Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

Anonimowa

Pracuję na jednym ze stanowisk biurowych. Generalnie mamy tutaj naprawdę dobrą atmosferę. Ludzie są raczej pomocni i sympatyczni, można z każdym pogadać. Nie ma raczej potrzeby zostawać po godzinach, obowiązki są takie że robi się rzeczy w te 8h. Jeśli chodzi o wypłatę to jest według mnie bardzo ok.

@Anonimowa

a macie jakieś benefity? zniżki na produkty? co dotyczy właśnie typowo biurowych?

Krzych
@Anonimowa

A macie wolne miejsca albo beda jakies?

Mirage

@Mirage

ilu etapowe rekrutacje?

kroku
@DTP

zależy od stanowiska, więc trudno ci będzie dostać odpowiedź, ja się zawsze pytam jak się odezwą o to :)

Wie ktoś może czy w dziale DTP jest możliwość pracy zdalnej?

aminos
@Kandydat

z ciekawości, czym zajmuje sie dział DTP?

Viossi
@aminos

DTP - Desktop Publishing, czyli element działu graficznego. Tak ogólnie rzecz ujmując, to zajmuje przygotowywaniem np. modeli opakowań, produktów, różnych materiałów do druku. Można powiedzieć, że to taki ostatni etap przed wypuszczeniem czegoś na rynek.

kroku
@Kandydat

raczej nie, no w ogłoszeniu napisali że praca stacjonarna

Eveline to dobry pracodawca. Szefostwo uczciwie podchodzi do swoich pracowników i nie ma tutaj jakich "brzydkich" praktyk. Atmosfera i warunki są naprawdę fajne i nie można narzekać.

viva
@Kasia

a o jakim dziale mowa, Kasiu?

Hahaha
@Kasia

Propaganda widać działa. Pracownicy Ev otrzymali polecenia aby te opinie "wybielać". Farma (usunięte przez administratora). Każdy kto tam pracował dokładnie wie jak jest i jakie odpały ma Prezes.

Robert
@Hahaha

Jakie ?

sandra

praca ok, a wpłata to wiadomo że zawsze mogłaby być wyższa, ale też nie można narzekać hehe :) firma jest uczciwa i szanuje swoich pracowników

siaa
@sandra

a na jakim stanowisku jesteś? :)

Stanley
@sandra

I na czas co wazne, przynajmniej u mnie

@Stanley

a wysokość? bo to też istotna sprawa. ;) z perspektywy którego stanowiska oceniasz w razie czego?

@Alicja

a Ty ile zarabiasz? Ala nie każdy chcę się spowiadać z zarobków na forum, choć sama jestem ciekawa, ale no podpytam ich bezpośrednio w rekrutacji raczej, bo stawki się mogą przecież różnić, to logiczne

Kamas
@sandra

W kazdej pracy wyplata moglaby byc wyzsza- nigdy za duzo

@Nina

ano ale tak orientacyjnie tylko, wiesz może na rozmowie Ci będą kazali czymś zarzucić to fajnie wiedzieć na ile oni wyceniają, żeby było jak negocjować... W sumie to można tu negocjować czy na tych wstępnych to sztywno podają?

ona
@Alicja

ponegocjować można, choć no wiadomo, że na początku trzeba trochę popracować

Beata
@ona

Ale negocjując udaje się uzyskać większą pensję czy nie za bardzo? Po jakim czasie pracy (stażu) najlepiej zacząć starać się o jakąś wyższą pensję, kiedy jest szansa?:)

ona
@Beata

nie wiem po jakim czasie najlepiej, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, żeby komukolwiek doradzać

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
andziula

Tutaj praca jest spoko :) Pewnie wszystko zależy od działu, ale ja super trafiłam. Fajni ludzie, ciekawe obowiązki i każdego dnia nowe wyzwania. Nie ma nudy!

visa
@andziula

jakie wyzwania np.? bo nie wiem za bardzo co masz na myśli

@andziula

a o jakim dziale mówisz?

renia

Eveline jako pracodawca i jako producent kosmetyków są jak nabardziej warci polecenia. Pracuję tutaj na magazynie i praca jest spokojna, chociaż jest co robić. Ale nie ma takiej presji, po prostu trzeba robić swoje. A kosmetyki - są po prostu super :) :) :) Sama ich z chęcią używam.

