Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

Basia

Mają najlepsze palety cieni! I mówię to z pełną odpowiedzialnością :) W tych nowych paletach pigmentacja cieni jest na najwyższym poziomie, a cena wciąz taka, że każda z nas może sobie na to pozwolić.

anka

Kosmetyki są cudowne :) Uwielbiam je! Teraz używam kosmetyki do włosów My Life My Hair i w życiu moge włosy nie były tak wypielęgnowane.

Ja tam się cieszę że udało mi się tutaj dostać pracę. Jest stabilnie i nie ma stresu. Znam swoje obowiązki i to z nich jestem rozliczana.

Linka
@Marta

Podzielisz się info. w jakim dziale pracujesz? I jak długo jesteś już w firmie?

Agata

Seria Beauty and Glow to mistrzostwo świata :) WIecie jak zrobić fajne kosmetyki za przystepną cenę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Zośka

Stabilne środowisko pracy. Nie wymagają tutaj niewiadomo czego, oczekują że się będzie po prostu uczciwie pracowało.

Cava
@Zośka

nie wiadomo czego to może nie, ale jednak jakieś tam wymagania względem pracownika są. to też zależy jakie to jest stanowisko

Cava
@Zośka

ale na stabilność narzekać się nie da bo faktycznie widać już to że rotacji za bardzo to tu nie ma

Villa
@Cava

a w sezonie jest więcej ofert czy to nie zależy od żadnego okresu?

OLA

Macie najlepsze kosmetyki ever!!! Wspieram was z przyjemnością :) Linia BioHyaluron 3x Retinol jest mega!

lua
@OLA

ciężko zaprzeczyć, nie mówię, że wszystkie, ale wiele z nich są naprawdę jakościowe i faktycznie działają

lua
@OLA

a retinol zawsze daje radę ;)

Villa
@lua

a wy jako pracownicy macie jakieś próbki czy coś? fajnie by w sumie było

penny

Pracuje tutaj od 2 lat i póki co nigdzie się nie wybieram. Dla mnie ważna jest stabilność zatrudnienia a takie właśnie tutaj jest. Jeśli dla kogoś też to jest wazne a przy tym potrafi uczciwe pracować to na pewno znajdzie się tutaj miejsce dla niego.

Belka
@penny

stabilność swoją drogą, ale to chyba nie tak łatwo jak próbujesz to opisać bo są różne stanowiska i wymogi tym samym

@Belka

niby tak, ale niedawno wstawili ogloszenie na asystenta działu nieruchomości i doświadczenie nie jest wymogiem, oczywiście nie wezmą pierwszego lepszego, bo też musisz miec jakies odpowiednie cechy, żeby sie w tym odnaleźć i bardzo dobrze znać MS Office bez tego nie przejdzie, ale uważam, że nie tak źle

Paint
@Tyrek

No ale teraz przecież MS office to ty się w szkole uczysz w podstawówce z tego co kojarze także bez przesady. Zresztą mam takie pytanie, do czego była ta wypowiedź bo nie mogę tego powiązać jakoś

@Paint

to czego sie uczysz w szkole a to co musisz potem umieć w pracy to mogą być dwie rozne rzeczy, ale dobra nie drążmy, zgubiłeś sie wśród 3 komentarzy? wystarczy je przeczytać i znajdziesz powiązanie zapewniam cie

Paint
@Tyrek

Aż sobie sprawdziłem ofertę i zwracam trochę honor bo tam jest, że biegła znajomość, w podstawówce przynajmniej za moich czasów tego nie uczyli to fakt. Ale zgubić się nie zgubiłem.

@Paint

trochę hahaha

Palina
@Tyrek

Startujesz na nieruchomości że się tak udzielasz? Czy tak po prostu sobie siedzisz tu i komentujesz niepotrzebnie?

@Palina

od razu niepotrzebnie...mam takie samo prawo do pisania tutaj, jak ty

@penny

Mam pytanie, o jakim dziale piszesz?

Maio
@aura

nie wiem czy ktoś ci w tym momencie po takim czasie odpowie. co chcesz wiedzieć ??

@Maio

wszystko co tylko można wiedzieć przed rekrutacją, czy ciężko się dostać, jak to wygląda tak w skrócie, najbardziej na początku bo pewnie jest ciężej niż później jak się zna zakład i tak dalej.

Natalia

Pracowałam w biurze i mega dużo się tutaj nauczyłam. Mogłam tutaj zdobyć doświadczenie i wiedzę, które pomogła mi teraz w dalszej karierze.

