Opinie o Total-Pack w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Total-Pack. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Total-Pack na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total-Pack w Olsztyn

Zainteresowana

Rozmowa rekrutacyjna to totalny brak profesjonalizmu. Jak na taką firmę spodziewałam się merytorycznych pytań, a nie w stylu czy palę lub ile mam dzieci. Panie Prezeski uzupełniają swoją ankietę z pytaniami, które nic nie wnoszą do poważnej rozmowy rekrutacyjnej. Widać było, że już na wejściu Panie nie były mną zachwycone. Co dało się wyczuć w dalszej rozmowie. Ale po przeczytanych opinii na tej stronie, to było do przewidzenia, że szukają bezmyślnych niun, które będą nieświadome i zgodzą się być popychane za najniższą krajową ???? Życzę powodzenia innym kandydatom ????

Beti

Pytanie rekrutacyjne czytane z kartki, pytania o palenie papierosów oraz o posiadanie dzieci i ich wiek, pytania o czas dojazdu do pracy ze swojego domu. Niestety wrażenia negatywne.

asdf Nowy wpis

Cześć, mam już duże doświadczenie z pracy jako operator a widziałem, że wcześniej się ogłaszaliście z opcją na część etatu. byłoby to dla mnie wygodne bo planuje dorobić a piszecie, że występuje akordowe podejście. Jakie rekordy wychodzą gdy pracuje ktoś ogarnięty?

Yyz Nowy wpis

Dwa dni przed końcem umowy dowiedziałem się że nie pracuje,to nie poważne,szkoda pisać.

doradca handlowy tak dla porównania wobec operatora ile teraz zarabia na prowizjach? czy one są teraz jakieś trudne do wyrobienia, że szukają kilku osób na różne rejony czy może jednak to rozwój? wole się upewnić na co się pisze a nie podają stawek

Widziałem zeszłoroczna ofertę dla operatora. ktoś chyba nawet już o niej kiedyś tu wspomniał. martwią mnie jednak te odradzające pracę opinie. czy to prawda ze są jakieś problemy z umowami lub wypłatą? Praca mnie tu zainteresowała, bo z opisu wynika, że w soboty się nie przychodzi a u mnie na zakładzie teraz niestety trzeba

KamilekCoFolieToczyl Nowy wpis

Praca na akord, minimalna plus to co wyrobisz, odwoływanie zmian na dwie godziny przed rozpoczęciem.

Informatyk

Pierwszy raz zdarza mi się sytuacja, w której mam umówione spotkanie na konkretną godzinę, a na miejscu nikt nic nie wie i każe mi czekać, bo osoba organizująca spotkanie "nie ogarnia". Żadnego telefonu czy maila z uprzedzeniem. Na elementarny brak szacunku można zareagować tylko w jeden sposób.

Nie doczekałem się. :)

logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Beti

Zdecydowanie odradzam, dziwne i podejrzane pytania na rozmowie o prace, krętactwo z umowami i z wyplatami, kierownik nie wie co sie dzieje, odklejony albo (usunięte przez administratora), obiecywane złote gory, a ciezko wyrobić minimalna. Odradzam raz jeszcze. Januszex i tyle.

Nie bardzo

Rozmowa kwalifikacyjna na której pytania dotyczą palenia papierosów i ilości posiadanych dzieci? Dramat. Zero benefitow dla pracownika. Zarobki? Nie wiadomo. Szukają ewidentnie pracownika, który będzie na ich posyłki i nie będzie o nic pytał i nic chciał. Odradzam.

Firma dodała nową ofertę pracy na Operator Maszyn. Czy ktoś o tym słyszał?

Zainteresowana

Hej! Niebawem wybieram się na rozmowę do total pack. Z waszych opinii aż się boje w ogóle tam jechać, aczkolwiek czy jest ktoś to pracował w biurze np jako sekretarka? Będę wdzięczna za informację ????

Xxxx
@Kasia

Bardzo NIE POLECAM pracy w tej firmie. Na poczatku robią dobre pozory a potem poniżanie pracownika to standard. Nie raz uslyszysz "prosze nie myśleć" i inne obrazliwe teksty. Awantura o byle co, aby sie przyczepić. Nie licz na dodatkowe benefity ktore w innych firmach to standard. Pomylisz sie lub zrobisz błąd to krzyk. Praca w okropnej atmosferze- zwlaszcza na drugim piętrze. Zjeść nie mozna bo komuś zapachy przeszkadzaja, na kawe z ekspresu nie licz itp, co dopiero mowiac o jakiejkolwiek premii. Polecam omijać szerokim łukiem. Duzo osób ktore ma do siebie szacunek ucieklo bo nie da sie pracowac na takich warunkach, to nie te czasy. Jednym słowem: porażka.

