Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.

Adres: Transportowa 24, 47-303 Toruń

NIP: 7551789547 KRS: 0000014101

Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.

Opinie o Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.

Patrycja

@Dawid, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Paul Schockemoehle Logistics Polska? Może warto po prostu zadzwonić i zapytać o aktualne oferty pracy. Obecnie rynek jest w wielkiej potrzebie. Firmy wręcz konkurują o dodatkowych pracowników.

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jak się pracuje, jaką umowę proponują na początek?

~gosc

Pomimo tego, że "podobno" prowadzą rekrutację tylko mydlą oczy. Obiecują pracę, tylko trzeba czekać, żeby po trzech miesiącach powiedzieć dowiedzieć się że jednak nie. Strata czasu na samą rekrutacje, wydaje się że przyjmują po znajomości...

Patrycja

Gdybyście byli zainteresowani to firma Paul Schockemoehle Logistics Polska poszukuje osób na stanowiska: spedytor, kierowca c + e, magazynier http://schockemoehle.pl/pl/kariera Ktoś z Was się decyduje na którąś z posad zaproponowanych przez firmę? Oraz ponawiam prośbę o odpowiedź na zadane wcześniejsze pytania.

Patrycja

@marinao widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy Paul Schockemoehle Logistics? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

marinao

ktos już pracował u nich jako kierowca c+e i się wypowie?

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.