Opinie o Farmacol S.A. w Mory

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Farmacol S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Farmacol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmacol S.A. w Mory

mixx

Pracował ktoś jako magazynier i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

szukam pracy

widziałem ogłoszenie na stanowisko "administrator obiektów". ktoś coś wie? jakie oferują wynagrodzenie? czemu poprzednia osoba odeszła?

@szukam pracy

Zwroc uwage na myk.pisza administrator obiektow.czyli najnizsze stanowisko zwiazane z zarzadzaniem nieruchomoscia (zeby pensyjka byla najnizsza) czyli praca polegajaca zgodnie z def.na "utrzymywaniu nieruchomosci w stanie niepogorszonym" a chca kogos kto bedzie prowadzil inwestycje(nie tylko remonty).myk w stylu: zatrudnie sprzataczke ze znajomoscia programowania, obslugi wozkow widlowych i umiejetnoscia gry na wiolonczeli za pensje sprzataczki.

Magda

Szukam kontaktu do Mikołaja że spedycji.moze ktoś coś podpowie?

Mikołaj
@Magda

Cześć Magda co tam?

Jacek
@Mikołaj

Cześć Mikołaj co tam słychać ? czy cos tam ruszyło z praca są przyjęcia do Farmacolu.?

WUC
@Mikołaj

pojawilo sie ogloszenie , że szukaja znowu kierownika działu transportu- widac regularnie szukaja na to stanowiosko. dlaczego? cienko placą czy tam jest to nie do ogarniecia?

Jaś

Ile obecnie płacą na godzinę na zleceniu?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Farmacol S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Inżynier Serwisu
Mory
GRUPA KDM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jacek

Na Magazyn we Wrocławiu cały czas szukają . Ja napiszę krótko firma która szanuje i dobrze wynagradza swoich pracowników nie musi przeprowadzać "WIECZNEJ" rekrutacji . Dlaczego to tak wygląda ponieważ FARMACOL nie szanuje swoich pracowników czy to pod względem wynagrodzenia czy też atmosfery pracy jaką wprowadza u siebie .

Placek
@Jacek

Zgadzam sie z toba Jacku zero tolerancji i szacunku dla pracownika i jeszcze robia laske 15 minut przerwy sniadaniowej to juz lepiej sie pracuje pracuje w Niemczech i Angli tam praca wyglada calkiem inaczej szacunek do pracownika jezeli chodzi o przerwy kazdy niedorozwoj ma swoj rozum ale jest pytanie jaki?

BP
@Placek

Jak się jest dłużej na przerwie,zliczają czas jak przekroczy się 30 minut to każą odpracować godzinę

Neptun

Dlaczego oddział w Gdańsku zamykają ??

Posejdon
@Neptun

Jak robią 20 tys linii na dobę to po co trzymać takich nierobów :)

Wet
@Posejdon

A jak mają zrobić więcej jak jest tylko 20 k do złożenia? Kolejny mądrala

Koroniak

Do Grażyny i innych co przyjdą do tej pracy.Taki przykład napisze dlaczego tak wygląda praca na Morach.Pracując w innej firmie albo bardzo podobnej ... A więc....Przyszedł w tamtym tygodniu do nas do roboty taki Marcel. Włosy zaczesane do tyłu i spięte w mysią psitkę na tzw. kitajca. Spodnie rurki z dziurami na kolanach, chłop może z 60 kilo. Oczywiście trafił na szklenie bo nie ma innych miejsc wolnych a stamtąd każdy (usunięte przez administratora) po dwóch tygodniach. Już pierwszego dnia wykazał się wyjątkowym debilizmem bo robota nie tyle jest skomplikowana co po prostu ciężka. Chodzi po prostu o to żeby znaleźć ramę, skrzydło i szybę z tym samym numerkiem. O ile ramę i skrzydło sobie naszykował tak z szybą było już gorzej. Do okienka, takiego 1,5 x 1,5 m przyniósł szybę od drzwi balkonowych „bo mu się cyferki pomyliły”. Oczywiście gabaryty nie wzbudziły podejrzeń. Każdą wolną chwilę spędza na telefonie,nie zadaje pytań. Widać że przyszedł tylko jakoś się prześlizgnąć od 7 do 15. Na przerwie pytamy go gdzie wcześniej pracował to mówi że to jego pierwsza praca. Rocznikowo wychodzi na to że od momentu skończenia szkoły prawie 2 lata siedział na (usunięte przez administratora) Pękł mu wężyk od powietrza to przyszedł do mnie po klucz. Nawet nie wiedział jaki numer a to była klasyczna 13stka. Obstawiam że jakby miał przybić gwoździa to wszystkie palce by se pozbijał a gwóźdź dalej by leżał nie wbity, albo wjebany do połowy a potem wygięty. Takie są właśnie te małolaty (usunięte przez administratora) Mi go trochę szkoda ale będę Wam relacjonował jego dalsze poczynania

