Moda na Zdrowie Sp. z o.o.

Opinie o Moda na Zdrowie Sp. z o.o.

Jarosław

Witam Na chwilę obecną nie prowadzą żadnej rekrutacji. Z tego co wiem to od dłuższego czasu jest stała ekipa. Atmosfera jest super , pracuje tam mój kolega. Ostatnio mieli fajna imprezę "integracyjną"...

Aneta

Chętnie usłyszymy więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy w firmie. Jakie warunki zatrudnienia oferuje Moda na Zdrowie? Co najbardziej lubicie w swojej pracy?

jak najdalej

O to już nie ma nawet pakietu zdrowotnego? (jakiś czas temu byl jako jedyny benefit dla osób na umowie o pracę). Cała reszta się zgadza, niestety wszystkie wypowiedzi powyżej są zgodne ze smutną rzeczywistością jaką zastaniecie w MnZ. Warto dokładnie przeczytać... znowu szukają "specjalisty" ds. sprzedaży prenumeraty.

Warning

... no proszę "nawet" dyr. "T (usunięte przez administratora) .. Jego "Company"również już inne bruki szlifuje .. (usunięte przez administratora)

boss

Pewnie nadgodziny są normalnie liczone @maniek, bo zobacz, że zarobki i tak mają raczej adekwatne do powierzanych obowiązków, a skoro wyplata jest terminowa, to się nie dziwię, że zatrudnienie jest tak opłacalne.

kk

Ta firma to ciągła rotacja ludzi. Jednego dnia przychodzi ktoś nowy a za tydzień już go nie ma. Już wydaje się, że ktoś się zadomowi i popracuje, ale za miesiąc lub 2 zostanie tak przyciśnięty, że odejdzie sam lub właściciel go wyrzuci. Osób, które pracują więcej niż rok jest może ze 3 lub 4. Nie ma żadnych bonusów pracowniczych w postaci dofinansowania prywatnej opieki zdrowotnej, karty multisportu itp. Co więcej z okazji świąt nie dostaniesz nawet 5 pln... Można wierzyć temu co się tu czyta lub nie lub przekonać się osobiście. Zapraszamy tam skąd odchodzi się z satysfakcją.

kk

Ta firma to ciągła rotacja ludzi. Jednego dnia przychodzi ktoś nowy a za tydzień już go nie ma. (usunięte przez administratora)Osób, które pracują więcej niż rok jest może ze 3 lub 4. Nie ma żadnych bonusów pracowniczych w postaci dofinansowania prywatnej opieki zdrowotnej, karty multisportu itp. Co więcej z okazji świąt nie dostaniesz nawet 5 pln... Można wierzyć temu co się tu czyta lub nie lub przekonać się osobiście. Zapraszamy tam skąd odchodzi się z satysfakcją.

maniek

wydaje mi się, że jest wiecej u nich takich opinii, ale na pewno teraz szukają nowych osób do pracy jako np. Asystent/ka Prezesa Zarządu i tutaj już moim zdaniem można dobrze zarobić na pewno. Tylko nie wiem jak sa liczone nadgodziny czy tak samo czy jakoś więcej.

gfdd

@baj wiesz co polecam Ci do nich zadzwnic i zapytać się bo tutaj na gowork od lutego ogloszen nie bylo

baj

Wiadomo czy jest szansa znaleźć teraz zatrudnienie jako specjalista ds. kadr i płac? Chętnie bym się załapał do nich.

Stasiek

No przecież atmosfera jest kozacka, nie wiem skąd masz info

kita

przecież są obecnie ogłopszenia o pracę od nich, widze wyraxnie że szukają recepcjonistki i asystentki prezesa zarządu, warto dokładniej p[atrzeć, pozdro

lilka

a napiszecie o co konkretnie chodzi @owalik bo nie wiem czemu niby mam omijać szerokim łukiem jakoś nie widzę powodów konkretnych a i rotacja też chyba jakaś słaba bo ogłoszeń nie ma

owalik
@lilka 20.03.2016 16:16

Skoro nie ma ogłoszeń dlaczego interesujesz się tym wątkiem?.. Konkretne powody dla których nie warto podejmować pracy w MnZ zostały już bardzo szeroko opisane na tym forum, proponuję dokładnie przeczytać, a znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

narta

jeśli jest tak jak mówisz @? to po co szukaliby do pracy Specjalistę ds. Kadr? Więc nie sądzę, że jest tak jak mówisz. Oferują niezłe warunki i dobrą atmosferę

tarik
@narta 16.03.2016 12:51

to prawda, że w moda na zdrowie oferują swoim pracownikom zarówno dobre warunki jak i symaptyczną atmosfere. Po za tym szukają teraz recepcjonistki na niezłą kasę

owalik

Jest dokładnie tak jak piszesz. Bardzo nieliczne "pozytywne opinie" są sfabrykowane. Omijać szerokim łukiem!!!

billy

iza, myślę, że firma nie ryzykowałaby swojego dobrego zdania tylko po to aby coś komuś dać pod stołem. Wiecie może jak finansowo się kształtują zarobki na kadrach ?

