Total-Pack

Olsztyn

Opinie o Total-Pack

Agata

Firma Total-Pack poszukuje Doradcy Techniczno - Handlowego (http://www.totalpack.pl/index.php?lang=1&stage=0&main=6&par=0&sub=50). Firma oferuje stałe wynagrodzenie miesięczne oraz dodatkowo premia zadaniowa i motywacyjna po okresie próbnym, szkolenia produktowe i sprzedażowe. Ktoś chętny do aplikacji?

Agata

@Ułomek a czy te obciążenia finansowe są jakoś zapisane w umowie? Jeżeli nie to pracodawca w jaki sposób Was zastrasza nimi? A Ty nadal pracujesz w Total-Pack? W jaki sposób tam trafiłeś?

Ułomek

Praca na produkcji, która nie należy do lekkich za najniższą krajową. Możliwość pracy w akordzie i wzrostu wynagrodzenia jedynie kosztem zdrowia i bhp. Częste przestoje i ciągłe zastraszanie obciążeniami finansowymi pracownika. Nie polecam, chyba że jesteście sfrustrowani.

Agata

@Look,@gabi, @Łukasz a czemu nie polecacie? Czym jest spowodowana Wasza opinia? @gabi czemu nazywasz firmę Total-Pack "oszustami"? Przypinam też, że na forum nie można nikogo obrażać. Mówi o tym regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin.

Look

te pozytywne opinie napisali członkowie zarządu - dola ratowania sytuacji ! nikt tam nie chce pracować. Wyzysk ludzi w biały dzień. Pracowałem, odradzam.

Agata

@Prawie pracownik chciałbyś zdradzić jak wyglądał cały proces rekrutacyjny w firmie Total-Pack? Jak to wyglądało w Twoim przypadku? Osoby, które będą aplikować (http://www.totalpack.pl/index.php?lang=1&stage=0&main=6&par=0&sub=50) chętnie dowiedzą się tych informacji.

Prawie pracownik

Nie polecam iść nawet na rozmowę kwalifikacyjną gdyż to strata czasu. A jeśli Cie dziś wybiorą to jutro może się okazać że jednak nie bo znalazł się ktoś tańszy. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie zarządu firmy świadczy jedynie o zbyt wysokim mniemaniu o sobie. Generalnie dziękuj i całuj po raczkach jak Cie wzięli i nie licz na żadne podwyżki. A jak się umówiles na jakieś pieniądze to przy podpisaniu umowy wpisują mniejsze kwoty. Żenada.

gość

Specjalista ds. eksportu pewnie ma jakieś szansę na dwuskładnikowe zarobki, a jak premai się jeszcze trafia to jeszcze lepiej o nich świadczy, bo dbają o niezłe zatrudnienie, zwłaszcza, że umowa jest w pełni respektowana. A atmosfera jaka jest? Dzięki

juras

@juras 06.10.2016 11:59
Pracowałem tam , zdecydowanie nie polecam. Rozmowa kwalifikacyjna ze starszą panią właścicielką śmieszna i straszna....

Ja wole nie pisać nic o tej firmie bo nic dobrego za wiele bym nie napisał ogólnie na minus i to wielki!

Krajan

Duża rotacja w tej firmie jest, bo ludzie rezygnują mniej wiecej po 6-12 m-cach pracy. Gdy są na okresie próbnym jest spoko, wszystkie kary ich nie obowiazuja i dostaja wynagrodzenie takie jakie im zaproponowali a jak mija to niestety podstawa jest pomniejszana czasami o kilkaset zlotych, wiec nikt za darmo nie bedzie pracowal. Ci co pracuja wiele lat siedza z przyzwyczajenia, kombinuja na rozne sposoby, w pewnym sensie boja sie isc gdzie indziej. Przed zmiana rządzących bylo o wiele lepiej, czlowiek wiedzial po co pracuje, stara sie. Moze i prezes potrafil dobitnie powiedziec, ale szlo sie dogadac i szanowal czlowieka. Niestety teraz jak siedzisz cicho to oki, ale jak zaczynasz sie odzywac jest juz niedobrze i trzeba cie zniszczyc. Rzadzacy maja swojego pionka, ktory tanczy jak mu każą i o handlowcow nie bedzie walczył, no bo po co jeszcze on sie narazi i straci ciepła posadkę. Jak to sie mowi, kazdy ma swoje miejsce w szeregu ;)Duzo moznaby bylo pisac, ale i tak komentarze sa likwidowne np info od zyczliwego - dziwnie po napisaniu prawdy o wynagrodzeniu i innych sprawach - usunieto. Tym co chca sprobowac w tej firmie zycze duuuuzo cierpliwosci i nie dajcie sie psychicznie wykańczać. Aha jest jeden plus :)szkolenia.