Sylwia

Nie polecam pracy w tej firmie będąc na l4 zostałam zwolniona według nich człowiek z goraczką i biegunką musi przyjść i pracować, a przed wejściem stoją i mierzą temperaturę której bym nie przeszła, .

Skup

ROTACJA MAX..... NON STOP BRAK LUDZI..... WIĘC DALEJ NIECH KAŻDY WYCIĄGA WNIOSKI..... KOMENTARZ ZBEDNY!!!

Twoj stary
@Skup

Co się dziwić, jak pracownicy wyższego szczebla (kierownicy zmianowi) są totalnie oderwani od rzeczywistości, a sami są tak naprawdę bezużyteczni, zajmują się gadką, przypierdzielaniem się do pracowników co pracują po X lat tylko po to żeby się przypierdzielić albo idą na fajaczkę i tyle. Kto coś wnosił do tej firmy i miał rozum to odszedł. Siedzą tam tylko ci co jest im wygodnie bo się tam już ustawili i mogą większą część czasu się opierdzielać, albo ci co po prostu boją się zmian i trzymają się kurczowo tych pojemników :).

Były akordowiec

Taaak,z tymi wozkowymi to prawda,a teraz to wogole sie pozmienialo i z tymi sciagnietymi paletami to nie zarobi. Wozkowi tragedia a podobno starzy pracownicy,a tu tak jeden blondyn szczuply z wielkim nosem to mowi ja dzisiaj nie jezdze i przemadrzaly i sciagac nie chce,drugi co mu slina z buzi leci i sie pluje jak mowi to ciagle telefon w reku ma i tylko ladowac biega to sciaga palety nie te co trzeba a jak pojefzie po palete to go nie ma i nie ma bo internet przejrzec musi,trzeciemu takiemu starszemu to sie rece trzesa jak by pil z miesiac i tylko pretensje o wszystko a podobno najdlizej pracuje a o systemie nic nie wie i tylko mowi ide palic. Jest jeszcze jeden co nawet slowem sie nie odzywa i wyglada jak by spal wiecznie i nie wiedzial co sie dzieje i tez tylko telefon. To tacy ludzie co maja q rekach sprzet drogi a mysla ze sa nie wiadomo kim a przez nich zarobic nie.mozna bo trzeba stac i czekac az gwiazdy palete sciagna i to nie ta co trzwba z reguly. Tragedia bo przez nich ludzie sie zwalniaja a kierownictwo daje na to przyzwolenie My telefony mamy w szafkaxh trzymac a oni bezczelnie w reku wlaczone non stop. Kompromitacja ze ci ludzie nie sa z wydajnosci rozliczani...

Edek

Praca jak każda inna. Jeśli chcesz możesz zarobić nawet nieźle. Najgorsze co w tej firmie to tzw, kierownicy zmianowi. (usunięte przez administratora) Reszta do prac porządkowych może by się nadawała. (usunięte przez administratora)Firma ogólnie ok. Najlepiej nie zadawać się z nikim tylko przyjść, pracować i nie wdawać się z nimi w dyskusję

Beti
@Edek

Oni to sie w ogole nadali chodza krytykuja a sami (usunięte przez administratora) robia

Beti

Najgorsza firna jakiej pracowalM kierownictwo odnosi sie do pracownikow jak do smieci a stawka to zarty niech sami pracuja ta jak ja za 11 zl za godz zarty a pani na kontroli robi nazlosc jak ktos jej podpadnie ..... Sama (usunięte przez administratora) robi a krytykuje innych

