Opinie o Kuehne+Nagel w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kuehne+Nagel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kuehne+Nagel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuehne+Nagel w Wrocław

psotka

Jutro mam iść na rozmowe do K+N na wózek widłowy do bosha albo pepsi na trzy zm.jak wygląda praca warto czy nie doradźcie

piter

Hahaha z tego co wiem najcięższy magazyn w tym regionie to właśnie Kaufland mam tam kilku znajomych co pracują i każdy to potwierdza - jak byłem na rozmowie w Nagel i rozmawiałem z szefem to właśnie mówił że wielu było takich w Nagel co przeszło z Nagel do Kauflanda a potem przybiegali z płaczem do niego że chcą wrócić do Nagel bo normy jakie ma Kaufland są 20 razy większe niż w tym Nagel.

Aktualny pracownik

Zenia pliszcz Jakie bhp? w tej firmie coś takiego jak bhp jest tylko na papierze, inspekcja pracy by tutaj przez miesiąc nie wyszła!! twierdzisz że jest dużo osób chętnych?to gdzie oni niby są skoro nikt nawet na rozmowę nie przychodzi a jak już przyjdą to po dwóch dniach ich nie ma!! tutaj nie ma norm bo w żaden sposób nie szło by tego wyrobić!!

luki

Chłopie 1 tone macie do wyrobienia i narzekasz że ciężko ? W Kauflandzie mają 25 ton do wyrobienia a jak nie wyrobisz to zwalniają !!!

robolnr43
@luki

narzeka ten kto najmniej się narobi..... wiem o kogo chodzi...

Firma Kuehne+Nagel w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik Magazynowy – Operator Wózka Widłowego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
aktualny pracownik

Ciekawi mnie kiedy Kuhne nagel w Gądkach zacznie być magazynem tranzytowym, to jest iście żenująca firma, każde 5 zł jakie będą mogli Ci zabrać to zabiorą. Wystawiają ludzi na minę, karzą upychać auta po sufit potem zabierają Ci premie za uszkodzenia. Zarobki rzędu 1600 zł na konto, oni o nadgodzinach informują w ten sam dzień ale ty masz ifnormować wcześniej że nie możesz zostać, istna paranoja. Na dodatek banda wiejskich pajacyków przydupasów kierowniczki zawsze zgarnia pulę na cały magazyn. Coś takiego jak BHP tu nie istnieje. Już zostało złożone doniesienie do Urzędu Skarbowego i PIP. Na kasę do biedronki potrzebują za te same pieniądze, tam się chociaż nie połamiesz

aktualny robol

Przerwy "teoretycznie" sa dwie. Pierwsza po 4h pracy 20 min oraz 10 min po kolejnych 2h. Niestety w praktyce wyglada to czesto tak, ze pierwsza skracaja do 15 a drugiej nie ma wcale. Jesli chodzi o relację z pracownikami to jest ok ale czesto na zasadzie łączenia sie ze soba w bolu... praca jest naprawdę ciężka. Kazdy z nas przerzuca srednio 1-1.5 tony dziennie. Doslownie! Zdarza sie wiecej. Praca jest pod wielka presja co sprawia ze zmeczenie fizyczne w polaczeniu z psychicznym odbiera checi do zycia. Cisną pracownikow z kazdej strony. Nadgodziny to norma. Zamiast 40 h w tygodniu eobisz czesto 60. Kasa słaba a zarzadzajacy wciaz szukają gdzie uciac premie. Zero jakiegokolwiek szacunku a wrecz przeciwnie- pogarda i wyzyskiwanie. Osoby kierujace nie maja zadnego przygotowanis to zarzadzania zasobami ludzkimi. Nie można sie sprzeciwiac bo za kazde zdanie wbrew woli przelozonych grozi pisemnym upomnieniem i brakiem premii. Jestes chory i idziesz na l4 to choćbyś zapierdzielal ile wlezie caly miesiac to wystarczy jeden dzien zwolnienia i premii brak. Jesli sa tygodnie kiedy każdy pracuje ponad ludzkie sily to i tak zawsze cos z kasy zabiora NIIGDY nie dorzuca ani grosza. Zero rozwoju i satysfakcji z pracy. Tyrka ciężka az nie do opisania za bardzo male wynagrodzenie w stosunku do wlozonego wysilku i czasu.

