Opinie o Office Bistro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Office Bistro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Office Bistro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Bistro Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w Office Bistro Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

CY ktoś odzyskał już pieniądze od Office Bistro?

Jesteś byłym pracownikiem? W internecie pełno jest informacji o zadłużeniu firmy. Zresztą chyba już nawet nie funkcjonują? Ktoś napisał, że Office Bistro, Sports Hospitality i Fuzja Smaków, są / były prowadzone przez te same osoby? Wiesz coś o aktualnych losach tej restauracji?

@Marcin

Jestem . Odrzucili im upadłość. Restauracje nie funkcjonują. Pytałem się o pieniądze z funduszu.

M… Nowy wpis

Witam. Czy ktoś odzyskał pieniadz? A może fundusz świadczeń gwarantowanych wypłaca należności?

A Nowy wpis
@M…

Tam. Odzyskałem. Ktoś jeszcze?

Ja Nowy wpis
@Marcin

Z tego co wiem to odrzucili im upadłość. Pytam się czy ktoś odzyskał z funduszu pieniądze.

Beata

Czy warszawska firma Office Bistro obecnie normalnie funkcjonuje? Może ktoś kto pracuje w tym miejscu może powiedzieć. A może teraz poszukiwane są do pracy sekretarki, asystentki, rejestratorki? Jestem zaineresowana tego typu stanowiskiem.

Aaa
@Beata

Z tego co wiem od grudnia Office Bistro stara się o upadłość...

Key

Szykujemy pozew grupowy przeciw firmie. Chętnych zapraszam do kontaktu na fb

@Key

Cześć, jaka to grupa. Chciałabym dołączyć.

Ann01

Proszę o nazwę grupy

ILYA
@Key

Jak cię znaleźć? Albo jak się z Tobą skontaktować?

Kris98

Prosze o kontakt

X2
@Key

Również chętnie się podepnę ???? Pozdrawiam W.

@Key

Cos wiadomo z tym pozwem? Jak sie możemy skontaktować? Moge poprosić o maila na(usunięte przez administratora)

@mlas
@B

Wszystkich pokrzywdzonych zapraszam na grupe Gastronomia - OF, SH, FS - pokrzywdzeni.

@Key

Poprosze nr do osoby zajmujacej sie pozwem , lub podaje swoj 502 180 877 - Adam, tez mam kwote do odzyskania za dostarczony towar

@@mlas

Gdzie znajde te grupe?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Office Bistro Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Morze.Barman/barmanka?
Patryk

Czy zarobki są dla was wystarczające ?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Office Bistro Sp. z o.o.?

Ta firma juz nie istnieje...

cześć. Wiadomo coś co z zaległościami office bistro i fuzji smaków? Ma ktoś do nich kontakt? I co ze sprawa w sądzie?

Belekkabelek

Podaje numer do Zbyszka (usunięte przez administratora), może komuś się przyda

@Belekkabelek

A do Dariusza masz numer telefonu?

Fido Dido

Ja mam ale nie podam Proszę najpierw udostępnijcie swoje a nie przekazujcie numery osób prywatnych , z tego co mi wiadomo nr do Zbyszka jest prywatny a nie firmowy i chyba obowiązują jakieś przepisy RODO Proponuje się zapoznać

Wykorzystywanie pracowników szczególnie brak zapłaty za wykonaną prace ....ogółem nie polecam korzystać z tego rodzaju bistro często dania są robione najtańszym kosztem wręcz z popsutych rzeczy! Częstą praktyką jest przerabianie zepsutych dań na kremy lub mielenie ich na różnie burita czy zapiekanki

Pracownica

Firma jest wspaniała, i firma Sports Hospitality i firma Office Bistro i firma Fuzja Smaków i firma Zasmakuj Świata i te wszystkie Warsztaty Kulinarne i Północne Byki, The Burgery i wszystkie pozostałe są wspaniałe, ... a i Pan Dariusz i Pani Agnieszka i Pan Mariusz i oczywiście Pan Jacek, a bym zapomniała i Pan Pawełek też wspaniały (a może i najwspanialszy) a i asystent Pana Paweł, Pan Czarek też oczywiście wspaniały. Ogólnie jest, było i będzie wspaniale.

