pbh cezar arkadiusz matuła

Świdnik

Opinie o pbh cezar arkadiusz matuła

Agata

@Marek o czym dokładniej mówisz? Właściciele firmy pbh cezar arkadiusz matułala posiadają rownież inne działalności? Czy w takim razie pracownicy tych odrębnych działalności jakoś ze sobą współpracują?

biakao

chyba oni mają teraz w ogóle innych podwykonawców z tego co wiem, wiec wszystko powinno pójśc szybciej lada moment.

Marek

Tak się ma nieżle, że zlikwidowali nawet swoją stronę internetową

wściekły na cezar

taki jeden masz 100% rację, ciekawe jak długo zostaną nasze posty pozdrawiam

taki jeden

hahaha cenzura lepsza niż na Onecie, zwijam się stad bo widze ze portal jest tu dla pracodawców a nie dla potencjalnych pracowników, którzy powinni się dowiedzieć czegos o pracodawcy do którego zamierzają przyjść. Zostaja jedynie pozytywne wpisy ha ha ha brawo dla wolności słowa które jest zagwarantowane konstytucyjnie

pomocny

Oczywiście nie urzywałem niecenzuralnych słów z uwagi na to, że moja wypowiedź mogłaby być niezrozumiała po tym jak admin by takie słowa usunął. Przeczytalibyście a może tylkko obejrzeli jeden długi napis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]. Natomiast należałoby mu się ich nawsadzać za to co robi i kim jest. pozdro dla myślących

myślący

Popieram poprzednika w 100%, a i tak zbyt pochlebnie kolega się wypowiedział(usunięte przez administratora)

lubelak

pracownik rozmawiam z pracownikiem - to ta sama osoba czy różne ? trochę się pogubiłem. ale czytając również inne wątki, z czystym sumieniem mogę stwierdzić że to bardzo wiarygodny i opiniotwórczy portal.

byłem pracownikiem tej tzw firmy, i była to najgorsza praca jaką miałem do tej pory, a kolega glazurnik niech sam nie zaśmieca forum

@pracownik 29.04.2014 18:08

Najmocniej przepraszam, ale omyliłem się i wpisałem nie na tym profilu. Miało być o innej firmie. W pbh cezar pracowało się fajnie, i wypłaty na czas. Tyle że kierownik mnie wylał, bo się obijałem.

@pracownik 29.04.2014 21:54

to może się dowiemy jaką firmę kolega pracownik/glazurnik miał na myśli, w końcu to jest forum informacyjne dla pracowników

glazurnik

kolejny sfrustrowany "biznesmen". Chłopie obudź się. to forum dla pracowników o pracodawcach. Nikt tu nie odbiera Ci prawa do wynagrodzenia za wykonane roboty, ale skoro masz niezbite papiery to idź do sądu, a nie kadź tu i nie zaśmiecaj forum. Poza tym, jeśli szukalibyśmy pracy w firmie budowlanej, która nikomu nic nie jest winna, to nigdy byśmy do tej pracy nie poszli. Wiem, bo pracuję (co prawda w innej firmie) i są problemy z kasą, ale nie dla pracowników. A dla Nas chyba to się liczy !

podwykonawca

Naturalnie autor powyższego postu może to potwierdzić?

obiektywny

co do Burmistrza Radzynia, to ilość i wartość przegranych przez Urząd Miasta Radzyń spraw z Wykonawcami, faktycznie podnosi poziom ich wiarygodność jako Inwestora i płatnika, który jest mniej więcej taki sam, jak poziom absurdu publikowanych tu wypowiedzi.

podwykonawca

(usunięte przez administratora) Czy to nie są wiarygodne informacje? Burmistrz Radzynia nie jest wierzytelnym podmiotem? Zapewniam, że firma "Cezar" nie jest transparentną i wiarygodną, szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę!

realista

czyli jak zwykle, prosty portal sterowany przez grupkę ludzi, stanowiący maszynkę do robienia pieniędzy poprzez oczernianie przypadkowych firm. genialne w swej prostocie. pożałować tylko tych którzy wierzą w "rzetelność" takowych portali i wypisywanych tu bzdur. PS. ciekawe jak szybko znikną wpisy, które są nie na rękę adminom ;)

Uważaj! W internecie nie jesteś anonimowy

Witam. A dlaczego wszyscy piszący negatywne opinie o pbh cezar i innych podmiotach na gowork nie podają swoich danych osobowych, tylko kryją się za nic nie znaczącymi nickami ? Poza tym należy zwrócić uwagę, że ten portal został stworzony z myślą o pracownikach i pracodawcach, i nie ma tu miejsca dla sfrustrowanych podwykonawców, dostawców, inwestorów, etc. Pracowników jako takich interesuje zatrudnienie - a nie "domniemana" kondycja firmy w stosunku do innych podmiotów. (usunięte przez administratora) - a jako takie powinny być traktowane wszystkie nie związane z podmiotem jako Pracodawcą.

fizyczny

jako pracodawca jest w porządku. wypłaty i zaliczki w pbh cezar od zawsze w terminie. co do dostawców i podwykonawców - to nie jest forum o nich.

Zbigniew

@Zbigniew 23.03.2014 15:46

Przecież to jego żona. Tylko nazwy firm zmieniają

@Zbigniew 23.03.2014 15:46

Przecież to jego żona. Tylko nazwy firm zmieniają

cyk

wystarczy poszukać po forach i będzie wiadomo co to za firma i kto to prowadzi, ta pewność zapłaty to chyba jak się ma plecy. mam doświadczenie-stanowczo odradzam

dostawca

a ja współpracuję z pbh cezar już długo, i przez tyle lat obserwuję tych samych dostawców i tych samych pracowników. może nie płaci wszystkiego w terminie, ale jest pewność zapłaty. obecnie na rynku budowlanych ma się długi ale i dłużników. niestety w naszym kraju jest nawyk krytykowania i opluwania, bo konkurencja nie śpi.

Jarek

Myśle, ze gdyby pbh cezar miał te problemy finansowe, to nie byłoby tu kilku postów i ciszy przez kilka miesięcy tylko pracownicy wieszaliby psy na firmie.

Patryk

Jak w takim razie jest z płaceniem pracownikom? Tutaj coś jest nie tak, czy wszystko w porzadku? Może maja chwilowe problemy finansowe, wiecie coś?

walik

W ogóle to na jakich umowach pracujecie w pbh cezar? Da się otrzymać umowę o pracę? Ubezpieczenie zdrowotne macie?

JAN

NIE POLECAM

Tom

chyba właściciel jest najdłuższy stażem i tą opinię pewnie sam pisał

fizyczny

pracuję parę miesięcy. w porządku pracodawca, zatrudnia kilkanaście osób, kto chce dostaje umowę, wypłata na czas i w całości. najdłuższy stażem pracownik jest już ponad dwa lata i ciągle zadowolony.

Zostaw opinię o pbh cezar arkadiusz matuła - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pbh cezar arkadiusz matuła