Opinie o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. w Toruń Jeziorańska 16

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. w Toruń Jeziorańska 16

agnez

witam pracowalam w tym zakladzie ale powiem szczerze ze tsk jak wczesniejsi pisza jest (usunięte przez administratora) majstrowa mariola ubliza pracownikom staralam sie jak moglam w pracy ale na koniec dali mi taka odplate zapisywalam sie w weekendy wykonywalam rozne prace a na koniec dyrektorka pozbyla sie mam isc zeby zobaczyc ta (usunięte przez administratora) mariole i to milenke co rozdawala kiedys dlugopisy jej wzrok odrazuu zabija a ta derektorka zycze jej zeby tak samo skonczyla jak my jeszcze nawet gorzej ludzie nie badzcie glupi bo was wykorzystuja i nie wyplaca pieniedzy na drazetkarni ludziom nie poplacili pieniedzy zawsze na wyplatach oszkuja napisze tak ten precez to chyba slepy bo ta zmija derektorka doprowadza wszystko do bankructwa

@Karolina

Prawdopodbnie Pan wyżej przebywał w pracy, ale nie pracował efektywnie, wykonał może 5% normy. Potem piszą takie bzdury.

Agatka Nowy wpis

Hejka, czy w zakładzie macie jakieś dopłaty do dojazdów albo jakiś transport jest organizowany? Lub może planowo będzie? czytam ofertę na produkcje właśnie i podkreślali w niej, że zakład jest zlokalizowany ok 20 km od Olsztyna, 47 km od Bartoszyc

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem już w kilku średnich i duzych firmach, jednak żadna nie była nawet w malutkiej częsci tak zła i toksyczna jak Jutrzenka. Wiele osob ostrzegało mnie przed praca tutaj jednak liczyłem, że akurat ja sobie poradze i sie odnajde. Warunki w pracy sa tak koszmarne, że nie wiem od czego zacząć. A wszytsko głównie za sprawą dwóch osób prowadzących tą firmę: Prezes który ma sie za absolutne bóstwo i nawet w tematach gdzie ma do dyspozycji fachowców z wielkim stażem uważa, że wszytsko wie lepiej. Brak kultury, brak empati, brak logicznego myślenia i prowadzenie dyskusji z pozycji siły. Ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i uważa, że prowadzi fajną przyjazną firme gdzie jest uwielbiany jednak wiekszośc pracowników unika go jak ognia i przyżywa każde spotkanie z nim. Świeżo zatrudnione osoby jeśli nie są wystarczająca twarde odchodzą po kilku dniach/tygodniach. (usunięte przez administratora) do tego stopnie, że sam byłem świadkiem dziewczyny, ktora płakała ze stresu po rozmowie z tą osobą. Człowiek pełen sprzeczności, zmieniający zdanie i obwiniajacy wszytskich tylko nie siebie Pani Dyrektor zakładu, która chyba za szybko dostała troche władzy. Kultura rodem z rynsztoku, rzucanie przekleństwami na lewo i prawo, zwyzywanie pracowników, ciagła kontrola monitoringu i komentarze kogo trzeba (usunięte przez administratora) z pracy. Nie chcąca dać dnia wolnego pracownikowi produkcji z tytułu pogrzebu blisnkiej osoby ponieważ "i tak już nic nie zmieni jak ktoś umarł" Kolejna osoba która nie przyjmuje do siebie wiadomości, że zrobiła coś źle. Wiele osob pisze negatywne opinie ponieważ nie udało im się sprostać wymaganiom pracodawcy co wplywa zle na odbiór firmy i często jest to nieuzasadnione. Jednak w tym wypadku (mowie z doswiadczenia pracy w kilku miejscach) wszytskie negatywne opinie które ktokolwiek kiedykowliek napisał są prawdziwe. Jest to bez wątpienia jedno z najgorszych miejsc pracy w Polsce. Jestem pewien, że spedzając w firmie jeden losowy dzien z ukrytą kamerą można by zebrac mase dowodów aby firme pograżyć za (usunięte przez administratora) i skandaliczne traktowanie pracowników wszytskich działów.

czemu od miesięcy nie ma już opinii skoro tyle ogłoszeń jest powystawianych? Widziałem oferty od spółki na magazyn czy tez na kuchnie. Wiecie cos o pracy u nich? jak aktualnie jest na zakładzie? Pisali cos o złym traktowaniu, jeśli występowało to czy do dziś tak jest?

batman Nowy wpis

Jest jeszcze drugi profil firmy na gowork. Ten jest z błędem bo lokalizacja to Toruń

@batman

A wiadomo z czego błąd wynika? tak po prostu jest to Toruń, bo doszło do pomyłki czy jednak spółka wcześniej też miała coś z nim wspólnego? po prostu myślałem, że mogę mieć kolejne miejsce pracy ale z tego co czytam to nie u mnie?

agnez

Marzena
@agnez

Hej, nie umknęło mojej uwadze, że piszesz o oszustwach przy wynagrodzeniach w Jutrzenka-Dobre Miasto. Czy masz na to jakieś dowody? W jaki dokładnie sposób Twoim zdaniem oszukiwano?