Joanna
@Pracownica

Wow... Dobre????

adres
@Pracownica

ul. Cypriana Godebskiego 12 A 05-090 Janki

A ktoś wie gdzie się znajdzie pana Mariusza?

Rogmina
@Ania

W Olsztynie teraz mieszka

@Rogmina

A skąd wiesz? Masz może jakiś numer do niego?

Ilya Sabynich. Generation Park

Jak cię znaleźć? Albo jak się z Tobą skontaktować?

czy widzieliście aktualny adres spółki ? bo rano podobno był

@Pracownik1

Moge prosić o ten adres?

Można prosić adres?

K

Tam nie znajduje się firma

@K

Dlaczego tak piszesz ?

No jak myślisz?

K

Ziomeczkinz pracy tam pojechali.

K

A co z wyprawą do biura ?? Może tam się coś uda

Anja

Witam właśnie sprawdziłam i dowiedziałam się że firma Office. bistro jest dłużnikiem i to na sporą kwotę

B

Niestety również miałem przyjemność kilka lat w tej firmie (punkt Eurocentrum). Od kiedy pamiętam były problemy z terminową wypłatą. Dogadać się z kimkolwiek? Szukaj wiatru w polu. Zero kontaktu z księgową, że już nie wspomnę o właścicielach firmy. W tej chwili już nie pracuję, zostałem zwolniony niecały tydzień po tym, jak ogłoszono, że restauracje mogą wydawać tylko wynosy. Wraz ze mną wypowiedzenie dostało kilka innych osób i czekamy na zaległą wypłatę oraz ekwiwalent. Na razie cisza. Ktoś z was też dostał na dniach wypowiedzenie od Fuzji?

Joanna
@B

Przykro mi to pisać - ale możecie zapomnieć o wynagrodzeniach od firmy office bistro vel Fuzja Smaków. Ludzie nie dostali wynagrodzeń za październik, listopad i grudzień z tamtego roku. Dwie placówki z Krakowa (całość personelu Warsztatu kulinarnego) nie zostali wypłaceni... Nie wspomnę o ludziach z Warszawy jak i innych miastach w której znajdowały się placówki tych spolek(czyt. Office bistro, sports hospitality i teraz ta nieszczęsną Fuzja Smaków) - niestety to jedni i Ci sami ludzie którym ten proceder nie jest obcy od lat-czytaj oszustwo.najgorsze jest to że Pip w tej sprawie nie zrobi nic - wszyscy dostaliśmy pismo zwrotne od tej instancji - że nie mogą nic zrobić ponieważ nikt nie odbiera wezwania od nich... I cóż trzeba sobie samemu radzić. Przykro mi że Was to spotkało i wiem co czujecie bo sama przez to przechodziłam i multum moich znajomych którzy pracowali za darmo dla tej firmy...

@Joanna

A próbował ktos złożyć skargę, ale z zaznaczeniem, ze pod adresem spółki nikogo nie mozna zastać? I podać adres działającego lokalu? Moze cos takiego by sie udało? Lokal w Eurocentrum Office Complex nadal działa. Codziennie na strone wrzucają menu i czesc ludzi z umowy zlecenia została tam w pracy.

@B

I pana Zbyszka menadżera mozna tam tez spotkac wlascicie codziennie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Office Bistro Sp. z o.o.?

Firma nadal funkconuje? jak nazywa sie lokal aktualnie? Również warsztat kulinarny?

Kinga

Coś ucichło w sprawie office bistro i sports hospitality... Czyżby już wszyscy zostali uczciwie wypłacę i (żart) Czy stało się to na co czekali... Wszyscy odpuścili... Hmmm. Ciekawi mnie ile to tysiaków dzięki temu zostało im w kieszeni... Ile to osób zostało poszkodowanych przez firmę, ile to miesięcy podarowaliśmy w ramach - no właśnie-czego na rzecz nierzetelnych i nieuczciwych pracodawców.... Czy jest ktoś to w stanie policzyć...

Również

Również podpinam się do pytania

Nicki124

Witam również zostałem (usunięte przez administratora) przez ta firmę macie pomysł jak odzyskać pieniądze ?

Zostaw merytoryczną opinię o Office Bistro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Bistro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Office Bistro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Office Bistro Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 212A