Opinie o Kuehne+Nagel w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kuehne+Nagel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kuehne+Nagel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuehne+Nagel w Chorzów

danonek

Lubię atmosferę w Kuehne+Nagel za: Miła atmosfera Kadra wyrozumiała miła praca

Iwona

@Norbi Na stronie internetowej firmy Kuehne+Nagel znajdziesz aktualne oferty pracy https://pl.kuehne-nagel.com/pl_pl/top-links/kariera/oferty-pracy/ A jakie stanowisko spełniałoby Twoje oczekiwania? @Marysia196543 To dosyć nietypowa sytuacja. Czy do tej pory udało Ci się coś wyjaśnić?

Witam jestem z innego oddzialu i pytam czy w K+N są może jakieś Związki zawodowe????

jo
@anonymous

nie

Norbi

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kuehne+Nagel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
Chorzów
QualitySite
Marysia196543

Ja kiedyś zostałam nie słusznie zwolniona bo ktos za pomocą poczty podał że jeżdżące autobusem u obgaduje innych ludzi poprostu bez pryczyny jeździłam sama ,a niekiedy maz przyjeżdżał po mnie .Więc nimo że miało już dużo lat to i tak nie zestawie tego.

Dave

Akurat Gosia z Ifleksa dużo robi to pracodawcy kroją i szukają oszczędności... Nie wiem na którym magazynie pracujesz ale jogurty dostają wszyscy więc jeżeli dla Ciebie wydawka to kradzież to sam nie kradnij... Dobre pytanie za co im się należy chociaż chwila w sumie czemu nam się należy??? Z takim myśleniem daleko nie zawedrujesz...

Czarek

Gdyby było źle to forum by wrzało

Xxxx

Jak czytam te dziwne opinie I komentarze na temat pracy w Chorzowie w danonie to aż się śmiać z niektórych ludzi chce co tu wypisują za bzdury!!! osobiście pracuje kuehne+nagel w danonie I nie narzekam na ta pracę zarobki może nie są zbyt wielkie I zadowalające bo 2000zł nie jest dużo i jest to jakiś wyzysk na ludziach ale większość firm płaci takie pieniądze bo niestety praca w polsce I warunki prac I zarobków to porażka kasy mało a roboty i obowiązków dawaja co raz więcej :/ moim zdaniem danon w Chorzowie nie jest zły I najgorszym magazynem bo pracowałem w różnych miejscach na magazynach a zwiedzilem I pracowałem w ok 16 i są jeszcze gorsze zarobki I warunki!!! Nie oczekujcie ze zarobicie od 2500 do 3000 tys bo to nie realne może po jakimś czasie z podwyzkami tyle się zarobi ale nie na starcie sa firmy które dawaja podstawy 2500zł + premia lub 2000+ premia ale to rzadkość podstawą firm magazynowych sa zarobki od 1800 + premia uznaniowa czy wydajnościowa i z ta premia zarobek wychodzi od 2tys do 2200. I to nie ważne czy to jest operator wózka czy picker bo wózkowy ma 200zł więcej od pikera czy jakiegoś pakowacza więc to nie wiele pakowacze i pikerzy zarabiają od 1800 do 2100 z premia na rękę wózkowy ma od 2000 do 2300 z premia na rękę sa firmy które dawaja 2500 2700 wozkowym ale to trzeba taka firmę znaleźć np w Tychach fiat auto Poland lub w Bieruniu SPM POLAND osobiście tam też pracowałem i miałem 2300 podstawy ale wychodziłem 2500zł jak było parę nadgodzin lub zrobiło się jakaś sobotę. A swoją droga najwięcej wypowiadają się te osoby co (usunięte przez administratora) wiedza i tylko krytykują i niszczą opinię firmy przyjdzie pajac który robi 2dni i rezygnuje z roboty bo powie że to nie jest dla niego i praca jego marzeń haha czy wy sami siebie slyszycie?? Bo już takie agenty przychodzili ze śmiech na sali ludzie wy sami nie wiecie czego chcecie myślicie że przyjdziecie do pracy i ktoś wam powie masz 3tys na start i nic nie musisz robić żebyś się nie przemeczyl za dużo ???????????? każdemu coś w pracy nie odpowiada to jest zrozumiałe jednemu nie odpowiada klimat drugiemu zarobki dla innych praca jest zbyt nudna ale w każdej pracy sa plusy i minusy wystarczy chcieć pracować uczciwie i poznać ja bardziej a nie rezygnować po kilku dniach. W danonie ludzie narzekają na różne rzeczy bo jest tam np zimno zimno ci ?? To chwyć się kur....wa roboty to ci nie będzie bo od stania w miejscu się nie rozgrzejesz pracując w takiej temperaturze jaka tam jest to nie jest aż tak źle nawet się tego nie odczuwa pod warunkiem że się robi a nie opier....la !!! Do czego można się tam przyczepic to ze jest sporo nadgodzin bo zdarza się że trzeba zostać ta godzinę dłużej choć nie zawsze to wszystko zależy ile jest do zrobienia i jak ludzie pracują i ile ich jest. Bo wystarczy że 5ciu gdzieś tam podpiera regały albo gadaja po 10mim w tym nie przyjdą 3 lub 4 osoby do roboty bo maja katar lub gardło ich boli i Ida na L4!!! Bo to ciężka choroba przez która trzeba siedzieć w domu a co jak przyjedziesz to umrzesz z kataru czy kaszlu ?? Albo lenie śmierdzące którym się nie chce pracować to wymyślają choroby i biorą L4 a po robocie wracasz do domu czy idziesz gdzieś na piwo A tu co widzisz kolega już zdrowy siedzi gdzieś w knajpie z kolegami czy na poboczu i sobie piwkuje czy siedzi z kolegami do towarzystwa do tego jest przecież potrzebne zwolnienie lekarskie bo po pracy to się nie chce iść bo za późno albo jest zmęczony. Dobra nie będę się już tu więcej rozpisywać bo szkoda nerwów wszystkim ludziom którzy szukają normalnej pracy może nie za dobra kasę ale normalny zarobek do 2tys gdzie większość tak dostaniecie na początku w każdej jednej pracy to polecam KUEHNE+NAGEL DANON praca nie jest zła pracownicy też nie są najgorsi ale macie stałą pracę ciepłe posilki jak i wiele różnych innych rzeczy jak np bony świąteczne na siebie i dzieci co 3mies paczki z chemia czy bilety do kina i organizowane są konkursy można coś fajnego wygrać ???? jeszcze raz polecam osoba które szukają pracy stałej i nie najgorszej pod względem zarobków. Wystarczy chcieć pracować uczciwie a macie szanse dostać się pod firmę KN i mieć normalna umowę o pracę minimum na 3lata po przepracowaniu okresu próbnego A nie śmieciowe umowy jak inni dają. K+N daje coś czego inne nie dają i tego wogole nie maja czyli Social paczki bony itp a ludzie jeszcze maja źle i narzekają. Zachęcam do odwiedzenia KN w Chorzowie i sprawdzeniu samemu tej pracy i wyrażenia swojej opinii a nie tylko krytykowania po przepracowaniu kilku dni lub 3mięs.

