Opinie o Conservice Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Conservice Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Conservice Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conservice Sp. z o.o. w Gdańsk

Marek Nowy wpis

A uważacie ze firma ma zle podejście do pracowników ? Ktoś jeszcze tak uważa ?

Nurek Nowy wpis

Teraz nazywają się ,,spelwar" jak nie zmienią podejścia do ludzi i nie zaczną ich opłacać to zostaną tylko tacy pracownicy którzy na dzień dobry kradną po 20 l paliwa na osobę, wywalą po 3 browary i tyle z roboty. Firmie brakuje nurków którzy potrafią zrobić robotę, jak dostaną godziwą dniówkę to przyjdą a jak nie to Aquaworks łyknie wszystkie roboty ludźmi z marineksu, przejmie cały front robót związanych z umocnieniami , już powoli przejmują rynek. Panie K.....i 500 zł dniówki dla nurka 800 dla kierownika - to jest przepis na utrzymanie się na rynku. Pozdrawiam

Igor Nowy wpis

Co słychać w firmie?

kreon Nowy wpis

Witam serdecznie. Nie trafiłem ani z pierwszą pracą, ani tym bardziej z drugą… Mam nadzieję , że do trzech razy sztuka i tym razem dobrze polecił mi pracę w tym miejscu jeden ze znajomych. Jak jest z kasą?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Conservice Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
anita ds

a to już jest koniec procesu rekrutracyjnego? bo ja akurat chciałam iść do nich do pracy ale w takim razie nie wieem czy jest sens wysyłać jeszcze cv oraz list motywacyjny, ewentualnie wie ktoś może czy są jakieś wolne miejsca pracy jeszcze, jakiekolwiek stanowiska? ze względów osobistych bardzo mi zależy akurat na tej firmie

toder

sluchajcie mam pytanie do was czy pomozecie..czy myślicie, że warto wysłać maila (ewentualnie zadzwonić) do tej firmy z zapytaniem czy proces rekrutacyjny jest już zakończony, czy lepiej czekać cierpliwie, a może po prostu przyjąć, że proces rekrutacji na to stanowisko się już zakończył bo nie wiem ile jeszcze czekac mam...

edek

no i teraz oni nie istnieją już zupełnie? o rany, a ja tu liczę cały czas na jakieś nowe oferty pracy.. to w takim tempie wszystko wyjaśnia dlaczego jeszcze nikt nie wypowiada się o nich dobrze. Mam nadzieje, ze teraz będzie chociaż jakieś wyjaśnienie w tej sprawie, bo albo działają albo nie, ośwoiadczenie musi być.

kreon

zgadza się ludzie przestali pisać na forum , bo firma jest już przeszłością . Szkoda , bo moim zdaniem gdyby byli pokierowani nieco inaczej to mieliby szanse , aby osiągnąćna rynku dużo więcej niż rzeczywiście im się udało. Ale tak to bywa gdy podejmuje się złe decyzje... trzeba za nie niestety płacić

xyz

nie rozumiem po co zamieszczają ankiety skoro firma nie prosperuje. Komornicy walą do nich oknami i drzwiami. O co tu chodzi?

a czy firma conservice chce z panem nawiązać współpracę ??? przecież oni totalnie są pokręceni. nie wypłacają za towar. po prostu tatuś zakłada na każde kolejne swoje dziecko firmę i robi wywał . proste jak ... ojczulek gra tu główną rolę a biedna córeczka nawet telewizora nie dostanie przez niego na raty. innych wywalają a sami włóczą się po wczasach gdzie inni przez nich pozostali tylko z problemami. znani są własnie z takiej gry. sądzę że do czasu....

Wierzyciel

Odradzam współpracę z tą firmą jak i z SPELWAREM! (usunięte przez administratora)

ANIA

BRAK KULTURY!!!! NIE POLECAM NIKOMU WSPÓLPRACY Z TĄ FIRMĄ.

ddd

juz jest po firmie co mogli to ukryli w innych firmach gdzie sa pieniadze dla pracownikow?

ddd

to trzeba sie ustawic w tej kolejce zeby zdazyc po swoje

ddd

i znowu nie ma pieniedzy zaliczka to nie jest wyplata z czego mamy zyc w delegacji?(usunięte przez administratora) to jest paranoja

oszukany

mnie w końcu zapłacili dziś weszły pieniądze na konto. Nigdy więcej takiego pracodawcy, upokorzenie dla ludzi tak napraszać się o własne pieniądze. Życzę wszystkim powodzenia.

ddd

ile jeszcze mozna czekac na wyplate??? to jest skandal oddaje sprawe do sadu moze to cos pomoze nie widze innego wyjscia

ddd

trzeba sie zebrac grupowo oddac sprawe do sadu nie ma litosci moze wtedy zrozumie ze za prace trzeba placic w terminie

ddd

gdzie i kiedy w koncu bedzie wyplata??? moze trzeba isc do jasnowidza???

krasnoludek

O nareszcie coś pożądnego wpisały dwie postacie . uwazam , że czas najwyższy trzeba skończyć z tymi oskarżeniami a może przydałoby się troche poszkalowac tych co piszą , ciekawe co by mieliby w tedy do powiedzenia- chyba nic i otwarte buzie ze zdumienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Conservice Sp. z o.o. - Gdańsk

Conservice Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 36 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042