Maks
@Marzena

Niedawno pracowałem tutaj za pośrednictwem agencji, która nie ma nazwy ani biura. Nazywała się tylko „Gruzja”. Chociaż pochodzę z Ukrainy. Odmówili też zapłaty za moją pracę.

@Maks

Naprawdę ci nie zapłacili? Udało ci się coś z tym zrobić? Przecież nie może tak być.

@Karolina

Technolog produkcji

szybko

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Się zastanawiam

A jak jest ze stanowiskiem specjalisty da jakości? Jest mobbing? Jaka atmosfera? I wynagrodzenie.. ktoś coś więcej powie?:)

@Się zastanawiam

To drugie zapytanie to z czego się bierze? czemu sądzisz, że na jakości ma jakieś gorsze traktowanie wystąpić? i tak w sumie co konkretnie można mieć na myśli przez takie pytanie? W ogłoszeniu jest napisane, że atmosfera miła. :D ten dopisek o ciekawej pracy zapewniającej stały rozwój i realizacji odpowiedzialnych zadań zastanawia, o jakich konkretnie mowa?

Się zastanawiam
@Ilona

Pytania biorą się po przeczytaniu wszystkich opinii. Większość jest negatywa i jest wielokrotnie poruszana kwestia atmosfery w pracy (napięta/mobbing itp) i się zastanawiam czy na każdym stanowisku pracy tak jest w tej firmie czy może negatywnie opinie pochodzą głównie od pracowników produkcji

Ilona

widziałam w ostatnim z wątków, że ludzie chcieli ugryźć temat wynagrodzenia ale nikt niczego nie doprecyzował i zastanawiam się dlaczego... czy o możliwe, żeby każdy mimo tej samej pracy mógł tutaj zarabiać inaczej i dlatego konkretu nie ma podanego? a są jakieś oficjalne widełki na 2023? Podacie?

batman
@Ilona

na produkcji masz stawki akordowe i godzinowe w zależności jaką masz umowę. Na umowie o prace minimalna krajowa, na akordzie na niektórych stanowisakch można zarobić do okoklo 5000 zł netto

@batman

O super dzięki, a ciężko jest? Mam na myśli ten akord. Jak chcę 5 tys na rękę to co mam zrobić? Jakie stanowisko, jaka praca?

Miriam

A dbają tu rozwój pracowników?

Maks
@Miriam

Nie pracowałem w tej fabryce długo, ale to wystarczyło, że nikomu jej nie polecałem. Kobiety, aby stworzyć normę, same noszą pudełka po 20 kg, a więc około 5 pudełek na godzinę, aby uzyskać normę, w przeciwnym razie obliczą godziny. Chciałem pomóc podnieść pudła i grożono mi zwolnieniem.

Emilia
@Maks

Hej Maks, a jak dawno pracowałeś w Jutrzence? Może od tego czasu wiele się zmieniło? Może ktoś wypowie się na ten temat i napisze jak obecnie ta kwestia wygląda w firmie? Czy praca jest aktualnie ciężka dla kobiety pod względem dźwigania i wyrabiania normy?

Abcdfgh
@Emilia

Aktualnie i niezmiennie dalej tak samo. Albo jeszcze gorzej. Jak najdalej od tego miejsca

pekinka
@Abcdfgh

a jak praca na stanowsku mistrza produkcji jak wyglada ta praca.Warto zlozyc CV?

Karol
@pekinka

Ja bym chętnie poszedł, bo mam doświadczenie. Pytanie jak z zarobkami. 6k na rękę da radę wyciągnąć?

pekinka
@Karol

wlasnie o to pytam jakie zarobki plus minus

Magdalena

Dobrze rozumiem, że kobiety w pracy dźwigają tu ciężary jak mężczyźni? Nie ma jakichś oddzielnych norm w zależności od płci?

Klaudia

Czy w firmie zdarzają się awanse wewnętrzne ?

@Klaudia

Tak

Marzena

Chciałabym się dowiedzieć więcej na temat projektów, jakimi zajmuje się Jutrzenka-Dobre Miasto. Z czym konkretnie wiąże się praca w firmie i jaka atmosfera panuje w zespole?

Marcelek

Byłem i się przekonałem kierownicy i większość brygdzistek/ów to chamy albo nie wiedzą co wogole robią na tych stanowiskach są tylko dwa wyjątki pani Żana i pani Irena reszta to obić o kant

Inteligentny

Firma jutrzenka chce zatrudniać na różnych stanowiskach kuszac nowo przybyłych pracowników zarobkami stanowisk akordowych, a tak naprawdę utrzymacie się w większości stanowisk na pakowaniu za 17 brutto. Stanowiska na maszynach i kuchni opanowali ludzie którzy wiedzą jaki tonarz trzeba wyrobić na osobę żeby zarabiać 3 tys. i ponad. Jeżeli nie będą mieli wystarczającej ilości kg do przerobienia to was wykorzystają i się pozbeda. Akord - szkoda prądu na te pracę.

