Opinie o Carrefour Polska w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Rybnik

Kewin Nowy wpis

Popiersze jest brudno a podruge (usunięte przez administratora) jest zimno

Krysia Nowy wpis

Witam. Bylam dziś swiadkiem jak Pani w srednim wieku niemiło odniosła sie do ekspedientki na dziale sery. Dziewczyna dopytywala sie tylko ile jakiego sera a ta klientka od razu ze jak ma pani problem to nic nieszkodzi bo i tak panią dziś pujde opisać. Widocznie juz przyszla do sklepu z takim zamiarem. Mam nadzieje ze ta ekspedientka nie wziela sobie jej słow do serca. Tacy ludzie. Takie czasy. Pozdrawiam. Krystyna S.

Justyna Nowy wpis
@Krysia

Opisać? W jakim sensie?

Krysia Nowy wpis
@Justyna

Co w jakim sensie?

Czy Carrefour Polska zapewnia kartę multisportu?

Była pracownica

Tak

Daniel

@Anonim2020 czyli merchandiserów zatrudniają tu tylko przez firmę zewnętrzną tak?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Anonim2020

Nie polecam pracy w tym markecie jako merchandiser. Miałam wątpliwą przyjemność pracować tam przez jakiś czas właśnie na takim stanowisku. Kierownictwo myśli, że może traktować człowieka z wyższością tylko dlatego że jest to pracownik firmy zewnętrznej. Do tego pracują tam ludzie strasznie dwulicowi (w oczy mówią co innego, a za plecami jescze co innego). Nie polecam tam pracy ze względu na atmosferę.

Benio

Carrefour Rybnik w sumie oby dwa bo tak są w Rybniku dwa takie sklepy ogólnie może jakby chodził tam człowiek codziennie to by miał dość (usunięte przez administratora)ciągle nowe twarze na sklepie pracownika nie znajdziesz bo siedzą na socjalu albo z tyłu palą a co by człowiek nie wziął do ręki to po terminie grubo miesiac lub dłużej a ochroniarz siedzi i bąki zbija raz robiąc zakupy zaóażyłam mezczyzne pakujacego 3 duze kawy do torby myślę pewnie ochrona każe mu pokazać torbę i co i nic ja wykłądała towar na ladę a on mu jeszczę kiwnoł cześć sama banda oszustó czyli tam pracuje a potem wielce straty albo hit nowe osoby nie potrafią kasować a tam po prstu swoi kradną i kraść będą a jak ktoś to zaóważy to nagle dostaje wypowiedzenie.Nie Polecam w Rybniku żadnego Carrefura

Jestem stałą klientka tego ale byłam świadkiem niemiłej sytuacji na dziale wedliny, wczoraj tj 6.11. dwie ekspedientki obslugiwaly kolejke, a chyba od nich jakas pani kierownik w blond krotkich wlosach centralnie przed klientami darła sie na te dwie dziewczyny ze nie sciagly surowek do przeceny. Ludzi od groma tylko dwie dziewczyny do obslugi, i tam tak od dluzszego czasu jest za mala obsada. Nie zdziwilabym sie gdyby te pracownice sie pozwalnialy. Miec taka niemila szefowa. ...... Ojjjj nieladnie. Pozdrawiam Kasia.

Hanna
@Kasia

Krzyczenie na pracowników zdecydowanie nie powinno mieć miejsca w pracy. Dzięki za opinię o Carrefour. A co myślisz o ich produktach, są jakieś fajne promocje?

wandzik

Szkoda, że nikt z pracowników nie zagląda ale jeśli dobrze się pracuje to zrozumiałe.

agnieszka

Robie zakupy w sklepie Carrefour i jestem zadowolona miła obsługa nie mogę nic złego powiedzieć

klient

Byłem ostatnio w carrefour Rybnik. Między regałami czaił się starszy gość elegancko ubrany w garnitur (dobrej marki-trochę się na tym znam),co chwila wyglądając zza półek, jakby się bał ,że ktoś go może obserwować.Moja pierwsza myśl,złodziej ,bo kto się tak zachowuje. Wyglądało to komicznie,przyglądałem się gościowi dobre 10 minut, czekałem na moment kiedy coś włoży za pazuchę i się powoli ulotni. Pokazałem tego pana jednej z pracownic, a Pani - i tu moje zdziwienie - poinformowała mnie,że to jest dyrektor tej placówki. Słyszałem już wiele na temat jak wyglądają warunki pracy w tym sklepie, ale co się dziwić jak sam szanowny pan dyrektor tak się zachowuje. Szacunek dla pracowników marketu,którzy ciężko pracują, bo mając takie kierownictwo to naprawdę trudne.

