Mail Boxes Etc. Polska Parta Sp. z O.O.

Katowice

Opinie o Mail Boxes Etc. Polska Parta Sp. z O.O.

las

Super, że firma ma potencjał i chcą się cały czas rozwijać @władek. To znak na to, że osiągają coraz większy sukces a takie stany się ceni, bo wtedy zaczynają doceniać jeszcze swoich pracowników dając im wyższe wynagrodzenie niż przedtem. A wypłata jaka?

Obsługa Punktu

Zawsze mamy dobry dzień, lecz nie zawsze możemy poświęcić 100% czasu aby uprzyjemnić dzień klientowi!:)

musiała Pani trafić chyba na dobry dzień tej \\\"wspaniałej obsługi\\\" :-)

Anna

Super obsługa, oczarowali mnie dwaj Panowie, którzy tam pracują :) Przyszłam nadać paczkę, a okazało się, że na miejscu mogę również wydrukować swoje materiały oraz zrobić wiele innych rzeczy :) Polecam!

Zostaw opinię o Mail Boxes Etc. Polska Parta Sp. z O.O. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mail Boxes Etc. Polska Parta Sp. z O.O.