Dekra Certification Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Dekra Certification Sp. z o.o.

Nie wiem kto wystawial powyższe opinie ale w mojej ocenie są niewiarygodne. Atmosfera pracy jest w porządku, zespół zgrany więc jie pozostaje nic innego jak wywiązywać się ze swoich obowiązków. Polecam jako pracodawce godnego zaufania.

przecież to co wypisujecie to ściema: multisport jest? Jest. Medicover/Luxmed do wyboru jest? Jest. Kokosów finansowych może i nie ma, natomiast o atmosferze jako fatalnej mogą mówić chyba tylko ludzie, którzy nigdzie indziej nie pracowali i nie wiedzą o czym piszą.

takitam

Nie polecam, zgadzam się z przedmówcą, na początek wiele obiecują następnie nie dotrzymują słowa. Wielkie plany, słaba realizacja.

aaa

Nie mogę się zgodzić z powyższymi. Zarobki nie powalają, na multisport/medicover nie ma co liczyć, ale atmosfera dobra, umowy o pracę, ludzie mili. Ogólnie - uczciwie, dobre na początek kariery albo jeśli komuś mniej zalezy na kasie a bardziej na braku nadgodzin i pewności zatrudnienia.

Totaki

Też nie polecam. Kolesiostwo i ludzie z wątpliwymi kompetencjami. Atmosfera pracy fatalna. Wiem od znajomej, która tam pracuje. Dużo obiecują na początek, a potem nie dotrzymują ustaleń.

ktototaki

Nie polecam. Generalnie w firmie panuje jedno wielkie kolesiostwo i normą jest załatwianie etatów oraz wciskanie na stanowiska swoich znajomych przez co osoby "z zewnątrz" czują się jak intruzi i są traktowani jak zło konieczne.

Zostaw opinię o Dekra Certification Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekra Certification Sp. z o.o.