ma może numer do koordynatora z warszawy na legii ?

pok

Jak wygląda obecnie sytuacja w oddziale w Warszawie?

b.kucharz

sport-hospitality gdańsk to najwiekszy syf gastronomiczny miasta.Drogo i byle jak. Prawdziwych kucharzy nie ma już od roku.Odeszli po cięciach finasowych i atmosferze na kuchni,którą serwuje "szef"kuchni.Teraz gotują dzieci na praktykach,za darmo. Ciągła ściema finasowa,7-8 zł/godz,brak podzialu obow.

;(

Karmią klientów przeterminowanymi kilka miesięcy kiełbasami/parówkami. Ilekroc nie byłam w pracy wszystkie produkty były po upływie daty waznosci. Kompletny brak organizacji przelozonych i zainteresowania tym co sie dzieje aktualnie na kioskach. Wypłaty przychodzą często z miesięcznym opóźnieniem. Stanowczo nie polecam.

Alexkrk

Witam, a może coś o Stadionie Cracowi i firmie hospitality sports

Kamiś

Pracowałem tam i nie polecam pracy. Teraz sprawę będą mieli w sądzie??? Sprzedają stara kiełbasę jeszcze z Woodstock-u.

praca

Ja z tą firmą jestem związany od ponad 2 lat i miło mi się z nimi współpracuję. Nie narzekam na nikogo. Fajni liderzy, pracownicy i koordynator. Fakt pieniądze nie zawsze przychodzą na czas ale to się nie zdarza tylko w tej firmie bo i w innych. No i nie wiem tak jak napisał "pracownik" w gdańsku przychodzi się 4 godziny wcześniej na mecz w W-wie przychodzi się 2-3 godziny wcześniej a wychodzi się około godziny no półtorej po meczu no chyba że jest się na trybunie gości wtedy ten czas się przedłuża o dodatkową godzinę.

asdf

Mówicie o tej w Warszawie? Czyli nic się nie zmieniło?

tiko

firma totalnie nie rzetelna brak kasy!!!!!!! uważajcie na nią !!!!

Dari

Podczas meczy Euro 2012 pracowałam w tej firmie. Zdecydowanie nie polecam, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam wynagrodzenia. Wszyscy byli dla ciebie mili dopóki nie przyszedł dzień wypłaty, a wtedy zero odpowiedzi na telefony, mejle.

Polonia bydgoszcz

Nie polecam za bardzo tej firmy.A te osoby co dają dobre opinie to lizusy.Brak organizacji-wielu kierowników,nie wiadomo kogo słuchać.Jeden wielki kogiel-mogiel.Wiecej ludzi rządzi niż pracuje...

czytam i czytam, komentarz wystawcie sami. Wynagrodzenie DO 10-tego, dziś 17-ty, pieniędzy jak nie było tak nie ma, wyjaśnień również.

ehh

Czasem warto jest mieć swoje zdanie, a nie mówić to co chcieliby usłyszeć przełożeni. Prawda jest taka, że rola Lidera nie jest zbyt męcząca, po za przyniesieniem ciuchów, kasy i ewentualnych braków w trakcie, nie robicie nic. Resztą, najgorszą robotą zajmują się pracownicy -kasjerzy, kucharze. Organizacja na Pepsi Arena godna jest 100% krytyki, to przykre. Nikt na ten temat się nie wypowiada, bo szkoda słów.

Lider

Pracuję na Pge Arenie od samego początku od otwarcia. I to co piszecie to jakieś bzdury wypłaty były zawsze na czas, zdarzały się pojedyncze sytuacje kiedy się przelewy spóźniały co było spowodowane dużą ilością pracowników lub po prostu złościwością rzeczy martwych. Co do koordynatorek to miałam również przejmność pacować kolejno z każdą z dziewczyn. Nigdy nie spotkała mnie nieprzyjemność z ich strony, jeśli pracownik wykonuje swoje obowiązki to ich nie ma ! Atmosfera również jest ok! Więc nie rozumiem waszych problemow. Czasem warto zająć się swoją pracą....