Tomi

NIE ZOSTAWAĆ KAZA ZOSTAWAĆ PO 10H......NIECH NAPISZ I SIĘ PODPISZA...... WPROWADZAJĄ MOBING I TERROR NA PRACOWNIKACH...... ZABEZPIECZENIA ZERO...... PRZED SKUTKAMI WIRUSA..... O PREMIE MOŻESZ BYĆ SPOKOJNY... GÓRA WEŹMIE..... ROBOLOM PO 200 BRUTTO...... JEDNEMU DADZĄ DRUGIEMU ZABIORA... TAKA TRADYCYJNA SCIEMA..... CZAS ŻEBY...... SANEPID ZAJRZAŁ JAK SA LUDZIE ZABEZPIECZANI........A DLACZEGO LUDZIE MUSZĄ ZOSTAWAĆ..... OK.... TYLKO PODPIS ŻE JEST PRZYMUS... JA NIE CHCE PREMII.... NIE CHCE TERRORU... I NIE CHCE ZOSTAWAĆ.... 8H...... I NIECH FRAJERÓW SZUKAJĄ...... CZAS NA SANEPID!!!..... I KONTROLE!!!...... TRZEBA O LUDZI DBAĆ!!!..... A NIE TYLKO KASA!!

Były Pracownik

Witam, jeśli chodzi o płatności kiedy jest się zatrudnionym przez agencję pracy PracaInfo - termin płatności ustalony jest do 15 dnia każdego miesiąca. Jednak jeśli 15 dzień miesiąca wypada w sobotę lub w niedzielę wypłata na koncie pojawia się 16 lub 17 dnia miesiąca. Z kolei jeśli jest się zatrudnionym bezpośrednio przez Farmacol stawki są zaniżone, a praca jest na akord.

Karol
@Były Pracownik

Praca na akord jest często korzystnym rozwiązaniem, bo osoby które są wydajne i intensywnie pracują mogą dzięki temu podwyższyć wynagrodzenie. Dodaj, czy można liczyć na benefity typu premie lub świadczenia socjalne?

Witek

NO TO ZOBACZYMY JAK LUDZI DOCENIAL W OKRESIE KORONOWIRUS.... TYRAC KAZA.... PO 10h....LUDZIE NIE ZABEZPIECZEN!!!!.... PŁYNÓW BRAK.......KASE TRZEPIA..... CIEKAWE... CZY ZLODZIEJE Z ZARZĄDU BĘDĄ UMIELI DOCENIC LUDZI CO TYRAJA 24/H.....7 DNI W TYGODNIU......... OBIECUJE ŻE PODZIELĘ SIĘ Z PAŃSTWEM JAK WYSOKA PREMIE DOSTANIEMY..... PRZEKAŻĘ TO MOIM KOLEGA I KOLEZANKOM.... POZDRAWIAM!!!

Magazynier

Pracowałem przez miesiąc przy kompletowaniu zamówień. Praca ma parę plusów. W związku ze specyfiką magazynowanych towarów na hali zawsze panuje stała temperatura. Na początku pracy koordynator uczy co i jak (wgl. koordynatorzy, a raczej koordynatorki są w większości bardzo miłe i pomocne). Towarzystwo w postaci innych pracowników niższego szczebla też bardzo spoko, przynajmniej na moim dziale. No dobra to teraz minusy. Po pierwsze za każdy błąd dowalają karę, chyba około 10zł na błąd ale mogę się mylić. Jako błąd rozumie się, np. wrzucenie za mało lub za dużo produktów do pojemnika. Jest to spory problem, gdy w pośpiechu wykonuje się zamówienie na kilkadziesiąt sztuk różnych produktów albo gdy okazuje się, że dany towar nie jest wydawany w paczkach tylko na sztuki. Warto dodać do tego, że praca jest na trzy zmiany, więc człowiek przymulony od wstawania o dziwnych godzinach może łatwo się pomylić i cyk kilka dych mniej na wypłacie. Kolejnym minusem jest sprzęt, tj. słynne skanery. Na ręku trzymają się na słowo honoru (i kilka recepturek), a same działają kiedy chcą. Bywały zmiany kiedy z 5 razy musiałem wymieniać skaner bo nie działał, albo musiałem pracować na takim który trzeba resetować co parę minut. Wisienką na torcie jest jeszcze przerwa na jedynie 15 minut, ale na szczęście można ją sobie wydłużyć z tym że każda dodatkowa minuta odejmowana jest od czasu pracy. Tak więc na pewno są dużo gorsze miejsca do pracy, ale praca tutaj też nie należała do szczególnie przyjemnych. PS uważajcie na agencje, bo płacą mniej niż przy bezpośrednim zatrudnieniu

