Poltrade Expert Radosław Babicz

Opinie o Poltrade Expert Radosław Babicz

klient

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ta firma to jedna wielka porażka, nigdy nic więcej tam nie kupię i innym też nie radzę. Kłamią na każdym kroku.

Jak teraz jest w firmie Poltrade Expert Radosław Babicz w mieście Sobolewo z stażem, bo nie ma opinii o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda teraz, pomożecie?

Zostaw opinię o Poltrade Expert Radosław Babicz - Sobolewo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poltrade Expert Radosław Babicz