Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

sara

Co tu dużo pisać: atmosfera w firmie jest OK i robimy dobre kosmetyki

@sara

czyli ludzie się dogadują. Nowy może liczyć na waszą pomoc w razie pytań?

Jula1
@new

Może, pewnie, że może. Każdy z nas kiedyś zaczynał.

@Jula1

to dobrze, a to przydzielana jest jakaś osoba do wdrożenia czy tak ogólnie od wszystkich się gdzieś tam uczysz?

Jula1
@new

Nie no, od wszystkich to by był chaos, wiaodmo, że każdego możesz zapytać jak coś potrzebujesz, ale generalnie jak chodzi o samo szkolenie wprowadzające to raczej jedna osoba się na tym skupia

@Jula1

o to mi chodziło, dzięki

Zizi

Eveline ma fantastyczne kosmetyki. Uwielbiam te kosmetyki za jakość oraz cenę. Super robota!

retro

Hej, czy jak firma wprowadza jakąś nową linię kosmetyków na rynek, to macie możliwość sobie je przetestować przedpremierowo?

Agata

i nikt z managerow nie robi z tym problemow ? czy sa jakies znizki na produkty firmowe, jakis sklepik przy produkcji z tanszymi produktami ?

focus
@Agata

dlaczego ktoś ma robić z tym problemy skoro dają nam taką możliwość jako benefit

Danka

Praca jest uczciwa, a koledzy w pracy są okej. Oczywiście trzeba pracować i nie ma tutaj miejsca dla obiboków, ale nie jest ciężko. Ja jestem zadowolona że się tutaj dostałam

Kakka
@Danka

i w jakim to dziale tak jest?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL

pracuje tutaj od niedawna ale przez ten czas wszystko było ok, mogę polecić pracodawcę

morelka
@pracownik

czyli warto cv składać? Ile trwa próbny?

payton
@morelka

Warto

morelka
@pracownik

A na to drugie pytanie da ktoś radę odpowiedzieć? Czy nie bardzo?

convo
@morelka

pewnie 3 msc jak wszędzie

kandydatka
@payton

jakie są zalety pracy tutaj?

Jagiellon
@kandydatka

Stabilna praca, przejrzyste warunki, spoko atmosfera i ludzie, brak niewyrabialnych norm i wyśrubowanego tempa pracy

Aneta
@Jagiellon

To spoko. A dużo można zarobić jak się wyrobi normę?

Jagiellon
@Aneta

Zależy ile dla kogo to dużo. Źle nie jest w mojej opinii

John

Pracuję tutaj już 4 lata i myślę że to o czymś świadczy. Dla mnie liczy się stabilność zatrudnienia a takie daje Eveline.

miranda
@John

Jakie umowy dają?

Ilcia
@miranda

ja mam o pracę

miranda
@Ilcia

Czyli nie ma problemu takiej otrzymać?

Ilcia
@miranda

ja nie problemu z tym nie miałam

Kaska

Ja daję 5 gwiazdek! Jestem pracownikiem, ale też korzystam z produktów firmy. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam Eveline pod każdym względem.

songoku
@Kaska

Na jakim stanowisku pracujesz?

Roksi

Zauważyłam informację, że są dofinansowania do zakupu okularów i soczewek dla osób pracujących przy monitorach. Czy są one wysokie i jak często można je odbierać? Bo rozumiem, że gdybym została zatrudniona jako pracownik biurowy to będę mogła z takiego dofinansowania skorzystać?

Motka
@Roksi

gdzie znalazłaś takie info?

@Motka

na ich stronie w zakładce kariera jest taki baner z tym co oferują pracownikom

@Roksi

To szybciej się pewnie dowiesz jak tam zapytasz, biurowi tu raczej rzadziej zaglądają

@Ojo

e-mial znajdziesz na stronie przy rekrutacjach jak coś

@Ojo

Dziękuję bardzo, akurat na ich stronie nie byłam to tam zajrzę i może się dowiem

xx

Jednorazowo Było do 150 zł, teraz nie wiem czy się coś zmieniło

@xx

To dobra kwota, ale tak całkiem jednorazowo? Bo jednak okulary co jakiś czas należy wymieniać, więc myślałam, że raz na jakiś czas jest taka możliwość

avg
@Roksi

Proszę Cię, to dofinansowanie wynika z kodeksu pracy, to naprawdę nic wyjątkowego i szczególnego. Tak w skrócie dofinansowaie otrzymujesz za każdym razem jak masz kwit od lekarza medycyny pracy o tym, że pogorszył Ci się wzrok.