ferdynand

a może dział morski i lotniczy potrzebuje teraz jakichś pracowników? jeśli tak to proszę o podanie konkretnych stanowisk jakie są aktualnie do obsadzenia i jakie precyzyjnie względem nich są wymagania wobec nowego pracownika. oczekuję od was konkretnych i bardzo rzetelnych informacji - mogę na was liczyć szanowni internauci?

kurczak90

przerwa jest bardzo ważnym elementem pracy, to od niej w dużej mierze zależy motywacja i wydajność pracownika więc Marcin nie pisz w taki ofensywny sposób jak to zrobiłeś niestety. ja również idąc do pracy do Kuehne+Nagel chcę się najpierw dowiedzieć jak system przerw w tej firmie się przedstawia obecnie?

marcin

ja podbijam bardzo to pytanie, bo mnie też interesują akurat najbardziej zarobki no i na drugim miejscu atmosfera pracy jaka tam jest.. a to czy na fajka się wychodzi, jak to wygląd araczej na drugim miejscu bym stawiał.. jak nie na ostatnim! naprawde ludzie, do pracy idziecie tam czy na przerwy tylko?

zawisza

szukam pracy i zastanawiam się właśnie nad Kuehne Nagel. natomiast dziwi mnie i oburza podejście niektórych osób które szukają pracy i piszą na tym forum, pierwszą rzeczą jaką was interesuje jest to czy można wychodzić na pecika. idziecie pracować czy migać się od pracy? szok... szok... szok... pytanie do odpowiedzialnych ludzi, ile tam płacą netto?

Proszę o opinię jak się pracuje w dziale morskim i lotniczym, jacy są ludzie i czy szef jest ok?

rumcajs

siemanko. prosze dajcie znac kto aktualnie z was pracuje w KN ? :) i co sie zmienilo od 2007 roku? to juz 7 lat. a ludzie jak narzekali tak dalej narzekaja. jak ktos chetny pogadac to zapraszam na moje gg 40785104. wasza opinia bardzo mi pomoze w podjeciu decyzji:)

mamut

odliczają czas pracy co do sekundy na fajke chodzą tylko brygadzisci i asystęci reszta zapierdziela bez wytchnienia i jak za pyszczysz to ocena w dól .Praca 3 zmianowa jak duzo roboty to po 12 godz pracuja kazda zmiana oprócz nocki ta 10. do odbioru 1:1 nawet jak kn wysyła na odbiór .mozna by książkę napisać .Firma nie posiada na magazynie zadnej kobiety na stanowisku i jak to nazwać ze względu na płeć -dyskryminacja ? wypłata za tak ciężką robotę marna przypominam ze to towar części samochodowe i elektronarzedzia więc tonaże wielkie

Chmielu

Mi się osobiście bardzo podobało atmosfera w porządku, było z kim wyjść na papierosa, brygadziści pomagali i nie było jakiejś wielkiej "spiny" także polecam

szakal
@Chmielu

chmielu dlaczego ta opinia mnie nie dziwi he he .zapraszam do kn kto to przeżyje sam zdecyduje

djhz

Witam. Pracowałem tam również prawie rok i mogę potwierdzić że to co napisali użytkownicy "Były pracownik" oraz "xxx" chyba prawie w 100% oddaje obraz tego co się tam dzieję.Do tej pory pukam się w czoło i zastanawiam co ja tam tyle czasu robiłem. Od siebie mogę dodać jeszcze tyle: "zastraszanie" pracowników oraz nieznajomość kodeksu pracy bądź umyślne "przekręcanie" go na swoją korzyść. Nie polecam... i pozdrawiam ludzi którzy tam jeszcze pracują (uciekajcie póki macie jeszcze siły ;) )