Zuzka
@renia

Nie wiem jak pod kątem pracy, bo dopiero chcę się dostać (chociaż nie jest to takie łatwe) ale jak chodzi o produkty, to faktycznie, są w mojej topce

Zuzka
@renia

Szkoda, że dostać się tak ciężko, ale to chyba oznacza, że rzadko są jakieś roszady personalne

muaddict
@Zuzka

też czekam aż coś się pojawi, czasy nie pewne a tu możliwość pracy pod nosem jeszcze z takimi produktami... Maluje czasem dziewczyny na studniówki i często właśnie korzystam z niektórych produktów! Jak by jakaś oferta się pojawiła to piszcie tez tutaj !!! zgodzę się Zuzka kurde praca na stałe i pewna to teraz cud!

hanaa
@muaddict

zerknij sobie teraz, bo są oferty dodane na pracuj

muaddict
@hanaa

właśnie wysłałam cv na sekretariat i zastanawiam się ile się czeka i jak wygląda rekrutacja. ktoś może by się podzielił jak wyglądają etapy przyjęcia?

Ewelina
@renia

Mogłabyś powiedzieć w takim razie jakie są plusy pracy tam? Jaka atmosfera między wami panuje? Z góry dziękuję za odpowiedź.

wana
@Ewelina

mnie się dobrze pracuje większość dziewczyn więc tematy są haha. można sobie po testować kosmetyki co jest dla mnie jedną z fajniejszych rzeczy bo nie musisz wydawać kasy tylko na spokojnie możesz sobie coś przetestować. ogólnie rzecz biorąc to dobrze, wiadomo są lepsze o gorsze dni ale jak dla mnie zdecydowanie na plus

wana
@muaddict

w zależności od tego ile mają zgłoszeń, bo pewnie chcą przepatrzeć wszystkie i kontaktować się z wybranymi, nie ma jakiejś szczególnej filozofii, przynajmniej wtedy kiedy ja się rekrutowałam to jak wszędzie

amadek
@wana

czyli plus minus po jakim czasie można liczyć na odp? tydzień? dwa?

@amadek

bardziej do 2 tygodni, tak mi się wydaje, choć czasem może to być szybciej

@muaddict

ile bierzesz za makijaż (sylwester) masz wolne terminy?? moge gdzieś cie obczaić jak malujesz?

noł noł
@zaleszczotka

oferty z cenami to może nie na forum, a poza tym ciężko już chyba będzie z wolnymi terminami na makijaż na sylwka, bo już dawno pozajmowane haha

EC

Jeden z najgorszych pracodawców jaki może istnieć na rynku.. Szkoda nerwów na taką firmę, która jest nie uczciwa.. Lista jest długa, szkoda czasu, zdecydowanie odradzam.

wirtualne kosmetyki

gdzie szukacie ogłoszeń bo ja ostatnio sprawdzałam na wirtualne kosmetyki ale już jest nie aktualna....?

neve
@wirtualne kosmetyki

obecnie nie szukają pracowników z tego co mi wiadomo ale polecam sprawdzać regularnie pracuj.pl albo nawet zapisać sie na powiadomienia o ofertach jeśli zależy ci na konkretnie pracy tutaj

Zari

Mają świetne kosmetyki za przystępną cenę :) Serię z witaminą C po prostu uwielbiam. Serum i żel do mycia buzi bardzo służą mojej skórze :)

amadek

Witam was, mam pytanie może ktoś napisać czy na stanowisku operator maszyn wtryskowych pracujecie też w weekendy?? Czy jest to robota od poniedziałku do piątku? Jak to się u was rozkłada czasowo?

babik
@amadek

no masz prace na zmiany, na produkcji

siaa
@babik

jakie godziny konkretnie?

zaleszczotka

może po prostu nie wchodzą... ja jest na produkcji i jakoś nie odczuwam tego zbytnio... wiadomo praca jak praca czasem zdarza się napięcie ale jak dla mnie praca jest spoko

@zaleszczotka

A kto te spięcia tutaj łagodzi? Przełożony się interesuje? Czy raczej między sobą się trzeba rozmówić?

@Alicja

a jak można wrzucić posta bez statusu?

