Opinie o Electrolux Poland w Oława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrolux Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Oława

K

Zdaje się że był wolny etat na lidera tego magazynu. Aplikowales kolego / koleżanko? Byłeś/ byłaś taki/ a blyskotliwy/wa że cię przyjęli? Sprawdziłeś się?

Ala

Cześć co się dzieje w Elektroluksie. Czy to prawda że mają zwolnić 100 osób

Jak szefostwo w Electrolux Poland traktuje ludzi?

Prawy i Sprawiedliwy

Moim skromnym zdaniem bardzo dobrze. Dużo możliwości na rozwijanie się, oczywiście jak ktoś nie jest leniwy i wie że w pracy się pracuje.

@Prawy i Sprawiedliwy

A tutaj właściwie ludzi na to właśnie nakierunkowują? Bo widziałam info, że z atmosferą może być jednak cienko

Pravownik
@Prawy i Sprawiedliwy

A co tu polecać na taśmach mobbing liderek. Systemy kainexus niedoudziwgiecia dla brygadzistow. Cała atmosfera fatalna.

@Pravownik

Skoro tak to rozumiem, że było to już zgłaszane?

Ruda

Nie polecam pracy w firmie Elektrolux. Atmosfera jak tam stwarzają liderki jest nie do wytrzymania. Święte krowy bez żadnej wiedzy i umiejętności tyko potrafią kawę pić siedź przy biurkach albo tylko siedzieć na palarni i plotkować. Teraz to tam jest jeden wielki kouhoz ukraiński. Bo Polacy mają dość i sami się zwalniają a Ukraińcy będą (usunięte przez administratora) bo muszą.

Dominika
@Ruda

Ale co tam się aż takiego złego dzieje, że Polacy postanawiają się zwalniać? Chyba plotki liderek tak nie działają na pracowników...

Ruda
@Dominika

A takie coś się dzieje że Ukraińcy są lepiej traktowani niż Polacy. Najlepiej całą linię obstawic Ukraińcami bo będą (usunięte przez administratora) bo muszą. Polska wywalić na najgorsze stanowisko żeby tam (usunięte przez administratora) a Ukraińcy co chwilę na kawę i fajkę. A jeżeli chodzić o linię To 50 po kilka liderek siedzi przy biurkach i pierdzą w stołki a jak się chcesz czegoś dowiedzieć to one nic nie wiedzą a jeśli chodzi o podejmowanie jakiejś decyzji to też nic nie zrobią bo Wyblakły paszczur tam rządzi

@Ruda

Serio oni tak błaho do roboty tu podchodzą? Dziwne, że góra nie reaguje na to, jaki jest powód? Bo z tego co piszesz to chyba widać, że nie pracują skoro na fajkę idą

UA
@Dorota

Niestety, ale to jest prawda.

@UA

No to słabo ale czy da się coś wobec tego zrobić w takim razie?

Aga

Czy są teraz przyjęcia do pracy w firmie Elektrolux w Oławie?

Anonimowy

Czy jest transport autobusowy do pracy ?

Autobus
@Anonimowy

Tak jest.

@Autobus

W pełni darmowy czy coś płacicie za cały miesiąc?

@Andrzej

Płatny co miesiąc. Cena zależna skąd byś jechał.

Gałgan

A liderki nic nie robią regularnie i dyrektor musi za nie nawet śmieci podnosić mimo że mają je pod nosem

Wstyd
@Gałgan

Jak czytam te komentarze to wstyd mi za was..... Tylko zawiść w oczach i nienawiść i jeden na drugiego a w cztery oczy wielcy koledzy.

@Wstyd

W pracy nie ma kolegów. LIDERKI W TYM ZAKŁADZIE NIE ROBIĄ NIC, ok no może tylko plotki roznoszą

Hehe
@Gałgan

Kandydatura zgłoszona czy lubisz pracować i ponarzekać????????

@Hehe

Ja lubię tylko narzekać :)

Oława
@Wstyd

Jaka zawiść? To jest prawda.Lider musi też pracować.

ECO.
@Wstyd

Jak zawsze wiecznie Wam mało - dodatków mało, mało, mało, mało. Czy ktoś kogoś zmusza do pracy za tak mało? :) Pora rozwinąć skrzydła, poszukać innej pracy gdzie będzie dużo i za nic. Ze swojej strony życzę powodzenia. Opowiedzcie po kilku miesiącach pracy tam, czy znów Wam mało :D ... \ Dla wszystkich.. mimo dziwnych czasów życzę dobrych , rodzinnych , spokojnych i zgodnie z naszą czyli Polską tradycją pełnych wiary Świat Wielkiej Nocy.

