Opinie o Bozamet w Ujrzanów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bozamet. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bozamet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bozamet w Ujrzanów

nie polecam pracy w tym miejscu

Paulina

@zainteresowany pracą jak widać po samym forum - zdania na temat pracy i pracodawcy są podzielone, ale to naturalna kolej rzeczy. Jak widzisz są osoby, które polecają prace (@Cycu), a są takie, które widzą tylko czarne chmury nad firmą. Najlepiej wziąć udział w rekrutacji i sprawdzić, jakie warunki firma może zaproponować. Masz doświadczenie na tym stanowisku?

Firma XXX

Z własnej ciekawości przejrzałem inne Siedleckie firmy na gowork i co ja widzę. Wszędzie hu.., wszędzie źle, wszędzie gówniano płacą. Hm.. to może do Warszawy, wszędzie hu.., wszędzie źle, wszędzie gówniano płacą i do tego daleko. Hu.. trzeba jechać za granicę, jednak nie, strzelają i gwałcą. Zakładam własną firmę, nazwę ją "XXX". Trzy lata później czytam na gowork. "Omijajcie firmę "XXX" szerokim łukiem, firma dziad, hu...wo, źle, gówniano płacą. Idziesz i rozmawiasz ze swoim znajomym którego zatrudniasz: - Stasiek ku..wa o co im chodzi. - Ludzie mówią że to ten co go zwolniłeś za kradzież. I wtedy dopiero rozumiesz całą prawdę zawartą w goworku. Cieszmy się że nie ma takich portali w drugą stonę.

Majster

Ludzie się zwalniaja niedobrze się dzieje

@Majster

Ludzie są zwalniani.Ludzie ile w Was jest nienawiści.Ziejecie jadem,jakby Bozamet trzymał Was na siłę. O wypadek nie trudno,jeżeli jedną ręką się pracuje a w drugiej telefon i oczy wlepione w telefon.Dużo można pisać.Jeżeli piszesz same nienawistne słowa Pamiętaj ze do Ciebie ta nienawiść wróci.

straszy

częste wypadki ,brak ludzi , marne pieniądze ,kierownictwo dupo lizy zarządu

zainteresowany pracą

Może ktoś obiektywnie doradzić czy warto aplikować na stanowisko kierownika utrzymania ruchu? Zobaczyłem ogłoszenie w tygodniku siedleckim, ale mam obawy po tym co czytam.

starsza
@zainteresowany pracą

zależy od wynagrodzenia kwestia dogadania na pewno miałbyś co robić ogólnie stanowisko dobre

realista

to co się teraz dzieje na ujrzanowie to jest jakiś dramat. na aluminium pracuje jedna osoba identycznie jak na polerkach ,na produkcji 4 osoby ,zakład to dno ,straszą zwolnieniami bo ktoś z góry straszy ich .

realista

@realista

Jedna osoba na aluminium i polerkach, a cztery na produkcji? Czy Ty nie przesadzasz? Fakt, nie jest dobrze, ale na pewno nie do tego stopnia jak napisałeś.

eric chyba przesadzasz. Jest sporo negatywnych opinii ale pozytywnych też jest bardzo dużo

Paulina

@Przyjaciel o rekrutacji na jakie stanowisko w dziale sprzedaży mówisz? Masz już doświadczenie w tej branży i stąd masz dobre zdanie o Bozametcie?

eric
@Paulina

dziewczyno o tej firmie nikt kto się o nią otarł dobrego zdania nie ma. Wystarczy popytać na mieście. Czasem trafia się ludzie co tam pracowali i 10 lat temu, ale w sumie każdy mówi to samo

Przyjaciel

Planowałem zlożyć podanie do sprzedaży w Ujrzanowie, ale jak się dowiedzialem że pracuje tam "złoty chłopak" ale tylko na głowie, postanowiłem sobie odpuścić. Kolega ma upodobania do dzielenia się informacjami na temat firmy z konkurencją. Ale ogólnie o firmie mam dobre zdanie i kiedyś spróbuje.

młody

Firma dziad i tyle w tym temacie . 10zl za godzine a wymagań wiecej niż to warte.