Kala
@Natalia

czyli jak przyszłaś tu do eveline pracować do biura to nie miałaś żadnego doświadczenia i wszystkiego uczyłaś się tutaj???

mari
@Kala

Skąd taki wniosek, nigdzie nic takiego nie powiedziała

Balbina
@Kala

Rozwijać można też umiejętności które się ma przecież. Nie wiem, np. poprzez korzystanie z doświadczeń starszych stażem.

@Balbina

Pewnie, że tak ale mnie zależy także na szkoleniach. Myślisz że w firmie można się ubiegać o jakieś kursy czy raczej bez szans?

@Paweł

jakie konkretnie kursy masz tutaj na myśli? związane z pracą czy z czymś poza nią?

hm
@Irina

a są którekolwiek z nich w takim razie?

@hm

nie wiem, nie pracuję tu

@hm

dopytuję, żeby łatwiej było sprecyzować osobie, która się zna i wie jak to wyglada

pracownikk
@Paweł

Kursy branżowe to tak.

@pracownikk

czyli to chodzi o kosmetyczne? jakie składy na przykład mają konkretne produkty i jakie jest zastosowanie? ciekawiło by mnie takie coś w sumie.

Bolo

Witam. Ta firma to duża porażka, pracują tam prawie sami z ukrainy, nikt tam nie robi dłużej jak 3 miechy. Rotacja na magazynie bardzo duża, pieniądze marne, chyba że komuś wystarcza 3,5 tys to ok. Ogólnie szkoda czasu i zdrowia na taką firmę,popracujesz to się przekonasz

Zofia

Normalna praca za normalną kasę i tyle. Szefostwo jest różne, zależy na kogo się trafi, ale generalnie nie ma jakiś nieprzyjemnych sytuacji.

hiks
@Zofia

na jakim dziale?

Fela
@hiks

a jaki dział cię interesuje do podjęcia pracy? może ktoś będzie mógł pomóc i coś podpowiedzieć

Fela
@hiks

ja osobiście pracuje w sprzedaży :)

Dariusz

Wszystko zależy od tego komu na czym zależy w pracy. Jeśli ktoś chce pracować w magazynie, mieć stabilne zatrudnienie i standardową pensję to jak najbardziej polecam.

kandydat
@Dariusz

a przyjmują bez doświadczenia z uprawnieniami? łatwo się dostać?

@kandydat

Tak trzeba mieć uprawnienia.

@kandydat

Ale z tego co kojarzę to nie mają teraz przyjęć. Chyba że coś mnie ominęło

@kandydat

Sory, że tak rozstrzelone ale sobie przypominam jeszczeo rzeczach. Łatwo się dostać jak masz doświadczenie, to na pewno.

Molly
@Odp

Pewnie zależy też od liczby chętnych, bo przy dużej konkurencji chyba nie aż tak łatwo, tak mi się wydaje

hiks
@Molly

bez doświadczenia mnie przyjmą?

Jagoda

super ludzie, godziwe zarobki oraz rozsądna kadra zarządzająca, polecam prace tutaj.

Marika
@Jagoda

Hej, a jakie macie umowy? Dają UoP? Jeśli tak to na wstępie, czy dopiero po przepracowaniu jakiegoś czasu?

NN
@Marika

Ja mam umowę o pracę, z tego co wiem dużo ludzi też. Ale chyba nie ma z tym większego problemu.

NN
@Marika

Jeśli wolisz umowę zlecenie to najlepiej powiedz od razu jakby się odezwali. Pozdrawiam

Ewka

Pewnie wszystko zależy od działu w jakim się pracuje oraz z jakimi ludzmi ma się do czynienia. Ja jednak bardzo dobrze wspominam czas, który tutaj spędziłam. Wszyscy zawsze byli uprzejmi i pomocni.

Pwl
@Ewka

no atmosfera to kluczowa sprawa bez dwóch zdań

Pwl
@Ewka

chyba każdy choć raz się o tym przekonał

Jak ludzie na produkcji?

@Ewka

Idzie się dogadać, czy raczej każdy zajęty sobą?

oma
@Level

no zajęci, to nie jest przyjęcie u ciotki ale raczej idzie się z ludźmi dogadać.

John

praca na magazynie jest spoko

Magazynier
@John

jak ktoś sie nie boi trochę podźwigać albo poukładać to ta praca nie będzie stanowiła problemu, ja zanim tu trafiłem byłem w kilku innych firmach magazynierem, więc bylem tak wprawiony, że nic mnie nie zaskoczyło, a to i tak nie najcięższa praca w jakiej bylem

@Magazynier

z ciekawości, w jakich godzinach się pracuje na magazynie?

