Opinie o Kuehne+Nagel w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kuehne+Nagel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kuehne+Nagel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuehne+Nagel w Chorzów

Janek

Nie polecam firmy. Grafik nie zostaje wywieszony i pracownicy często nie wiedzą ile faktycznie godzin pracują. Zmuszanie pracowników do nadgodzin mimo że mają np umówionego lekarza itp. Nieprzestrzeganie kodeksu pracy przez przełożonych tłumaczących się, tym że u nich jest inny regulamin pracy. Nie wypłacają nadgodzin, tylko na koniec roku dawaj Ci wolne aby nic Ci dodatkowo nie wypłacić. Ciekawe kiedy tam wejdzie PIP.

Karlos
@Bronek

Czyli nikt nie zna dnia ani godziny jeśli chodzi o pracę. A jaki jest powód tych zamian w grafiku? Chodzi o zastępstwo za kogoś? Pracownicy się wykruszają?

Kacper

Nie polecam tej firmy nikomu!! Zarobki bardzo marne jak na pracę w chłodni. O sobotach pracujacych dowiadujesz sie nad ranem poprzez smsa czy jest potrzeba przyjścia czy tez nie :) :) tylko czekac az się PIP tym zainteresuje. Kierownik to totalna porazka, woli opowiadać o swoich zagranicznych podrozach niż zajmowac sie ludzmi. ma swoich ulubiencow ktorym placi naprzykład lepiej za nad godziny a tobie nawet nie podziekuje ze zostajesz dluzej. Polecam jedynie tę pracę operatorom wózka widlowego z powodu nielimitowanyh przerw którymi "kierownik" sie nawet nie interesuje, a ty musisz zasuwac dziennie za marne grosze!!!!!

@Szymon

To ciekawy temat w sumie, to jakimi kryteriami kieruje się firma, obsadzając kierownicze stanowiska? Trochę chyba sami sobie strzelają w kolano, nie? Na jakich zasadach ta premia jest przyznawana? Bo przeskok w zarobkach niezły z tego co widzę. Czyli nie ma szans na platne soboty? To w sumie srednio się opłaca brac dzien wolny do wybrania, inaczej jakby setki płacili. Dzięki tak w ogóle za info, bardzo mi pomogłeś:)

Krystian Nowy wpis

Na jakiej podstawie prawnej zakazuje się robić zdjęcia np. podczas przerwy ?

Krzysiek Nowy wpis
@Krystian

O jakie zdjęcia ci chodzi? Można w ogóle używać swojej komórki w pracy? To znaczy w godzinach pracy bo chyba na przerwie nie powinien obowiązywać zakaz. Tu kierownik tego zabrania?

@Kacper

Cześć, podasz konkretną kwotę, ile można zarobić? Przestrzegają bhp, jest ciepły posiłek np.? Co do tych sobót pracujących, co w przypadku, gdy jednak nie jest się dyspozycyjnym? Wyciągają konsekwencje? Te soboty są rozliczane jako setki?

Kacper

Kwota netto to od 3000 do 3700 w zależności jaką premie sobie wypracujesz. Co do sobot to jedni mogą wcale nie przychodzic a drudzy muszą, wszystko zalezy jakie masz układy z kierownictwem :) potem za sobotę masz dzień wolny do wybrania

Szymon Nowy wpis
@Kacper

Zgadzam się z Kacprem. Dodałbym jeszcze, że brygadziści są wyjeci chyba z kapelusza. Bez jakichkolwiek kwalifikacji czy doświadczenia w zarządzaniu zespolem (jeden alkon, następny co w wieku 50 lat dalej mieszka z rodzicami)

@Szymon

1999

pracodawca taki średni , bym powiedział. non stop "czy zostaniesz godzinę albo dwie więcej" - prawie codziennie. głównie pytamy oczywiście osoby które mówią, że nie mogą...ukraina pracuje po 12-14 godzin, jak nie chcą zostać to .......zebranie. no tragedia. masz uprawnienia na wózek widłowy, pracujesz w chłodni a zarobki netto bagatela .... około 3 000 zł. netto.

@1999

I co na tym zebraniu się dzieje, często one się zdarzają? A przynajmniej dobrze opłacają te nadgodziny, no bo jeśli tak to ja bym się z chęcią zgłaszała, skoro zarobki rzędu 3 tysięcy - a ta kwota to już razem z premią, bo z tego co widzę po opiniach to jakiś system motywacyjny w postaci premii u nich jest.

