Kema Quality Polska Sp. z o.o.

Opinie o Kema Quality Polska Sp. z o.o.

Wirek

Magiczna firma muszę powiedzieć, nie ma w tym momencie ofert pracy, ale generalnie bardzo dobrze to wygląda, zwłaszcza że z roku na rok jest coraz lepiej pod względem finansowym, naprawdę bardzo fajna sprawa, dla nowych pracowników coś z cyklu rzeczy "muszę"

współpracownik Jarka

Również potwierdzam tę informację i mam nadzieję, że po odejściu prezesa magistra Jarosława [usunięte przez moderatora]. do KEMY (a obecnie KEMY/ DEKRY) powróci powiew klimatu normalnej współpracy z klientami i rodzinna atmosfera współpracy wewnętrznej, tak charakterystyczna dawniej dla tej firmy!!!

znajomy Jarka S.

Potwierdzam, Mgr Jarek [usunięte przez moderatora]. podający się na konferencjach za dr inż. Jarosława[usunięte przez moderatora] przestał być Prezesem i pracownikiem KEMA Quality. To dobra wiadomość dla KEMY i jej Klientów.

Sprawiedliwości stało się jednak za dość: mgr Jarosław[usunięte przez moderatora] - wybitny ekspert od jakości i "modelowego" zarządzania oraz wybitny umysł od teoretyzowania, a w szczególności - komplikowania prostych spraw oraz komplikowania relacji międzyludzkichj (po głębokim namyśle) wybrał karierę poza strukturami połączonej Kemy/ Dekry! Zastąpił go nowy Prezes. Kochani! Teraz będzie już tylko z górki!

znawca

Nie doceniacie Jarka, on bardzo dobrze zna niemiecki i się przysadza na stanowisko prezesa Dekry.

klubowicz

DEKRA wiele zaoszczędzi na takim bossie i jego "koziku do robienia kanapeczek z supermarketu" - szczególnie w przypadku delegacji do Niemiec, kiedy to Jarosław Mądry nauczając Niemców o jakości, będzie wykorzystując swoją perfekcyjną znajomość niemieckiego robić zakupy w Aldim lub Plusie. Same oszczędności dla kierownictwa DEKRY! Tak trzymać!

buk

a ja słyszałem że jest dobrym prezesem. szczególnie jak zaprasza swoich pracowników na kolację do restauracji. bo zaprasza. a potem każe płacić za siebie. to jest gość dopiero! ale najlepszy numer.. w.p. Sołtys na każdy wyjazd zabiera kozik i w zaciszu hotelowego pokoju po wcześniejszej wizycie w supermarkecie robi sobie kanapeczki ze świeżych bułeczek i paróweczek. Jednak wielkim prezesem jest. chyba że już nie jest, he he

Q

Jarosław [usunięte przez moderatora] wielkim prezesem jest!!!

KEMowiec

Podobno DEKRA przejmuje KEMĘ? Czy jest to perspektywa dla pracowników KEMY?

Zostaw opinię o Kema Quality Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kema Quality Polska Sp. z o.o.