Le Regina

Opinie o Le Regina

hiena

rzeczywiście przychodząc tutaj z doświadczeniem możesz liczyć na sporo lepsze warunki. Zwłaszcza , że z miejsca jesteś w stanie pracować na dobrym poziomie

Hotel najlepszy jeśli chodzi o warszawę moim zdaniem wspulzawodniczący z innymi hotelami 5 gwiazdkowymi i dobrze wychodzący doruwnujący a nawet przewyszający inne hotele 4 gwiazdkowe i 5 gwiazdkowe skąd wiem tajemnica zawodowa bylem w nim pracowalem z profesjonalnym prsonelem nastawiomym na klijętów dbający o nich . te wszyskie negatywne wypowiedzi zkwituje tak złej baletnicy to i rombek od spudnicy przeszkadza nie wszystko zawsze wychodzi jak powinno są inne hoele ale Le regina to wyjątkowy hotel pełen zmyslowości i wdzięku [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Le Regina - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Le Regina