opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Auris Vita

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 408 ocen
Opinie(375)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(375)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Refundacje NFZ
  • .
  • Nasze atuty
  • .
  • Jak słyszymy?
  • .
  • Problemy ze słuchem
  • .
  • Kontakt

O nas

Refundacje NFZ

Nasze atuty

Jak słyszymy?

Problemy ze słuchem

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Auris Vita Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Auris Vita Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Auris Vita Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pro bono

    25.01.2025 21:28

    Pracownik

    Ja się żegnam z firmą I życzę powodzenia. Zrobiłem co mogłem aby uświadomić ludziom że jednak firma nie jest do konca uczciwa a w szczególności prezes i członek zarzadu 47 letni R.K z którym miałem przyjemność lub nie spotkać się na pewnej konferencji nie tak dawno temu
    ReviewUserIcon
    Pro bono

    25.01.2025 21:18

    Pracownik

    Przy tych wynikach zaufacie spółce swoje pieniądze? Zaznaczam. Tu nie ma ściemy ani hejtu. Trochę rozwagi tylko proszę i zastanowić się chwile bo ja ani nikogo nie zniechęcam ani nie namawiam. każdy ma swój rozum
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.01.2025 15:43

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    25.01.2025 18:48

    Inne

    proszę się nic nie martwić, portal gowork jest w stanie zweryfikować zarówno poprawność danych i jak nazwy pracowników, wspominanych w opiniach
    ReviewUserIcon
    Tadzik

    25.01.2025 15:58

    Kandydat

    Wkleje tu dane spółek i KRS dla jasności. Skoro spółka jest taka prawilna to ja wam wszystkim udowodnię że jest inaczej. Prawda jest tylko jedna i tu nie ma mowy o żadnym hejcie. Wręcz przeciwnie
    ReviewUserIcon
    Halinka

    25.01.2025 18:42

    Pracownik

    FIDES COMPENSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to nie Opinie o Fides Compensa Prawne Doradztwo Frankowe Sp. z o.o. w Warszawa
    ReviewUserIcon
    Kancelaria

    25.01.2025 18:39

    Inne

    Kancelaria, która wygrała moją sprawę nie nazywa się, jak ta tutaj, profil jest fałszywy a wstawione opinie chyba to potwierdzają.
    ReviewUserIcon
    Hr

    25.01.2025 15:36

    Były pracownik

    Witamy wszystkich . To co tu przeczytacie to szczera prawda. Ludzi którzy mieli tam pracować lub pracowali przez dwa dni. Spółka nie utrzymuje się póki co z kasy za wygrane sprawy. Tym bardziej że jest na minusie. W internecie można wszystko sprawdzić. Ja nie wiem dlaczego admin kasuje prawdę lub blokuje ludzi skoro to prawda. Tu nikt nie (usunięte przez administratora) z wyjątkiem HR który już w spółce nie pracuje
    ReviewUserIcon
    Biuro

    25.01.2025 15:33

    Były pracownik

    Jak mogą mieć wygrane? Jak można takie rzeczy pisać? Przecież to się mija z prawdą. Za dwa lata może i tak ale dziś to tylko próbujecie coś ale póki co prezes zmienia ekipę w Kielcach i to jest mega fajne. Poszedł facet po rozum do glowy
    ReviewUserIcon
    Zaciekawiony

    25.01.2025 15:31

    Kandydat

    A jakie sprawy macie wygrane? Odszkodowania po wypadku? Zgodzę się. Ale franka ani jednego jeszcze nie wygraliście . Proszę mi tu nie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robert

    25.01.2025 15:23

    Były pracownik

    Największy bład pana R.K to było zatrudnienie HR z Kielc. Chyba z Kielc bo tak się przedstawiają a mogą być z (usunięte przez administratora) Mega błąd było zatrudnienie tych trzech osób. Pojęcia nie mają o trenerstwo a ta Aśka o rekrutacji
    ReviewUserIcon
    klient

    25.01.2025 14:40

    Inne

    Kancelaria Fides ma zadowolonych Klientów i wygrane sprawy. Natomiast ten profil zawiera błędne dane. Nie polecam traktować na poważnie a zweryfikować z kancelarią.
    ReviewUserIcon
    Asia

    21.01.2025 19:33

    Pracownik

    Pracuje w firmie już 10 lat o zawsze miałam pensje na czas a to że firma pracuje jako CC tzn tylko że się rozwijamy. Nie podamy adresu w Kielcach bo nie mamy czasu na gości. W Katowicach też nie. Ale tam mniej bo Śląska gwara dziewuchy gadoją
    ReviewUserIcon
    Szalona

    21.01.2025 19:29

    Pracownik

    Widzisz? Bo ustawa anty...hejt jeszcze jest niepodpisana. Jest tam u was jakiś prawnik? A ja tu widzę tylko prawdziwe komentarze. Zero adresu, nagród nic..nawet adres was to skrzynka pocztowa. Dlaczego?
    ReviewUserIcon
    Kolo z korytarza

