Opinie o Centrum Leczenia Otyłości w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Leczenia Otyłości, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Leczenia Otyłości o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Leczenia Otyłości w Kraków

prawda Nowy wpis

Bardzo wiarygodna opinia - mąż pisze o firmie (usunięte przez administratora):DD Jeżeli chodzi o centrum leczenia otyłości na Garncarskiej w Krakowie to stanowczo odradzam - jeżeli zależy wam na waszym zdrowiu psychicznym. Właścicielka, pani Anna W. jest niezrównoważona, pozbawiona zupełnie kultury i chamska. Nie wiem jak wygląda sprawa z zatrudnianiem innych osób, ale jak chodzi o dietetyków, to pani zmusza do założenia własnej firmy (kontrakt b2b - czyli pracownik jak najniższym kosztem), z klauzulą, że nie można świadczyć usług dietetycznych ani na własną rękę ani innym firmom. Jednocześnie pani nie daje żadnego potwierdzenia, ile godzin u niej będziemy mieć. Czyli innymi słowy - będziecie na własnej działalności (wraz ze wszystkimi podatkami, które będzie trzeba płacić co miesiąc), a pracować będziecie mogli tylko u niej, i to od niej będzie zależało, ile godzin dostaniecie. Nie ma żadnego potwierdzenia na piśmie ile będziecie zarabiać, macie na to tylko słowo właścicielki. A wracając do pani Anny W. - jest to osoba bardzo wyrachowana i cwana, a przy tym na każdym kroku pokazująca brak kultury i pogardę dla rozmówcy. Przy dłuższym kontakcie, jak dla mnie, wykazuje również objawy dwubiegunówki - raz będąc obrzydliwie miłą, a na drugi dzień mieszając z błotem z byle powodu. Przed rozmową o pracę radzę się dobrze przygotować z zakresu prawa pracy, zwłaszcza z kontraktu b2b, bo pani Anna tylko udaje niewiedzę w pewnych kwestiach, a tak naprawdę manipuluje rozmówcą. Jeżeli ktoś z pacjentów zastanawia się, czy warto się tam wybrać, to radzę wpisać sobie w Google "Centrum leczenia otyłości Kraków opinie" i zapoznać się dobrze z tym, co napisali byli pacjenci. Wyciąganie pieniędzy, olewczy stosunek do pacjentów, diety kopiuj-wklej dla wszystkich to samo... Placówka nie warta odwiedzenia ani przez pacjentów ani przez pracowników.

wojtek010

Świetna firma! Moja żona tam pracuje. Firma jakiej tylko pozazdrościć. Pełen szacunek do pracownika,uczciwość i bardzo dobra atmosfera. Świetni szefowie,którym zależy na pracowniku,. Polecam!! sam chciałbym pracować w takiej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Leczenia Otyłości - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Leczenia Otyłości