kandydat

czy rozmowy o pracę nadal tam wyglądają jak przesłuchiwanie służb? bardzo szczegółowe pytania o życie osobiste, dzieci, choroby . bardzo niekomfortowa atmosfera, w dobie RODO aż dziw że się ktoś ośmiela o takie sprawy pytać kandydata

@kandydat

A dawno to było? Zwróciłaś im uwagę podczas rozmowy? Ciekawi mnie czy się zreflektowali czy nie. Takie pytania faktycznie są nie na miejscu :/

wieloletni współpracownik

Firma XXi wieku, ale z tradycjami. Profesjonalne zarządzanie, szacunek dla ludzi i ich dobrej pracy. Nie ma tu ochronki dla nierobów, nie tolerują obiboków, pozorujacych prace, kretaczy.Solidny i uczciwy pracownik zawsze otrzyma wsparcie w trudnej sytuacji.Jeśli jestś dobry możesz liczyć na awans i będą wspierać Twój rozwój rozwój.

Dem

Wpis pani prezes

ano
@wieloletni współpracownik

wpis młodszej pani prezes - w celu zwerbowania nowych pracowników - żenada

ajgie
@wieloletni współpracownik

Przepraszam czy to prezes?

Agata
@ajgie

Total-Pack to niewątpliwie jeden z pionierów na rynku opakowań w Polsce. Firma nieustannie pracuje nad poszerzaniem swojej gamy towarów o nowe, innowacyjne produkty kreujące rozwój rynku. Od wielu już lat zaopatruje najbardziej wybrednych klientów dbając o ich potrzeby. A jak wygląda tu kwestia podejścia do pracownika? Czy firma dba o całą swoją kadrę, udostępniając im możliwość skorzystania z kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje? Jasno określona droga rozwoju pracownika jest ważnym aspektem pracy ze względu na późniejsze możliwości awansu. Dlatego też ciekawi mnie to, jak ta kwestia wygląda w przypadku osób zatrudnionych w firmie Total-Pack.

@wieloletni współpracownik

(usunięte przez administratora) tylko mobbing i brak szacunku nic więcej .

Bzdury laska piszesz.

Bronisław
@Snayper

Odpowiedziałeś na bardzo stary wpis. Być może od tamtej pory wiele się zmieniło w firmie Total-Pack. W szczególności zaniepokoił mnie Twój wpis na temat rzekomego mobbingu. Czy rzeczywiście dochodzi do sytuacji, które można by było sklasyfikować pod to pojęcie?

@Bronisław

Wielokrotnie padałem ofiarą mobbingu, nie tylko ja. Total pack to napewno nie jest miejsce dla ludzi niepełnosprawnych.

@Dem

By być Panią to trzeba mieć wygląd człowieka.

Snajper
@wieloletni współpracownik

Brak słów. To Stek bzdur napisanych przez prezeskę. W tej firmie nie szanuje się nikogo. Już nawet nie wspomnę o niepełnosprawnych.

Wojtek.
@Snayper

Przecież to nasze nie domyte kaczątko z P.Z.M.

@wieloletni współpracownik

Jeśli tradycja nazwiemy okradanie i wyzyskiwanie pracownika to tutaj wiodą prym. Zero nowoczesnego spojrzenia na świat. Pani prezes nie obsługuje komputera. Pani viceprezes co chwila coś gubi i coś psuje bo też kiepsko u niej z obsługą. Dzwonią do klientów i obrażają ich hasłami typu bo to jest jak z całowaniem. Porazka

stan
@Snayper

Totalny brak szacunku dla pracowników.Taka jest prawda. "snayper" sam piszesz bzdury .

@wieloletni współpracownik

Chlopie ty sie dobrze czujesz ?? Raczej nie. Wiec przestan Klamac. Ta firma to totalna porazka!

@wieloletni współpracownik

Totalna porazka. Czemu (usunięte przez administratora) ? Przeciez ta firma to kopletne (usunięte przez administratora). Brak slow i jeszcze sami sobie opinie wystawiacie.

Bronisław
@Marek

Porażka to pojemne określenie. Napisz co konkretnie się teraz dzieje że masz tak negatywne nastawienie? Pracowałeś tutaj? Czytałem ze atmosfera była kiepska. Coś jeszcze też?

Hej, możecie mi pomóc? Widziałam na stronie firmy ofertę na Doradce Techniczno-Handlowego i nie wiem czy to jest jeszcze aktualne? Poza tym piszą tam coś o systemie prowizyjnym. Ile z tych prowizji można sobie dorobić do pensji?