    21.01.2025 19:28

    Kandydat

    No to sytuacja wyglada tak, jest rozmowa, są szkolenia, trzeba pracować i wtedy zaczynamy schody bo okazuje się, ze trzeba pracować a nie bardzo się chce. No i co wtedy robimy, na fajeczce trzeba się zgadac, jaki to kierat i jak to ktoś inny nic nie potrafi w kierownicy to już totalnie. Sam byłbym lepszym kierownikiem i prezesem. Zajedziemy ich w sieci. Nie ważne, ze klienci zadowoleni, ze sprawy idą dobrze. Kazali ludziom pracować w pracy, która przyjęli! No niebywałe!
    ReviewUserIcon
    Pedro 2

    21.01.2025 19:27

    Pracownik

    Jest tu jakiś admin? HR znowu sobie podbija oszukane pozytywne opinie. Panuje ktoś nad tą grupą? Przecież jak HR podbija sobie opinię to już jest mega słabe. A ludzie franka i tak wiedzą i tak mają swoje zdanie
    ReviewUserIcon
    Realny

    21.01.2025 19:23

    Inne

    Realnie to warunki są jasne. Adwokatów maja mega, kompetentni i na miejscu. Z czasem zobaczycie, ze obronią się właśnie przez to. Po akurat kadra jest mega spoko.
    ReviewUserIcon
    Sabek

    21.01.2025 19:12

    Kandydat

    Rozmowa szybko i na temat. Szybkie info o zarobkach. Wiem na co się pisze, wiec mam nadzieje, ze dostanę te robotę.
    ReviewUserIcon
    Miał problem i nie ma

    21.01.2025 18:57

    Inne

    Pan Sebastian prawnik z powołaniem. Obiecał szybko załatwić sprawę a było jeszcze szybciej. Można? Można i wcale nie trzeba celować w "renomowane" kancelarie.
    ReviewUserIcon
    dlaczego

    21.01.2025 18:52

    Pracownik

    Dlaczego pozytywne opinie nie są publikowane? Jest premia, jest podstawa, każdy wie na czym stoi. Nikt z pracujących dobrze nie głoduje.
    ReviewUserIcon
    Marek

    21.01.2025 18:50

    Pracownik

    Myślę, że te wszystkie opinie są mega krzywdzące i niesprawiedliwe. A mamy tu przecież pracowników, którzy są tu od początku? Jakimś cudem nie uciekli, pracują dalej, są zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    Mandarynka

    21.01.2025 09:18

    Pracownik

    Nie wiem co mam napisać. Wszystko jest wstrzymane do marca. Cała Polskę obdzwonilismy i cisza. Wracamy do temu na wiosnę. Teraz skupiamy się CC suplementy diety i ma potencję. Taka ma firma zasadę działania i ani Ty ani ja tego nie zmienimy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Auris Vita?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Auris Vita Sp. z o.o.

    Rondo Ignacego Daszyńskiego 2B 00-843 Warszawa

    NIP:5273115727

    REGON:528843439

    KRS:0001109790

    https://aurisvita.com
    Branże: Pośrednictwo finansowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2025 10:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    a

    20.01.2025 15:31

    Pracownik

    ale z czym wałek, idealnie nie jest ale ludzie są zatrudnieni
    ReviewUserIcon
    Długi

    18.01.2025 14:13

    Pracownik

    Krótko i na temat. Firma zajmuje się odszkodowaniami komunikacyjnymi. Nie idzie już im to bo zbyt duże prowizje mają więc zajęli się Frankami. Pomału coś tam działają a że im to nie idzie to dajcie czas im na rozruch. Nie od razu Rzym zbudowali. Jeszcze nie są rozpoznawalni na rynku.
    ReviewUserIcon
    Asia

    18.01.2025 13:59

    Pracownik

    Firma istnieje i ma się dobrze. Od poniedziałku znowu rekrutujemy a w weekend żyjemy pracą
    ReviewUserIcon
    Klient

    17.01.2025 15:56

    Inne

    Pani Ewelina wspaniale sobie poradziła z moją sprawą. Ekipa kancelarii miła i pomocna. Dzięki!
    ReviewUserIcon
    Nick

    17.01.2025 15:53

    Inne

    Jedyne. co mnie tutaj dziwi, to, że Firma nic z tym nie robi. Banda frustratów jeśli już umie pisać to grozi, podpisuje się Biuro, HR i sama ze sobą rozmawia, próbując nakręcić hejt. HIT! Mogliście chociaż chata użyć, żeby nie było widać, że to ta sama osoba...
    ReviewUserIcon
    Asia

    17.01.2025 15:35

    Pracownik

    Zachęcamy do rekrutowania na pracuj.pl i olx...rekrutacja ciągle trwa od października
    ReviewUserIcon
    Biuro

