Opinie o Flexiwork S.C w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Flexiwork S.C. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Flexiwork S.C o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexiwork S.C w Łódź

Iza

@pracownik to bardzo słabo ze zaistniała taka sytuacja. A powiesz o samej pracy? Jakie były warunki?

@Iza

Ja tutaj oceniam agencje pracy. Natomiast jeśli chodzi o warunki pracy to zależy od firmy w której się pracuję. Agencja flexiwork jest jedynie zleceniodawcą. Obecnie mają biuro na gdańskiej. Mogę dodać jedynie tyle, że gdy pracowalam w x firmie w której były zatrudniane osoby przez różne agencje pracy to flexiwork mialo najgorsze warunki. Nie mozna było pracować przez inne agencje w firmach podanych na umowie przez 5 miesięcy od rozwiązania umowy, bo inaczej kara 500zl.

Oko

Same 5? Dziwne.. Mnie (usunięte przez administratora)na wstepie twierdzac ze we Flexie sa premie od 1 dnia pracy w wysokosci 300-500zl. Gdyby nie to (usunięte przez administratora)to nigdy bym nie przyszedl do tego (usunięte przez administratora) jakim jest flex

Valdi
@Oko

Wątpię, że tak było. W każdym ogłoszeniu mają napisane o premiach. Też pracuję we Flexie (od 5 miesięcy) i mogę powiedzieć, że Pani Ania informowała uczciwie o warunkach.

jola
@Valdi

Tak,jak mówi Valdi. mi też mówili,że premia za przychodzenie jest od razu.a za jakość wchodzi po 3miesiącach,ale dostałam ją wcześniej.czegoś musiałeś oko nie zrozumieć

Mogę spokojnie podpisać się pod opiniami. Jak firma jest profesjonalistą to nie może być inaczej.

majk800

Agencja bez zarzutu. I to nie tylko moja opinia. Pracowałem 12 miesięcy jako magazynier. Ogólnie bardzo polecam!

Czy po rozmowie w Flexiwork S.C rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Aneta

@Wittoro Dobrze, że Flexiwork spełnia stawiane przez Ciebie oczekiwania. Napisz nam, jak długo już z nimi współpracujesz. Jak wygląda tam system wynagrodzeń i premiowania?

Wittoro

Polecam tą agencję. Mają bardzo uczciwe podejście do pracowników. Miałem okazję pracować u nich na Olechowie, obecnie jestem już na zakładzie. Z czystym sumieniem polecam! :)

Aneta

@Zainteresowany Widzę, że chciałbyś podjąć współpracę z Flexiwork S.C, a od Twojej ostatniej aktywności na forum upłynął już jakiś czas. Czy w związku z tym zdecydowałeś się do nich aplikować? @Janusz Flexiwork S.C szuka aktualnie na przykład pracownika pakowania, kontrolera jakości, magazyniera i lidera linii. Zobacz tutaj http://www.flexiwork.pl/oferty.php Byłbyś zainteresowany którymś z tych prac?

Jak się współpracuje z agencją czy spokojnie można z nimi pracować? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą?

Daria
@Zainteresowany

Flexi nie wysyła za granicę.

Janusz

Podpowiedzcie jakie mogą mieć w ofercie prace?

Piter

Mogę polecić.Wynagrodzenie w terminie i osoba z agencji we firmie,zawsze można się czegoś dowiedzieć,albo podpisać umowę na miejscu.

Gutek

Agencja ma opinię świetnego pracodawcy, polecam

Kika

Nie polecam tej pracy oszukuja ludzi a liderzy ponizaja ludzi

@Kika

Czy opinia dotyczy współpracy z firmą Flexiwork, czy z jakimś pracodawcą użytkownikiem. Prosimy o przestrzeganie regulaminu i wypowiedzi dotyczące konkretnej firmy.

Kika

To nie praca oszukuja ze niby praca siedzaca a ludzie stoja cale 8 godzin liderzy bruznia na pracownikow i ich ponizaja nie polecam tej pracy!!!!!!!!!!!!

@Kika

Dawid

Super firma to i super pracę macie? Prowadzą może rekrutacje?

Bodzio

Podpowiedzcie proszę czy agencja rekrutuje również na rynki zachodnie, do Niemiec?

Mario
@Bodzio

Najłatwiej będzie chyba do nich zadzwonić? Ale chyba nie.

Aneta

Znalazłeś/znalazłaś pracę za pomocą Flexiwork? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń ze współpracy z firmą. Jak długo trwał proces od momentu kontaktu z firmą do rozpoczęcia pracy?

paw

może etraz dopiero beda rozkrecali sie zogloszenia akurat zaczyna sie okres wakacyjny i moze beda posuzkiwali kilku osob do firmy, ja bylbym zainteresowany bardzo posada magazyniera gdybyscie wiedzieli cos na ten temat odpiszcie, mam doswiadczenie i uprawnienia na wozek widlowy.

ilonka

byłam dziś w tej agencji i przy tym zleceniu przy pakowaniu od kwietnia rośnie stawka do 9 zł netto plus premia. ale maja też jeszcze jakieś miejsca na magazynie na umowe o prace i 12zł brutto. nie wiem na co sie zdecydowac w sumie.

thenorthremembers

Cześć, wiele ofert pracy z tej branży i nie tylko znajdziesz na stronie rekrutacyjna rewolucja.pl Ja właśnie tam znalazłem coś dla siebie. Mają także wiele ofert szkoleń i kursów. Zapraszam :)

gość 34

Zleceniodawca ma obowiązek pasek wypłaty przekazać zleceniobiorcy,jeżeli są składki doprowadzane do Zus-u.

jovi
@gość 34

Glupoty piszesz. Pasek wypłaty nie jest obowiązkiem nawet przy umowach o pracę.

rysiek
@jovi

jovi ma racje.najgorsze jak ludzie sie burzom a zupelnie racji nie majom:) to tzw hejterzy albo napinacze!

Zostaw merytoryczną opinię o Flexiwork S.C - Łódź

• Jak się pracuje w Flexiwork S.C?

Zobacz opinie na temat firmy Flexiwork S.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexiwork S.C?

Flexiwork S.C
4.3/5 Na podstawie 158 ocen.
  • ul. Piotrkowska 35
    90-410 Łódź