Slawka

Lubie tutaj pracować. To jest taka bezpieczna praca, nie muszę martwić się o jutro. Przychodzę i wiem co mam robić. Mamy fajne szefostwo, które tak rozsądnie podchodzi i nie wymagaja nie wiadomo czego.

Agata

Zakupy w sklepie eveline to zawsze przyjemność :) Strona jest intuicyjna i łatwo znaleźć to czego się szuka. Ceny sa mega okazyjne. A przesyłki zawsze szybko do mnie docierają :D

Carola

Bardzo lubię Wasze kosmetyki. Pielęgnacja jest super - szczególnie linia Serum Shot jest według mnie świetna.

ooo

Eveline jest naprawdę spoko pracodawcą. Nie można powiedzieć czegoś złego o nich. Warunki pracy są ok, ludzie są ok, a wypłata zawsze na czas. Praca nie jest ciężka i nie trzeba harować ponad siły.

Nina

Czyli nie tylko na produkcji takie cyrki ? Widzę ze negatywne komentarze sa szybciutko usuwane

zbyszko

przepraszam, duzo pracuje mężczyzn w firmie? jest to problematyczne podczas rekrutacji?

@zbyszko

więcej jest kobiet to fakt ale myśle że to nie będzie dla nich stanowiło problemu

werx

Dobrze wspominam prace, na pewno dała mi potrzebne doświadczenie. Spotkałam fajnych ludzi i raczej same dobre wspomnienia

Iwona
@werx

A dawno pracowałaś w firmie? :) Możesz zdradzić o jakie stanowisko albo dział chodzi? Albo widełki, jesli chodzi o wynagrodzenie?

@Iwona

też się rekrutujesz??? wynagrodzenia nigdzie dokładnego nie dostaniesz. czekaj na rozmowie się dowiemy

Koniczynka
@zaleszczotka

też sie rekrutujesz? nic nie wiadomo o stawkach na prawde?

@Koniczynka

ja będe miała w tym tygodniu..., no konkretów nie widziałam a raczej tutaj nikt nie powie ile zarabia

zbyszko

nigdy nic nie wiadomo

xyz

Zasady zatrudnienia są tutaj jasne i klarowne, obowiązki także. Pracownik jest dobrze przeszkolony i zawsze można liczyć na pomoc i doradztwo przełożonego. Pensja co miesiąc na czas, zero opóźnień.

KoleżankaX
@xyz

to najważniejsze, bo teraz w tej sytuacji co się dzieje na świecie to może nie być najprzyjemniej a do tego fajne benefity

hanaa
@KoleżankaX

a jakie np. benefity macie? to prawda, że jest możliwość testowania produktów?

kogut
@xyz

a wyplata na konto czy gotowka?

kogut
@xyz

a wyplata na konto czy gotowka?

Ano
@kogut

Gdzieś w ogóle jeszcze wypłacają w gotówce?

Ano
@kogut

Źle oznaczyłem, nie pracuję tu jak coś

znajoma znajomej
@hanaa

znajoma, która tam pracowała mi mówiła, że dostają właśnie kosmetyki do testowania, ale nie pytałam na jakich zasadach to działa dokładnie

@Ano

wiesz co nie kojarze, zawsze też raczej odpowiadało mi na konto... ale może jak ci bardzo zależy to zapytaj

Julia B

Czuje się oszukana przez Waszą firmę, więcej nie zrobię u Was w sklepie zakupów. Kody nie działają przy wpisywaniu zamówienia, musiałam pisać do Was osobnego maila. Do zamówienia powyżej 149zł miał być dolaczony Mystery Box, powyżej 99zł tusz do rzęs, powyżej 25zł maseczka. Dodałam kod żeby dostać kredkę-micromaxi-03 i tylko kredkę do brwi dostałam. Dlaczego widnieją informacje na stronie jak Państwo nie dotrzymujcię słowa i nie dołączanie gratisów, które widnieją na stronie!!! Oszukujecie ludzi!!! Lubie uczciwe firmy, nawet jakbym miała zapłacić drożej w innym sklepie za ten sam produkt to u Was już kosmetyków nie kupie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 317.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 224, z czego 171 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1221 ocen.

Eveline Cosmetics S.A.