Potwierdzam . Ta niby szefowa odklejona od rzeczywistosci . Dno i jeszcze raz dno. Typowa cebula . Brak slow. Unikajcie tej firmy

Krzysiek 113 113

Będąc na rozmowie w sprawie pracy starsza Pani przeprowadzała wywiad nie dotyczący pracy tylko dotyczący ile ja palę papierosów dziennie. Motywowała to tym już nie ma czasu na palenie tylko trzeba się bardzo szybko uwijać warunki w pracy które mi przedstawiła były śmieszne w pracy bardzo dużo zarobki małe i strasznie duże wymagania strzyżenie trawy obsługa gości hotelowych sprzątanie wewnątrz korytarzy łazienek ogólne dbanie o zewnętrzny i wewnętrzny obiekt wojskowy. Za (usunięte przez administratora) pieniądze.

jan

Miałem kontakt z tą firmą.Totalna porażka. Białorusinka o pseudonimie "anżela" nieudolnie próbowała handlować z Rosją w sposób kuriozalny.Co do starej prezeski to mogę powiedzieć tylko jedno : żenada. Klasy nie kupisz.

@jan

Ale z jakich usług konkretnie korzystałeś? A może po prostu nie skorzystałes przez to zachowanie? :D

Janusz
@Anna

A z jakich innych usług można korzystać z tej firmy?

magazynier
@jan

Anżela nie była Białorusinką. Pochodziła z Nadniestrza.

Katarzyna
@magazynier

Pewnie chciał podkreślić sojusz Rosji z Białorusią... Ten fakt co podajesz pewnie jego opinii nie zmieni, ciekawa w sumie jestem czy osiągnął cel odnośnie tego naszczucia ludzi na nią. Ktoś jeszcze ma do niej pretensje?

@Katarzyna

Co ty wyjeżdżasz z tym sojuszem. Pracowałem z tej firmie. Układy były fatalne w biurze. Złe opinie o niej są zasłużone.

Maria
@Marek

A z jakiego powodu się zwolniłeś? Z powodu tych układów czy było coś innego?

lamier

Takiego cyrku, przy rekrutacji nigdy się nie spodziewałem. Niech Pani prezes dla rozluźnienia atmosfery się zapyta o rozmiar bielizny wierzchniej i długość benisa ;p

Haha
@lamier

To samo sobie pomyślałem, pozdro.

Witam, jakie są reale zarobki w tej firmie ? 5K chociaż da się wyciągnąć ?

Janusz

Szkoda czasu na tą firmę... Warunki zatrudnienia śmieszne... Przed wybraniem się na rozmowę warto zapytać o warunki finansowe by nie marnować czasu. Dużo stresu a płacą gorzej niż w Biedronce.

Ta firma to kompletna strata czasu!!! Rozmowa (chociaż bardziej pogawędka, bo rozmową ciężko to nazwać) trwała jakieś 10 min, przepytywały mnie 2 kobiety, przy czym ta starsza chyba wysoko postawiona bo od razu wywarła wrażenie jakie to wielkie z niej Panisko. Już na początku zachowała się nieprofesjonalnie, bo zamiast przyjść do mnie i zaprosić na rozmowę (czekałem z 10 min w korytarzu) to machnęła ręką wskazując na pokój do którego mam sie udać... żenada. Później zaczęła się nasza "pogawędka" dlaczego nigdzie nie pracuje, czemu od grudnia nie szukam pracy, o czym pisałem pracę magisterską... żadnego pytania związanego ze stanowiskiem, na które aplikowałem. I teraz najlepsze.... po 10 min bezsensownej gadki ta starsza "wielka Pani" zaczęła burczeć pod nosem, że rozmowa ze mną to strata czasu, że wgl nie mam doświadczenia w tym kierunku i że to jest bez sensu i do widzenia. No to ja sie pytam, po jaką cholerę mnie zapraszali na tą rozmowę, skoro wysłałem Cv z doświadczeniem takim, jakie posiadam. Odebrałem to jako nieposzanowanie czasu drugiego człowieka i ogólnie jestem zażenowany tą firmą. Plus taki że nie będę tam pracował, i dobrze bo nie wyobrażam sobie pracy z kobietą która ma tak ogromne mniemanie o sobie a niżej postawionych pracowników traktuje z pogardą, patrzy na nich z góry. Ta firma ciągle wystawia nowe ogłoszenia o naborze do pracy i teraz wiem dlaczego - nie dziwie się że nikt nie chce tam pracować. Chyba jedna z najgorszych firm w Olsztynie. Zdecydowanie odradzam!!!

@Kandydat

Jak możesz, to dopisz, na jakie stanowisko aplikowałeś. Nie bardzo chciałabym skończyć w takiej samej sytuacji, jak Twoja - dlatego jeśli się odezwiesz, to chciałabym poznać od Ciebie więcej szczegółów. Dodatkowo, czy ktoś jest w temacie i wie, czy teraz szukają doradców? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Total-Pack - Olsztyn

• Jak się pracuje w Total-Pack?

Zobacz opinie na temat firmy Total-Pack tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Total-Pack?

Kandydaci do pracy w Total-Pack napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Total-Pack
1.7/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Poleczki 23
    02-822 Olsztyn