Jacek

@Pracownik Nie każdy ma takie stawki, na wyższe jak wszędzie trzeba sobie zapracować!

@Jacek

Wyższe stawki mają nowozatrudniani pracownicy, pracownicy z większym stażem niekoniecznie. Zależy też oczywiście od szefa ( jeden mówi że się nie da, że nie ma, że nie można, że to nie od niego zależy, a inny szef da podwyżkę ) różnie bywa. Jak każda praca ma swoje plusy i minus.

Co sądzicie o poziomie zarobków w Carrefour Polska? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Sieć Carrefour ma najniższe stawki wśród marketów spożywczych. Chcesz pracować uczciwie i uczciwie być za to wynagradzany?? To na pewno nie w Carrefour. Czy 14,30 gr brutto za godzinę to godne wynagrodzenie? Niestety nie.

Hanna

Czy można uznać Carrefour Polska za dobrego pracodawcę? Jak postrzegacie atmosferę, możliwości rozwoju zawodowego? Czy firma zatrudnia także osoby bez doświadczenia? Macie możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych, dodatków świątecznych? Można liczyć na elastyczny grafik?

@Hanna

Carrefour to przede wszystkim firma dla ludzi bez doświadczenia. Można zdobyć doswiadczenie nauczyć się rozwinąć. Wypłata zawsze na czas, urlop i L4, opieka na dziecko pod tym względem firma ok. Ale zarobki to już dramat. Dla młodych ludzi którzy chcą sobie dorobić na swoje wydatki, nabrać doswiadczenia jak najbardziej ale dla osób które muszą utrzymać dom, dziecko to niestety nie da się za to wyżyć. Carrefour nie szanuje doświadczonych pracowników, z długoletnim stażem - bardzo przykre, szczególnie w tych czasach kiedy teraz trudno o pracownika.

Weronika

Jaki jest powód, że przestaliście pisać?

ancia

w sklepie carrefour rybnik poprawilo sie przedewszystkim podejscie ,mila obsluga pan kasjerek ,milo powitaja,usmiech na twarzy poprzez cala obsluge az do zakonczenia poprzez zaplacenie ,pozegnanie z usmiechem.oczywiscie obsluga na stoiskach tez poprawa na lepsze.BRAWO OBY TAK DALEJ.milo tam chodzic na zakupy.POLECAM.

ana

moja znajoma tam pracuje z firmy zewnętrznej i dostaje 5 złotych za godzine

lalunia

Sklep jak sklep i kazdy market.Zawsze znajdzie sie ktos komu sie cos nie podoba.Najbardziej wkurzaja mnie panie z nabiału serów itp.Panie wiecznie niezadowolone szczegolnie taka jedna chuda.Smierdzi papierosami jest nieuprzejma wulgarna i obrzydliwa

Pyka Marek

Gorszego kierownictwa i obsługi klienta nie spotkałem.Zero pomocy a towar z reklamacji zniknał w serwisie.Brak słòw.Moge czekac na towar nawet piec lat.Takie sobie maja złodziejskie prawo.NIE KUPUJCIE SPRZETU GOSP DOMOWEGO BO JEST PROBLEM Z REKLAMACJAMI!! W razie pytań mój nr telefonu (usunięte przez administratora)

stały klient

Tragedia ogółem, musze tu bywać codziennie na 2 godziny a maja jedna toaletę tylko na cały sklep i w dodatku zimna woda, omijać z daleka

Zdzisiek
@stały klient

W Biedronce czy Lidlu nie ma ubikacji i jest dobrze. A tutaj szlachta przychodzi(usunięte przez administratora) a później idzie na skargę. (usunięte przez administratora)

anonimowa

wiecie co w Carrefour pracownicy z Agencji byli ubierani w stroje trochę inne niż pracownicy Carrefoura ostatnio patrzę się siedzi dziewczyna w granatowej bluzce jak taka oryginalna carrefourowska tylko na bluzce był napis z agencji pracy, to już nawet usiłują ukryć że bezczelnie [usunięte przez moderatora] ludzi nie płacąc im uczciwie za pracę bo umowa śmieciowa nie daje pracownikom godnego wynagrodzenia i godnego traktowania

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Rybnik

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska