Flexiwork S.C

Łódź

Opinie o Flexiwork S.C

Dawid

Super firma to i super pracę macie? Prowadzą może rekrutacje?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 17 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie Flexiwork S.C?

Bodzio

Podpowiedzcie proszę czy agencja rekrutuje również na rynki zachodnie, do Niemiec?

Mario
@Bodzio 11.11.2017 19:26

Najłatwiej będzie chyba do nich zadzwonić? Ale chyba nie.

Aneta

Znalazłeś/znalazłaś pracę za pomocą Flexiwork? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń ze współpracy z firmą. Jak długo trwał proces od momentu kontaktu z firmą do rozpoczęcia pracy?

paw

może etraz dopiero beda rozkrecali sie zogloszenia akurat zaczyna sie okres wakacyjny i moze beda posuzkiwali kilku osob do firmy, ja bylbym zainteresowany bardzo posada magazyniera gdybyscie wiedzieli cos na ten temat odpiszcie, mam doswiadczenie i uprawnienia na wozek widlowy.

ilonka

byłam dziś w tej agencji i przy tym zleceniu przy pakowaniu od kwietnia rośnie stawka do 9 zł netto plus premia. ale maja też jeszcze jakieś miejsca na magazynie na umowe o prace i 12zł brutto. nie wiem na co sie zdecydowac w sumie.

thenorthremembers

Cześć, wiele ofert pracy z tej branży i nie tylko znajdziesz na stronie rekrutacyjna rewolucja.pl Ja właśnie tam znalazłem coś dla siebie. Mają także wiele ofert szkoleń i kursów. Zapraszam :)

gość 34

Zleceniodawca ma obowiązek pasek wypłaty przekazać zleceniobiorcy,jeżeli są składki doprowadzane do Zus-u.

rysiek
@jovi 10.05.2015 22:58

jovi ma racje.najgorsze jak ludzie sie burzom a zupelnie racji nie majom:) to tzw hejterzy albo napinacze!

gosc

A JA NIE POLECAM.PANI NIEKOMPETENTA.STWKA SMIESZNIE MALA.NIE MA DODATKOW ZA WEEKENDY I NOCKI.KARY KARY I JESZCZE RAZ KARY.NAWET NIE WIADOMO CO I ILE ODCIAGAJA BO NIE DAJA PASKOW.TRZEBA LATAC Z LISTA OBECNOSCI CHOC DOSTAJA OD FIRMY W KTOREJ SIE PRACUJE. WYPLATY IDA OSTATNIM PRZELEWEM WIEC SA DOPIERO POD WIECZOR ALE FAKTYCZNIE TEGO 15 SA. NIE DOSTAJE SIE PASKA TRZEBA SIE PROSIC .O ZASWIADCZENIA ROWNIEZ.CHCESZ SIE CZEGOS DOWIEDZIEC TO CI POWIEDZA BYLE SZYBKO BY SIE CIEBIE POZBYC.GDYBY NIE TO ZE CIEZKO Z ROBOTA TO STRACILI BY PRACOWNIKOW BYNAJMNIEJ MNIE.

gość
@gosc 15.04.2015 19:49

nie ma pasków bo pewnie to umowa zlecenie , do której sie paski nie należą!

tomeq88

Nie zgadzam się. W ostatnich 3 latach pracowałem u nich w 3 firmach dorywczo po 4-6 miesięcy w roku. Wszystko jak najbardziej ok, faktycznie w moich 2 umowach zleceniach były zapisy o karze za niepoinformowanie firmy o nieobecności, nawet dwa razy taką karę dostałem, ale przyznaję ze z mojej winy. Jeżeli ktoś uważa że takie kary to złodziejstwo, to chyba musi szukac pracy nie przez agencje. Uważam że to jedna z porzadniejeszych agencji. A pracowałem juz przez 5 :)

IJD

Ogólnie jeśli chcesz żeby Cie wykiwali to, polecam.

gosc

ja odradzam wpolprace z ta firma.ciezko cos sie dowiedziec czy uzyskac jakies papierek od nich.balagan niesamowity maja.bardzo niekompetentni ludzie.dodzwonic sie do nich tez ciezko.olewaja ludzi. jezeli chodzi o stawke kokosow nie ma.jakos sie da wyciagnac troche ponad tysiaka.ale za soboty i pore nocna nie ma dodatkow a jak sie nie podoba to mozna zrezygnowac.a za dzien nieobecnosci zabieraja ci dniowke za dwa dni wramach kary.banda zlodzieji jak wszystkie te agencje.nie polecam.

praca1

magazyn- kokosów nie ma ale praca fajna, milaa amotsfera troche powyzej 8 na reke ale są premie, no i umowa o prace to i za urlop wypłacają na końcu; ogólnie agencja b fajna

kkk

Niby mili i sympatyczni ale oszukuja przyszlego pracownika... podaja niedokladne info na temat placy itp by zachecic do pracy za marne pieniadze a potem sie glupio tlumacza ze "nie wiedzieli" jak jest naprawde..

kasia
@kkk 23.11.2014 12:41

Ja nie mialam tego problemu. Wszystko przejrzyście jest napisane w umowie. Kkk, potrafisz czytać? ;)

mario_ocw

Jest bardzo ok :) Mogę śmiało polecić współpracę z tą firmą.

gremlin_85

Pracuje przez Flexiwork na magazynie na Olechowie, pracuja tu tez studenci do jakichs prac przy kontroli jakosci, ale to musisz pytac w agencji, piotrkowska 35. ogolnie bardzo polecam, dobrze sie z nimi wspolpracuje!

Anna

Polecam!!!!!!!!!

e

Pracuje z tej agencji jestem bardzo zadowolona bardzo mili ludzie i przelewy na czas też się spotkałam pierwszy raz z takim w porządku biurem

Mariolka

dla mnie nr 1 w Łodzi jeśli chodzi o traktowanie pracowników :)

wiola

solidna firma, polecam.

michał

już nie pracuje u nich.ale zdecydowanie ludzkie podejscie do pracownikow.pzodrawiam.

mx89

Solidna agencja.Współpracuje się bardzo dobrze.Wypłaty na czas no i dostajemy paski z wypłat.Wszystko tłumaczone w sposób jasny.

Marzena

Ja moge polecic wposlprace z ta firma.Przelewy sa zawsze na czas,co niestety dla kilku duzych agencji bylo problemem.

?

Taka agencja to rozumiem! Polecam. Miło się zaskoczyłem!

Ania

polecam!pracuje przez nich na pakowaniu na olechowie. przelewiki docieraja na czas(w innych agencjach przewaznie byly obsuwy 1-5 dni!)zaswiadczenia panstwo wystawiaja od reki.nie ma sie do czego doczepic! :)

Maciej Anonim

Anonim, ale o co ci chodzi? :D poczytaj ustawy, potem pytaj :) pracownik na pewno nie traci, jego kosztem nic nie jest odciagane - sprawdzalem :)

Ania

Takie rzeczy to nie do mnie :) Ja wiem tylko jaka stawke mam ja. Ale z tego co wiem to zadna agencja nie pobiera od pracownikow prowizji. przynajmniej ja sie z tym nie spotkalam

Ania

Obsługa bez zarzutu :) Mają kilka ofert. Chyba widziałam je na ich stronie flexiwork.pl

Piotr

Witaj ja pracuje od poczatku maja i zarobki mniej niz 8,2 nie sa(ja 8,5) na reke , zawsze mozna zadzwonic zapytac zawsze pomoga teraz czekam na wyplate 22 :) i dzis ide tam wlasnie do innej pracy bo tam juz sie skończyła :(

magda

Moge polecic ta agencje. W odroznieniu od 3 innych w ktorych pracowalam tu panuje wporzondku atmosfera i przelewy sa robione na czas :)

Zostaw opinię o Flexiwork S.C - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flexiwork S.C