@Magazynier

i czy można się dostać bez doświadczenia na podobnym stanowisku?

Aga

Na start jak najbardziej polecam. Można się tutaj nauczyć naprawde dużo i zbudować sobie fajne cv i doświadczenie. Wynagrodzenie jest takie standardowe,, a ludzie są spoko (wiadomo, że trafi się też na jakieś "ananaski" ;))

Tylko na start?

@Aga

Bo ja rozglądam się raczej za pracą na lata, bardziej stabilną

@Aga

Myślisz, że na stałą pracę też się nadaje?

tak, moim zdaniem tak

@Aurora

sporo jest osób, które pracują od dłuższego czasu i póki co nie zamierzają się stąd ruszać, więc o czymś to świadczy

@Aurora

niektórzy po prostu chcą nabrać rozpędu i rozwijać się dalej w innych kierunkach, więc to, że ktoś odchodzi z firmy, żeby iść gdzieś dalej jest równie naturalne i nie świadczy o tym, że firma jest zła

Mataka
@camel

Zgadzam się tutaj, większość u nas robi na umowie o prace i nie widać jakichś bardzo dużych zmian jeśli chodzi o pracowników. Raczej znajome twarze. W poprzedniej mojej robocie dużo osób się zwalniało i przychodziło nowych i czasami już się robił taki chaos ze wszystkim że masakra... Wiadomo, że nowy się może pomylić i tak dalej no i to przeszkadza w wyrobieniu się ze wszystkim.

kolek

Jak tutaj pracowałem to były lepsze i gorsze okresy. Są takie miesiące gdzie tej pracy jest o wiele więcej (np. święta), a i takie gdy jest normalnie. Ale taka praca i w zasadzie to nie można na nic więcej złego słowa powiedzieć.

Piter
@kolek

A przed świętami w takim razie zdarzają się nadgodziny? Czy po prostu w ramach tych godzin pracy ustawowych jest więcej pracy do zrobienia? Ja np. z chęcią mógłbym sobie dorobić na prezenty dla rodziny albo więcej wolnego między świętami.

Edzia

dbają o pracowników, są benefity i praca w normalnych warunkach

bladź
@Edzia

przepraszam bardzo jakie benefity bo chyba coś przegapiłem? ten 1 pączek w tłusty czwarek na osobę czy 1 kapsułka kawy na łebka na dzień? ewentualnie parking w polu ziemniaków, gdzie łatwo o dziurawą oponę po kilkugodzinym pobycie, albo puste baniaki na wodę.

yyy
@bladź

a ubezpieczenie grupowe? a paczki na święta? a możliwość testowania produktów???

Niki
@yyy

o takich rzeczach się zawsze zapomina, ale do narzekania to są niektórzy pierwsi w kolejce ;)

Niki
@yyy

ale co tu się dziwić,, niektórzy po prostu mają taką mentalność i tyle

Karol
@Edzia

benefity za które pracownik musi płacić 100% to nie są benefity. Chyba, że ktoś nie rozumie znaczenia tego słowa

Rejsa
@bladź

no to nie wiem, może pracujemy w dwóch różnych miejscach

Rejsa
@bladź

ja pracuje od dłuższego czasu i zawsze mogłam liczyć na premie za obroty, dostawałam paczkę na święta i mogłam skorzystać z pakietu ubezpieczeń

koko
@yyy

a co jest w paczuszkach świątecznych?

Kama

Czekam akurat w kolejce do lekarza i czytam wasze komentarze. Z niektórymi się zgadzam z innymi nie ale z braku ciekawszych zajęć opisze swoje wrażenia z Eve. Od jakiegoś czasu już pracuję i ogólnie mogę polecić szczególnie jeśli ktoś chce się rozwijać w tej branży po studiach. Dla mnie zatrudnienie w tak dużym zakładzie to naprawdę coś, wiem, że nawet jeśli kiedyś będę chciała zmienić pracę to z takim CV nie będę miała większych problemów. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to całkiem przyzwoite, co prawda bardziej zależało mi na zdobyciu doświadczenia w większej firmie ale na to też nie narzekam bo budżet domowy mam wystarczający na nasze potrzeby. Ludzie są życzliwi przede wszystkim, jestem osobą raczej ugodową więc nie mam problemu w kontaktach z ludźmi chyba. Wiadomo, że nie trzeba od razu lubić wszystkich, jestem nawet zdania, że nie da się ale szacunek to podstawa i myślę, że tutaj to jest jak najbardziej. Jeżeli ktoś chciałby o coś dopytać, bo ciężko tak w dłuższej wypowiedzi w sumie o wszystkim pamiętać to proszę pod komentarzem, może się do czegoś przydam kandydatom. Podsumowując, ja jestem zadowolona, mam nadzieję, że moja opinia komuś pomoże.

