Szpital powiatowy Sp z o.o.

Golub-Dobrzyń

Opinie o Szpital powiatowy Sp z o.o.

joszko

Słowa kojarzące się z Szpital powiatowy Sp z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1300zl. Najbardziej podobało mi się w Szpital powiatowy Sp z o.o wykonywana praca : Najbardziej nie podobało mi się w Szpital powiatowy Sp z o.o. :kierownictwo

Zostaw opinię o Szpital powiatowy Sp z o.o. - Golub-Dobrzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szpital powiatowy Sp z o.o.