Paulina
@Inteligentny

Ale jakichś dużych zwolnień w Jutrzance chyba nie ma? Od jakiegoś czasu przeglądam ich oferty pracy. I nic nie ma.

Mojastara

Masakra...zarobki fatalne, moje zdrowie nie jest warte takich gównianych pieniędzy, 17 groszy za kartonik? Kto by pracował za takie śmieszne pieniądze, nawet najniższej krajowej nie da rady wyrobić. Traktujecie pracowników jak przedmioty, na święta dostać w prezencie śliwkę, którą sama zawinęłam, śmieszne

Paulina
@Mojastara

Co do wysokości pensji - no to jest akurat kwestia indywidualna. Jedni będą zadowoleni z zarobków w Jutrzence, a inni już niekoniecznie. Jeszcze, korzystając z okazji, chciałabym wiedzieć, jaki rodzaj umowy tam oferują? Należy się spodziewać umowy o pracę czy umowy zlecenia?

Tutek za 15 groszy

Najniższa krajowa to jest 2600, wiec przydałoby się podwyższyć stawkę dla pracowników pracujących na akord, pracujemy za marne grosze i nie dajemy rady wyrobić najniższej krajowej, a tym oto sposobem ciężko jest utrzymać budżet domowy. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby o podwyższenie stawek na dobro rodzin.

Płac mi hajs

Praca super, ale zeby zarabiać to trzeba chcieć pracować. Co do niektórych to niech sie ciesza ze moga zarobić te 1000 zl bo dla niektórych bym tyle nie dał. Kto dobrze pracuje to i dobrze zarabia

Elo
@Płac mi hajs

Racja mistrzu

DZIDEK

Bardzo to jest bolesne jak kierownictwo zastrasza pracowników że jak nie przyjadą do pracy po Nowym Roku to ich zwolnią.

Stefan
@DZIDEK

Dziwią mnie pracownicy w tej fabryce cukierków hahaha Jak jest tak źle to po co tam siedzieć !!!! W tej chwili jest tyle ofert pracy że każdy ktoś znajdzie ... Z komentarzy wnioskuję że w Jutrzęce pracownicy to głónie margines społeczny o niskiej samoocenie i mizernych umiejętnościach . Bo jak to inaczej nazwać ????

Zuzanna

Czy mogłabyś @Emi rozwinąć swoją wypowiedź w bardziej merytoryczny sposób? Piszesz, że "nie warto sobie zawracać głowę w ogóle" w firmie Jutrzenka-Dobre Miasto, jestem ciekawa jakimi kryteriami się posługujesz. Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

@Zuzanna

Tak otrzymałam info na 2 forum Jutrzenki że firma nie oferuje dobrych warunków jako PH i nie zapewnia dostępności stałego asortymentu do sprzedaży a na tym przecież bazuje praca przedstawiciela

Zuzanna

@Emi udało Ci się uzyskać informacje na ten temat? Czy ktoś z Was posiada wiedzę odnośnie aktualnych rekrutacji w firmie Jutrzenka-Dobre Miasto? Każdy merytoryczny komentarz się przyda na tej stronie.

@Zuzanna

Tak dostałam że nie warto sobie zawracać głowę w ogóle waszą firmą

Grazka

Witam chciałabym napisać że nasz kochany prezes chyba nie wie o niektórych sprawach w zakładzie może to i dobrze , ale kiedyś przejrzy na oczy co się dzieje w tej jutrzence i zrobi porządek z tymi co są nad nami . Chciałabym napisać że jest tam brak zorganizowania i (usunięte przez administratora) . Majstrowa pani Mariola jest bezczelna do pracowników i niesprawiedliwa .detektora pierw obiecuje puzniej udaje głupia i nic nie słyszy . Jest bałagan ludzi traktuja za nic nie dość że osunęła nas od maszyn albo po zwalniała ludzi za nic . Ukraińcom każą siedzieć w fartuchach na przerwie a nas strasza że karę dostaniemy .ludzie juz mają dosyć każdy się przekonał jak tam jest i juz tam nie wróci . Dobrze że Roman odejdzie choć będzie miał teraz spokój i nie będzie się użerał i słuchał głupot od przełożonych . Pozdrawiam Grazka

Kora
@Grazka

Widzę że od lat nic się nie zmieniło w Jutrzence,a nikt z tym nic nie robi dziwie się ludziom którzy tam pracują ze dają się tak poniżać.Pracowałam tam ztezygnowałam bo nie pozwole sobie tak siętraktować przez kierowniczkę itd.mam szacunek dla siebie ci co nie mająszacunku dla samego siebie dale będa tam pracować

Emi

Jak wygląda praca i warunki w firmie Jutrzenka Dobre Miasto? Warto aplikować?

@Emi

Pytanie odnośnie PH

Zostaw merytoryczną opinię o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.