ZOZ
@ECO.

Bardzo dobrze powiedziane. Pozdrawiam gorąco

DOA
@Oława

I tu się nie zgodzę. Lider musi pracować "przede wszystkim" a nie "też". Tylko, że jego praca polega na czymś zupełnie innym niż praca na stanowisku montażu

Wiecie, czy Electrolux Poland udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Mm

Tak

@Mm

No właśnie, czy teraz w Electroluxie jest praca na ho czy stacjonarka? Chodzi mi l typowe biura

Bart

Hej. Czy to prawda, że niektóre działy np.planing przeprowadzają się do Wrocławia na Powstancow Śląskich od czerwca /lipca 2023? To jest potwierdzone info ? Z góry dzięki

Magda
@Bart

2022 -tak

@Magda

To coś zmienia? Będą teraz lepsze warunki?

@Andrzej

Oby

@:)

To znaczy? Coś w trawie piszczy?

Wódz Naczelny

Czy ktoś wie kiedy będzie działać zegar między L-10 a mag. On-Floor?

Planista

Czy na stanowisku Senior Material Planning Specialist można liczyć na 15-16K brutto przy odpowiednich kwalifikacjach?

@Planista

Wszystko zależy od tego jak wypadniesz w procesie rekrutacji.

Mm

Takie zarobki na stanowisku specjalisty? obudz sie Srednia rynkowa to ok 6-7k

Planista
@Mm

Chyba oszalałeś. 11K to jest standard dla zwykłego planisty.

@Planista

Jak się ma dział planingu? Podobno niezły zapierdziel ...

@Mm

Jak atmosfera w tym dziale?

@Planista

Dostałeś pracę na tej pozycj?

Honorata

Witam, proszę o niepisanie o pracownikach firmy w sposób obraźliwy. Jest to niezgodne z regulaminem forum. Poruszasz kwestie poszczególnych osób wymieniając ich z imienia. Osoby niezwiązane z firmą nie wiedzą o kogo nawet chodzi i chciałyby uzyskać jakieś ogólne informacje o pracy w tym miejscu. Czy na ten temat możesz się wypowiedzieć?

Basia

W Siewierzu jest tak samo oni są pod ochroną bo nie ma kto robić chłopaki tylko się oglądają (usunięte przez administratora)

Elx
@Honorata

Proszę o wypowiadanie się na tematy związane z pracą a nie o wylewanie brudów. Nikogo nie interesuję kogo Ty lubisz a kogo nie.

Elx
@Elx

Honorata prosi i ma rację..

Honorata
@Honorata

Proszę o niepisanie o pracownikach w sposób obraźliwy.

@Honorata

W tym zakładzie zarobisz tylko 2800 a roboty tyle i tępo jak za 4 tysiące na rękę kiedy zrobicie coś z tym a nie tylko dajecie liderką podwyżki albo tym nierobą z biura i dla inżynierów bo oni najważniejsi a nic się nie znają na robocie chcę 4 tysiące na rękę

Tak popieram mam tylko 2900 dajcie więcej mi

Hej, a ja odnoszę się do tych wypowiedzi jak do powietrza... czytałam je zanim podjęłam pracę i pomimo to tam pracuje. Piszecie tak że jest [usunięte przez moderatora] syf, nietoleracja itp. ale jak wiecie sami tworzymy atmosfere w pracy i utrzymujemy ją. przychodząc jako pracownik produkcji (operator procesu technologicznego) nie będziemy liderami po miesiącu. ludzie idziecie do pracy żeby zarobić na życie a chcecie niewiadomo czego!!! pracę trzeba sznować. Ja po studiach wylądowałam w fabryce i nie mam zamiaru wybrzydzać. A stosunek do pracownika ze strony liderow czy innych nadrzędnych ludzików jest taki jak z naszej strony. Jak się chce pracować to nie ma się przejmowac z kim się pracuje i pod kim się pracuje. Przy mnie pracują 3 osoby i kawałek dalej 10... i zdarza się że mnie poganiali na początku, ale dzięki temu wyrabiam się i praa jest teraz lekka.[usunięte przez moderatora]!!! Praca jest na wagę złota więc nie narzekajcie że was szmacą!!! bo tak nie jest, chyba że sami się tak zachowujecie. głowa do góry i uśmiech na twarz a praca będzie milsza :))))))

6 lat

O właśnie!!!!!

