Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.

Patrycja

@Dawid, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Paul Schockemoehle Logistics Polska? Może warto po prostu zadzwonić i zapytać o aktualne oferty pracy. Obecnie rynek jest w wielkiej potrzebie. Firmy wręcz konkurują o dodatkowych pracowników.

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jak się pracuje, jaką umowę proponują na początek?

~gosc

Pomimo tego, że "podobno" prowadzą rekrutację tylko mydlą oczy. Obiecują pracę, tylko trzeba czekać, żeby po trzech miesiącach powiedzieć dowiedzieć się że jednak nie. Strata czasu na samą rekrutacje, wydaje się że przyjmują po znajomości...

Patrycja

Gdybyście byli zainteresowani to firma Paul Schockemoehle Logistics Polska poszukuje osób na stanowiska: spedytor, kierowca c + e, magazynier http://schockemoehle.pl/pl/kariera Ktoś z Was się decyduje na którąś z posad zaproponowanych przez firmę? Oraz ponawiam prośbę o odpowiedź na zadane wcześniejsze pytania.

Patrycja

@marinao widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy Paul Schockemoehle Logistics? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

marinao

ktos już pracował u nich jako kierowca c+e i się wypowie?

admin

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.