Uwaga zanim dostaniecie umowę o pracę musicie przepracować 18 miesięcy w agencji Flex coś tam ;/ koszmar Agencja wykorzystuje ludzie o wszystko trzeba się prosić (usunięte przez administratora) w dokumentach blondyna z agencji za każdym razem mówi jutro jutro niczego nie potrafi wyjaśnić sami musimy rozmawiać z brygadzistami bo z "góra" nie ma szans niczego załatwić Niby dodatek za sobotę a potem cisza nikt nic nie wie unikajcie nadgodzin bo nigdy nie zapłacą albo płacą agencji a blondi nic nie wie Podobno jak juz jestes na umowie to jest super ale porażka z ta agencją...

Iga

Macie powód żeby nie pisać na forum?

zawiedziony komentarzami

Nie popieram komentarzy lecz też nie rozumiem stanowisk wyżej z ludzmi rozmawiać się boicie a na forum się udzielacie dla pozornego można się domyślać co takiego się w firmie Kuehne+Nagel -Chorzow dzieje to jest nie możliwe by co jaki czas pojawiały się opinie negatywne oczerniające wizerunek firmy następna sytuacja jakie ludzie słowa używają na forum jeśli ktoś chce być ślązakiem to nawet powinien się nim czuć ponieważ mieszkamy na śląsku i ślązakami są wszyscy lecz brakuje umiejętności oraz kultury na śląsku mieszkając powinno umieć się posługiwać dwoma językami Polskim i śląskim a nie tylko umieć napisać kim się poczuwa dana osoba myślę że w kraju ludzie stoczyły się zapominając o kulturze i języku jakim się posługują czytając wszystkie komentarze jakie na różnych stronach firm się pojawiają można wywnioskować że Ludzie są wyrachowani brak wychowania oraz przedsiębiorcy którzy odpisują i wyrażają się swoimi emocjami lecz to również do dobrego nie doprowadzi a widać po odpowiedziach czytając że odpisują i wyrażają się osoby wyższe.