?
@billy 14.03.2016 12:48

Kadry są od miesięcy prowadzone przez firmę zewnętrzną w której coraz to inna osoba "to" ogarnia.

iza

naprawdę @stasiek da się tak wszystko załatwić? Zajmowałam się księgowością. Dawaliśmy w tamtej firmie tego typu ogłoszenia w internecie i nigdy nie spotkałam faktury za coś innego niż ogłoszenie. Ja zastanawiam się nad kadrową

abc
@iza 12.03.2016 10:54

Forum jest bezpłatne! Księgowość dostaje faktury jedynie za płatne ogłoszenia.. Dla zainteresowanych poniżej fragm. regulaminu forum Go Work, całość łatwo wygooglować.. "Wystarczy zadzwonić pod numer ... lub ... Nasz konsultant udzieli Państwu wyczerpujących informacji na temat funkcjonowania forum, regulaminu i możliwości działania względem profilu Państwa firmy i opinii o niej".

Stasiek

Oj @uważny czy Ty sądzisz, ze wszystkie firmy świata to tylko pisma wysyłają o jakieś komentarze na forach? Przeciez tak się nie da, jest to niemożliwe i trzeba się ogarnąć. Co do pracy w Moda na Zdrowie koleżanka pracowała pół roku, zanim zaszła w ciąże i polecała

iza

@Uważny zastanawiam się tylko w jaki sposób firma miałaby wpływać na forum Gowork w tej sprawie, nie pasuje mi to jakoś. A swoją drogą, widzę, że szukają recepcjonistki, ale po opiniach mam mieszane myśli.

Uważny

Hmm...forum zostało ocenzurowane, usunięto całkowicie kilka wypowiedzi.. Nasuwa się pytanie w jakim celu „Go Work” daje możliwość tworzenia forum na temat danej firmy by później na „czyjeś”.. życzenie kasować niektóre wpisy? Szczególnie, że to niczego nie zmienia – będą się pojawiały kolejne.. i.. kolejne..W przypadku tej firmy niezmiennie od lat!

Kamila

@aplikująca, jak słusznie zauważyłaś, asystentka to nie tylko osoba ładnie się uśmiechająca, ale ktoś, kto wiele spraw trzyma w ryzach. Dlatego bez wahania wysłałabym CV na Asystentkę Zarządu tutaj.

Obserwator
@Kamila 18.12.2015 23:54

"Koń" by się nawet uśmiał czytając twoją wypowiedź - posiadasz umiejętność czytania forum ze zrozumieniem?, szczególnie kilku wypowiedzi "Aplikującej", która odbyła przecież rozmowę rekrutacyjną.. No porażka jakaś :-(.

lila

jezeli poznalas jakie sa obowiazki na tym stanowisku i uwazasz ze uwlaszczaja twoim ambicja oraz wyksztalceniu, to nie musisz tam pracowac, szukaj czegos wyjatkowego, teraz jest wiecej osob z wyksztalceniem bez pracy

kolejna odp. do "lila"
@lila 08.12.2015 13:31

"Aplikująca" wykazała się bystrością i SUPER :-), oszczędzi sobie marnowania czasu i niepotrzebnego stresu choćby miał trwać "tylko" 2-3 miesiące - sama podjęła mądrą decyzję, więc twój komentarz jest co najmniej dziwny i zbyteczny. Jeśli tam pracujesz tym bardziej jest to niezrozumiałe..??.. Forum opisuje FAKTY!

aplikująca

Obowiązki opisane w ogłoszeniu mocno odstawały od tego, czym w rzeczywistości miałabym się zajmować. Stąd moja opinia.

aplikujaca

co powiecie na temat pracy asystentki prezesa?

*aplikująca
@aplikujaca 01.12.2015 13:58
co powiecie na temat pracy asystentki prezesa?

Nie polecam, kariera asystentki trwa od 1 tygodnia do 2 miesięcy jeśli jesteś odporna. (usunięte przez administratora)Wszystko co zapisane wyżej to prawda, niestety...

klon

zgadza się @kurdik, zwłaszcza, że teraz wszędzie te przebudowy itd. ale jak się na co dzień jeździ, to wie się wszystko co i jak

kurdik

Miasto trzeba mieć w jednym palcu, bo jednak nie można polegać tylko na nawigacji, która nie zawsze działa jak trzeba.

Dominik

Podejrzewam, że firma szuka ludzi mieszkających w Warszawie @gfdd, albo przynajmniej z okolicy, bo w tym zawodzie ważna jest znajomość topografii miasta

gfdd

jeśli chodzi o oferty pracy w firmie Moda na Zdrowie Sp. z o.o. to widziałem że szukają kierowcy osobistego w Warszawie wymagane jest czynne prawo jazdy kategorii B, bardzo dobra umiejętność prowadzenia samochodów,wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikatywność,biegła znajomość obsługi komputera

Candl

Jeżeli ktoś nie angażuje się na 100% to prawdopodobnie jest tego jakiś powód. W moim odczuciu powinien zostać zastosowany jakiś zabieg, który poprawi koordynację pracy, pracowników i całej działalności. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłaby jakaś integracja i generalnie polepszenie komunikacji - klienci też byliby bardziej zadowoleni.

Zostaw opinię o Moda na Zdrowie Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moda na Zdrowie Sp. z o.o.