Opinie o Conservice Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Conservice Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Conservice Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conservice Sp. z o.o. w Gdańsk

zorro

Były pracowniku, chyba ci się trochę pomyliło. 31 lipca minął już dawno. Nawet nie wiesz co piszesz. Jesteś upojony szczęściem, że jesteś już byłym pracownikiem czy masz ochotę na zemstę. Skoro jesteś byłem, to może odwal się od nas jeszcze tu pozostałych.

PRACOWNIK

OJ OJ, KOLEDZY czy wy nie macie w domu telewizji i nie widzicie, że tak jest w całej Polsce. Też wkurza mnie to, ze nie ma pensji, ale inni nie mają trzy, cztery miesiące. Widzę, ze nie mamy aż tak źle. A kwestii telewizji, to proponuję załóż sobie swoją firmę, a potem zaproś telewizję, a może zrobią to twoi pracownicy. Spragniony kolesiu, a twój kierownik budowy nie zadbał o wodę, oj nieładnie. No tak może pilnował czegoś zupełnie innego. Proponuje, może przestańmy srać we własne gniazdo, albo zwijajmy się. Wolny kraj, wolna wola

op

A ja powiem że jestem zadowolony,pęsje do niedawna zawsze na czas i w większości nie było problemu z godzinami jak tu piszą inni jak się nie dopisuje to wszystko gra,problemy są ale to da się rozwiązać jak ktoś tylko chce,a srać w swoje gniazdo hmm pominę ten temat, pracuję już prawie dwa lata i ostatnie problemy nie mogą pogrążyć tej firmy,tylko trochę naszego zrozumienia i wyrozumiałości mniej jadu opamiętajcie się,a jak ktoś nie może wytrzymać niech zmieni pracę,po co się denerwować wzajemnie,a pensje jak zawsze uregulują napewno.

ja mysle tak

jak juz interes nie idzie, to opchnac majatek firmy rozliczyc sie z pracownikami, firmami i dac sobie spokoj, po co brnac jeszcze glebiej w to (usunięte przez administratora) . nie znam firmy ktora nie ma dzis problemow, beznadziejne czasy, i tak sobie mysle co by bylo gdyby rzadzil PIS a nie PO. szkoda mi nas wszystkich.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Conservice Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
nur

Panie Siechnice przeież pan nie ma zielonego pojecia o pracach podwodnych dlatego nie ma tematu. Siechnice

xxx

drodzy pracownicy conservicu, nie stresujcie się , pomyslcie o tym ,iż innym maja więcej do oddania niż wam. Te i różne tematy należy w końcu pożądnie pozałatwiać :)

szef

Gratuluje pomysłowości nie zamierzam dłużej polemizować na takim poziomie z nie wiadomo kim .Pozdrawiam

ha ha ha

conservicso - kabareto !!!! paranoja

szef

Do kilku którzy nazywają sie kundlami i oszukanymi. Nikt nie ukrywa się jak szczur to może tyczyć się tylko Panów którzy nie potrafią się podpisać bowiem kazdego dnia na budowach jestem ja i możemy o problemach porozmawiać osobiście a nie na forum ale skoro Państwo taką drogę obrali to już trudno,kilka słów wyjaśnienia hmmm nie wiem skąd takie informacje Posiadacie ale ja nie znam żadnej firmy która by była w upadlości,a że rodzina ma firmy ??? a co niby zabronić można??? proszę tez sobie otworzyć kto broni??? I na koniec propozycja jak się Państwu tak bardzo nie podoba to cóż nikt na siłę nikogo nie trzyma,proszę o rozwiązanie umowy i nie szaklowanie nas jak i firmy tyle i aż powiem ponownie co poniektórym.A tak na marginesie to na wakacje odkłada się cały rok a nie na ostatnią chwilę i nic nikomu do tego gdzie kto był mnie to nie interesuje i Państwa również nie powinno ale widzę że jest inaczej,no cóż nasze takie Polskie piekiełko.Pozdrawiam tych szczerych i uczciwych pracowników.

kundel

a dlaczego Państwo macie kilka firm ? a dlaczego jedna jest w upadłości ? prawda jest taka że prywatne konta macie już pewnie nabite i krzywda się Wam nie stanie a zwykłych roboli macie głęboko w (usunięte przez administratora) ..