Jo tyż niy gorol

Frajery z Kuehne+Nagel - Chorzów Oszuści , Wyzyskiwacze , Burdelorze.

jo niy gorol

wyzysk nie wysysk fiskus nie wiskus paciuloku :)

Haru

Mikołaj w biurze , z kasą zaskrońca po szyję. Renifery to frajery , w biurze odcinają premie. Mikuś z Reniferem idą w parze , trzeba postój zrobić elfą by na święta były karpie. Elfy ciemne zaślepione robią akord z herbatkami, by na święta było wiele. Lecz nie liczą się z wysyskiem że tej kasy będzie mało , bo z wiskusem się podzielą. I wte święta się posiedzą z jedną ością w gardle. Ile ja się napier... by mikołaj miał się dobrze.

Haru

Od początku, kiedy trafiłam do tej pracy,wiedziałam,że jest wymagająca. Postanowiłam spróbować i uważam , że aż tak źle nie jest. Bylam świadkiem, jak ludzie w ogóle się nie starają i wtedy rzeczywiście mogło dojść do niemiłych sytuacji. Bo to jest praca jeden za wszystkich- wszyscy za jednego. Na początku wiele rzeczy mi nie wychodziło,ale rozumiałam ewentualne pretensje. Prosiłam o pomoc i ją uzyskiwałam. Trzeba próbować. Pokazać, że się chce. A jeśli to nie pomaga-to się zwolnić. Rynek pracy jest pełen ofert. Nie każdy nadaje się do takiej pracy. Jestem wdzięczna za pomoc współpracowników, uwagi - nawet te z pozoru bardzo niedelikatne, bo inaczej nie nabyłabym tylu cennych umiejętności,aby radzić sobie i być hoc trochę pomocną dla reszty zmiany. Są gorsze zakłady, gorsi ludzie i gorsze zadania do zrealizowania.

winaizan

Co prawda to prawda. Jeżeli Pani tak źle w tej firmie proszę się zwolnić, nikt nie trzyma Pani tam na siłę. Jeżeli się nie lubi swojej pracy to z automatu się nie stara, bo po co? Nie mówię, że wszyscy tak robią, ale niektórzy tak mają. A co mają zrobić bardziej doświadczeni pracownicy jeżeli dają Pani szansę, ale już na starcie widać, że sobie Pani nie radzi? A mimo wszystko produkcja musi iść. Proszę pamiętać, że ta praca jest na akord mimo wszystko. Co innego gdyby to był akord taki, że tyle ile Pani zrobi tyle dostanie. Ale nie, tu chodzi o całą zmianę. Dlaczego cała zmiana ma "cierpieć" przez jedną osobę? Jeżeli widzę, że nie radzę sobie w tej pracy nie zostaje na siłę i już. Nie jestem w Pani skórze, więc nie wiem co Pani myśli, ale uważam, że nie powinna Pani oczerniać wszystkich pracowników przez niektórych osobników. Bo nie wierze, że wszyscy tam są tacy jak ich Pani opisuje. Może niech Pani powie na forum ogólnym w pracy o co chodzi i co Pani myśli. Być może da to jakiś rezultat, a jak nie to może trafi to gdzieś "wyżej" i coś to przyniesie.

Info

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani tak źle, to dlaczego Pani dalej pracuje? Na rynku pracy jest tyle ofert, że na pewno by sobie Pani coś znalazła. Co do pracy, to nie jest praca dla ludzie którzy chcą zarobić, a się nie narobić. Praca jak każda inna w akordzie, trzeba szybko wykonywać swoje obowiązki. Co do ludzie, to jak w każdej innej pracy są grupki, ale mimo wszystko są zgranie, z poczuciem humoru, jeżeli to komuś nie pasuje to trudno. Kolejna sprawa tyczy się sanepidu który wcale nie jest przekupiony. Niema Pani nic do roboty, to zamiast wypisywać bzdury, to mogłaby Pani poczytać coś na ten temat, bo widzę, że wiedza w tym kierunku jest marna. Tu ma Pani troszkę do przeczytania na temat wizyt kontrolnych "Kontrola sanepidu powinna być zapowiedziana, jednak w wyjątkowych sytuacjach, kiedy istnieje bezpośrednie zagrożenie życia, zdrowia lub środowiska, wizyta inspektora sanepidu może być niezapowiedziana.". Aaaa i jeszcze jedno ciekawa jestem o jaką Pani chodzi zmianę, bo z chęcią bym się dowiedziała. ☺️ PS. Co do nagrania, to może Pani powinna zostać tajnym agentem ????

