Opinie o Paul Schockemohle Logistics Polska Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Paul Schockemohle Logistics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Paul Schockemohle Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paul Schockemohle Logistics Polska Sp. z o.o. w Krapkowice

29.01.2023. Pracowalem, krapkowice, krótko w 2na2 przed nowym rokiem (2023) był dodatek ok 220zl netto tz. ,,Inflacyjny" jak pamiętam to za 15dni w aucie od soboty do soboty musisz wziąść 6500 + jeszcze dodatek + premia i robi sie ladnie, umowa na cały etat. Jest jeszcze premia 2x 300 =600 ale o 300zl za spalanie zapomnij 99,9% ładunków 24t. I większość 2boki, pasy. A drugie 300zl to samodzielność i kultura wobec spedytorów Także o to czasem się trzeba wykłócać. Praca jak każda inna jedziesz robisz i następne. Spedytorzy hmm jak mają (usunięte przez administratora) pomysł albo chcą cie pogonić to dają do przekazania te info Kaśce bo jest miła to kierowcy raczej jej nie wyzywają. Reszta to ... jeden z nich tylko nie owija w bawełnę i mówi nie wiem, nie jestem w stanie Ci pomóc. Reszta kręci i biadoli suma sumaru ci nie pomoże. Nie fajne rzeczy to że czasy tak wyjechane że pod Lipskiem czy dreznem pakujesz się do ciężarówki kolegi który ma czas i tak wracasz na bazę, a wyjazd do takiej zostawionej ciężarówki też z innym kierowca ciezarowką z bazy. W systemie 2na2 mógłby być zestaw na 2 kierowców, a tak nie jest zawsze wyjazd czymś innym później masz w aucie kilka rzeczy zniszczonych, a winnych nie ma. Ja miałem w schowku zużyte-smierdzace wkładki z butów co jakiś smierdziel wrzucil, a w kalfasie na naczepie z pasami i kątownikami (usunięte przez administratora) typu opakowanie po batoniku czy śmierdzące kubki po zjedzonych jogurtach. Wkurzało mnie to strasznie. I (usunięte przez administratora) zasada kierownika transportu Łukasza że pasy, kątowniki, gumy i listwy są przypisane do samochodu nie naczepy I przy przepince przerzucacie wszystko. Łukasz nie ma pojęcia o tej robocie i mógłby na bazie patrzeć do każdej naczepy utrzymywać prawidłowy stan i mogło by być ok Ale on tylko na Transics wysyła info ze ktoś pod wiatą zostawił skrzynie z pasami i że na bazie nie ma ON więc IDS okmiany. Szkoda ze takie minusy bo pracowałbym sobie dalej. W 2na1 chłopaki biorą minimum 9tys. Tam premia jest 2x 600

men

Opłacalne ja nie narzekam.

Administrator Nowy wpis

Firma Paul Schockemohle Logistics Polska Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Kierowca c. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Artur Nowy wpis

Jeśli chodzi o pracę kierowcy to praca wygląda tak jak w większości firm transportowych w Polsce : - dyspozytorzy zawsze odbierają telefony lub maksymalnie szybko oddzwaniają to duży plus, ale też piszą trochę denerwujące wiadomości typu "jedz na maxa i zrób 9" itp. -auta są w dobrym stanie, serwisowane, praktycznie nowe(Volvo, Mercedes), - nie ma problemu z płatnymi parkingami, DKV też odblokowana, - wypłata na czas i taka jak obiecana na rozmowie, -troche powtarzających się ładunków, głównie jeden do jednego, trasy krótkie, ( przeważnie na dzień jeden rozładunek, jeden załadunek i podjazd) -fajny system planowania wyjazdu, tzn np. w środę dostajesz SMS, że np wyjazd w sobotę, czyli nie z dnia na dzień, -przepinki naczep, minus w tym taki, że pasy przypisane do auta nie do naczepy co powoduje to, że jak odstawisz naczepę musisz wziąć swoje pasy, a kolejny kierowca musi spiąć swoimi, co powoduje dużo niepotrzebnej roboty, -wymiana palet, ale nie zbyt częsta, w standardach są paleciary, w megach nie, - na bazie parking, nie ma problemu z miejscem dla zestawu, ale też dla swojej osobówki, co nie zawsze jest normą na innych firmach, -w okresie którym pracowałem nie było też tzw. "dziadowania" czyli nikt nie robił problemów o jakieś drobnostki np. że pojechałeś drogą o 15 km dłuższą itp., -wszystkie akcesoria typu oleje, płyny, adblue stacja paliw dostępne na bazie