Mefisto

ciekawy
@Mefisto 14.03.2015 18:45
Tylko nie Total-Pack Sp. z o.o. masakryczna firma ze względu na szefostwo. A rotacja pracowników taka jak zawsze czyli ciągła....

a jak ogolnie z warunkami pracy? calosc zarobkow dostaje sie na umowie, czy tylko czesto i czesc pod stolem? ogolnie polecacie, czy raczej omijac szerokim lukiem ?

Pracuś

pewnie ktoś pracuje - tak na prawde to wam powiem, ze najbardziej to mi zalezy na pracy w jakimś miejscu gdzie najbardzij mi zalezy na dobrej płacy i zarobkach. ale to chyba nic w tym dziwnego. Powiedzcie mi coś jeśli wiecie cos o wolnych stanwoiskach bo już dosyć mam poszukiwań pracy w tym miesiacu i mam nadzieje, że siew końcu wszystko znajdzie.

Były

Pracowałem kiedyś w tej firmie. Miałem bardzo dobre wyniki i adekwatnie do tego zarabiałe. Mimo to nie polecam pracy u Państwa Kurowskich. Jak dla mnie to banda wyzyskiwaczy. Oszczędzaję gdzie się tylko da i patrzą jak jeszcze oskubać pracownika.

gregory

No tak, nagrodami na stronie to się chwalą, ale o reszcie aktualności, planach rozwojowych, czy coś w tym stylu to nikt nie napisze.

zygi

Mi się wydaje, że Total-Pack to jednak dobra firma, w 2012 roku dostali gazele biznesu, czy wyróżnienie jako rzetelni w biznesie, tylko ciekawi mnie jak to przekłada się na traktowanie pracowników.

bart

[usunięte przez moderatora],pracowałem tam,nie polecam tej firmy

????

do bani firma,( usunięte przez administratora )k trzeba, o własny urlop trzeba sie wykłócać

Polecam . Szefowa sympatyczna , ale wymagająca . Trzeba pracować jak wszędzie.

wieloletni współpracownik

Firma XXi wieku, ale z tradycjami. Profesjonalne zarządzanie, szacunek dla ludzi i ich dobrej pracy. Nie ma tu ochronki dla nierobów, nie tolerują obiboków, pozorujacych prace, kretaczy.Solidny i uczciwy pracownik zawsze otrzyma wsparcie w trudnej sytuacji.Jeśli jestś dobry możesz liczyć na awans i będą wspierać Twój rozwój rozwój.

anonimowo

Polecam. Fajni ludzie.

Łukasz
@anonimowo 07.01.2010 13:11
Polecam. Fajni ludzie.

Ludzie fajni. Pracodawca niestety nie. Odradzam. Pracowałem kilka dobrych lat.

były pracownik

Polecam. Pracowałem i zarabiałem duże pieniądze.Do dziś żałuję że zmieniłem pracę . To prawda żaden cienias nie zagrzeje dłużej niż dwa miesiące bo od razu się na nim poznają .

Jak jesteś dobry to możesz tam zarobić dużo a jak jesteś cienki to się nie dziw, że pracujesz 2 miesiące.

Zostaw opinię o Total-Pack - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Total-Pack