xxx

Witam. Ja pracowałem prawie rok w KN. Generalnie nie polecam, chyba, że ktoś chce zdobyć doświadczenie w pracy na magazynie. Pierwsze 3-4 miesiące praca przez agencję, następnie okres próbny, potem umowa na 5 lat. Po przejściu z agencji bezpośrednio do firmy- kasa jest taka sama - czyli podstawa odrobinę powyżej najniższej krajowej.Premie są do około 600 zł- co z tego , skoro nigdy nie wiesz ile dostaniesz ,za co dostaniesz, na jakiej podstawie. z maksymalną premią i dodatkami za nocki można wyciągnąć z 1700-1750 zł na rękę- to jest MAX. Tak jak pisałem - nigdy nie wiesz ile dostaniesz premii-możesz zapierdzielać a ujrzeć premię w kwocie 200 zł. Generalnie nie polecam. Traktują Cię tam jak bydło.Niektórzy brygadziści uważają się chyba za święte krowy. 0 swobody działania, 0 (praktycznych) szkoleń. Generalnie nie polecam. Nadgodziny niby nie są obowiązkowe- ale gdy się nie zgodzisz- premii możesz nie zobaczyć, gdy się nie zgodzisz 2,3 raz to szykuj się na rozwiązanie umowy :) o nadgodzinach często dowiadujesz się o 13.55. + są paczki co 3 miesiące- pracownik płaci za nie tylko podatek, więc nie jest źle, kolejny plus to szybka wypłata. czy są jeszcze jakieś inne hm... nie przypominam sobie.

?

Pracowalam dawno w kn atmosfera jest ok z ludzmi da sie dogadac. Tylko kierowncto jest do d...y byli zwyklymi pracownikami i wiedza jak jest ciezko to jeszcze potrafia cie dobic. nie szanuja NIKOGO maja za nic pracownika a jak sie odezwiesz to cie wywalaja nie masz prawa glosu w tej zdretwialej firmie. ja odeszlem sam bo szkoda mi mojego kregoslupa i nie moglem sie z tym pogodzic ze traktowali mnie jak (usunięte przez administratora) w dziewietnastym wieku. Ludzie mamy dwudziesty pierwszy wiek a tam panuje dziewietnasty robicie za marne grosze a ie dlugo to bedzieci usieli sobie lozka przywiesc do pracy spac(usunięte przez administratora)maja. wspolczuje wam ktorzy tam zostali i zycze powodzenia!!!

Jestem obecnie byłym pracownikiem z prawie rocznym stażem w tym (usunięte przez administratora) i chciałbym się podzielić spostrzeżeniami pisząc to jako przestroge dla tych którzy myślą o podjęciu pracy w kn. A więc po kolei. Pensja wynosi 1700 brutto plus premia uznaniowa 570 zł brutto której zobaczymy może połowę więc nie należy liczyć na złote góry. Należy się spodziewać ok 1.5 tys na rękę. Praca jest ciężka i pisze to świadomie mając doświadczenie w wielu podobnych firmach. Po ok 4 msc pracy przez agencje jeśli się sprawdzimy tzn (usunięte przez administratora) dostajemy umowę na próbę trwającą 3 msc. Dalej po tym okresie podpisuje druga umowę już na stałe i jest to 5 lat. Na pierwszy rzut oka wydaje się fantastycznie ale tak długi okres jest furtka dla pracodawcy bo wg prawa trzecia umowa bądź druga pomijając te na okres próbny musi być na czas nieokreślony. W umowie jest kolejny niekorzystny zapis otóż praca odbywa się na terenie Bielan wrocławskich co nie uszczegolnia miejsca wykonywania pracy niestety jest zgodne z prawem a w praktyce umożliwia dowolne dysponowania pracownikiem na dwóch projektach knu w Bielanach czyli przychodzi człowiek do pracy w miejsce a a tu przełożony mówi mu że ma dziś pracować w miejscu b. @ up jest tak dlatego że skubia z pracownika co się da np. podnoszą wysrubowane już do granic normy a jeśli się pracuje ponad możliwości popełnia się więcej błędów co skutkuje sukcesywnym pomniejszaniem premii na co tylko czekają. Co poniedziałek człowiek dowiadywal się o nowych genialnych pomysłach biura które miały generować kolejne oszczędności a wszystko kosztem pracownika. Pomysły tylko utrudnialy życie nam szaraczkom nigdy nie usłyszałem żeby zrobili coś dla pracownika. Kolejny minus to praca w soboty i chodzi mi tutaj o sposób informowania pracownika i ewidencji czasu pracy. Często dowiadywalem się o pracy w sobotę w poprzedzający ja poniedziałek a nawet później więc pracując dla knu zapomnijcie o zaplanowaniu weekendu na dłuższą metę. Praca w soboty jest "dobrowolna" i jest rozliczania jako w5 tzn ze za sobotę dostajemy dzień wolny w tygodniu a nie 8 tzw setek. Zmiana harmonogramu czasu pracy więc w5 odbywa się w zasadzie co poniedziałek i nie liczcie na to że tak jak powinniście będziecie znali swój harmonogram na 3 mce z góry. Nie ma tutaj płatnych nadgodzin. Zostają one wydane jako czas wolny i raczej w terminie dogodnym dla pracodawcy a nie pracownika. Kolejna rzeczą jest rywalizacja pomiędzy zmianami a raczej batalia między brygadzistami kto więcej zrobi rękoma pracowników. Podejrzewam że chodzi o premie dla najlepszego brygadzisty ale to tylko przypuszczenia. Teraz o zakończeniu współpracy. Pierwszym moim błędem było podpisanie umowy z tymi złodziejami a ostatnim to że chciałem być fair wobec pracodawcy. Będąc już na dwutygodniowym okresie wypowiedzenia jak glupek liczyłem że wyzyskiwacze zapłacą choć część premii uznaniowej i do ostatniego dnia pracowałem. Oczywiście zobaczyłem 0 zł i tutaj rada dla zwalniajacych się: nie wahajcie się iść na l4 na wypowiedzeniu bo premii i tak nie zobaczycie. Patrząc z perspektywy czasu polityka firmy to stojąc z batem zamieść człowiekiem podłogę i wycisnąć go jak sciere dając w zamian kasę a właściwie zasiłek który starczy na jedzenie i sandały. Motywatorem do pracy jest nie kasa a świadomość że jej nie będzie jeśli nie będziemy doginac jak muly. Jedno wielkie ciśnienie. Pracować trzeba wszędzie ale tutaj momentami poniżej godności. Podsumowujac plusów brak. Minusy: (usunięte przez administratora) pracownika na każdym kroku, słaba kasa, ciężka praca, wieczne Tuskowe obietnice, premia widmo. Moja rada dla szukających pracę: z dala od tego syfu. Pozdrowienia dla pracującej ekipy. Uciekajcie jak najszybciej bo szkoda zdrowia.