@1999

Brutalna rzeczywistość jest taka, że uprawnienia na wózki nie robią z ciebie lepszego magazyniera. To, że sam sobie paletkę zdejmiesz albo wrzucisz na zapas, to plus, ale czy sam ją sobie w miejscu magazynowania rozłożysz, czy będziesz narzekał, że masz udety i musisz tyrać fizycznie? niestety ale polska dalej jest utożsamiana z tanią siłą roboczą, a u mnie, w ZG, mamy tyle centrów logistycznych, że głowa boli. K+N też jest i ogłoszenie na pickera i operatora wózków jest raz w miesiącu. Do tego TKMaxx, Amazon, LCL, ArsenalPL, inne centra, 50km stąd tworzy się centrum dla niemieckiego Hermesa i chcą zatrudnić 2000 ludzi. I co? myślicie, że będą tam dawać więcej niż u konkurencji? Nie sądzę.

Edzia
@Tomek

Serio nie ma perspektyw na to, żeby płacili więcej? Skoro konkurencja się otwiera, to może będą chcieli zatrzymać jakoś pracowników? Są jakieś premie do podstawy w ogóle czy nie?

Werka

Mój chłopak szuka pracy, znalazł ofertę jako magazynier, coś oprócz tej najniższej krajowej dostajecie? Niby piszą o banach świątecznych i świadczeniach socjalnych, coś ciekawego w nie wchodzi? Dodatków płacowych żadnych nie ma? :) Jak to jest z tymi przyjęciami, przebierają w kandydatach, czy "łatwo" się tu dostać, jak ktoś już pracował na magazynie? Teraz o pracę wszędzie ciężko, więc wolę dopytać. PS sporo tu głosów o niekompetentnych brygadzistach itp, czyli zakładam, że na magazynie awanse nie są codziennością? Przyjmują kierowników z zewnątrz, zamiast awansować pracownika, który zna się już na pracy i ogarnia, co dzieje się w firmie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kuehne+Nagel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.
Super

Praca w chłodni za 3 tysięcy. Dyrektor wchodz na jadalnie jak jesz i musi Ci podać rękę akurat jak w niej masz bułkę. Brygadziści bez doświadczenia w I wykształcenia. Na audycie wewnętrznym potrafią się czepiać, że w koszu na (usunięte przez administratora) nie dziwię się, że pracownicy co chwilę chodzą na L4 lub odchodzą gdzie indziej.

Honorata

Szukam pracy w marketingu, jedna oferta jest, ale nie tu do Polski. To mi dało do myślenia, jak funkcjonuje tu dział marketingu? Ile osób liczy zespół? Jakieś wyzwania, ciekawe zadania? Co z praca hybrydowa, rozwojem, możliwością awansu? Zarobki na jakim poziomie? Orientujecie się jak często kogoś szukają?

Elwira
@Honorata

Co za dział marketingu w Rudzie w kn :) na hali jest problem się do kogoś odezwać bo po chwili podchodzi przełożony z informacją, że tu się pracuje a nie rozmawia. A ty tu wyskakujesz z marketingiem.

@Elwira

Cierpi jakoś przez to atmosfera, że na hali nie można rozmawiać? Pytanie czemu tego zakazują? Są mniejsze wyniki pracy, jak ludzie gadają? Ciekawe.

Jaka atmosfera jest między działami w Kuehne+Nagel?

Zdzisiek

Widzę, że firma szuka pracownika na magazyn oczywiście również do obsługi wózka widłowego. Interesuje mnie wysłanie swojego cv. Sają stałą pensję, umowę o pracę i jeszcze system premiowy i nawet ładnie rozpisane dodatki. Tej premii to ile średnio wychodzi? Były tu głosy, że praca ciężka co mnie trochę przestraszyło. Rzeczywiście idzie się narobić?

Zbyszek

To zdarzało się że do roboty przychodził ktoś pod wpływem? Nikt nie pilnuje tego na wejściu? Ochrona albo kierownik? Pracowałeś tutaj że pytasz o takie rzeczy?

Janek

Julia
@Janek

Czyli wniosek z tego taki, że trzeba sobie samemu pilnować przepracowanych godzin i skrzętnie notować codziennie. Ciekawe jaki mają ten regulamin pracy, czym się różni od regulaminów w innych firmach? Rozliczenie z nadgodzin jest roczne a nie jak w większości firm system rozliczeniowy 3-miesięczny lub miesięczny?

Bronek
@Janek

Dobra też jest sytuacja kiedy w piątek popołudniu mówią Ci, że czy masz przyjść do pracy w sobotę na 6tą, brygadzista poinformuję Cię w nocy o 4-5 godzinie :) to jest mistrzostwo świata. Tak jest prawie co tydzień. Wstajesz np. o 4ej, jesz śniadanie, bierzesz prysznic, pijesz kawę, wychodzisz z domu do pracy a np. (usunięte przez administratora)dzwoni ci o 5ej z informacją, że masz wolne :)

Karlos
@Bronek

Czy jest możliwość pracy w Kuehne+Nagel na część etatu?