    17.01.2025 15:26

    Pracownik

    Informujemy że biuro w sobotę jest nieczynne. Prosimy o nie wydzwanianie bo technicy będą robić próbę podłączenia nowej linii dla nowych pracowników. Z góry dzięki Asia rekrutacje
    ReviewUserIcon
    Krzyś

    15.01.2025 22:22

    Były pracownik

    Kiedy wypłata? Bo jutro nie przyjdę do pracy. Nikt mi nie podał adresu. A ja do grupy CC
    ReviewUserIcon
    s

    17.01.2025 14:42

    Inne

    z tego co mi wiadomo, to z cc już zrezygnowano więc zadzwoń do nich a na pewno się dowiesz na czym stanęło
    ReviewUserIcon
    Biuro

    17.01.2025 14:35

    Pracownik

    Miłego weekendu życzę wszystkim przyjętym. Umowy dostaniecie w lutym do podpisania. Dziś zostały wysłane do Bossa do podpisu.
    ReviewUserIcon
    Marek

    15.01.2025 18:23

    Pracownik

    Jak się komuś nie chce pracować to potem narzeka. Proponuję iść do konkurencji. Przeczołgają was na dialerach to zobaczycie, co to (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    John

    16.01.2025 20:13

    Pracownik

    Obserwujemy was i bekę mamy co wy dorośli ludzie robicie. Przecież to idzie w eter i menagerowie to czytają bo w grupie PM na Fejsie tematyka o was jest poruszona. Siedzę tylko i kasuje wasze nazwiska żeby FB mi bana nie dał
    ReviewUserIcon
    Jagoda

    15.01.2025 22:46

    Kandydat

    Jestem po rozmowie rekrutacyjnej i wrażenia pozytywne. Pani Anna bardzo miła i bardzo ludzka, co na 5 ostatnich rekrutacji mi się jeszcze nie przydarzyło. Jestem dobrej myśli.
    ReviewUserIcon
    Tadeusz

    15.01.2025 22:10

    Pracownik

    Dostałem telefon od razu po egzaminie. Jutro dostanę umowę xd hura, hura, hura
    ReviewUserIcon
    Biuro

    15.01.2025 22:08

    Pracownik

    Otrzymacie jutro maile kto się dostał i dostanie umowę. Koledzy trenerzy chyba poinformowali wszystkich? Feedback będzie w treści maila z całym opisem gdzie był popełniony blad
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    15.01.2025 22:07

    Kandydat

    Kiedy będą wyniki z ostatniego szkolenia?
    ReviewUserIcon
    Zapytanie

    15.01.2025 22:03

    Kandydat

    Czy ktoś z ostatniej brygady dostał się do firmy?
    ReviewUserIcon
    Ryś

    15.01.2025 21:55

    Pracownik

    A kiedy dacie mi odpowiedź na maila czy się dostałem czy nie?
    ReviewUserIcon
    Warto spróbować

    15.01.2025 18:33

    Pracownik

    Jeśli `wam się wydaje, że kasa spada z nieba a za nieprzejście procesu rekrutacji trzeba oczernić firmę, to życzę powodzenia w życiu. Nie wiem, czy to ważne, ale 99% firm ma negatywne opinie na Goworku, właśnie dlatego, że każdy tutaj bez rejestracji może zaspamować 40 komentarzami na 5 minut. Tyle w temacie :)
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    19.01.2025 14:43

    Były pracownik

    Rekrutacja w tym wszystkim nie jest najgorsza. Najgorsze jest (usunięte przez administratora)pracowników co do zarobków i umawianie im zamiast 10-12 spotkań dziennie - 6, z czego 2 osoby odbiorą, a że firma płaci za minuty rozmów to zarobki są mniejsze, niż w żabce.
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    14.01.2025 22:37

    Kandydat

    Słabo, niby szkolenie i przeszłam dalej potem wyciągnęli ode mnie wszystkie dane, zdjęcia dokumentów, podpisałam umowę i nagle że jednak się rozstajemy, zmarnowany czas nie polecam
    ReviewUserIcon
    Anka

    15.01.2025 18:20

    Pracownik

    @Grzech a Ty tak na poważnie? z tym wyłudzaniem danych? Chyba czas się doszkolić ;)
    ReviewUserIcon
    Joanna

    15.01.2025 16:27

    Kandydat

    Dzwonili do mnie że mam dziś podpisać umowę i cisza. Ktoś miał już taką sytuację? Pracuje tam ktoś?
    ReviewUserIcon
    HR

    15.01.2025 16:23

    Pracownik

    Zapraszamy do składania aplikacji. Gwarantowane zarobki na poziomie 10 tys zł. Podstawa plus premia. Ciepłe leady ok 50 tel dziennie

    Zostaw merytoryczną opinię o Auris Vita Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.