W przypadku pracy kierowcy fajnie wszystko wyjaśniacie, nie wiem, w czym jest problem, żeby odezwał się ktoś z dysponentów-spedytorów i dorzucił jakieś info do tego, co firma zamieszcza na stronie. Jaką możliwość rozwoju mają na myśli? Na kogo można awansować? Ile zarobić? Jakie przejść szkolenia z zakresu TSL, a może też inne? Teraz różne mindfullnesy dla pracowników są w modzie ;)

Luli

Minusem tez te wyjazdy w Soboty i powroty w Soboty i brak auta przypisanego do siebie, bo mi nie widzi sie wypakowywanie po kazdej trasie a przed znowu pakowanie sie i brak systemu od pn do pt, weekendy w domu. Te 2/1 czy 2/2 jeszcze by było ok gdyby normalnie wyjazdy były w Poniedziałki a powroty w Piątki, żeby jak człowiek miec pełne weekendy dla siebie skoro już i tak musisz część poświęcać na siedzenie w trasie

Dominika

A co do tej premii, to jakaś konkretna suma? :) Pamiętasz może czy często rekrutowali kierowców do firmy? Co z szansą na awans, można po jakimś czasie zostać spedytorem?

@Dominika

@Dominika na (usunięte przez administratora) ogłoszenia cały czas, cały czas jakieś samochody stoją, a czy do spedycji to chyba nie ma szans

Artur

Skoro tak ciągle szukają do pracy to myślisz, że mnie bez doświadczenia też by mogli wziąć? Prawko mam zrobione ale jeszcze nie jeździłem sam. Chyba, że pierwsze dni dają na podwójną obsadę na szkolenie? To takie moje przypuszczenia. Wiesz może, jak to wygląda?

@Artur

Hmm nie wiem raczej doświadczeni tam wpadają bo przerzuty po de z wjazdami raczej pod solo bo nikt tego nie chce robić a dobrze zapłacone

Jak dobrze zapłacone? Powiesz jakie są teraz dniówki dla kierowcy który jeździ solo? Opłacalne?

men Nowy wpis

Opłacalne ja nie narzekam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Paul Schockemohle Logistics Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Witam... zastanawiam się nad podjęciem pracy jako kierowca. Interesuje mnie system 2/1...jaka płaca ?robota?warunki pracy?

Jak to wygląda jeśli chodzi o pracę za kierownicą. Jeździ sie nocki czy raczej za dnia?

@Piotr

Praca w godzinach 4:01 do 23:59

XL

witam jak obecnie zarobki 2/2? nadal wyjazdy w soboty i powroty w soboty?weekend jest pauza długa weekendowa czy tylko 24?

Piotrek

Witam, jak wygląda praca jako kierowca C+E w Krapkowicach ? Tylko międzynarodowy Transport czy krajowy też jest ? Co ile zjazdy do domu i jakie zarobki ?

Dziki
@Piotrek

Lepiej siedzieć w domu niż być (usunięte przez administratora) w tej firmie:(

Kamila
@Dziki

Czemu tak uważasz? Co tu jest nie tak? Rozwiniesz?

@Dziki

Czemu? Jakieś dokładniejsze informacje ?

rysiek Prudnik , opolskie
@Dziki

trudno powiedzieć jak tam jest . Lecz mój znajomy kolega tam pracował . Już nie pracuje .Jaka przyczyna . A taka , że Spedytorzy to (usunięte przez administratora) a Spedytorsko to lesbijki . Sorkia ale Coś w tym jest. Jak by było dobrze to by tam pracował . Raz byłem na rozładunku w pauloschockomochle . I niestety miał rację . Ja tam więcej nie pojadę z towarem . Pierwsze wrażenie MASAKRA . Swoim w duperrr włażą . Obcy z towarem do rozładunku to sobie poczeka zanim go rozładują . Pzdr .

@rysiek Prudnik , opolskie

Ale to ile stałeś jako obcy na rozładunku nie ma nic do tego jaka tam jest spedycja. Gadałem z gościem który tam pracował i sobie chwalił, mówił ze robota okej, kasa okej, dobrze wspomina. Dobrze o nich mówił

Pejter

Witam, jakieś opinie o firmie ? Warto aplikować na kierowce ?

Przykry

Nie polecam, oferują przewoźnikom bardzo niskie stawki za usługi transportowe

@Przykry

Jakie stawki masz na myśli?

@Aneta

Pewnie sam nie wie

@Gość

Czemu nie skoro się skarży?

gość
@Przykry

Nie polecasz bo pewnie chciałeś leżeć do góry nabiałem a (usunięte przez administratora) (kierowca) miał sponsorować familie . Ale teraz ciężko trafić frajera który będzie (usunięte przez administratora)swoje dzieci a karmił obce.

