Targetplus Sp. z o.o.
0 0 9 5 1
Łukasz Nowy wpis

Jeśli były niezgodności to wysyłać na PIP w Łodzi. Formularz zgłoszeniowy https://lodz.pip.gov.pl/pl/formularz/148

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Łukasz Nowy wpis

Witam Poszukuję ludzi chętnych opisać jak zostali (usunięte przez administratora) do inspekcji pracy w oddziale w Łodzi jak również złożyć zbiorowy pozew sądowy. Mój adres e-mail lukasz.nejman.box@gmail.com

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dpd Nowy wpis

Witam strata czasu i wyzysk gdzie jest PIP (usunięte przez administratora) i oszusty

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bongo Nowy wpis

Ta firma jest nie rzetelna (usunięte przez administratora) proponują pracę ale co do wynagrodzenia to zawsze są problemy a to nie ma kierownika lub pada system

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Ranking
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Lena
Nazwa działu: Produkcja

Zdecydowanie odradzam!!! W ostatnim miesiącu do 20-ego ani ja, ani nikt z zakładu nie dostał wypłaty. 23 był to poniedziałek dzwoniłam parokrotnie i ani razu nikt nie raczył odebrać ode mnie telefonu... Pan Krzysztof odebrał w końcu od koleżanki i powiedział, że padł im jakiś system i napewno pieniądze wyślą ale kiedy brak informacji bo bezczelnie się wyłączył w trakcie rozmowy po czym już więcej nie odbierał. Na początku mówili żeby nikomu nie pokazywać umowy, dziewczyna która tam ,,pracuje" pozjadała wszystkie rozumy, potrafi tylko kłócić się z ludźmi, a nie ma pojęcia na żaden temat związany z pracą w takim miejscu. Omijajcie jak najdalej.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 128 dni.
 Pytanie

Można liczyć na jakąś dodatkową kasę w Targetplus Sp. z o.o. jako Pracownik Produkcji? Znowu 17 września wstawili na Nuzle.pl ogłoszenie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bez powrotu

Małolaty bawią się w agencję pracy. Zero pojęcia o ofertach i wykonywanej pracy, często i gęsto by czegoś sie dowiedzieć należy naciskać. niedopowiedzenia w umowie, jak kolega Jacek napisał, kary pieniężne Miałem do czynienia z agencją dwukrotnie. Najpierw pani Aneta, która po prostu nie odpisuje na ŻADNE wiadomości (olx, sms) mimo sytuacji losowej niezależnej ode mnie. Następnie była praca o której pan Krzysztof nie miał pojęcia, bo sam o wszystko pytał, nie ogarniał jakie stawki są czy godz, ale wycisnąć kilka paczek kary potrafił. Gratuluję i nie polecam ;)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jacek

Omijajcie szerokim łukiem, zero kontaktu. O wszystko trzeba się dopraszać. Nie mają pojęcia do jakich prac wysyłają ludzi albo co gorsza mają tylko kłamią. Miałem pakować ozdoby świąteczne, a rozładowywałem tiry z meblami ogrodowymi. Po złożeniu wypowiedzenia z powodów zdrowotnych nie dostałem informacji w jakim trybie będzie egzekwowane tylko naliczyli karę. Nie zostawili nawet grosza. Najgorsza agencja pośrednictwa pracy z jaką miałem do czynienia.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Napiszcie jak wygląda obecna sytuacja i praca. Jesteś obecnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Targetplus Sp. z o.o. w mieście Łódź.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Targetplus Sp. z o.o. - Łódź

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Targetplus Sp. z o.o.