@avg

Okej nie wiedziałam o tym, chyba to jeszcze nie problem żeby się dopytać. Teraz jestem bogatsza o tą wiedzę.

@avg

I mimo wszystko dzięki za doprecyzowanie bo mam pełny obraz.

Werka

Podkład Better Than Perfect od Eveline jest najlepszy!!!

@Werka

faktycznie jest better than perfect? ;)

Odżej

Myślicie że ma sens pisanie maila do rekrutacji mimo braku ofert w danej chwili?

@Odżej

Na stronie jest napisane, że można wysyłać. Ktoś miał taką sytuację i się odezwali może? Chciałabym tu pracować.

payton
@Odżej

Można, ale trzeba się liczyć z tym, że może to nie przynieść pożądanego efektu

@payton

No to ja wiem ale chciałbym się przenieść i myślałem że może ktoś tak miał.

Ewelina
@Odżej

i jak, wysłałeś? jest jakiś odzew? :) daj znać jak pójdziesz na rozmowę!

@Ewelina

No nie wysyłałem jeszcze, bo czekam jeszcze, że ktoś tu coś się odezwie. Chciałbym jakiś cień pewności uzyskać

@Odżej

Ale tu nie ma na co czekać, bo nawet jeśli ich zainteresujesz i postanowią się odezwać, to na pewno to chwilę potrwa

@Odżej

Plus nikt nie może ci zagwarantować, że to sie uda, nawet jeśli ktoś miał taką sytuację, bo to wszystko zależy od wielu czynników

@volcano

No tak, to ja wiem. Niedługo się zabieram za to

@Odżej

Weź to po prostu wyślij i zobaczysz czy coś będzie, ale się nie nastawiaj z bardzo

@volcano

No napisałem, że to zrobię. Dzięki za wszystkie rady

@Odżej

daj znać jak będzie jakaś odpowiedź, z góry dzięki

bhp

Co sądzicie o dziale bhp, bo widzę tam ofertę teraz stażową i bym tam w sumie mógł pracować

@bhp

O ile tu ktoś sta∂ zagląda w ogóle

lili
@bhp

A potrzebujesz opinii innych, żeby pracować? Złóż papiery i przekonaj się sam, nikt nie oceni tego tak dobrze wedle twoich oczekiwać jak właśnie ty ;)

@lili

A co ci do tego czego ja potrzebuję? Zapytałem, bo mogę i liczę na odpowiedź na zadane pytanie

@bhp

ale po co się unosić, przecież nie napisała niemiło, ani nic i w sumie to ma rację

Beata

Można się tutaj rozwijać choc to pewnie zależy od stanowiska i działu. Ja akurat dobrze trafiłam: na fajnych, pomocny ludzi od których mogę się uczyć.

Bernadka
@Beata

a na jakim stanowisku pracujesz?

@Bernadka

Po co ci to wiedzieć zasadniczo coś konkretnego chcesz wiedzieć czy tak z ciekawości?

Bernadka
@ondr

Raczej coś konkretnego chciałam się dowiedzieć, bo składam tu cv. Może akurat to ten dział, o którym myślę i się czegoś dowiem więcej

@Bernadka

Za innych się nie wypowiem ja pracuję na magazynie i też mam w porządku ludzi. Sporo jest roboty ale kwestia przyzwyczajenia jak myślę.

ondr

akurat pudło. ciekawe że nie znając zakładu (bo podobno jesteś kandydatem) się doczepiasz do mnie. to tyle ode mnie, nie będę gadał z takimi ludźmi.

Aragorn

A wiesz w ogóle w jakich godzinach pracuje? Może na L4 siedzi? Po co snuć jakieś domysły i zaczepki...

@Aragorn

to tu klasyk

Dania

Mi kosmetyki Eveline to już służą kilka lat. Jestem waszą wierną fanką I podoba mi się że się tak rozwijacie, a każde kolejne nowości są jeszcze lepsze!

Laura

W takim razie to już koniec

Poinformowana

To nie jest prawda. Wraz z wybuchem wojny transporty do Rosji zostały wstrzymane, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd!

Kicia

To sprzedają czy nie w końcu ?

