Opinie o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. w Toruń Jeziorańska 16

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. w Toruń Jeziorańska 16

uhaha

Do ktoś tam .W Jutrzence ful ludzi pracuje na czarno wystarczy powiadomić odpowiednie organa a zobaczycie kto jest bez umowy .Także urząd pracy a zobaczymy komu żal (usunięte przez administratora) będzie ściskał.

olkaimaszbrata
@uhaha

Wedz ogar dauna nikt tam nie pracuje na czarno kumasz?

ktoś tam

"Jedna bierze kuroniówkę ,a druga rentę" ,A co was to interesuje kobiety jak by źle to robiły to raczej nikt by nie dał tylko im tej roboty. Kierownik i pani Dyrektor wiedzą kto jak robi i dlatego akurat te dwie panie wykonują daną pracę . Dobrze wiemy ,że w Jutrzence na czarno pracować nie można ,każdy ma umowy jak ktoś nie wierzy to niech idzie do kadr i się dowie jak im tak żal dupę ściska ,że nie mogą składać kartoników.

Układy miłe panie układy.Dobre Miasto to nie Warszawa wszyscy się znają.jedna bierze kuroniówke ,druga rentę. ktoś napisał ,że mają umowy zlecenie .ha.ha.ha.......

Mnie też szlag trafia bo muszę pakować codziennie orzeszki a OWE PANIE TYLKO LUXIMO. Ja na 1000 zł musze pracować cały miesiąc a one 10 dni. Prawdą jest że nic innego nie robią a inni równie dużo i szybko pakują.

Technolog produkcji

szybko

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
omo

Roman to Roman......cóż od niego chcieć.W porządku facet.

xxx

Problem w tym, że one tylko pakuja luxime a inni nie mogą. Co to za wyróżnienia? A Roman... pracuje nadal :)

xxxxxx

kierownika szukają o Roman to co nie pasował?

Izy

Akurat te Panie co pakuja luximo mają umowę zlecenie :)

ktosiek

A ja powiem tak, jak ktoś sie umie ustawić to i ma dobrze, inne panie tylko umieją dużo mówić a mało robić, wiec praca jest powierzana dla kogoś kto pracuje solidnie, a polak jak to polak musi swoje powiedzieć " no bo to układy pewnie są, no bo to pewnie powiązania rodzinne ", ludzie posłuchajcie siebie, jak komuś żal (usunięte przez administratora) ciska to niech tam nie pracuje jak cos sie nie podoba, raczej chodzicie tam żeby pracować a nie dociekać kto ma jaką prace i kto mu ja załatwił. Tak to jest jak zamknie sie w jednym zakładzie tyle kobiet razem :)

brunetka

Masz racje.Może do najbrzydszych nie należy,ale żeby podobać sie facetom musiała by schudnąć 15kg.He he :D

Jagodaaaaa:]

Pani Madzia w Olsztynie chodzi bez fartucha...Panoszy sie jak królowa...I podrywa wszystkich facetów przychodzących do zakładu...Oczywiście nie mam na myśli pracowników....

Francuski Numer

Hehe paker naćpałeś się chyba jakiegoś Mocarza, albo twoja wypłata wypłacana jest w rublach albo w hrywnach ukraińskich w tedy te 2700 by się zgadzało:)

wesoła

hejka ,mnie wszystko pasuje !!! zarobki 2.500!!spoko jest fajowo !!!!!!!!!!

cukiereczek

A na olsztyn to biorą za karę czy w nagrodę?

kokolo

Jest coraz gorzej,gorzej i gorzej......wszystko popieprzone.Rzucają ludzi gdzie popadnie....i mało płacą.

wesola

SZefowa jest super ,ale mistrzynie i reszta są do .... bo szkodzą firmie 'nie pracują tak jak trzeba pozdrawiam mistrzynie z wieloletnim stażem pracy !!!!!!!ja mam na reke 2.700 to mi nic nie przeszkadza !!!!!!!POZDRO miernoty ha ha ha

xxxx

Ktoś powiedział o dwóch paniach co tylko pakują luximo i to prawda bo to tylko dla nich a my musimy pałętać się i pracy nie mamy a one zawsze mają.Nie wiem dlaczego czy to znajomości i powiązania rodzinne ale ja też by chciala mieć takie dniówki 150 czy 170 zł.Ludzie co tu się dzieje masakra

xxxx

Pozdrawiamy Panią PREZES !!!! za nie wiedze o produkcji własnego zakładu !!!!!!i P.KASIE co o wszystkim wie a nic nie robi!! O oszukiwaniu na kilogramach i zile naliczone karty płac; nie którzy mają za mało a te co mają za dużo a wiadomo kto SIELANKA P. DANKI!!!!nikt nie sprawdza pracy P.DANKI!!!!JA mam zawsze za mało !!!!!!!!!!!!!!!!

Z wypłatami to nie wiadomo jak jest bo pracuje na stawce godzinowej i nigdy nie mam jednakowej wypłaty jak moja koleżanka tzn. ja mam zawsze mniej. Pracujemy tyle samo dni a wypłaty mamy różne.P.Danka tak często myli się i niestety nie mozemy wcześniej sprawdzić kart pracy tylko po wypłacie. Po co nam one wtedy. Często mam błędy i niedopłaty na 10 czy 15 zł,ale machnę ręką i nie upominam się.

z innej beczki.te dwie co przychodzą z miasta paczkować pracują na czarno.za Pani Moniki pakowały wszystko a teraz tylko luxime ,bo na niej można zarobic.ludzie przyjeżdzają i nie wolno im dotykac luximy bo to praca dla tych dwóch pań.Takich układów tylko pogratulować.

Zostaw merytoryczną opinię o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.