LST Polska Maszyny Budowlane i Przemysłowe Sp. z o. o.

Jaworzno

Opinie o LST Polska Maszyny Budowlane i Przemysłowe Sp. z o. o.

niezależny

Firma spoko, warunki pracy może zbyt nowatorskie jak na Polskę ale dla kogoś komu zależy na karierze będzie odpowiadać. Na pewno nie jest to praca przy biurku na 8h. Szefostwo ok jeśli zna się niemiecki rzecz jasna. Podatki i zus miałem płacone terminowo. Zarobki netto były satysfakcjonujące i też terminowe. Nie narzekałem.

Zostaw opinię o LST Polska Maszyny Budowlane i Przemysłowe Sp. z o. o. - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LST Polska Maszyny Budowlane i Przemysłowe Sp. z o. o.