Paulina

@Jackowski czyli mimo wszytko można awansować, za kompetencje i szybką naukę nowego stanowiska? Nie jest to niemożliwe w Bozamet?

Paulina

@ja a o jakich szkoleniach dokładniej mówisz? Możliwość rozwoju - czy to wynikająca z awansu, szkoleń, czy też po prostu z dostępu do nowych technologii - to bardzo zachęcająca perspektywa. Coraz więcej pracodawcy chcą inwestować w rozwój pracowników, bo on bezpośrednio prowadzi często do rozwoju firmy.

Paulina

@Ja możesz opowiedzieć, czy w firmie istnieje dość jasno zarysowana droga awansu? Ścieżka rozwoju to bardzo ważny element zatrudnienia dla młodych pracowników. Stanowi motywacje do pracy na co dzień, a dodatkowo też przywiązuje do firmy na długo.

@Paulina

Myślę że tak, sporo pracowników zostało dosłownie wyciągniętych z produkcji i w ten sposób zmieniły się ich cele zawodowe. Istnieje takze mozliwosc rozwijania umiejętności poprzez szkolenia. Jeśli się pokaże że coś się potrafi i jest się w tym dobrym, awans, jak najbardziej.

Jackowski

Sporo pracowników? Nie przesadzaj. Znam dosłownie jedną osobę co awansowała, jest chłopak kumaty a nie było kogo to wzieli. Chociaż i tak trochę po awansie jak to zwykle bywa wyżej sr.. niz d.. miał. A reszta awansów to za gumowe uszy i mycie felg na parkingu ..

Myślę że sporo już pracowników w firmie dostało szansę na rozwinięcię swoich umiejętności, są oczywiście ludzie którzy za małą chociaż uwagę będą wylewać swoje żale ale obserwując gowork u innych pracodawców jest to samo. Rynek Siedlecki nie jest już tak ciekawy jak sprzed lat więc uczny się dbać o to co mamy. Na pewno za jakiś czas ktoś przeczyta mój wpis i napisze że biurowy ale trudno tak to wygląda i będzie wyglądać. W tych czasach łatwo obnosić się fałzem zresztą, wystarczy przykład facebooka, są ludzie którzy mają 1000 znajomych ale z 3/4 osób się nie lubią. Tylko pamiętajmy, nagatywne wpisy na facebooku pozbędą Cię znajomych a nie uczciwego pracodawcy.

Stary ale jary

Mam swoje lata i pisze jak jest, pracuje już tu parę lat i nie wylewam swoich żali jak młodzi którzy biegle poruszają się w mediach i za "posprzątaj po sobię" obrażają na forach. Współczynnik pracujących a zwalniających się mówi sam za siebie i z wielką przewagą dla pracujących. Są pracownicy którzy od ponad 20 lat wychodzą codziennie z domu i idą do pracy gdzie wiedzą że za uczciwą pracę dostaną uczciwe pieniądze. I właśnie z szacunku do tych osób mam szacunek do właściciela.

polecam

jak najbardziej polecam, jedna z lepszych firm w regionie

szukam

A jak praca na utrzymaniu ruchu? Jakie zarobki ? warto aplikowac?

prawdziwy

Potwierdzam! Pracuje w Bozamecie od poczatku wykupu zakladu FSO. Super praca zarobki adekwatne do roboty. Polecam Firme BOZAMET

Zostaw merytoryczną opinię o Bozamet - Ujrzanów

• Jak się pracuje w Bozamet?

Zobacz opinie na temat firmy Bozamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bozamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bozamet?

Kandydaci do pracy w Bozamet napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bozamet
1.6/5 Na podstawie 358 ocen.
  • 282a
    08-110 Ujrzanów