Onaion
@Magazynier

Nie wiem jak długo pracujesz ale była taka pani która o te sprzęty skanery dbała i chyba jej nie docenili bo długo już jej nie ma

Zmeczony
@Onaion

Pracuje od lipca. Wiec nie wiem za bardzo o kogo chodzi, ale szkoda bo takich osób co by zadbali jakoś o sprzety to chyba nam brakuje:(

..............................
@Zmeczony

PRZECIEŻ WIESZ CO PODPISUJESZ JA NIGDY BYM SIĘ NIE ZGODZIŁ NA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄA TE PREMIE TO W 90% FIRM TOŚCIEMA WSZĘDZIE KŁMIĄ WABCO,AMAZONBOSH

Zmeczony

Ten "Pan Kierownik" o którym piszesz jest tylko zwykłym kierownikiem zmiany to samo co brygadzista Tylko, ze on uważa sie za wielkiego ważnego Kierownika tam, a nie potrafi nic sprawiedliwie zarządzać i pomoc. Jedyne co potrafi to zadręczac pracowników, których traktuje bardzo nierówno. Mam wrażenie, ze sie na pracownikach wyzywa z jakiegoś swojego powodu. Nie ma on pojecia do kierownictwa a po drugie traktuje nas jak podludzi albo chodzące roboty do pracy. Jeden wylecial za znadużywanie alkoholu to drugiego przyjeto, który nie ma pojecia do pracy na tym stanowisku. Tylko to zgłosić ! Bo albo sie sam zwolnisz z tej pracy albo ten Pan Kierownik cie dorpowadzi do tego, ze kiedyś tam sam sie rozchorujesz

xxx
@Zmeczony

Podzielam twoja opinie. Prawda i nic ująć.

Zgrupowanie

Jeśli chcesz podjąć pracę w hurtowni leków farmacol przemysl swoja decyzje 1000 razy i nie idź tam ! W 3-miescie jest na tyle roznych zakładów pracy, że warto poszukać czegos innego ale ta firmę omijać z daleka. Na rozmowie będą ci obiecywać, ile mozna zarobic,że bedziesz mial premie wysoka i i ktowie co jescze.. Ale nie powiedzą ze bedziesz ciezko pracowac tak naprawdę na firmę, ktora sie to właśnie na tobie wzbogaci.. A ty za ciezka prace dostaniesz najnizsza krajową a jeśli chcesz premie to musisz przejsc próg, ale większość idzie dla fimry a kilka procent dla ciebie a musisz sie niezle nachodzic do bólu nóg aby to otrzymac. A Pan Kierownik bedzie stał caly czas i patrzyl czy dobrze pracujesz i zapiepszasz.. I będzie cie poganial rób szybciej jak stwierdzi ze robisz wdl niego za wolno. A skanery sie zacinaja I seria w kartonach jest pomieszana wiec albo musisz robic pomalu i dokladnie sprawdzac serię aby nie pomylić albo szybko pracowac i nie sprawdzac serii dokładnie a jak pomylisz to dostaniesz kare tylko 10 zl a za caly dzien pracy takich pomylek bedzie kto wie ile Więc zarobek dobry ale dla firmy nie dla pracowników

Pan Paweł

Pracowałem tam 2 dni na komorze ogólnie nie polecam osoba którzy szukają nowej pracy zarobki słabe jak na system pracy. Skanery Stare rzepy nie wymieniane od x lat nie mówiąc nawet myte ogólnie ta firma to bród (usunięte przez administratora) i ubóstwo . Jedyne co mi zostało po tej pracy to nerwica ku.rwica ;) Jedyny plus jak wymienił kolega wyżej że przynajmniej nie robili problemu z rozwiązaniem umowy tylko normalnie do tego podeszli

@Życzliwa powiesz coś więcej o tych karach? za co można dostać karę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Farmacol S.A. - Mory

• Jak się pracuje w Farmacol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Farmacol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farmacol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Farmacol S.A.