Jestem kasjerem na Stadionie w gdańsku PGE Arena. Pracuje dla Sport Hospitality. Pracuję od Euro i od samego poczatku były problemy. Wypłaty za pracę na meczach Euro albo nie przychodziły albo były za małe. Teraz podczas meczy sezonowych, w roku 2012 było jeszcze dobrze, choć były problemy z kasami bo sie psuły ale organizacja była nie najgorsza. Wypłaty przychodziły na czas albo 2-3 dni później. Teraz w sezonie wiosennym 2013 zmieniły się kordynatorki i wszystko się zmieniło. Chciały mieć porządek a mają jeden wielki syf. Pracuję na kiosku gastronomicznym. Nie dostajemy wypłat na czas. Wcześniej Lider ( osoba która zarzącała swoja grupą pracownikow na danym kiosku ) był traktowany poważnie. Gdy wysyłał liste z kim chce pracowac to wszyscy pracowali tak jak on to ustalił. a teraz w sezonie wiosennym 2013 ani razu nie pracowaje ze swoim Liderem ani ze swoją grupą i jest wielki syf. Rozdzielają ludzi i rzucają ich po byle jakich kioskach, obiecują i nie dotrzymują ani jednej swojej obietnicy, jakies testy robią a same nie umieją utrzymac porządku na swoim stanowisku. Generalnie robią to co im się podoba. Nie polecam pracy w takiej atmosferze za marne 60 zł za prace, gdzie trzeba przyjsc 4 godziny przed meczem i po zakonczeniu meczu trzeba zostac od 2 do 3 godzin i czekać na rozliczenie. za 60 zł w takim stresie i nieprzyjemnej atmosferze się nie opłaca. + najlepiej ogarnietych ludzi traktują jak g*wno. Praca mi się bardzo, ale to BARDZO podobały, do czasu kiedy nowe kordynatorki nie zrobiły "rewolucji". w roku 2012 o wiele lepiej się pracowało. a niezadowolony pracownik to zły pracownik, więc moża pora coś zmienić? Jeżeli zmieni się coś to napiszę opinie, która by to prostowala, jak narazie jest jeden wielki syf.

xxx

Ewidentnie podstawiona osoba. Przykre jest to że firma która uważa się za wspaniałą i tak pewną siebie nie potrafi nic. Nie będę wspominać o zaopatrzeniach i warunkach pracy oraz o tym, że niezadowoleni klienci pretensje kierują do kasjerów i kucharzy, bo niestety nie mają do kogo gdyż nikt nie stawi im czoła i nie powie 'tak, to ja jestem odpowiedzialny/a za to jak wygląda obsługa'. Wspomnę jedynie o wynagrodzeniach które w zasadzie NIGDY nie są w terminie. Skoro zleceniodawca nie potrafi wywiązać się z JEDNEGO punktu z umowy to dlaczego zleceniobiorca ma przestrzegać wszystkie?? Syf

jasnosc
@xxx 11.04.2013 14:45

To chyba jakaś żart! Żeby pensja była na koncie w terminie to by było superextra! Nie wspominając już o innych rzeczach.

aga

Pracuje dla sport hospitality. Jestem bardzo zadowolona, przełożeni są przyjaźnie nastawieni do pracowników, panuje miła atmosfera, wynagrodzenia przychodzi na konto w terminie. Polecam

Kamil...

Czytam komentarze i się dziwie....Pracuje w Sports Hospitality od roku i wszystko jest wporzadku...

ona

A co powiecie o kioskach w Koszalinie? Pracował tam ktoś?

bolo23

ja mam dobra opinie... Pra cowałem, dostałem kase. Nie wiem o czym mowicie. :)

Zostaw opinię o hospitality sports - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hospitality sports