Felicja

jak to czytam to czuję się jak u siebie w pracy, Schenker, ML Łódź

hahahahah

(usunięte przez administratora) brygdzisci miedzy soba scigaja sie kto wiecej zrobi (usunięte przez administratora) kierownik to jakis idiota kozak-frajer (usunięte przez administratora)

gość
@hahahahah

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale w kn jest jak w piekle ze wszystkimi opiniami sie zgadzam .Przewija się tyle ludzi ze nawet imion się nie da zapamiętać .Brygadziści ,asystęci robią co chcą tobie przerwy 10 min żałują a sami latają na fajkę co godzinę .Nie dziwił bym się że Koreańcy pomiatają ludźmi w LG ale Polak Polaka nie o taką Polskę nasi dziadkowie walczyli WSTYD ŻENADA mam nadzieję że tą całą kadrę zarządzającą za zło wyrządzone dla ludzi wróci z najwięjszą siłą .KUECHNE +NAGEL NIE POLECAM:(

aqua
@gość

dobrze dobrane slowa ,zgadzam się z przedmówcą dodam jeszcze ze każdy z kadry zażądzającej jest bez przygotowania i wykształcenia logistycznego to po pierwsze zero przygotowania współpracy z ludzmi zwykłego instynktu człowieczeństwa to po drugie.Praca jak wszędzie a płace straszne a i NAGRODA UZNANIOWA he he kpina są założenia i targety nawet jak to zmiana osiągnie to i tak jescze odejmóją za błędy które są popełnione przez pośpiech .zapytajcie tam pracujących jak się tam dostaje avans .Nie mówię że trzeba mieć wykształcenie kierunkowe ale wogóle je mieć

Legenda

pracownicy wchodzacy w (usunięte przez administratora) bez mydła przetrwaja.Janek jest nietykalny chroni swoich pupilów,kto ma układy ten przetrwa.(usunięte przez administratora) człowiek traktyjacy ludzi przedmiotowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuehne+Nagel - Wrocław

• Jak się pracuje w Kuehne+Nagel?

Zobacz opinie na temat firmy Kuehne+Nagel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuehne+Nagel?

Kuehne+Nagel