GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA SP. Z O.O.

Napisze krótko: - brak profesjonalnych szkoleń - brak szkoleń kontynuujących bądź pogłębiających wiedze - brak jakiegokolwiek poszanowania BHP - brak profesjonalnego sprzętu, według szefowej jest to "super ekstra walizka" klienci średnio reagują na nią - rozliczanie się z każdego kilometra przejechanego samochodem służbowym - śmieszne formularze z tysiącami kopii - serwisanci zarabiają 2500 zł netto doradcy jakieś 2800 zł netto plus zależne od dochodu czyli koło 5000 zł netto - Dorotka wszystko rozlicza, i ze wszystkiego będziesz odpytywany nawet z zakupu markera - Sylwester "Wielki" ten to jest dopiero agent. Tak wywyższającej się osoby nie znam. Jego prośby zahaczają trochę o działania mobbingowe. Szczerze odradzam.

Pracowałeś już w firmie GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA SP. Z O.O.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA SP. Z O.O.