Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.

Patrycja

Gdybyście byli zainteresowani to firma Paul Schockemoehle Logistics Polska poszukuje osób na stanowiska: spedytor, kierowca c + e, magazynier http://schockemoehle.pl/pl/kariera Ktoś z Was się decyduje na którąś z posad zaproponowanych przez firmę? Oraz ponawiam prośbę o odpowiedź na zadane wcześniejsze pytania.

Patrycja

@marinao widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy Paul Schockemoehle Logistics? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

marinao

ktos już pracował u nich jako kierowca c+e i się wypowie?

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.