Cermat-Prodbet Sp. z o.o.

Prace Duże

Opinie o Cermat-Prodbet Sp. z o.o.

zapasnik

Pracowałem rok, jako kierowca koparko-ładowarki. Zrezygnowałem, bo zdecydowaliśmy z żoną wyjechać do Skandynawii i tam szukać pracy. Ogólne warunki pracy dobre, prawidłowe traktowanie pracownika, pieniądze nie najgorsze. Tak naprawdę nie ma zbytnio się o co przyczepić (no, chociaż kasy zawsze mogło by być więcej :P ).

Wiesz jakie warunki pracy są w firmie Cermat-Prodbet Sp. z o.o. i co o niej uważają pracownicy? Twoja opinia się liczy!

Zostaw opinię o Cermat-Prodbet Sp. z o.o. - Prace Duże

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cermat-Prodbet Sp. z o.o.