@gość

On z tego co widzę to nawet się nie dostał. Ogólnie to naprawdę tak trudno o zatrudnienie tutaj, jakaś konkurencja większa o stanowisko jest?

Andrzej Szatan

dobrze GOŚĆ wyzej napisala szukaja ludzi na magazyn zatrudniaja a po trzech miesiacach mowia NARAZIE wszystko jest fajnie mega a pozniej cie maja w (usunięte przez administratora) i po 3 miesiacach lecisz ..Masakrycznie (usunięte przez administratora) FIRMA NIkomu jej nie polecam!!!!! lepiej siedziec w domu niz tam pracowac:)

Nick219
@Andrzej Szatan

Teraz na magazynie w krapkowicach zaczynaja pracowac ukraincy z APN ciekawe czy maja wszystkie badania i UDT ktore obowiazuja od 2018 r.

@Andrzej Szatan

Jakoś beż ciebie działa firma nierobie, kazali pracować a tu darmozjad niechciał to za bramę . Jak karmili to nie plułeś tylko jeszcze donosiłeś a jak wyrzucili to opluwasz konfidencje.

@Gość

Serio został zwolniony? A za co, za donoszenie?

Driver

Jaka są teraz "atmosfera" w firmie, jaki zarobki w systemie 2/1 w Krapkowicach?

@Driver

Będziesz aplikował na kierowcę? Zarobki ktoś wcześniej podawał że w granicach 6 tysięcy. Zastanawiam się jak jest ze zjazdami i czy często się jest w domu. Jakbyś się czegoś dowiedział na rekrutacji to napisz.

@Paweł

Rozważam... Interesuje informacja czy cos sie zmieniło po wprowadzeniu "pakietu mobilności"

@Driver

A jakich zmian byś odnośnie tego oczekiwał?

@Aneta

Jaki są teraz zarobki, po wprowadzeniu pakietu mobilności

@Driver

Pakiet mobilności? Chodzi ci o ten nowy system rozliczania kierowców, który niedawno wprowadzili? Myślisz że to wpłynie na zarobki bo słyszałem że dopłacają kierowcom którzy są delegowani na obszar Unii. Wiesz coś więcej?

@Driver

Niestety nie wiem, a ile według Ciebie powinny wynosić?

Nick2019

Napewno sie sprawdzili tylko kierownik woli w chwili obecnej zatrudniac ukraincow z APN .Jestem ciekawy czy maja psychotesty zrobione czy tylko badania ktore sa robione w 5 minut.Jeden pracownik nadal pracuje na magazynie i hezdzi wozkami bez posiadanego UDT i badan psychotestow .Tak sie pracuje na magazynie w krapkowicach.

Nick2020
@Nick2019

Jak byłeś zatrudniony i karmili aż kąpało Ci z ryja to nie plułeś i nie mówiłeś że nie dobre, ale tu się pracuje a ty (usunięte przez administratora) myślałeś że jak będziesz kapował to będziesz leżał. A tu zonk kapowaleś i pierwszy na zbity ryj wyrzucony usmarkany polaczku

jacek

interesuja mnie zarobki w oddziale w bydgoszczy ,kierowca c+e system 2/1 lub 2 na weekend

Jary
@jacek

Witam,mam znajomego który tam lata w systemie 2-1 i zarabia średnio 6.Pracuje tam od pół roku i rozgląda się za czymś bo wyjazdy w soboty i powroty też,roboty kiepski,jazda ze śmieciami,stale ciężko a niby premie za spalanie mają.

jacek
@Jary

takie zarobki to lipa ,5do 6 to teraz mozna zarobic pracujac 2 na 2 ,nic dziewnego ze szukaja co chwile pracownikow:(

Bożena
@Jary

Czyli w Krapkowicach są takie same stawki? Czy może różni się to w zależności od lokalizacji (różne trasy)?

PL
@jacek

JAK dzwoniłem to gadali ze system 2/2 to jest na 3/4 etatu:-) chodzi o Bydgoszcz

Czy firma kiedykolwiek miała problemy z prawem?

Nnn

Witam Ktoś może się wypowiedzieć co do kierowców jakie zasady warunki panują??

Olaf Zauber

Jest też ludzkie podejście do kierowców we firmie?

Olaf Zauber

Witam. Jakie zarobki w 2/1 w Krapkowicach za kółkiem????

Kamil

@wienek a coś więcej jakie tam są zarobki? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Paul Schockemohle Logistics Polska Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Paul Schockemohle Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paul Schockemohle Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

Paul Schockemohle Logistics Polska Sp. z o.o.