kundel

to może Pan Siechnicewytłumaczy skąd taki stan rzeczy, Panu Siechnice i Pani Siechnicena pewno na nic nie brakuje, a dlaczego Pan Siechnicenie odbiera telefonów ? a dlaczego stacjonarny telefon jest wyłączony, a po co te obietnice że za tydzień że jutro że pod koniec tygodnia, no dlaczego pytam się, proszę Nam to wyjaśnic, Siechnice

szef

Proszę przyjść i powiedzieć to prosto w oczy bo tylko tak Potraficie wypowiadać się o firmie jak 10 lat nie było problemów to w porządku a jak tylko trochę posunęła się wypłata to odrazu (usunięte przez administratora) ,komuchy itp gratuluję wszystkim tym co wyrażają się tak o nas,proszę przyjść jak się niepodoba i rozstańmy się po co ciągnąć taki stan dalej tylko odwagi a nie anonimowo proszę,a co do nurków to sformułowanie że ganiają nurków jak psy hmmm pozostawie bez komentarza ,trudno polemizować z kimś anonimowo to tyle i aż jak dla niektórych.Pozdrawiam cały zespół i zapraszam do rozmowy a nie szkalowania firmy. Siechnice.A i zapraszam do podpisywania się panowie odwagi więcej proszę.

przyjaciel

Koledzy zastanówcie się po co w takim razie pracujecie w Conservisie znajdzcie lepszą prace albo załóżcie swoją działalność wtedy porozmawiamy o Polskiej szerej rzeczywistości ja myślę że właściciele robią wszystko aby utrzymać firmę i ludzi w niej pracujących takie problemy mają nie tylko oni ale większość firm w branży,co to jest kika dni spóźnienia naprawde w innych firmach pęsje z kilku miesięcznym opóźnieniem płacą zastanówcie się kilka razy zanim coś napiszecie a jak się niepodoba to na co CZEKACIE IDZCIE DO LEPSZEJ FIRMY tylko jakiej i jaka was przyjmie,kilka razy pracowaliście dla Nas i ludzka opieszałość nie zna granic jak szef nie przyjedzie i nie pogoni to nic się nie dzieje a wymagania widzę wielkie są od firmy mała podpowieć najpierw spróbujcie dać coś od siebie a potem oczekujcie normalnych warunków a jak szef musi kombinować pieniądze na wypłaty to ze sprzętu to pożyczyć bo pracownicy przy prawie nowym sprzęcie jakim dysponuje Wasza firma nie potrafią produktywnie pracować to nie ma się co dziwić że brakuje bo z pustego i salomon nie naleje,pozdrawiam szefostwo wytrwałości a nierobom podziękować tylko tak można wyjść na prostą.

oszukany

Witam czy ktoś z Was ma informacje kiedy zapłacą pensje za lipiec

ciekawe jak długo jeszcze tak pociągną?

bb

no to co wypada napisac ze ,,jestesmy na czysto,,

nur

i podobno do 10 ma wszystko wyrównac hehehe,pic na wode fotomontaż,nurom wciska ze w tym tygodiu bedzie heheheheh

nur

z nikim sie nie liczą nawet z nurkami,mają ich za psów do ganiania i na dodatek tną na godzinach ile wlezie,lepiej pracowac w biedronce za ta kase a nie a syfie nurkowac po omacku i zdrowie narażac za jakieś marne pieniądze,a premi pan prezes to myśli ze sie nikomu juz nie należy!? Siechnicei! DAWAC KASE!!!!!!!!!!!!

kotek

oni nikomu nie płacą : pracownikom, zleceniodawcom,kontrahentom,my czekamy od nich na spore pieniądze od bardzo długiego czasu i mamy przez nich nieziemskie problemy....

.zbulwerswoani pracowncy

ludzi macie za nic, nie potraficie powiedziec ,,przepraszam''... ze wyplata bedzie opzoniona, jedynie c (usunięte przez administratora) skie zwodzenie z dnia na dzien..

Zostaw merytoryczną opinię o Conservice Sp. z o.o. - Gdańsk

Conservice Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 36 ocen.

Conservice Sp. z o.o.