Tlia
@Kama

Dla mnie super jest to, że nie zamykają się na niedoświadczone osoby. Ja już trochę tam pracuję i nie ukrywam, że oprócz potrzeb finansowych i zdobycia doświadczenia przekonało mnie też testowanie nowych kosmetyków, a lubiłam te rzeczy jeszcze zanim zaczęłam tam pracować. Początki były takie sobie i też inaczej odbierałam niektóre osoby nie tak jak teraz, ale pewnie dlatego, że sama byłam nowa i trochę zamknięta. Teraz już po dłuższym czasie tylko łączę przyjemne z pożytecznym.

ulala
@Tlia

ale posłodziłaś teraz, zdarzają się przecież takie dni, i tobie pewnie też, że się nie chce iść do pracy. matko jak sobie czasami pomyślę z rana że znowu wstać, iść to... to w sumie najbardziej przy poniedziałku, jak weekend się udał. a z tym, że na początku się inaczej na ludzi patrzyło to znaczy, że może miałaś jakieś uprzedzenia czy coś, ja też się parę razy zaskoczyłam. najbardziej jak kiedyś poznałam taką osobę która mi się wydała strasznie lalusiowata a potem okazało się, że równa laska do porozmawiania. Także tutaj się zgadzam.

Tia
@ulala

A czy ja napisałam, że nie mam takich dni? Chyba jestem człowiekiem tak jak każdy, po prostu na początku pracy bardziej skupiałam sie na negatywach w sumie to aż za bardzo, a teraz jest odwrotnie.

Lun
@Tia

A na jakim stanowisku robisz?

fx

Jest możliwość pracy na część etatu?

Mam
@fx

jeśli będą kogoś potrzebować akurat na część etatu to jest nawet duża szansa

fx
@Mam

I wtedy umowa o pracę czy zlecenie, jak to wygląda?

Mam
@fx

ja akurat nie pracuje z nikim kto nie jest na pełny etat, więc nie chce mówić na sto procent, ale ogólnie jest u nas przeważnie umowa o prace i tylko sporadycznie umowa zlecenie

Jenna

Pracowałam tu 2 lata. Było całkiem ok, ale znalazłam coś co bardziej pasowało do mojego wykształcenia i odeszlam. Mimo to wspominam całkiem miło. Pozdrawiam

WOJTEK
@Jenna

nie płacą jakiś kokosów, stawki są normalne i standradowe jak na stanowisko, ale pieniądze zawsze na czas i wszystko się zgadza co do grosza. A ludzie? Ekipa jest świetna!

@WOJTEK

uuu aż tak super? nigdzie tak nie ma, zawsze są jakieś minusy

Katana
@JJJ

Wydaję mi się, że kolega nigdzie nie napisał że nie ma minusów, proponuję jakiś kurs uważnego czytania czy coś. Zdarzą się trudniejsze dni ale mogę się zgodzić, że nie jest źle, zwłaszcza jeśli chodzi o pozytywnych ludzi. Jak widać na załączonym obrazku zresztą.

@Katana

kurs czytania mam już dawno za sobą, ale dziękuję za troskę, a co do kolegi to również wyraźnie nie napisał, że są minusy a może dobrze byłoby nakreślić co nieco

Katana
@JJJ

Moje gratulację za ukończenie kursu czytania. Ja robiłem już w różnych miejscach i tutaj rzeczywiście można sobie spokojnie pracować w niezłych warunkach, po co się doszukiwać na siłę.

@Katana

Dziękuję bardzo, te słowa uznania były mi potrzebne. No cóż, wiele zależy jakie ktoś miał wcześniej doświadczenia, ktoś mógł mieć lepsze a ktoś gorsze.

Grzegorz
@JJJ

Nie drapcie się dziewuchy... ja w eveline nauczyłem się pisać bo wcześniej nie umiałem, no ale co z tego ? Nie ma co robić afery o bzdety

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 185 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1221 ocen.

Eveline Cosmetics S.A.