Praca ciężka.Zarobki najniższa krajowa.Wysysk na pracownikach z Ukrainy.Wiekszość załogi i brygadziści niski poziom inteligencji.Posilki jak dla więźniów albo i gorzej

Artur
@Marcin

Posiłki są darmowe dla pracowników czy tylko dofinansowywane przez firmę? Chyba nie pracują tu tylko pracownicy z Ukrainy? Polacy też nie mają lekko?

Leszek

Zainteresowała mnie praca na stanowisku asystenta ds. operacji logistycznych. Oferta się pojawiła i w sumie tak myślę, czy sobie nie złożyć CV. Tu tego stanowiska nie opisaliście ale mnie zmartwiło, że piszecie o tym, że najniższa krajowa. Tak na każdym stanowisku? Bo w ogłoszeniu nie podali w sumie poziomu wynagrodzenia. Podali natomiast, że praca hybrydowa. Wiecie ile dni w biurze a ile w domu?

Ab1986

Pracowałem tam kilka lat temu,3 zmianówka za śmieszne pieniądze,poziom intelektualny brygadzistów mierny,poziom kultury osobistej dla podległych im pracowników wręcz karalny patrząc przez pryzmat polskiego prawa.Za moich czasów były premie uznaniowe za wyrobienie normy co było motywacją,od mojej znajomej która tam pracuje wiem,że je zlikwidowano,jest tylko goła wypłata plus nadgodziny.Serdecznie nie polecam tam nikomu pracować no chyba że ktoś mieszka bardzo blisko niedzwiedzińca i nie ma IQ na poziomie ameby to proszę bardzo

@Ab1986

Uznaniówka sama w sobie nie brzmi zazwyczaj sprzyjająco, bo wiadomo troszkę niby loteria ale żeby od razu całkiem je zabrano? Ciekawa jestem argumentu, bo przecież niby nie było chyba obowiązku, żeby ją wypłacać?

@Helena

Jeśli wyrobiło się odpowiednią normę pracownik otrzymywał pewną premie uznaniową,liczyło się ją procentowo.Za bycie na wydajności na minusie lub 0% nie było żadnej premii,od 1% do 10% była premia 100zl,za 11 do 20% 200zl itd.Maksymalnie można było dostać 500 z tego co pamiętam za przekroczenie 50%.Uwalali jednak za błędy na wysyłce,tzn jeśli na palecie było za mało towaru,za dużo albo był inny produkt zamiast własciwego.Sam miałem raz sytuację że wszystko miałem tiptop powinienem dostać 500 premii ale dostałem 350,u kierowniczki dowiedziałem się ,,że tak pan Nowosad cię ocenił,,niedługo po tym zrezygnowałem bo nie stosowali się do własnych zasad,długo by opowiadać co się tam odwalało.Ta firma istnieje tylko dlatego że pracują tam ludzie z łapanki z urzedów pracy,nikt normalny tam nie zostanie dłuzej niż pół roku

Magazyn Ruda Śląska

Byłem tam na rozmowie i opiszę moje spostrzeżenia: Zarobki jak na magazyniera z UDT marne. 3400 brutto + premia od 0 do 600 zł oczywiście również brutto, która może być, albo i nie i to co miesiąc w różnej wysokości bo to wszystko zależy od widzimisię brygadzistów lub kierownika. Umowa wyłącznie pod agencją podpisywana co miesiąc więc na stabilizację nie ma tam zbytnio co liczyć. Dwie "Obowiązkowe,, soboty w miesiącu za które zamiast kasy liczonej jako nadgodziny dostaje się dzień wolny do wybrania a i tak w którym dniu je się dostaje decyduje kierownictwo a nie ty. Jedyny plus to że nowoczesny magazyn i sprzęt więc robota nie wydaje się ciężka. Ogólnie dla zdobycia doświadczenia dla kogoś kto go nie ma polecam tam pracę. Ale dla kogoś z doświadczeniem to już tylko w ostateczności

@Magazyn Ruda Śląska

Od paru lat absolutnie się tam nic nie zmieniło

Nino

Praca fajna atmosfera ok zarobki też całkiem całkiem

@Nino

Czyli jak napisać coś, z czego wywnioskować się nie da praktycznie nic :D Całkiem całkiem to znaczy ile? Dla mnie całkiem całkiem to może być 10k netto i co teraz? :)

@Mirosław

Jak chcesz tyle zarabiać to musisz otworzyć swój biznes :D

@Nino

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Ile to jest "całkiem całkiem"?

@Mirosław

Zamtrudnij się to się dowiesz ????

@Nino

Sorki zatrudnij się miało być tylko nie danon ino idź na herbatki ????

@Nino

To chociaż widełki podaj, po to jest to forum, żeby się takich rzeczy dowiedzieć ZANIM się zatrudni. I czemu herbatki akurat?