ha ha

Jest tyle chętnych że głowa boli ha ha ha to coś z wami nie tak że przez cały rok oferty pracy na OLX dajecie a ludzi w pracy nie widać nic dziwnego bo jak zapytają się o jaką firmę chodzi i słyszą Kuehne nagel to dziękują i tak przez cały rok a to zasługa wasza biurokratów bo nie interesujecie się skargami ani pracownikami taka prawda niestety a co do sanepidu to niech przyjadą nie zapowiedzianie to będziecie w biurach pod siebie robić tak jak w ubikacjach pracowniczych syf a stoły produkcyjne nie powinny mieć miejsca oblepianiu gumami do żucia bo to praca przy żywności więc cieszę się że nagranie które posiadam z paru miesięcy wstecz wysłałam do odpowiednich instytucji mam tylko nadzieję że wyciągną odpowiednie wnioski i zareagują

ha ha

a ha i proszę w biurze przekazać że mają nie szukać pracowników na herbatki bo przecież osoba stowarzyszenie napisała odpowiedz o co wam chodzi przez nowych zarobicie 20/30 zł chyba osoba przepisów o finansach się nie zna to przypomnę od 2017 roku obejmuje 13 zł brutto /h może osoba wypowiadająca sie o 20 zł może pracowała jeżeli zawodu z lenistwa nie chciała ukończyć , oraz że nawet na otwieranie herbatek się nie na dawają bo mylą smaki a jesteście odpowiedzialne a na inne stanowisko również nie dopuścicie bo spowolnią akord więc poco są te przyjęcia na herbatki oferty co dziennie i zmienianie nazwy agencji jeżeli po pierwsze ludzi nie chcecie bo nic nie umieją a szkolić też się nie chce i nie podoba się , oraz poco ciągłe oferty jeżeli ludzie do tej firmy nie chcą przychodzić a jak przyjdą to i tak wylecą bo zwami nie da się pracować więc jebejcie sami soboty , święta i pokażcie co potraficie oprócz syfienia , i co 5 minut palenia śmierdzących popków wstyd na mężczyzn narzekanie że łysi , w dresach , piwskiem , papierosem ale wy kobiety jeszcze gorsze kobiety z cygrym w ryju jak z ciulikiem i piwska publicznie po prostu kobiety łatwe do towarzystwa

Ha ha
@ha ha

(usunięte przez administratora) to można potem ha ha xD my pracujemy. Widac kultura osobista od pani na wysokim poziomie sądze że zbyt wysoka żeby marnować sie na magazynie. Lepiej swoje Cv wysyłać do biura z taka kultura na starcie PANIA przyjmą... PS WIELE JEST KANDYDATÓW CHĘTNYCH NA PANI STANOWISKO ... I ludzi którzy szanują swoją pracę

ha ha ha

po pierwsze nikt nowym pracownikom nie da wykonywać innej pracy ponieważ tak jak pisałam boicie się o akord po drugie są śmieciami pracują jak kierowca autobusu na jednej lini a wy starsze kobiecinki jak ciężarówki po międzynarodówce więc jak mają się nauczyć i zdobyć doświadczenie na innych urządzeniach i wrobieniu się w akord jeżeli nie mają tej możliwości ile ludzi od lat z firmy herbatek ucieka i z jakich powodów nie tak jak osoba pisząca wyżej pewnie to heksa że nie chce się pracować bo przyszli właśnie pracować od tego są okresy próbne by zobaczyli praca i stwierdzili czy się na dawają ale odchodzą właśnie z innego powodu i nie jeden wyraznie powiedział odchodząc że jest gardzony i wyzywany ponieważ nie nadąża lub że gówno robią nowi a to czyja wina tego gada co ustawia i jak co praca jedne i te same osoby na tych samych stanowiskach a kultura do dziś nie zmieniła się czyste bydła śmierdzące co nie które osoby w domu wody nie mają , a rodzice kultur nie nauczyły , ja życzę tym nie wychowanym ludziom niech w domu flustracje pokażą i podpaski wyrzucają przed dziećmi na podłogi kole kosza bo sie nie chce pracusiom schylić otworzyć kosza a raczej to też świadczy że osoby są brudasami w własnych domowiskach jak nie szanują czyjejś pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Kuehne+Nagel - Chorzów

• Jak się pracuje w Kuehne+Nagel?

Zobacz opinie na temat firmy Kuehne+Nagel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuehne+Nagel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kuehne+Nagel