Długoletni pracownik

Oszczerstwa i pomówienia! Pracuje tutaj od prawie 5 lat. Jestem „w temacie”, ponieważ dotyczy moich obowiązków. W dniu wybuchu wojny, Eveline zaprzestało jakichkolwiek dostaw do Rosji. To co widać u nich na półkach to jeszcze zatowarowanie sprzed końca lutego. Nie siejcie nieprawdziwych informacji bo może wam to się odbić czkawką.

zibi

No to chyba jednak nie pracujesz, bo to co mówi @długoletni pracownik, to prawda

zibi

Jaki masz cel w tym, żeby rozsiewać nieprawdziwe informacje? Powiedz mi, co ty z tego masz, po co to robisz?

zibi

Jak taka jesteś zaangażowana, to zajmij się firmami, które faktycznie to robią, a nie jedną z tych, która zareagowała w trybie natychmiastowym

Ja powiem tak: jest dobrze. Nie jest tutaj idealnie i zdarzają się gorsze dni ale w to jest jakiś ułamek tego wszystkiego. Poza tym w każdej pracy raz jest lepiej a raz gorzej. Tutaj zazwyczaj jest spoko, chociaż są takie okres gdzie tej pracy jest naprawdę dużo i trzeba zasuwać jak mrówka.

Sandra

Wreszcie znalazłam prace w stabilnym miejscu, z dobrą reputacją i fajnym zespołem.

@Sandra

witaj, możesz mi powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz? najbardziej mi zależy właśnie na zespole z którym się dogadam i dlatego chciałam spytać. może akurat. dzięki.

eleonora
@mata

może też daj znać na jakim stanowisku ci zależy to znajdzie się ktoś kto pomoże

@eleonora

Albo raczej jakie ma kompetencje ;) Bo jednak to jest główny wyznacznik

@outer

zależy mi na pracy na produkcji jak się znajdzie miejsce.

@mata

a to może najpierw należałoby sprawdzić czy się znajdzie to miejsce

@outer

naprawdę? myślałem, że sobie przyjdę z ulicy i po sprawie, no masz ci los...

@outer

O to się nie martw, sprawdzę sobie. Pytanie było o coś zupełnie innego

@mata

no i po co ta ironia? uwierz, że różnych ludzi znam

produkcja
@mata

na produkcji też są spoko ludzie i firma godna polecenia. Także z Sandrą się zgadzam.

Bonia

Kosmetyki Eveline są idealne na prezent :) Ja zawsze je kupuje dla swojej mamy i siostry. Zarówno kosmetyki pielęgnacyjne jak i kolorowe. Jesteście SUPER :)

Nadia

Próbkobiorca - to chyba nie jest jakaś trudna praca czy się mylę?

Nadia
@Nadia

czy wykształcenie biologiczne (szkoła średnia) może być tu przydatne?

Sierra
@Nadia

Jakaś wybitnie skomplikowana to nie jest. Ale trzeba mieć organizację i orient na wysokim poziomie, bo tu nie ma miejsca na błędy i roztargnienie, wszystko musi być zgodnie ze standardami

Sierra

Tak, zdecydowanie.

dajessio
@Nadia

Nazywanie "wykształceniem biologicznym" tego, że byłaś w liceum na biol-chemie jest dość na wyrost, ale zgaduję, że skoro je ukończyłaś, maturę z biologii pewnie zdawałaś, to coś tam jednak wiesz. Na pewno ci to ni zaszkodzi w tej pracy, wręcz przeciwnie.

Ilona

Bardzo dużo się tutaj nauczyłam i jest to dla mnie nieocenione doświadczenie. Pozdrawiam całą ekipę z firmy :)

Gocha

Jeśli chodzi o pracę to jest bardzo w porządku, tak normalnie. A i sama używam ich kosmetyków - są dobre :)

@Gocha

no i słusznie bo kosmetyki są naprawdę niezłe, i nie mówię tego też jako pracownik, ale przede wszystkim jako klientka

@Ojo

a macie jakieś możliwości testowania czy coś w tym stylu?

@pytanie

Tak mamy możliwość testowania produktów, fajna opcja zanim coś kupie

@Ojo

o to by się przydało rzeczywiście, dzięki wielkie.

@Ojo

aaa jeszcze zapytam, to jakoś co jakis konkretny czas czy bardziej jak jest okazja?

@pytanie

jak wychodzą jakieś nowości to możemy je przetestować

@Ojo

a to w ten sposób, to też fajnie, dzięki

Ola

normalna atmosfera, spoko ludzie, polecam prace w Eveline

dumka
@Ola

powiesz na jakim stanowisku pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 185 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1221 ocen.

Eveline Cosmetics S.A.