@Mirosław

Na herbatkach jest lekka praca i więcej zarobisz podaje widełki 2800-3500 na rękę w zależnosci ile sobót w miesiącu przepracujesz

@Nino

Super, dzięki za konkretne kwoty! Ale jak to działa że praca jest lżejsza a zarabia się więcej? Po co iść w takim razie do tego drugiego miejsca?

@Mirosław

Bo w herbatkach jest stawka akordowa lepiej sie wychodzi na wypłacie szybkie tempo ale da sie wyrobić fajnie czas leci szybciutko mija a w danon jest godzinowa stała bodajże najniższa krajowa.

Bo nie

nowy

Pracownik Magazynowy – Picker-jakie ma obowiązki?

@nowy

Raczej standardowe jak wszędzie? A jest gdzieś oferta może, że pytasz czy tylko teren badasz?

Tak,jest oferta OLX

@Helena

Czyli zbierasz tylko zamówienia ze skanerem? czy coś jeszcze?

@nowy

A to to na pewno. Czy coś dodatkowego? Pewnie zależy od sytuacji i co będzie potrzebne w trakcie, pewnie na rozmowie wszystko wyjdzie. Idziesz?

Jaka umowa obowiązuje w Kuehne+Nagel podczas okresu próbnego?

Eney

Początek zależy czasem zlecenie czasem 3 ms okres próbny umowa o pracę. Stawki najniższa copiker, 3200 brutto Piker, 3500 brutto magazynier. Do tego dodatki za obecność wszystko oczywiście brutto i .... darmowy posiłek ????????????????

@Eney

Mi wypłaty nie starcza w kuhen mosial abym się zizebrac do naga może starczy????????????????

Frela

Żadna podpisujesz podstawę a dostajesz grosze

Bodzio

Szczeże znam tą firmę od lat najpierw Chorzów Niedzwiedziniec ludzie co tydzień nowi , ci dłużej pracujące osoby demoralizowały nowych nic uczyć tylko wymagać i akord , przezwiska , wyzwizka , przekleństwa , szkoda słów ludzie z biura nie lepsze a właściwie to w żadnej firmie w tym kraju nie jest lepiej ponieważ jesteśmy krajem bydlaków , pijaków , chacharów wróg do swego , idąc pracować idziesz jak za największą karę i nic mnie już nie dziwi że ludzie po paru dniach rezygnują bo nie wszyscy są na poziomie zera by się pozwolić niszczyć , ci którzy idą w te branże czytając fora to raczej są ludzmi nic nie znaczące całe życie (usunięte przez administratora) i tolerujące takie zachowania

Meeee
@Bodzio

Beeee głowę se żartować !! Uczeni odpisać nie umiecie na proste pytanie !!! Ewelina powinny tam iść same (usunięte przez administratora) na spotkaniu !!! (usunięte przez administratora)

Frela

Pracujesz teraz na okroglo za 2000 no jak masz szczęście na zleceniowce nie ma dodatków nocnych Ukraina się wymienia co 2 miesiące ucz ich oni nic nie panimaju. Był przestuj ale niech każdy ucieka puki czas stare sery co mają dzien ważności dają a i tak Ukraina wszystko czyści biegną jak z brzeziński na wolność....

@Bodzio

No zygac się chce na tą firmę podziwiam że tak długo trzymasz ten fason

Czy często w firmie Kuehne+Nagel zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Benia

Bardzo często nigdy już bym tam nie poszła magazyn Chorzów

Praca fajna, raz ciężka raz lekka - zależy to od dnia i zamówień danych sklepów. Ale niestety niektórzy, co tam pracuja to porażka i nie da się normalnie pracować..

Łucja

Nie do końca rozumiem, co Ci nie odpowiada w Kuehne+Nagel. Chodzi o atmosferę? Pracownicy nie dogadują się ze sobą? Powiedz coś więcej.

Kris

Nie polecam firmy zwłaszcza oddział w Chorzowie. Pracowałem kilka miesięcy i z czystym sumieniem ludzie DARUJCIE SOBIE. (usunięte przez administratora)

Kenia

To prawda niektórzy to totalna porażka myślą że chyba są w bajkowym świecie wszystko im można. Uważajcie na zdeterminowaną panią z kontroli jakości ( myśli że jest księżniczką bajki a jest ..... ) no i na sabinę też typ człowieka do przeróbki gdzie wredoda jest powyżej inteligencji.

Zaintersowany

Jak wygląda praca, w Sosnowcu stawki zmiany oraz co za towar jest w magazynie

Benia

No porażka zwłaszcza brygadzistki powinno tam się powymieniac

Zostaw merytoryczną opinię o Kuehne+Nagel - Chorzów

• Jak się pracuje w Kuehne+Nagel?

Zobacz opinie na temat firmy Kuehne+Nagel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuehne+Nagel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kuehne+Nagel