Jak dobrze, że można to powiedzieć na jakimś forum, mam nadzieję że ktoś zanim się tam zatrudni to przeczyta. To jest okropne miejsce. Szefostwo jest straszne. Czepia się dosłownie wszystkiego. Jeśli mozesz sobie wyobrazić typowy januszx - to jest właśnie to. Pracownicy, którzy są najdłużej są po prostu wredni i nieuprzejmi, strasznie fałszywi. Nie raz słyszałam jak kobieta przyjmująca zamówienia obsługuje klienta najsłodszym tonem, a gdy odejdzie wyzywa go od grubych świń. Nikt sobie nie pomaga, panuje okropna atmosfera mimo że w teorii ekipa to rodzina :) jeśli tak to jest to najbardziej toksyczna rodzina, jaką znam. Na porzadku dziennym jest zatrudnianie ludzi za 13 zł na godzinę. Proszę, oszczędźcie sobie zdrowia psychicznego i nie zatrudniajcie się tam.