Opinie o Targetplus Sp. z o.o. w Łódź

Targetplus Sp. z o.o.
0 0 3 5 1
Bez powrotu Nowy wpis

Małolaty bawią się w agencję pracy. Zero pojęcia o ofertach i wykonywanej pracy, często i gęsto by czegoś sie dowiedzieć należy naciskać. niedopowiedzenia w umowie, jak kolega Jacek napisał, kary pieniężne Miałem do czynienia z agencją dwukrotnie. Najpierw pani Aneta, która po prostu nie odpisuje na ŻADNE wiadomości (olx, sms) mimo sytuacji losowej niezależnej ode mnie. Następnie była praca o której pan Krzysztof nie miał pojęcia, bo sam o wszystko pytał, nie ogarniał jakie stawki są czy godz, ale wycisnąć kilka paczek kary potrafił. Gratuluję i nie polecam ;)

Jacek Nowy wpis

Omijajcie szerokim łukiem, zero kontaktu. O wszystko trzeba się dopraszać. Nie mają pojęcia do jakich prac wysyłają ludzi albo co gorsza mają tylko kłamią. Miałem pakować ozdoby świąteczne, a rozładowywałem tiry z meblami ogrodowymi. Po złożeniu wypowiedzenia z powodów zdrowotnych nie dostałem informacji w jakim trybie będzie egzekwowane tylko naliczyli karę. Nie zostawili nawet grosza. Najgorsza agencja pośrednictwa pracy z jaką miałem do czynienia.

TakNie

Napiszcie jak wygląda obecna sytuacja i praca. Jesteś obecnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Targetplus Sp. z o.o. w mieście Łódź.

Zostaw opinię o Targetplus Sp. z o.o. - Łódź

Chcę opublikować: