Opinie o Biaform w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biaform. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biaform na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biaform w Białystok

INNA

Po 3 latach?! Do PPK w innej firmie przystąpiłem po odbyciu 3 miesięcznego okresu próbnego! ALE LIPA!

ta sama
@INNA

a ja w innej firmie dostałem od razu umowę na czas nieokreślony i koło od reweru :))

Montessori

Może się ktoś wypowiedzieć o pracy w biurze, w dziale handlowym ? Widziałem ogłoszenie na stanowisko referenta ds. Handlu. Jak z zarobkami ? I przełożonymi?

Sklejkowski szczur
@Montessori

Słyszałam zbyt wiele o tym dziale, kółko wzajemnej adoracji, ale uważaj, bo mogą wbyć nóż w plecy. Jak jesteś miękką fają, kochasz donosić, lizać (usunięte przez administratora) przełożonym po wcześniej zrobionej kupie to to stanowisko jest dla Ciebie.

Pszczółka Maja
@Sklejkowski szczur

Piszesz szczurzyco bzdury. Jest normalna, zdrowa atmosfera i relacje. Przełożeni doświadczeni i wyrozumiali Zarobki mogłyby być wyższe ale są premie. Ma się poczucie stabilizacji, chociaż oczywiście nie pozwalają zapomnieć że jest to miejsce pracy :)

Gniewny
@Sklejkowski szczur

Ciekawa rzecz jak łatwo się wylewa pomyje jak nie trzeba swojego prawdziwego nazwiska podawać, prawda twardzielko?

Asia
@Sklejkowski szczur

To słyszałaś, czy tam pracowałaś? Bo to brzydko powtarzać zasłyszane od kogoś plotki. A jeśli tam pracowałaś I jesteś taką twardą fają to występuj pod prawdziwym imieniem...

W biurze biaform atmosfera jest naprawdę fajna. Ludzie są związani ze sobą, życzliwi dla siebie. Owszem, wymaga się zaangażowania ale jest też dużo swobody, a już na pewno nie ma żadnego zamordyzmu jak w innych firmach.

Willy

Pracuję kilka lat i jest ok. Pensja na czas , dodatkowo premia i wyznaję zasadę, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Biaform. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji drzewnej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy w Biaform odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nie

Tak, są wewnętrzne rekrutację i to często

Potwierdzam że są też takie sytuacje że ludzie nie chcą brać odpowiedzialności Ale za to chcą podwyżkę

DAŁEM 1

W skali 1-5 daję firemce 1!

@DAŁEM 1

A nie - 5 ?

PYTAM WAS

wszyscy na produkcji pracują w czterobrygadówce?

Pozdrawiam
@PYTAM WAS

Tak

Bunia86
@PYTAM WAS

Nie wszyscy. Są stanowiska które pracują od pn-pt

Robocop
@Bunia86

w biurze?

Kamila

@VVBN, rozumiem, że chciałeś podzielić się swoją opinią na temat pracy w Biaform, ale wypowiadając się na forum GoWork.pl przestrzegaj proszę obowiązującego regulaminu - https://www.gowork.pl/regulamin . Na podstawie jakiej umowy jest się zatrudnionym w Biaform? @Pracownik, skoro jesteś pracownikiem firmy, której dotyczy wątek, to może napiszesz, jak oceniasz tego pracodawcę? @iksińska, czy nadgodziny są obowiązkowe dla każdego? Otrzymuje się za nie wynagrodzenie czy odbiera po prostu dzień wolny?

Bunia86
@Kamila

Od pierwszego dnia jest umowa o pracę. Początek na 3 miesiace później na 3 lata . Nadgodziny są płacone 100 %lub 50% w zależności kiedy się zostaje. Nie ma odbierania dni wolnych chyba że ktoś chce.

BYŁY
@Bunia86

nie każdy dostaje kolejną umowę na 3 lata.

Lukas

W opini wydania nekrologu prosze dopisać liczne krzywdy napastniczki na wskazania uwagi w świadectwie mimo kradzierzy instrumentu oraz braku wokalu oraz słuchawek BHP jako i w tym stopery uwage wymuszenia podatku oraz naruszeń lasu będziemy ostrzeliwać ostro celując by zabić od pocisku.

KWAS CHLEBOWY

działacie w Polsce! Podnoście pensje Polakom, zamiast ściągać tanią siłę roboczą ze Wschodu!!!!!!!!! ps. nie szanuję (usunięte przez administratora)ani trochę!

Internauta

zarobki....koszmar!

SŁOWIANIN

Czterobrygadówka to jakiś CYRK! Np. wolna środa, a pracująca niedziela!

ŻAŁUJĄCY PRACY

ściągają(usunięte przez administratora) Ukraińców i Białorusinów, aby nie podnosić pensji! (usunięte przez administratora) DNA!!!! Poza tym praca strasznie ciężka!! HARÓWA!!!!

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@ŻAŁUJĄCY PRACY

to prawda!

my po pylamy autobusami kilka kilometrów, a Białorusini mają zakwaterowanie na miejscu! ŻENADA!

Hej

Też może pracownikom niech zaczną dopłacać do czynszów????kto jest za?

Hanna
@Hej

J... trzeba to wygarnąć! Wkurza mnie ten koleś! I to bardzo!!!

Pomocnik produkcji

A widzialiście jakimi autami się rozbijają? A nic nie potrafią zorganizować, by ta firma funkcjonowała jak trzeba. My pracujemy za trzech, zarabiamy za jednego, a reszta idzie na ich wazelinę, bo lizidubstwo to mają na hard level.

Byłyyy

jako pomocnik produkcji tyrając w 4 brygadówce zarabia się pensję niewiele wyższą niż najniższa krajowa!

Taka prawda

dominuje wschodnia tania siła robocza :(

Dojlidczanin

Może ktoś się orientuję kiedy sklejka się przyniesie z Dojlid? Podobno rogowski ją wykupił. Ale ten (usunięte przez administratora) wszystkim mówi różne rzeczy już z 5 lat, że Biaform się przeprowadza, ale jakoś tego nie widać

Retro
@Dojlidczanin

zdaj pytanie w języku rosyjskim, bądź ukraińskim!

Rewww

kombinują jak mogą byle utrzymywać pensje pracowników na jak najniższym poziomie|!

gość

Krótka odpowiedz (usunięte przez administratora) to malo powiedziane . To jest horror co tam sie wyrabia. Proszę o ostrą kontrolę z inspekcji pracy . Czas zamknąć ten dziadowski zaklad razem z tą patologią .

PIĘĆ
@gość

aż tak?

ona

@Marcin Tymoteusz rafalski cyrku? aż tak słabo jest?

Oktawia
@ona

dobrze tylko dla Białorusinów, którzy mają zakwaterowanie na miejscu!

Zostaw merytoryczną opinię o Biaform - Białystok

• Jak się pracuje w Biaform?

Zobacz opinie na temat firmy Biaform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biaform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 3 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biaform
  • Dojlidy Fabryczne 24