Aaa

Dokładnie tak jest jak piszesz! Pracuje tam już ponad 10 lat, też jestem po studiach i twierdzę, że jeśli się CHCE, to można dużo osiągnąć i daleko zajść. Ile to ja już osób nie widziałam, które się zwalniały i za jakiś czas wracały na stare śmieci, bo tak naprawdę wszędzie jest dobrze, tam gdzie nas nie ma. Wszędzie jest taki sam bajzel, ale swoje znajome bagienko to swoje ???? Liderzy też są różni, nie każdy siedzi na krześle i na wszystko w 4 literach. Znam tez takich, którzy ostro zapierniczają z pracownikami jeśli trzeba. Niech każdy podejdzie do innych tak, jak sam by chciał być traktowany. Pozdrawiam

Ktos
@Aaa

Dokładnie tylko szkoda że niektórzy oceniają przez opinie innych nie mając własnego zdania smutne i przykre dorośli ludzie. Może czas poznać dobrze a później oceniać.

Mmm
@Aaa

I będziesz się podlizywać u lidera i podwyżka będzie a potem praca w biurze a nie za 2800na rękę co miesiąc bo aż płakać się chce

6 lat
@Mmm

Przestań płakać !! Myśl o przyszłości. Zdobywaj wiedzę i się rozwijaj. Nikt za Ciebie tego nie zrobi, nie licz na to.

Ola

Tylko mało płacą i Polaków nie będą mieć tylko Ukraińców

kulfon

mi się tam pracuje dobrze! jak chcesz pracować, a nie marudzisz to będziesz! większość tych opinii, to te lenie, która myślą, że ktoś za nich będzie robił. jest ciężko jak wszędzie na produkcji.

Pracownik 55
@kulfon

Ja jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam.

@kulfon

Sam jesteś leniem sobie jebaj za 2800 miesięcznie i za co wyrzuć pajacu

6 lat tam pracowałem, najgorsza firma jaka może istnieć.

Prawda

Jak było tak źle to czemu 6 lat tam pracowałeś?????? Nie ma innych firm gdzie modłeś znaleść nową pracę..... biedactwo....

Lolek

Sorry mam pytanie,to ile kosztuje taki domek,i ile trzeba sprzedać tych pralek?

On69
@Lolek

Sprzedawać tak pralki trzeba minimum kilka lat i to z całą szajką rozsianą po wszystkich magazynach, ale się opłaca

Polak
@On69

Szkoda ze Polaków pozwalniali a ukraincow nie jednego wcisnęli do kaizena a drugi dalej na pakowaniu siedzi nieładnie to wyglada nieładnie pewnie detektyw tez z ukrainy . Wstyd!!!!!!!!!

Do 69
@Polak

Jeżeli coś wiesz to napisz na etyczną infolinię. Widzisz coś niezgodnego z prawem reaguj. Nie chcesz cały czas zaciskać zębów i patrzeć w podłogę reaguj. To że wszyscy na to patrzą i nie reagują nie znaczy wcale że ty też musisz.

@Polak

Po co o tym piszesz nikogo to nie interesuje

Witam sprawie pracy czy są przyjęcia do pracy

Strefek
@Adam

Ostatnio zwolniono 160 osób z Ukrainy, zatrudnionych przez agencje, bo zakład ma mało zamówień. Z drugiej strony nowi pracownicy na magazynie dostali umowy na dłuższy okres. Możesz spróbować. Najlepiej zadzwonić, bo na maila trochę czeka się.

kontakt
@Strefek

a można prosić o kontakt do fabryki, nigdzie nie mogę znaleźć :(

TAK

TAK

Mati
@Adam

Nie polecam pracy w tym zakładzie będziesz (usunięte przez administratora) za najniższą krajową zarobisz marne 2500

Ortografia

Święta prawda, poperam! Pozwól tylko, że poprawie błędy bo patrzeć nie mogę. *rządzi *stamtąd

Yoyo

Czy ktoś może opisać pracę na produkcji dla kobiety? Zastanawiam się czy aplikować i czy dam radę ;)

Witam można numer do kadr. Czy są przyjęcia

Bąbel
@Adam

Są, przynieś Cv i wrzuć do skrzynki na portierni

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Oława

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland