Opinie o Szpital Powiatowy w Piszu w Pisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Szpital Powiatowy w Piszu. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szpital Powiatowy w Piszu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Powiatowy w Piszu w Pisz

Zla Nowy wpis

Zacznijcie leczyc ludzi!!! Do wyplaty wiecie jak rece wyciagac, a do leczenia ludzi juz nie bardzo. Rzeźnia nie szpital

Mieszkanka Pisza Nowy wpis

Opinie o oddziale wewnętrznym w punkt. Znam to z autopsji. Ale nie o tym chcę napisać. 29 grudnia 2023 roku zgłosiłam się na SOR w Piszu, z niegojąca i cieknąca raną po zabiegu usunięcia guza. Było dwóch lekarzy. Nie otrzymałam żadnej "nawet" porady, bo zabieg był przeprowadzony w Białymstoku. Wręcz poinformował mnie, że mam się zgłosić do szpitala, gdzie był wykonany zabieg. Lekarz SOR poinformował mnie, że on jedynie może mi zrobić opatrunek. Była godzina około 20. Ocena : - 100 i to za mało.

Stanisław

Jeśli chcesz zagrać w "rosyjską ruletkę" o swoje życie, to obyś trafił na oddział wewnętrzny Szpitala Powiatowego w Piszu. Lekarze i personel zapewnią ci doznania jakich nie doświadczysz nigdziej indziej. Nikt , najgorszy wyżutek społeczeństwa, nie zasłużył na to by zajmowali się nim tacy "lekarze" i taki personel. Bardziej humanitarna była by kula w łeb. Ja tylko mam nadzieję że "karma wraca" Ocena tej "opieki medycznej" w skali od 1 do 10 - minus 10

Krzysztof Nowy wpis
@Stanisław

Niewątpliwie coś w tym jest. Ja z kolei odniosłem wrażenie że to nie oddział na którym leczy się ludzi a oddział eksperymentalny - ile się uda pacjentowi przeżyć dni, w myśl zasady" nie ma takiego bólu chorego którego lekarz nie dałby rady znieść" Barbarzyństwo i pogardą dla pacjenta na wszystkich etapach jego pobytu w szpitalu. Jak jest możliwe aby lekarze mieli w dopiero informacje o tym czy przyjęty na oddział chory przyjmował przed przyjęciem jakieś leki czy antybiotyki, na co był leczony, na co ma np. uczulenie. (usunięte przez administratora) Sam byłem świadkiem jak syn prosił o pomoc dla swojego cierpiącego ojca do którego nie przyszedł żaden lekarz a pielęgniarka burknęła coś pod nosem i wyszła. Chory nie przeżył. Powinno wywalić się na mordę takich lekarzy i "pomocników świętego mikołaja" pielęgniarki a oddział zamknąć co by zwiększyło szansę wielu chorym na pokonanie choroby i jeszcze długie życie. Ocena tej placówki i oddziału? Nie wymyślono jeszcze tak niskiej skali.

Anna Nowy wpis

Słowo "szpital"- miejsce w którym leczy się ludzi. Nie dotyczy to oddziału wewnętrznego Szpitala Powiatowego w Piszu. Czy ktoś zastanawiał się ile osób rocznie (usunięte przez administratora) na tym oddziale. Przez pięć dni mojego pobytu (usunięte przez administratora) cztery osoby. Czy to dużo - na taki mały oddział to przyprawia o zawrót głowy. Gdybym nie doświadczyła tego organoleptycznie nie uwierzyła bym że można chorego człowieka traktować tam z taką ignorancją, butą i obojętnością i nie boję się użyć tego słowa chamstwem przez tych którzy powinni nas leczyć i nami się opiekować . (usunięte przez administratora)Nie od dziś wiadomo że za psa można dostać więcej niż za człowieka dlatego jest jak jest i mamy takich pseudo lekarzy i takie pseudo pielęgniarki jak w tym koszmarnym miejscu. Kiedyś panowie p.lekarze i panie p.pielęgniarki spotkacie się z tymi którymi się z taką "empatią" opiekowaliście i których pozbawialiście godności każdego dnia ,podziękują wam za to "serdecznie"

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Szpital Powiatowy w Piszu? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Pisz
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Inżynier robót
Pisz
JWW INVEST S.A.

Jak wygląda oferta u nich w firmie Szpital Powiatowy w Piszu w mieście Pisz? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Powiatowy w Piszu - Pisz

• Jak się pracuje w Szpital Powiatowy w Piszu?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Powiatowy w Piszu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Powiatowy w Piszu?

Szpital Powiatowy w Piszu